Užitočné tipy

Ako zvýšiť počet spermií doma u mužov?

Pin
Send
Share
Send
Send


Jednou z príčin mužskej neplodnosti je nedostatočná koncentrácia spermií v ejakuláte človeka. Preto páry, ktoré majú ťažkosti s otehotnením, sa pýtajú lekárov, koľko spermií by sa malo normálne nachádzať v jednej kvapke spermií a aké metódy možno použiť na dosiahnutie tohto ukazovateľa. Existuje teda nejaká metóda „zvyšujúcej sa“ koncentrácie.

Odhaľujúce príčiny

Ak žena otehotnie po roku pravidelnej sexuálnej aktivity bez použitia antikoncepcie, pár by sa mal podrobiť lekárskej prehliadke a pochopiť dôvod ťažkostí pri počatí. Pre človeka to začína štúdiom semennej tekutiny, pomocou ktorej môžete vyhodnotiť objem, farbu, kyslosť, mobilitu, viskozitu a ďalšie ukazovatele ejakulátu. Jedným z najcennejších kritérií pre reprodukčné zdravie mužov je počet spermií. Normálne by teda v 1 ml spermií malo obsahovať asi 20 miliónov spermií.

Lekári niekedy predpisujú hlbšie diagnostické testy. Informácie o tom, koľko autozómov je obsiahnutých v spermii u človeka, ako aj o počte chromozómov v zárodočných bunkách mužského pohlavia, pomôžu pochopiť príčiny neplodnosti a určiť spôsob liečby choroby. Ak sa ukázalo, že ide o nedostatočnú koncentráciu spermií, musí človek skontrolovať stav prostaty a iných panvových orgánov. Akýkoľvek zápalový proces nepriaznivo ovplyvňuje množstvo a kvalitu spermií. Často po absolvovaní liečby antibakteriálnymi a protizápalovými liekmi dochádza k zvýšeniu počtu zdravých zárodočných buniek.

Na zvýšenie objemu a kvality spermií sa odporúča užívať vitamínovo-minerálne komplexy.

Užívanie liekov niekedy nestačí na zvýšenie počtu spermií potrebných na oplodnenie vajíčka. Napríklad pri diagnóze varikokély je potrebné vykonať operáciu na sklerotizáciu alebo vyrezanie poškodenej žily. Môže byť tiež potrebný chirurgický zákrok na korekciu vrodených abnormalít, normalizáciu kvality chromozómov alebo na detekciu novotvarov.

Existuje samostatná kategória liekov, ktorá pomáha zvyšovať celkový objem spermií aj koncentráciu spermií v zložení. Patria sem:

 • Vitamínové a minerálne komplexy, kyselina listová.
 • L-karnitín a L-arginín.
 • Biologicky aktívne doplnkové látky (SpermAktiv, Speman, Verona).

Napriek dostupnosti a všeobecnému liečebnému účinku týchto liekov iba lekár vie, koľko tabliet užívať denne a koľko dní liečba trvá.

Úloha výživy pri produkcii spermií

Koncentrácia spermií v semennej tekutine sa môže znížiť, ak človek začne jesť nesprávne. Obezita u mužov je teda vždy komplikovaná zmenou hormonálneho pozadia, pri ktorej je zvýšená hladina estrogénu. Takéto odchýlky negatívne ovplyvňujú počet spermií av závažných prípadoch môžu zmeniť štruktúru chromozómov. Preto obézni muži, ktorí chcú zvýšiť koncentráciu spermií, musia prejsť na frakčnú výživu a znížiť celkovú energetickú hodnotu potravy.

Okrem odmietnutia rýchleho občerstvenia, mastných a údených jedál, cukroviniek a iných výrobkov, ktoré môžu zvýšiť telesnú hmotnosť osoby, je potrebné výrazne znížiť aj spotrebu sladkých nápojov sýtených oxidom uhličitým. Faktom je, že v každej sódy sa dnes pridáva kukuričný sirup s vysokým obsahom fruktózy, ktorý má negatívny vplyv na zloženie ejakulátu. Lekárske štúdie ukázali, že semenná tekutina človeka, ktorý pije každý deň približne jeden liter nápojov, po týždni zhoršuje svoju kvalitu o 30%. Naopak, použitie čistej stojatej vody môže významne zvýšiť počet spermií v sperme.

