Užitočné tipy

Ako rozveseliť dievča?

Pin
Send
Share
Send
Send


Dôvodov môže byť veľa a budeme diskutovať len o niektorých z nich.

S niekým sa hádala. Po konfliktnej situácii s niekým sa takmer každá osoba cíti, akoby „nebola v pohode“, a je celkom možné, že podobný deň predtým zažil aj váš partner. Ak áno, a váš vzťah je pomerne blízky, pravdepodobne vám povie o incidente.

Nie je si istá. Príčinou zlej nálady dievčaťa môže byť často pochybnosť. Môže sa jej zdať, že nie je dostatočne atraktívna, zaujímavá a podobne. Okrem toho verí, že všetky jej nedostatky sú viditeľné pre ostatných, a to ju depresuje. Môže si tiež byť istá výbavou, ktorú momentálne nosí. Úprimný kompliment môže situáciu napraviť.

Neopodstatnené očakávania. Ak sa to stalo na stretnutí s vami, možno čakala na niečo iné - iný dátum, rozhovory na iné témy, odlišné správanie z vašej strany atď. Pravdepodobne premýšľala o tom, ako sa všetko stane, ale realita nebola to, čo chcela.

Problémy v práci alebo v škole. Je možné, že sa jej v práci alebo škole nedarí. Možno sa nezaoberá žiadnymi úlohami alebo má napätý vzťah s niekým z tímu, čo ju rozčuľuje.

Rodinné ťažkosti. Je možné, že sa dievčenskej rodine momentálne nedarí - niekto je chorý, došlo k hádke, niekto z rodiny má problémy inej povahy.

Health. Možno mala nejaký zdravotný problém - bolesť zubov, minulé zranenie, „boláky“ alebo niečo také, čo sa cíti. Ak je to pravda, možno o tom nebudete vedieť. veľa dievčat je v rozpakoch hovoriť o takýchto veciach.

Bývalý chlap. Jej bývalý milenec sa cítil a teraz je opäť stratená v myšlienkach na oddelenie a minulé problémy. Možno sa ukázalo, že ich komunikácia bola nepríjemná, alebo sa naopak pokúsil vrátiť dievčaťu, ktoré ju zmiatlo.

Zmena plánov. Dievča plánovalo svoj deň alebo večer určitým spôsobom, ale z nejakého dôvodu sa plány museli zmeniť. Nezdá sa, že sa jej zmeny rovnajú pôvodným zámerom, a to ju nepoteší.

Únava. Mohla by byť unavená. Možno veľa pracovala, venovala sa upratovaniu, strávila niekoľko hodín „putovaním po meste“ podnikaním a tak ďalej. Teraz len fyzicky nemá silu na zábavu.

Spomienky. Len si spomenula na niečo nepríjemné, čo sa mohlo stať pred niekoľkými rokmi. Tieto myšlienky vyvolali jej zlú náladu.

Vaše správanie. Mohla mať normálnu náladu skôr, ako sa s vami stretla, ale nakoniec ju zmiatlo vaše správanie. Je možné, že máte drzé alebo bezdotykové vtipy (poznámky), váš rozhovor nie je lepkavý a ona sa cíti trápne, nevidí z vašej strany žiaden vážny záujem, téma rozhovoru je pre ňu málo zaujímavá a tak ďalej.

Ako rozveseliť dievča vo VK zábavnou korešpondenciou?

Vkontakte je jednou z najpopulárnejších sociálnych sietí, nie je prekvapujúce, že vaša komunikácia s dievčaťom môže byť často korešpondencia, takže veľa ľudí si kladie otázku, ako rozveseliť dievča na VK.

Rozhodli ste sa spoznať nové dievča, dobre, napísať jej, pokloniť sa, pridať k správe vtipný obrázok, hudbu alebo video. Verte mi, je to dobrý začiatok na randenie alebo sa len rozveselíte a pobavíte svoju priateľku.

Ak ste si vybrali s vami už dlho a nazhromaždili ste svoje spoločné fotografie, videá, kde ste šťastní, pošlite ju, napíšte príslušný záznam pre fotografiu - to ju nenechá ľahostajným.

