Užitočné tipy

Subway surferi

Pin
Send
Share
Send
Send


Hrať hru Subway surferi, musíte mať určitú vynaliezavosť a obratnosť. Hrdina tejto fascinujúcej hry - zlomyseľný a veselý chlapec Jake musí utiecť od policajta so psom, pretože maľoval železničné vozidlá jasnými farbami.

Kódy pre Subway surferi sú veľkými pomocníkmi v tejto hre a ich sťahovanie nie je príliš ťažké.

Tajomstvo pre Subway Surfers vám môže počas tejto hry poskytnúť pomoc, ale musíte ich nájsť včas, pretože sú skryté pred očami hráča.
Stiahnite si kódy pre Subway Surfers a zahrajte si túto modernú hru!

Ako získať veľa mincí?

Vývojári prišli s jednou veľmi zaujímavou príležitosťou, ktorá vás bleskom zbohatne. Ak chcete získať veľkú tašku mincí, musíte do hry pozvať najmenej 50 svojich priateľov. Vyzerá veľa? Ale nebojte sa, každá osoba sa môže zaregistrovať niekoľkokrát pod vaším odkazom a významne priblížiť vzácny okamih obohatenia.

Ako si vybrať inú postavu?

Stlačte pauza, vstúpte do sekcie výberu hrdinu, kliknite na svoju postavu a potom niekoľkokrát kliknite doľava a doprava. Ak sa všetko urobí správne, budete mať možnosť vybrať si niekoho iného.

Je tiež možné otvoriť super tajné ninja, ak urobíte 10 rôznych trikov naraz. To je takmer nemožné, preto je tento hrdina obzvlášť cenený.

Nezabudnite naskočiť do vlakov!

Zakaždým, keď existuje takáto príležitosť, skočte na prechádzajúci vlak a zostaňte na ňom. Získate tak šancu vidieť viac tajomstiev, rýchlejšie reagovať na nebezpečenstvá a nikdy nespadnúť do rúk inšpektora. Nezabudnite na skok, často sú mince skryté hore, kde nie sú viditeľné.

Ak ste skočili alebo vynechali, urobte na samom konci salto a získajte zaň ďalšie body. To je lepšie ako nič.

obsah

V príbehu postava hráča nakreslila graffiti na jednom z vozidiel metra. Túto akciu si všimol inšpektor so psom, po ktorom sa prenasledovanie začína pozdĺž železničných tratí. Hlavným cieľom hry je, aby hráč, akcelerujúci, bežal čo najďalej, vyhýbal sa prichádzajúcim vlakom a prekonával prekážky. Ak sa hráč s niečím stretne, inšpektor ho dohoní (a bez ohľadu na to, ako ďaleko sa mu podarilo utiecť) a hra končí. Tomu sa však dá vyhnúť, ak sa počas zrážky použila surfová doska, inak je možné stráviť kľúče a pokračovať v prenasledovaní.

Počas behu musíte zbierať zlaté mince a rôzne bonusy, vďaka ktorým sa otvárajú nové možnosti hry. Existujú tiež misie pozostávajúce z troch úloh. Každá dokončená misia zvyšuje multiplikátor o jeden bod, čo uľahčuje nastavenie nových záznamov. Po dokončení 90 misií (maximálny počet multiplikátorov je x30, ale pomocou Score Booster - môžete multiplikátor zvýšiť o päť, šesť alebo sedem faktorov. (Každý multiplikátor má tri úlohy), multiplikátor dosiahne maximum a pre každý nasledujúci multiplikátor bude rozdávať zlaté boxy alebo vynechať misiu platením zlatých mincí v obchode.

Po pripojení na internet môže hráč vykonávať každodenné úlohy (Daily Challenge) - zhromažďuje špeciálne slová z písmen roztrúsených ako bonusy na železnici. Prvé štyri dni za každé zozbierané slovo sa dostanú mince a zo dňa na deň sa zvyšuje cena. Ak boli všetky úlohy splnené, v nasledujúcich dňoch sa dostanú zlaté políčka na zhromažďovanie slov. V závislosti od dňa v týždni sa do hry dostávajú ďalšie bonusy a odmeny. V pondelok sa bonusy objavujú vo forme otáznika, ktorý sa mení na dosky, zdvojnásobuje mince alebo zvyšuje multiplikátor. V utorok v tajomných škatuliach môže byť megajackpot (obyčajné 900 000 mincí a 1 500 000 mincí v zlate). V stredu nie sú žiadne odmeny (ale niekedy môžete počas dňa použiť špeciálnu tabuľu). Vo štvrtok sa pri výbere určitej postavy počas prenasledovania skóre automaticky zvýši. Piatok mánia zlatých škatúľ.

Pri pripojení na internet a Facebook môže hráč poraziť aj záznamy nastavené ostatnými hráčmi z regiónu nastaveného v nastaveniach hry. Na konci mesiaca môžete vidieť, akú medailu ste získali vo vašom regióne, diamantovú medailu (Diamantová medaila), zlatú medailu (Zlatá medaila), striebornú medailu (Strieborná medaila) alebo bronzovú medailu (Bronzová medaila).


Vydaním nových verzií sa každý mesiac poskytujú questy, ktoré pozostávajú zo zbierania soch tematicky súvisiacich s konkrétnymi mestami. Ceny za ne sa vždy líšia.