Ako zvýšiť počet spermií výživou? Odborníci na výživu vysvetľujú, že kvalita spermií sa zlepší, ak bude strava nasýtená potravinami obsahujúcimi zinok (ryby, mäso, fazuľa).

Prírodný L-arginín je možné získať konzumáciou orechov a sezamových semien a L-karnitín sa nachádza v červenom mäse a kozom mlieku. Telo obyvateľov miest často trpí nedostatkom prvkov nachádzajúcich sa v morských plodoch, takže čerstvé morské plody by mali byť súčasťou ponuky mužov a snažia sa zvýšiť koncentráciu spermií.

Pre dobrú produkciu spermií musíte opustiť nezdravé jedlo.

Koľko času potrebuje ľudské telo, aby semenníky produkovali viac spermií? Tento proces bude, samozrejme, trvať viac ako jeden deň. A páry, ktoré sa chcú stať rodičmi, by mali byť trpezlivé, riadiť sa pokynmi lekára a správne jesť. Bez ohľadu na to, ako dlho trvá liečba, nemusíte po celý čas piť alkoholické nápoje, prestať fajčiť, nebývať v blízkosti toxických materiálov, rádioaktívne žiarenie.

Cvičenie a iné odporúčania

Ženy aj muži môžu vyžadovať cvičenia zamerané na posilnenie svalov panvy. Zástupcovia silnejšieho pohlavia pomocou pravidelných cvičení zlepšia zdravie prostaty a zbavia sa skorej ejakulácie. Koľko času je potrebných na ich dokončenie každý deň? Odborníci vysvetľujú, že rysom tejto gymnastiky je neviditeľnosť tréningu. Preto môžete zvýšiť počet zárodočných buniek prostredníctvom cvičenia niekoľkokrát denne počas odpočinku.

Keďže spermie sa tvoria v semenníkoch, je potrebné zlepšiť starostlivosť o tieto orgány reprodukčného systému. Pamätajte, že príroda ich zbytočne neuviedla v šourku. Takto sa udržiava nízka teplota potrebná na úplné fungovanie upchávky. Muži sa neodporúčajú nosiť syntetické a pevné prádlo, často zapínajú zahrievanie stroja, navštevujú kúpeľ a saunu počas liečby.

Postup, ako je masáž semenníkov, pomôže zvýšiť koncentráciu spermií. Rytmické miesenie vonkajších genitálií zvyšuje krvný obeh v tejto oblasti, takže žľazy dostávajú viac kyslíka a živín. Okrem toho je lymfatická drenáž normalizovaná a všetky metabolické procesy sa urýchľujú.

Samotná masáž netrvá príliš dlho, pretože pozostáva z niekoľkých cvičení:

 • Rotácia dvoch semenníkov v jednom smere.
 • Trením a ľahkým poklepaním na miešok.
 • Masíruje chrbát semenníkov.
 • Prst vyhladzujúci pokožku mieška.

Testikulárna masáž môže zvýšiť koncentráciu spermií.

Ľudia, ktorí sa snažia zvýšiť počet zárodočných buniek, by sa mali vyhnúť dlhej sexuálnej abstinencii a častej ejakulácii. Pamätajte, že spermie by nemali stagnovať. Jeho neustála obnova je dôležitou podmienkou normalizácie koncentrácie spermií. Častá ejakulácia však neumožňuje hromadiť a dostatočne zrieť spermie. Preto je potrebné vypočítať menštruačný cyklus partnera a nemať sex niekoľko dní pred ovuláciou.

Mužská neplodnosť má mnoho príčin. Ak spermogram vykazuje nízku hladinu spermií, potom sa pacienti veľmi zaujímajú o otázku, ako zvýšiť počet zárodočných buniek. Odborníci vysvetľujú, že existujú špeciálne prípravky, ako aj potravinové výrobky, ktorých použitie normalizuje koncentráciu pohyblivých spermií. Lekári zároveň nemôžu dať presnú odpoveď na to, ako dlho bude liečba trvať, ale dodržiavanie všetkých odporúčaní a udržiavanie zdravého životného štýlu určite pomôže mnohým párom zažiť radosť z materstva a otcovstva.

Čo určuje množstvo spermií?

