Užitočné tipy

Výpis hudby a zvukových stôp od The Sims 4

Pin
Send
Share
Send
Send


„Sims 3“ - obľúbený simulátor ľudského života na obrazovke počítača. Hráči môžu vytvárať postavy ako oni, celé rodiny, vychovávať deti, získať prácu a tak ďalej. Všeobecne platí, že v tejto hre je k dispozícii všetko, čo je prítomné v bežnom živote. Takýto simulátor samozrejme vyžaduje od hráča veľa času, a preto sa štandardný soundtrack môže rýchlo nudiť. Tiež v "Sims 3" je možnosť počúvať hudbu podľa herných postáv. V tomto článku sa naučíte, ako pridať svoju hudbu do programu Sims 3. Umožnite simulátorom počúvať svoje obľúbené skladby!

Požiadavky na súbor

Pred stiahnutím hudby do priečinka hry musíte pripraviť zoznam skladieb s určitými požiadavkami. Najprv musíte skontrolovať formát všetkých súborov. Hra dokáže rozpoznať iba formát MP3. Kvalita všetkých tratí by navyše nemala prekročiť 320 Kb / s. Skopírujte všetky súbory do jedného adresára a pokračujte ďalšími krokmi, potom môžete svoju hudbu pridať do priečinka „Sims 3“.

Kam kopírovať súbory?

Najprv musíte otvoriť priečinok Moje dokumenty (alebo „Moje dokumenty“ v ruskej verzii operačného systému). Tento adresár je k dispozícii vo všetkých verziách systému Windows.

Ak je na vašom počítači nainštalovaná hra The Sims 3, v priečinku s dokumentmi by sa mala automaticky zobraziť časť s názvom vývojovej spoločnosti - Electronic Arts. Otvor to.

V tomto priečinku vyhľadajte The Sims 3. Ak máte nainštalovanú iba jednu oficiálnu hru od EA, bude tam iba jeden adresár. Ak je tento priečinok otvorený, prejdite na Vlastná hudba. V predvolenom nastavení nebudú žiadne súbory.

Teraz prejdite do okna, kde sa nachádza váš zoznam skladieb, a vyberte všetky pozície. Potom skopírujte všetky skladby pomocou kontextovej ponuky alebo Ctrl + C. Prepnite do Prieskumníka pomocou priečinka Vlastná hudba a prilepte zoznam skladieb pomocou klávesových skratiek Ctrl + V. Týmto spôsobom môžete nastaviť svoju hudbu v položke „Sims 3“. Zostáva sa naučiť, ako to spustiť.

Ako zahrnúť?

Je potrebné pripomenúť, že touto metódou inštalujete skladby pre použitie v hre. Napríklad vaše postavy môžu obsahovať prehrávač, magnetofón a vybrať samostatnú stanicu, kde sa budú prehrávať vybraté skladby. To môže diverzifikovať hrateľnosť a výrazne pobaviť hráča.

Keď sa naučíte, ako pridať hudbu do programu Sims 3, musíte si kúpiť prehrávač alebo ísť na večierok, ktorý má zdroj hudby. Mimochodom, nájdenie takéhoto zdroja nie je problém.

Teraz musíte kliknúť na stĺpec alebo prehrávač a medzi možnosťami na výberovom koliesku nájsť položku Vlastná hudba. Potom v rámci hry začne prehrávanie skladieb zo zložky. Bohužiaľ, piesne sa neustále hrajú v rovnakom poradí, takže sa môžu rýchlo nudiť.

Ak sa rozhodnete pridať svoju hudbu do hry „Sims 3“, pripravte sa na skutočnosť, že nie v každej verzii hry bude takáto funkcia fungovať. Najlepšie je použiť úradnú licenciu. Výkon tiež závisí od počtu a kvality úprav, ktoré nainštalujete do tejto hry.

Teraz viete, ako pridať a počúvať svoju hudbu v Sims 3. Prehrá sa po zapnutí vlastnej rozhlasovej stanice, kým neodstránite súbory zo zložky Vlastná hudba.

Krok 2: Extrahujte súbory

Ďalej musíme program otvoriť Editor balíkov Sims 4. Kliknite na kartu súbor > Otvorené.

A tu prichádza zaujímavý bod: faktom je, že v priečinku so základnou hrou nie je všetka hudba, ktorá je v hre. Tu sú kompozície spojené so základnou hrou. Ak potrebujete skladby, ktoré boli do hry pridané s konkrétnym DLC, musíte ich vyhľadať v priečinku tohto DLC.

Po kliknutí na kartu nastavte cestu k priečinku hry. Ak chcete extrahovať hudbu zo základnej hry, prejdite do priečinka údaje > Client.Ak chcete extrahovať hudbu napríklad z doplnku „Bavte sa spolu“, prejdite do priečinka EP02.

V otvorenom priečinku nás zaujímajú súbory ako Balík ClientDeltaBuild (number) .package a Balík ClientFullBuild (number) .package.

Vezmite si napríklad súbor ClientFullBuild1.package, dvakrát naň klikneme a program zobrazí jeho obsah. Piesne sú uložené v typových súboroch _AUD a pre pohodlnú prácu stačí súbory filtrovať.

Ak chcete filtrovať, zadajte do poľa nižšie _AUD v rade tag, začiarknite políčka ako na snímke obrazovky a kliknite na Nastaviť.

Hotovo! Teraz už nič viac a len súbory, ktoré potrebujeme. Vyberte ich a kliknite na kartu. prostriedky > export > Do súboru.

Je žiaduce extrahovať všetky súbory do priečinka pomocou Dekodér Ealayer (v našom prípade ide o priečinok Dekodér). Všetky extrahované súbory sa dajú premenovať podľa vašich predstáv.

Krok 3: Konverzia súborov

Extrahovali sme hudbu, ale ako vidíte, je v úplne neznámom formáte.SNS. Potrebujeme formát, ktorý môžeme otvoriť pomocou prehrávača.

Na tento účel použite program ealayer3. Vyberte jeden súbor (niekoľko nebude fungovať naraz) a pretiahnite ho do súboru ealayer3.exe, Potom sa zvukový súbor vo formáte mp3 zobrazí v rovnakom priečinku, ktorý si môžete vypočuť pomocou prehrávača zabudovaného do vášho systému.

Pin
Send
Share
Send
Send