Nakoniec je v hre asi desať ocenení vo forme plechoviek s rozprašovačom. Sú to bronz, striebro, zlato a diamant, ktoré dávajú 3, 5, 8 a 10 kľúčov.

Na iOS bola hra vydaná od verzie 1.63.0, ktorá je výrazne vyššia ako na Andro>. Aktualizácie v systéme Android navyše prichádzajú skôr ako v systéme iOS.

Znaky upravovať

Podľa údajov za rok 2019 má hra 18 stálych postáv. Väčšina z nich bude k dispozícii, ak zaplatíte určité množstvo mincí alebo vyberiete príslušné bonusy z krabíc. Navyše, pre takmer každého sú dve ďalšie obleky, ktoré sa otvárajú pomocou kľúčov.

 • jake (Jake) je hlavnou postavou maskota Subway Surfers. Chlap na sebe džínsový oblek cez bielu mikinu a čiapku s logom hry. Štandardne je k dispozícii.
 • chúlostivý (Tricky) - Blondínka na sebe krátke biele tričko, ktoré otvára brucho, široké džínsy a červený klobúk. Najľahšie odomykateľný znak. Ak ju chcete otvoriť, musíte v záhadných krabiciach nájsť tri červené čiapky.
 • Slečna Maya (Slečna Maia) - dievča v žltej mikine a respirátore. Na odomknutie musíte zaplatiť 100 kľúčov. Spočiatku to bolo možné odomknúť iba zadaním špeciálneho kódu.
 • čerstvý (Fresh) - černoch s vysokým účesom. Na odomknutie musíte nájsť 50 magnetofónov v tajomných škatuliach.
 • špica (Spike) - punk rocker s červeným mohawkom. Na odomknutie musíte nájsť 200 elektrických gitár v tajomných krabiciach.
 • Yutani (Yutani) - dievča oblečené ako zelený mimozemšťan. Najprístupnejšia postava, na odomknutie musíte nájsť 500 lietajúcich tanierov v tajomných krabiciach. Nie sú k dispozícii žiadne ďalšie kostýmy.
 • Dino (Dino) - chlap v obleku Godzilly. Na odomknutie sa musíte prostredníctvom hry prihlásiť do svojho účtu Facebook. Žiadne ďalšie kostýmy. Prvýkrát sa objavil v Subway Surfers: Bangkok.
 • Lucy (Lucy) - dievča s červeno-modrým účesom a piercingom. Na odomknutie musíte zaplatiť 7000 mincí.
 • Tegbot (Tagbot) - android, ktorého časti sú držané pohromade magnetizáciou. Na odomknutie musíte zaplatiť 12 000 mincí.
 • ninja (Ninja) - Chlap v kostýme ninja. Na odomknutie musíte zaplatiť 20 000 mincí.
 • Tasha (Tasha) - športové dievča z podpornej skupiny. Na odomknutie musíte zaplatiť 30 000 mincí.
 • úprimný (Frank) je králik maskovaný v obleku. Na odomknutie musíte zaplatiť 40 000 mincí.
 • kráľ (King) - tučný chlap v korunke s plášťom a nápisom „číslo 1“ na košeli. Na odomknutie musíte zaplatiť 80 000 mincí.
 • Zoe (Zoe) - zombie dievča oblečené ako kovboj. Na odomknutie musíte zaplatiť 120 000 mincí. Prvýkrát sa objavil v Subway Surfers: Halloween.
 • frizz (Frizzy) - tmavovlasá dievčina v červenej teplákovej súprave. Na odomknutie musíte zaplatiť 150 000 mincí.
 • Brodie je (Brody) - svetlovlasý chlapík v modrom tričku a červených šortkách. Na odomknutie musíte zaplatiť 350 000 mincí.
 • Prince kay (Prince K) je černoch. Najdrahšia postava na odomknutie, ktorú musíte zaplatiť 980 000 mincí.
 • Bumbot (Boombot) - zlatý robot. Môžete si ho kúpiť pri prvom nákupe mincí alebo kľúčov v hre.

V každej novej verzii hry sa objaví ďalšia jedinečná postava, ktorá odomkne ktoré na obmedzenú dobu musíte zbierať a platiť 95 000 mincí.

Hoverboards Edit

Podľa údajov za rok 2019 má hra 17 stálych hoverboardov. Väčšina z nich bude k dispozícii, ak zaplatíte určité množstvo mincí. Okrem toho pre takmer každého sú k dispozícii 3 funkcie, ktoré sa otvárajú pomocou tlačidiel. V každej novej verzii hry sa objaví ďalšia jedinečná hracia tabuľa, ktorá odomkne ktoré na obmedzený čas musíte zbierať a platiť 50 000 mincí.

recenzia
Súhrnné hodnotenie
agregátorohodnotenie
GameRankings72.50%
(6 názorov)
Metacritic71/100
(8 názorov)
Vydania cudzích jazykov
vydanieohodnotenie
Prehrávanie posúvaním3/5
Vreckový hráč5/10

Hru ako celok hodnotia kritici aj bežní používatelia pozitívne. Od februára 2016 bola aplikácia stiahnutá viac ako miliónkrát.

Pozrite si video: Subway Surfers The Animated Series - Episode 1 - Buried (November 2020).

Pin
Send
Share
Send
Send