Lekárski odborníci stanovili normu semennej tekutiny. Podľa štatistík je priemerný objem pridelený naraz od 1,5 ml do 5 ml. Ukazovatele sa líšia v závislosti od mnohých faktorov - frekvencia pohlavného styku, genetická predispozícia.

Nízky počet spermií u mužov sa vylučuje v nasledujúcich prípadoch:

 • Nadmerná obľuba cigariet, fajok, alkoholu,
 • Nepretržité vystavenie silnému stresu,
 • S nadváhou nad 10 kg,
 • Časté a dlhodobé prehrievanie pohlavných orgánov,
 • Znečistené prostredie
 • Prítomnosť infekčných chorôb genitálneho a močového systému,
 • Zranenie krížovej kosti a orgánov nachádzajúcich sa v panvovej oblasti,
 • Vývoj nádoru
 • Drogová terapia určitými skupinami liekov,
 • Neuspokojivé podmienky odbornej činnosti,
 • Diabetes mellitus
 • Účinok žiarenia.

Môžu nastať situácie, keď sa počas ejakulácie tekutina nevylučuje vôbec. Táto patológia sa nazýva anejakulácia. Jeho príčiny sú:

 • Fyziologické poruchy nervového systému,
 • Prítomnosť zápalu, ktorý vyvolal sklerózu semenných kanálikov,
 • Závažné endokrinné patológie,
 • Zmeny v štruktúre vazov sa odkladajú
 • Poranenia pohlavných orgánov
 • Zhubné nádory.

Stáva sa, že sa vylučuje príliš veľké množstvo spermií. V 2 prípadoch sa podobný proces považuje za prirodzený:

 • Prvý sexuálny kontakt po dlhšej abstinencii. V tomto prípade sa hromadí značné množstvo semennej tekutiny,
 • Vysoká hormonálna aktivita. Podporuje aktívnu produkciu spermií.

Ak tieto faktory chýbajú, musíte navštíviť lekára a podstúpiť diagnostické opatrenia. Zhubné nádory semenníkov a prostaty môžu v niektorých prípadoch významne zvýšiť produkciu ejakulátu.

Prípravky na zvýšenie množstva semennej tekutiny. TOP 5

Pomocou inovatívnych nástrojov vyvinutých na základe prírodných komponentov je možné meniť množstvo uvoľnenej kvapaliny. Takéto lieky na zvýšenie počtu spermií majú široké spektrum pôsobenia a majú pozitívny vplyv na sexuálne funkcie a prirodzené zloženie vám umožňuje vyhnúť sa negatívnym účinkom na organizmus.

Nákup gélov a krémov sa odporúča prostredníctvom webových stránok výrobcov. To zaručuje nákup pravého tovaru. Cena je zvyčajne asi 1000 rubľov.

Spray XL Sperm Spray

Sprej je vyvinutý na základe úplne organických látok. Jeho činnosť je zameraná na:

 • Zlepšenie kvality a množstva spermií,
 • Rozšírenie penisu,
 • Stimulácia produkcie testosterónu,
 • Zvýšená výdrž mužov
 • Aktivácia libida a schopnosť fyziologického vzrušenia,
 • Zosilnenie skúseností počas vyvrcholenia.

Podľa informácií od výrobcu sa po vykonaní klinických štúdií potvrdilo, že počet spermií sa zvýšil 3 až 5-krát. Dosiahnutie výsledku závisí od správneho použitia riešenia:

 • Nastriekajte kompozíciu na pokožku penisu, vyhnite sa hlave,
 • Votrite sa do epidermy, kým sa úplne nevstrebajú,
 • Mali by ste sa uchýliť k postreku počas 45 dní.

ZDRAVOTNÝ KRÉM

ZDOROV Cream je droga z domácej línie miestnych produktov určených na liečbu kožných a neuralgických chorôb. Krém určený pre mužov pomáha spomaľovať zmeny súvisiace s vekom, ktoré negatívne ovplyvňujú potenciu, zlepšujú fungovanie prostaty a zlepšujú kvalitu pohlavného styku.