Ako rozveseliť dievča v korešpondencii prostredníctvom SMS?

Ak ste nedávno začali chodiť s dievčaťom a chcete sa s ňou zhovárať, ale časté hovory budú mať zlý vplyv na začiatku rozvoja vzťahov, nezáleží na tom, či dostanete SMS správy a povieme vám, ako rozveseliť dievča v korešpondencii a o čom by ste nemali žartovať. zvlášť keď je smutná.

Najdôležitejšie preto nie je písať básne, krátke správy sú kľúčom k úspechu. Dievčatá sa väčšinou nepáčia:

 • Vtipy nad nimi
 • Čierny humor
 • Keď prisahajú
 • Bežné vtipy.

Preto sa pred korešpondenciou nemusíte pozerať na programy ako Comedy, aby ste ich podľahli jeho „brilantnému“ humoru, ktorému jednoducho nemôže porozumieť. Tu je niekoľko príkladov SMS pre dievča:

 1. Vieš, už som tak unavený čakaním, zdá sa mi, že večer ma budeš chcieť zavolať na rande =),
 2. Keď sa s tebou stretneme, sľubujem, že sa nebudem smiať, pripravil som pre teba milostnú báseň!
 3. Žiadna sila, žiadna túžba vstať dnes ráno, ak sa nestretnem v dave tvojich žiarivých očí.

A teraz sa pozrime, ako rozveseliť dievča korešpondenciou, ak je smutná, pretože pozitívny prístup vždy pomáha zlepšovať vzťahy, a to aj na diaľku. Pokúste sa nevyslovovať smutné témy, keď má zlú náladu. Nechajte ju cítiť, že kedykoľvek počas dňa, bez ohľadu na to, ako ste ďaleko od seba, môže sa na vás spoľahnúť a cítiť sa milovaná a túžená.

Počas korešpondencie nehovorte o tom, že ste hovorili s akýmkoľvek iným dievčaťom - to ju len rozruší, dajte mu vedieť, že ona je pre vás jediná. Povedzte nám, aké zábavné situácie ste počas dňa mali so svojimi priateľmi alebo kolegami.

Čokoľvek ju najviac potešilo a nálada vzrástla, vo svojej adrese použila slová ako zajac, dieťa a iné nežné slová. Po takýchto správach vaša priateľka prestane byť smutná.

Ako rozveseliť dievča v rande?

Rozhodli ste sa ísť na rande, neviete, ako rozveseliť dievča hore? Presne tak sa nesnažte stať sa guru humoru, nepomôže vám to. Správajte sa prirodzene a nie donucovacím spôsobom, jediný spôsob, ako môžete dobyť svojho vyvoleného. Ak je smutná, pokúste sa zlepšiť jej náladu, prekvapte ju. Odovzdávanie kvetín, kúpte ich alebo lahodnú čokoládu, hračku.

Pokúste sa z nej urobiť nezabudnuteľný deň, choďte do divadla, do zoo alebo si vypočujte miestnu skupinu. Po prvé, bude sa to samozrejme páčiť, a po druhé, bude sa rozveseliť.

Ak ste boli vy a vaša priateľka už nejaký čas, dajte jej prekvapenie, že sa jej určite bude páčiť, o ktorej sa už dávno sníva. Ak je jej nálada nulová, skúste zistiť, čo sa deje, čo ju trápi. Samozrejme, že odpovie, že všetko je v poriadku, ale stále sa nezastaví, presvedčte ju, aby vám to povedala. Ale jednu otázku neopakujte stále, nájdite prístup. Keď vám povie, nerobte si macho muža, ktorý verí, že jej smútok nestojí za vaše úsilie. Ukážte, že nie ste jej priateľ, ale aj priateľ, ktorý je vždy pripravený pomôcť v ťažkých časoch.

Na rande môžete svoju priateľku rozveseliť vtipom, vtipným faktom o sebe alebo príbehom, ktorý vám povedal váš priateľ. Len sa nesnažte zapamätať si text, všetko by malo vyzerať v pohode a na túto tému.

