Užitočné tipy

Bezplatný nástroj, ako sťahovať Dailymotion Video do MP4

Pin
Send
Share
Send
Send


„Ako sťahovať video Dailymotion MP4?“

„Môžem si bezplatne stiahnuť videá Dailymotion na internete?“

"Ako sťahovať vysoko kvalitné video Dailymotion na Android?"

Ak máte podobné otázky, odpoveď nájdete tu.

Dailymotion je populárna webová stránka na zdieľanie videa v Paríži, ktorá ponúka veľké množstvo videí, ako sú videá v reálnom čase, hudobné videá a videá s novinkami. Môžete uložiť ukážku filmu alebo hudobné video svojho obľúbeného speváka na pozeranie offline. Odporúčam vám používať službu VideoSolo Online Video Downloader. Ide o plnohodnotnú online službu, ktorá vám umožňuje sťahovať z najpopulárnejších stránok, ako sú YouTube, Facebook, SoundCloud, atď. V tomto článku sa naučíte, ako pomocou tohto bezplatného sťahovača uložiť videá Dailymotion ako vysokokvalitný formát MP4. Video je možné priamo prehrávať na všetkých počítačoch a mobilných zariadeniach bez prenosu a konverzie. Je 100% zadarmo a bezpečný.

Stiahnite si Dailymotion Video na PC pomocou VideoSolo Online Video Downloader

S týmto programom nemusíte nič inštalovať na svoj počítač ani telefón s Androidom. V iPhone musíte iba nainštalovať „Dokumenty“ do App Store a spustiť v ňom web. Nie je potrebné kopírovať a presúvať video súbor z terminálu pc do mobilného terminálu. Videá Dailymotion môžete sledovať offline kedykoľvek a kdekoľvek na akomkoľvek zariadení. Tu je návod na stiahnutie videí Dailymotion do vášho počítača. Ak chcete vedieť, ako sťahovať na Android / iPhone, môžete kliknúť na odkaz nižšie.

Krok 1. Skopírujte odkaz na video v Dailymotion

Dailymotion má veľa populárnych videí. Kliknite na ten, ktorý chcete stiahnuť a skopírujte odkaz na adresu URL stránky.

Krok 2. Pripojte odkaz Dailymotion Video Link na okno sťahovania

otvorte VideoSolo Online Video Downloader v prehliadači, ktorý používate v počítači so systémom Windows / Mac. Tento program na stiahnutie online je vysoko kompatibilný so všetkými hlavnými prehliadačmi vrátane prehliadača Google Chrome, Firefox, Safari, Internet Explorer, Microsoft Edge atď. Po vložení odkazu na video Dailymotion do neho kliknite na „Stiahnuť“ link.

Krok 3. Vyberte formát videa a rozlíšenie

Môžete si vybrať MP4, pretože formát MP4 je kompatibilný s takmer všetkými prehrávačmi médií. Môžete teda prehrávať video Dailymotion na akejkoľvek platforme bez konverzie video formátu. VideoSolo Online Video Downloader vám umožňuje sťahovať najkvalitnejšie video Dailymotion, vrátane 720p, 1080p, 2K, 4K, 8K atď. Závisí to od toho, ktoré video riešenia konkrétne video Dailymotion umožňuje. Zvyčajne to bude 1080p ako najvyššie rozlíšenie.

Krok 4. Kliknutím na tlačidlo Prevziať uložte video Dailymotion

Kliknutím na „Stiahnuť“ uložíte video Dailymotion s obľúbeným typom uloženia a názvom súboru. Teraz si môžete video vychutnať na počítači.

Toto je taký výkonný online nástroj, ktorý vám umožňuje sťahovať videá Dailymotion s vysokým výkonom. Ako bezplatný nástroj má krásne rozhranie, vôbec žiadne reklamy, žiadny počítačový vírus a nie je potrebné sa prihlásiť na odber. To je úžasné. Myslím, že si to budete pamätať zakaždým, keď budete musieť odovzdať videá na obľúbené weby na zdieľanie videí po ich použití.

Karen Nelson je redaktorkou spoločnosti VideoSolo, ktorá pravidelne píše kvalitné vzdelávacie materiály, recenzie, tipy a triky.

Pin
Send
Share
Send
Send