Ako súčasť biologického produktu:

 • Extrakt z propolisu Ničí patogény, znižuje zápal, znižuje bolesť,
 • Vosk. Bojuje proti mikróbom, posilňuje imunitný systém, pomáha v boji proti infekciám,
 • Výťažok z gaštanu z koní. Normalizuje stav cievneho systému, zabezpečuje ich normálnu priechodnosť,
 • Včelí oheň. Zvyšuje ochranné funkcie tela, stimuluje fyzickú vytrvalosť a aktivitu,
 • Oleoresiny. Stimuluje krvný obeh v genitálnej oblasti, začína proces regenerácie buniek a tkanív,
 • Olivový olej Zabraňuje poškodeniu pokožky penisu, zvlhčuje ju a zachováva prirodzenú elasticitu.

Na dosiahnutie želaného účinku je dôležité ráno a večer po sprche votrieť zloženie krému do pohlavných orgánov. Procedúra by mala trvať asi 5 minút. S exacerbáciou urologických ochorení by sa mal priebeh liečby prerušiť.

Čierna veľkosť

Gél na báze prírodných zložiek pomáha zväčšiť oblasť genitálií, zmeniť kvalitu a množstvo náhradnej tekutiny. Prispieva tiež k silnej erekcii a predĺženiu aktu intimity. Používanie produktu obohacuje orgazmy o nové skúsenosti a zvyšuje ich búrlivosť. Čierna veľkosť obsahuje:

 • Aguahe. Poskytuje kompletnú saturáciu krvi kavernóznych telies, mení priemer hlienu v smere zvyšovania, zvyšuje množstvo a kvalitu spermií,
 • Ginkgo Biloba. Zlepšuje fungovanie genitálií,
 • Zapojte orechy. Tón, posilňuje nervový systém, patrí k prírodným patogénom,
 • Allicin. Aktivuje sexuálnu príťažlivosť opačného pohlavia,
 • Kyselina mliečna. Má spektrum pozitívnych účinkov na epidermis penisu.

Použitie gélu pozostáva z niekoľkých jednoduchých úkonov: kompozícia sa musí nanášať masážou na penis, a to približne 5 - 10 minút. Odporúča sa uchýliť sa k postupu 20 - 30 minút pred intimitou.

Priup Cream bol pôvodne navrhnutý na zväčšenie penisu. Okrem hlavného účinku pomáha znižovať zápalové procesy, zlepšuje spermatogenézu, posilňuje imunitný systém, zvyšuje sexuálnu túžbu a zabraňuje rozvoju infekcií.

Vzorec lieku obsahuje:

 • Ženšenový koreň. Zlepšuje množstvo a kvalitu ejakulátu, predlžuje pohlavný styk tým, že dodáva fyzickú silu,
 • Iron Ixora. Zvyšuje elasticitu epidermy, vďaka čomu sa veľkosť pohlavných orgánov voľne zväčšuje,
 • Koreň Ashwagandha. Poskytuje stabilnú erekciu, potláča vývoj nádorov,
 • Morské riasy. Urýchliť odstránenie toxických látok a toxínov, aktivovať hojenie pokožky,
 • Aloe. Má dezinfekčný účinok, zvyšuje tón tela,
 • Mandľový olej. Znižuje zápal, bojuje s infekčnými chorobami,
 • Dráč. Ničí patogény,
 • Echinacea. Zvyšuje obranyschopnosť tela, zlepšuje prietok krvi, posilňuje cievne steny.

Masť naneste jeden mesiac. Najskôr je potrebné vykonať potrebné hygienické postupy. Na suchý genitálny orgán vo vzpriamenom stave naneste kompozíciu a distribuujte ju po celej dĺžke. Počkajte, až produkt zmáča a dôkladne si umyte ruky.

Postavte gél

Cream Stand Up Gel umožňuje mužom zmeniť priemer a dĺžku penisu, udržiavať zdravie pohlavných orgánov, aktivovať erekciu, posilniť túžbu a príťažlivosť pre ženu. Používanie prírodného liečiva tiež pomáha obohatiť sexuálny akt novými pocitmi a skúsenosťami.

Aktívne zložky mužského krému:

 • Extrakt z lišajníkov Posilňuje reprodukčný systém, zabraňuje rozvoju infekcií a zápalových procesov, aktivuje lokálny metabolizmus,
 • Bodliak. Pomáha meniť veľkosť penisu, zvyšuje syntézu testosterónu, zvyšuje emocionálne a fyzické vzrušenie,
 • Horalka. Prírodná Viagra, bylina veľmi dobre zvyšuje libido a pomáha predlžovať sexuálny kontakt,
 • Peruánsky mak. Pozitívne ovplyvňuje plodnosť, zvyšuje potenciu, posilňuje a stabilizuje erekciu.