Po prečítaní tohto článku môžete uviesť naše rady do praxe, hlavnou vecou je byť si istý v seba, byť sám sebou, veselý a budete ľahko schopní odolávať útlaku ženských emócií. Což vás povedie k posilneniu vzťahov, alebo si možno podmaníte dievča, ktoré sa vám dlho páčilo, že ste práve korešpondovali a ona pôjde s vami na rande.

Dôvody nedostatku nálady u dievčat

Dôvodov môže byť veľa.

Niektoré sú menšie, zatiaľ čo iné sú vážne problémy:

 1. Nesmelosť. Jedným zo spoločných dôvodov je depresia žien. Dievča sa zdá, že nie je dostatočne atraktívna, nie zaujímavá a nudná. Možno si nie je istá šaty, v ktorých je. V tejto situácii pomôže úprimný kompliment.
 2. Zobudil sa s mladým mužom. Bežným dôvodom, po ktorom žena nechce s nikým komunikovať a uzatvára sa. Cíti sa, akoby nebola v pohode. Ak ste s dievčaťom blízki, potom bude sama hovoriť o tomto incidente.
 3. Problémy v práci, v škole. Možno vaša priateľka nezvláda úlohy. Úrady sú s jej prácou nespokojné, a preto vzniká konflikt. Alebo má napätý vzťah s kolegami.
 4. únava, Keď dievča unaví, jej nálada zmizne. Nechcem nič robiť, len si ľahnem a pozri sa na strop. Možno dievča tvrdo pracovalo, študovalo alebo „bežalo po meste“ niekoľko hodín. Čisto fyzicky nie je sila pre zábavu.
 5. Rodinné problémy. Je možné, že také veci nie sú v rodine dobré. A také prostredie vytvára tlak na emocionalitu.
 6. zdravie, Tu je možné všetko: bolesť zubov alebo hlavy, zranenie, rôzne „ženské bolesti“. Ak je to tak, možno to nebudete vedieť, pretože dievčatá o takýchto veciach nechce hovoriť.
 7. Vaše správanie. Stáva sa to preto, že neviete, ako žartovať. Vaše vtipy sú bezdotykové a neslušné. V tomto prípade je potrebné objasniť dôvod jej zlej nálady. Ak je chyba vo vás, ospravedlnenie by bolo správnejšie.
 8. nuda, To je bežné, ale je to pravda. Takáto vec má veľký vplyv na emocionálny stav. Keď sa človek nudí a nevie, čo má robiť, prázdnota sa začína drviť. Z nečinnosti sa objavuje nervozita, emocionalita klesá.

Ako sa správať k človeku, ak dievča nemá náladu:

Ako môžem fandiť vo VC korešpondenciou?

Než začnete písať správu, ktorá je v kontakte, musíte zvážiť niekoľko tipov.

Je to potrebné, aby sa situácia ešte viac nezhoršovala.

 1. Prvý a dôležitý bod - nebuďte ironický. Humor vás môže rozveseliť, ale iba dobrým spôsobom.
 2. Pokúste sa odvrátiť pozornosť od problematickej témy.
 3. Ak máte zlú náladu, nebudete schopní situáciu vyriešiť.
 4. Najdôležitejšia vec je pozornosť. Počúvajte, staňte sa vestou, do ktorej môžete plakať.
 5. Nezabudnite na pozitívne príklady. Rozprávajte rôzne vtipné situácie zo života.
 6. Nie je potrebné používať veľa slangových a temných slov.
 7. Nesnažte sa byť klaun.

Ako rozveseliť dievča je popísané vo videu:

Ak máte obavy, že vaša priateľka je smutná, rozveselte ju.

Na to nemusíte byť klaunom, pretože to najjednoduchšie môže spôsobiť, že sa pani usmeje:

 1. Prajem pekné ráno, dobrý deň alebo dobrú noc. To pomáha obviniť človeka z pozitívnej a dobrej nálady. Ak komunikácia prebieha prostredníctvom korešpondencie VK, nezabudnite jej zaslať smajlík alebo nálepku.
 2. Vpred vtipné alebo roztomilé video. Ďalšia najlepšia možnosť. Nájdite zaujímavé video s vtipnými zvieratami a vyhoďte dievča. Hlavná vec je vyhnúť sa vulgárnym a hlúpym videám.
 3. Komplimenty. Najvýhodnejšia možnosť. Každé dievča má rád príjemné slová na svoju adresu, a to je nepopierateľná skutočnosť.