Aby ste dosiahli požadovaný účinok, po osprchovaní a pol hodiny pred sexuálnym konaním opatrne votrite gél do penisu. Odporúčaný mesačný kurz.

Zdravé jedlo

Na ovplyvnenie malého množstva spermií a zvýšenie jeho produkcie je potrebné nielen uchýliť sa k naturopatickým liečivám, ale tiež upraviť stravu, pričom uprednostňujú výrobky obsahujúce potrebné stopové prvky a vitamíny.

 • Ovsené vločky, paprika, surová mrkva a zelený šalát obsahujú vitamín A, ktorý je potrebný na zvýšenie produkcie aktívnych spermií,
 • Plody rakytníka, zelený hrášok, pomaranče a mandarínky, kapusta a čierne ríbezle - zdroj vitamínu C. Pomáha zvyšovať rýchlosť spermií,
 • Orechy, kuracie a prepeličné vajcia, červené mäso a droby, mlieko sú bohaté na vitamíny B a E. Tieto látky sú potrebné na syntézu látok, ktoré prispievajú k produkcii osiva,
 • Tekvicové semená a morské plody majú vysokú hladinu zinku, čo zvyšuje objem vylučovaného ejakulátu,
 • Vysokotučné odrody rýb, tuniak, jadra vlašských orechov, sezamové semienka dodávajú telu kyseliny a horčík, ktoré sú potrebné pre normálnu exkréciu spermy.

cvičenie

Na zvýšenie počtu spermií je tiež dôležité vykonať špeciálne cvičenia:

 • Zovrel. Je potrebné zdvihnúť orgán pohlavného ústrojenstva a stlačiť ho a krátkym pohybom uvoľniť miešok. A tak urobte aj 90 - 100 kompresií,
 • Trasie. Zdvihnite penis a odoberte miešok do dlane. Začnite s trasením semenníkov, postupne zvyšujte intenzitu. Trvanie cvičenia nie je kratšie ako 3,5 minúty,
 • Pat. Mali by ste vziať podobnú pózu a robiť šušťavé pohyby v miešku po dobu 3,5 až 5 minút. Важно, чтобы процедура не причиняла боли,
 • Masáž. На протяжении 10 минут времени водить большим пальцем по обеим сторонам мошонки.

Как мужчине быстро увеличить количество спермы?

Чтобы быстро решить проблему, необходимо воспользоваться определенными рекомендациями:

 • Пить больше воды – количество выделяемого семени напрямую зависит от объема потребляемой жидкости,
 • Vyvarujte sa prehrievaniu - časté návštevy sauny, nosenie nadmerne teplého oblečenia, neustále zapínanie vyhrievania autosedačiek,
 • Noste voľné spodné prádlo - pevné spodky tiež zvyšujú teplotu v genitáliách,
 • Opustenie zvyku kríženia nôh - prispieva k nadmernému zahrievaniu pohlavných orgánov,
 • Ak sa zistí príliš málo semennej tekutiny, nevyhnite sa orgazmu 3 až 5 dní.
 • Vymeňte sódu za čaj medom - obsah cukru v sýtených nápojoch negatívne ovplyvňuje spermie a pečeň,
 • Prestať fajčiť - nikotín znižuje množstvo ejakulátu a potláča životaschopnosť spermií,
 • Naučiť sa kontrolovať úroveň stresu - jeho hormóny pôsobia proti syntéze testosterónu, ktorý je zodpovedný za produkciu semien,
 • Vypite potrebné prísady - po dohode s lekárom do stravy pridajte prípravky zinku a tablety kyseliny listovej,
 • Normalizujte sexuálny život
 • Pamätajte na dôležitosť správnej výživy a špeciálnych cvičení.

Spôsoby, ako zvýšiť počet spermií

Na úvod by sme mali objasniť jeden bod. Najväčšie množstvo spermií počas ejakulácie u mužov sa pozoruje so sexuálnou abstinenciou za 4 až 6 (individuálne) dní. Pri dlhšej abstinencii je množstvo spermií, ak sa zvyšuje, tak zanedbateľné, že ich možno pozorovať iba laboratórnymi meraniami. Preto vezmeme toto množstvo spermií ako východiskový bod.