Pomoc! Napríklad: "Nemôžem prestať premýšľať, aký je váš príjemný hlas / krásna farba očí.", Konajte, ako uznáte za vhodné.

Úspešný vtip pomáha zmierniť napätie a podporuje ďalšiu komunikáciu.

Pohlavie ženy oceňuje zmysel pre humor, takže môžete rozprávať vtipné príbehy alebo vtipy.

Dôležité! Pamätajte, že v vtipoch by nemali byť žiadne obscénne slová a vyhýbajte sa vulgárnym frázam (o sexe, o bývalých atď.).

Skryté vtipy poklony sú skvelé. Môžeme napríklad povedať, že niekomu pripomína jej hlas alebo charakter. A je to dôležité - nepreháňajte to, všetko by malo byť umiernené.

Medzi dobré vtipy patria tie, ktoré majú prvky porovnania s objektmi alebo javmi.

Môžete si tiež zahrať trik na svojom povolaní alebo hlúposti, na prírodu alebo paradoxy života. Dômyselné vtipy umožňujú dievčaťu rozosmiať sa, ale tiež ukázať svoje široké obzory.

Snažíme sa smiať telefónu a SMS

Zvyšovanie nálady dievčaťa naživo je samozrejme celkom jednoduché, pretože môžete sledovať jej reakciu a zastaviť sa v pravý čas. S takouto úlohou sa však môžete vyrovnať telefonicky aj korešpondenciou.

Ak je komunikácia založená na správach, skúste použiť vtipné vety: "Vidíš, píšem ti a trochu hriechu." Si umiernený, podkopávate moju vieru. ““

Zahrajte si so svojou fantáziou a príďte s niečím originálnym a zábavným, ale nie vulgárnym.

Ďalšou možnosťou je pošlite jej vtipný darček, obrázok a späť so zaujímavým príbehom, Ráno jej môžete poslať aj veselú SMS a ona sa určite usmeje.

Ak dôjde k komunikácii počas telefonického rozhovoru, potom dôležitú úlohu hrá hlas:

 • Intonácia by mala byť výrazná a živá.
 • Čítajte vtipy zo sociálnych sietí, ale sledujte svoj hlas. Nemalo by to byť monotónne.
 • A ak viete, ako paródovať niekoho hlas, použite tento čip.

Urobte si vtip s touto postavou. Napríklad skopírujte hlas akejkoľvek slávnej osoby (speváka, herca, politika atď.).

Video, ako zaujať a rozveseliť dievča prostredníctvom SMS, je opísané vo videu:

Vtipy, ak je smutná

Kto nemá rád vtipy? Každý ich má rád, pretože sa rozveselujú a spôsobujú, že sa budete po dlhú dobu cítiť veselo.

Je tu však jedno upozornenie - nie každý má rád vtipy s vulgárnymi poznámkami alebo neslušné frázy.

 • "Ak sa programátori dostanú k moci, celé ministerstvá sa nahradia malým skriptom."
 • „Keď vyčistíte špinu z myši, dozviete sa nové funkcie prehliadača.“
 • "Ježek prešiel lesom, prdel, pristál a pokračoval."

Ak vám nič nenapadne, požiadajte o pomoc internet.

Akú otázku položiť?

Zaujíma sa veľa mužov: o čo sa opýtať dievčatá, či nemá náladu a je smutná? Môžete sa opýtať, čo spôsobilo túto náladu. Ak vám dôveruje, otvorí sa a porozpráva o svojich skúsenostiach.

Opýtajte sa na otázky, ktoré vás budú zaujímať. Napríklad sa opýtajte na povolanie, ciele alebo sny. Môžete tiež hovoriť o šialených veciach, ktoré boli alebo budú spáchané v živote.