Budeme sa zaoberať otázkou zvyšovania tohto objemu, to znamená, ako a akými prostriedkami sa dá dosiahnuť maximálny počet spermií.

Výrobky ovplyvňujúce počet spermií

Prvá vec, ktorá na to príde v tomto prípade, je „musíte niečo zjesť - vlákno“. V skutočnosti strava ovplyvňuje objem ejakulátu, ale nezvýši „mieru“ o viac ako 10%. Tieto maximálne možné ukazovatele dosiahnete, ak počas abstinencie uprednostňujete bielkovinovú stravu, napríklad kuracie prsia alebo morčacie filé (pokiaľ možno), vajcia, tvaroh, orechy (arašidy alebo kešu) a bolo by dobré pridať tekvicové semená.

Ľudia veľmi radi pripisujú zázračné vlastnosti kyslej smotany a šťavy z granátového jablka, ale nie je tomu tak. Radšej venujte pozornosť vyššie uvedeným produktom.

Ako som však už uviedol vyššie, výsledkom bude, ale nie „úžasný“. Na dosiahnutie výraznejších výsledkov je potrebné uplatňovať účinnejšie prostriedky.

Účinné prostriedky nápravy

že nápadne na zvýšenie objemu spermií je potrebné efektívnejšie ovplyvniť spermatogenézu (proces výroby a tvorby semennej tekutiny). S tým môžu pomôcť určité látky, vitamíny a minerály, ktoré urýchľujú a maximalizujú spermatogenézu. Ďalej je potrebné brať tieto zložky vo zvýšenej dávke. V tomto zozname nie je nič prísne tajné, pretože lecitín, zinok, L-arginín, kyselina listová a vitamín E priamo ovplyvňujú spermatogenézu. Sú to iba hlavné zložky, ktoré najúčinnejšie pôsobia v prítomnosti niekoľkých ďalších vitamínov a minerálov, ale ich hodnota nie je tak dôležitá. Áno, všetky tieto látky sú obsiahnuté v niektorých výrobkoch, existuje však nuansa: aby ste získali a absorbovali správne množstvo látok, musíte jesť také množstvo určitých potravín, ktoré vám v najlepšom prípade hrozí bežným trávenímav najhoršom prípade ohrozuje metabolické poruchy. Navyše, tento proces bude zdĺhavý, aby ste cítili aspoň niektoré zmeny, bude potrebné dodržať určitú stravu najmenej mesiac.

Preto, ak chcete skutočne nápadne zvýšiť množstvo spermií, potom sa musíte zamerať na komplexné lieky a potravinové doplnky. Iba v tomto prípade môžeme očakávať zvýšenie objemu ejakulátu o 60 - 80%.

Osobná skúsenosť

Z najúčinnejších prostriedkov na zvýšenie množstva spermií si možno všimnúť komplexný prípravok „Semenax“, ktorého výrobcovia sľubujú zvýšenie množstva spermií až o 70%. Vyhlásenie potvrdzuje výskum a merania, ale vieme, že súčasne sa zachovávajú ideálne podmienky, ktoré sa v každodennom živote dajú veľmi ťažko reprodukovať, takže môžeme s istotou počítať s počtom 50 - 60%. Povedal by som, že za pár dní dôjde k výsledku a je to veľmi, veľmi nápadné. Nevyskytli sa žiadne vedľajšie účinky (absolvovanie kurzov do 10 dní počas 4 mesiacov), ale toto opakujem svoju osobnú skúsenosť.

Nevýhodou lieku je jedna - cena. Trochu pohodlia je to, že si treba objednať, nie je to v našich lekárňach. A aj keby tomu tak bolo, stálo by to dvakrát toľko, je to axióma. Na snímke sa môžete pozrieť na ceny lieku, má zmysel zadať objednávku „v predvolenom nastavení“, t. 3 fľaše v hodnote 154,95 dolárov (na 3 mesiace denného používania). V tomto prípade ušetríte 25 dolárov, ale nezabudnite na dodanie (do Ruska), čo vás bude stáť minimum

20 USD, takže približná cena mesačného kurzu je 60 USD. Môžete výrazne ušetriť objednaním komplexov na 6 mesiacov (289,95 dolárov) a na rok (399,95 dolárov), potom náklady na kurz (mesačne) budú 51 dolárov a $35 resp. Dovoľte mi ešte raz pripomenúť, že v zásade sa môže konať v dvojtýždňových kurzoch, účinok zostáva ďalší týždeň. No, alebo ho začnite užívať 7-10 dní pred nadchádzajúcimi udalosťami, ak sa tak nestane príliš často :)

Zjednodušená verzia

Semenax - droga, samozrejme, účinná, ale drahá. Pri objednávaní 12 fliaš prichádza relatívne rozumná cena, ale najprv bude potrebné minúť slušné množstvo. Mnohí si to nemôžu dovoliť, ale účinok zvýšenia objemu ejakulátu je stále potrebný na dosiahnutie. Musím hľadať možnosti.

Po zoznámení so zoznamom najdôležitejších prvkov ovplyvňujúcich spermatogenézu si môžete vytvoriť svoj vlastný komplex, ktorý môže byť podradný Semenakovmu efektu, ale aj tak účinný a umožňuje vám zvýšiť počet spermií asi o 40% (je to z osobnej skúsenosti), a to je veľa a tiež celkom viditeľné.

Budeme teda potrebovať (kurz 2 a viac mesiacov):

1 200 mg náklady na lecitínové kapsuly

825 (200 kapsúl v balení). Hlavný prvok zapojený do spermatogenézy. Sójový lecitín je účinnejší, ale v takom množstve môže spôsobiť zvýšenú produkciu ženských hormónov a my ho nepotrebujeme, preto lecitín vyberáme zo slnečnice. 2 kapsuly denne, prvá prednostne na lačný žalúdok. Náklady na citrát zinku 50

-380 (60 tabliet). Interaguje s lecitínom a urýchľuje proces spermatogenézy. Jedna tableta denne. Cena L-arginínu 500 mg

8664 (120 kapsúl). Potrebný katalyzátor na urýchlenie produkcie spermií. 2 kapsuly denne Tribulus extrakt 625 mg Náklady

646 (100 kapsúl). Zvyšuje libido! Zapojený tiež do procesu. Odporúča sa na nepretržité používanie u mužov po 40 rokoch. Jedna kapsula denne, vitamín E400 s tokoferolmi

- 1498 (250 kapsúl). Najviac mužský vitamín, Odporúča sa pre všetkých mužov bez ohľadu na vek, po 35 rokoch vo vysokých dávkach. Spomaluje proces starnutia a ochrana rakoviny prostaty, Môže sa užívať každý druhý deň, starší muži približne 5-krát týždenne. Balenie stačí na rok alebo viac.

Pokiaľ ide o náklady, takáto schéma je porovnateľná s nákladmi spoločnosti Semenax, ak urobíte maximálnu objednávku spoločnosti Semenax okamžite na rok, tj približne 30 dolárov mesačne. Opakujem, že môžete uplatniť tento program a týždenné kurzy 7 dní pred „dopravnou špičkou“.

záver

Zhrnutie niektorých výsledkov. Je možné samozrejme zvýšiť množstvo spermií, nemali by ste však očakávať super efekt, ako napríklad v známych filmoch o nemeckých inštalatérskych prácach. Verte mi, že pri výrobe filmov tohto druhu sa používajú rôzne triky a špeciálne efekty. Skutočné je však zvýšenie objemu ejakulátu o 40 - 70%. Buď dôverujete recenziám na Semenax alebo použijete liekový režim iHerb - účinok bude v každom prípade. Len nezabudnite na individualitu akéhokoľvek organizmu a rýchlosť metabolizmu. Niekto bude mať vynikajúce výsledky, niekto skromnejší, nemá čo robiť.

V každom prípade, aby ste dosiahli maximálne výsledky, musíte dodržiavať tri pravidlá:

 • 1. Maximálny objem ejakulátu je možný po 4 - 5 dňoch abstinencie.
 • 2. Postupujte podľa diéty s vysokým obsahom bielkovín.
 • 3. Najmenej týždeň začnite tieto lieky užívať.

Všetko je celkom jednoduché a ľahké urobiť :) Veľa šťastia a nových pocitov!

Pin
Send
Share
Send
Send