Dôležité! Odpovedzte na odpovede svojej dámy. Nezabudnite vyjadriť emócie.

Akákoľvek otázka by mala byť zaujímavá a ľahká. Nenúťte dievča myslieť veľa, nejazdite do farby. Komunikácia by mala byť založená na vzájomných emóciách.

Čo písať

Predstavte si, aké milé bude mať báseň.

Môžete si ho sami zostaviť alebo nájsť na internete.

"Čo sa stalo, zlato?" Si naozaj smutný. Kde je tvoj úsmev! No tak, zlato, nebuď naštvaný. Podeľte sa so mnou, neubližujem vám. “

"Milujem ťa dokonca smutno."
Nesnažte sa však byť smutní.
Koniec koncov, je krajšie žiť s úsmevom na tvári! “

"Smile, môj priateľ a neodvažuj sa smútiť,"

Nemusíte byť smutní.

Pozri, snažím sa

Veľmi ťa pobaviť. “

"Nebuď smutný, pozri, aký krásny je deň."

Vyšší nos, širší úsmev

Už sa všetko zlepší. “

Zábavné obrázky a vtipy

Nálada je taká vec, že ​​nie je. Niekedy dosť nepríjemných maličkostí, ktoré ničia dobrú náladu.

Musí sa však bojovať. Koniec koncov, ako sa hovorí - smiech predlžuje život.

Najlepšie a najjednoduchšie riešenie - skvelé obrázky.

Na internete nájdete obrázky pre každý vkus. Dievčatá milujú humor spojený s domácimi miláčikmi a inými zvieratami. Takéto roztomilé stvorenia nespôsobujú len neha, ale tiež zvyšujú emocionálnu rovnováhu o 100%.

Dôležité! Vtipný obrázok by nemal obsahovať obscénne a vulgárne výrazy. Koniec koncov, taký vtip môže dievča ešte viac uraziť. Radšej jej pošlite fotografiu s vtipnými kreslenými postavičkami, so zvieratami, s neúspešnými zábermi atď.

Pozrite si videozáznam z vtipných obrázkov:

Dievčatá sú emocionálne stvorenia a niekedy je ťažké pochopiť, kedy sa ich nálada kazí. Ale hlavnou otázkou je, ako to vzniesť.

Môžete požiadať o pomoc s tipmi, ktoré označujú správnu cestu. Pokúste sa veriť svojim inštinktom, analyzujte situáciu a až potom skúste dievča rozveseliť.

Pamätajte, že každá osoba je iná a potrebujete len nájsť prístup.

Prajem pekný deň ráno

Dobré ranné prianie vás môže na celý deň nabiť dobrou náladou - najmä ak pochádza od človeka, ktorý je pekná holka. Ráno jej napíš, že dnes bude určite dobrý deň, nechaj sa častejšie usmievať a ako zvyčajne nabíja všetko okolo svojej jasnej energie. Môžete jej poslať roztomilou pohľadnicu - mačiatko, ktoré sa potuluje po tráve, zasnežené mesto, snežnica lámajúca sa cez topiaci sa sneh, lesná cesta osvetlená slnkom a podobne. Vo všeobecnosti si vyberte, čo sa vám zdá najvhodnejšie a čo sa dievčaťu určite bude páčiť.

Legrační krátke sms

Ak sa vám stane niečo vtipné, môžete o tom dievčaťu hovoriť v SMS. Ak sa nič také nestalo, pošlite jej iba vtipy, ktoré sú na sociálnych sieťach plné. Vyberte si krátke vtipy, aby dievčatá nemuseli tráviť veľa času ich čítaním.

Pošlite zábavné video

Mnohí ľudia radi sledujú zábavné videá a pravdepodobne vaše vybrané nebolo výnimkou. Pošlite jej niečo zábavné, napríklad so zvieratami. Vyhnite sa vulgárnym alebo zjavne hlúpym videám. Všimnite si, že to nie je vždy vtip, ktorý môžete vyhodiť kamarátovi, že ho dievča „zahodí“.

Poklony sú vždy obojstranne výhodné

Dievčatá milujú komplimenty, a to je nesporný fakt. Если вы недавно или сегодня виделись, можете написать ей: «На тебе было очень красивое платье, мне оно почему-то запомнилось», «Не устаю удивляться, какой у тебя невероятный цвет глаз», «Ты сегодня особенно шикарно выглядишь».Ak máte osobnú komunikáciu, povedzte ihneď komplimenty bez toho, aby ste ich odložili na neskôr.

Ako rýchlo rozveseliť svoju priateľku v pere

Korešpondenciou na sociálnej sieti rozveseliť dievča trochu ľahšie ako len prostredníctvom SMS. Ak viete s istotou, že partner je teraz zadarmo, môžete jej povedať dlhý vtipný príbeh, ktorý sa vám raz stal. Pretože hovoríme o milovanej dievčati, môžeme si spomenúť na príjemné a vtipné chvíle, ktoré sa stali spolu s vami. Príjemnou spomienkou môžete posilniť príslušnou fotografiou.

Môžete tiež poslať videá, ktoré ste práve natočili - nechať ich obsahuje sladké vyhlásenie lásky, alebo len nejaké láskavé a milé slová. Ak nemáte náladu na natáčanie videí, nájdete ich na internete so zameraním na vkus vami vybraného. Napríklad určite viete, že má rada mačiatka a miluje deti - v tomto prípade posielajte vtipné videá so zlomyseľnými mačkami a deťmi. Určite budú môcť dievča rozveseliť - okrem toho na webe zvyčajne existuje veľa takýchto videí a zbierka sa pravidelne aktualizuje.

Môžete začať korešpondenciou vo VK a zostaviť so svojou priateľkou akékoľvek plány, ktoré sa jej určite budú páčiť. Môže to byť výlet do iného mesta, výlet do inej krajiny, nadchádzajúce narodeniny atď. Mnoho dievčat rád plánuje a skutočne ich to povzbudzuje.

Pošlite jej krásnu milostnú báseň. Môžete to napísať sami alebo zvoliť správne dielo, keď ste študovali niektoré diela slávnych klasikov. Milovaný určite poteší prečítať slová lásky v tejto podobe.

Fandiť správnymi slovami

Ak je vaša priateľka chorá av tomto ohľade nemá náladu, potom je vo vašej moci ju rozveseliť a usmerniť jej myšlienky úplne iným smerom. Pozvite ju, aby šla alebo šla na nejaké zaujímavé miesto, hneď ako sa zlepší. Vyberte si možnosť zábavy, ktorá sa jej bude určite páčiť. Povedzme, že ti chýba jej úsmev, a spýtaj sa, čo môžeš urobiť, aby sa cítila aspoň trochu ľahšie.

Narušte krásny verš alebo sms

Choré dievča sa spravidla necíti dobre, ale trpí aj zlými myšlienkami. Môže sa jej zdať, že kým bude bojovať s touto chorobou, môžete venovať pozornosť inej osobe. Teraz je tiež menej presvedčená o svojej príťažlivosti. akékoľvek ochorenie zvyčajne nejakým spôsobom ovplyvňuje vzhľad. Vašou úlohou je rozptýliť všetky pochybnosti o vyvolenej a venovať jej čo najväčšiu pozornosť - a to aj korešpondenciou. Dajte jej vedieť, čo si o nej často myslíte. Napíšte jej dojímavé a zmyselné SMS správy - ocení to. Neunikajte na dlhú dobu, skúste takmer vždy v kontakte. Nebude zbytočné poslať milovanému krásny verš o láske - napísaný vami alebo nájdený na webe. Vyzdvihnite tiež romantickú pieseň, prečítajte si text, uistite sa, že existujú iba príjemné a vzrušujúce slová - pošlite túto prácu dievčaťu s tým, že vám to pripomenula.

Upokojte sa s pozitívnym výhľadom a postojom

Dajte dievčaťu vedieť, že sú si istí jej rýchlym zotavením. Zároveň si uvedomte, že ak je proces trochu oneskorený, budete s ňou celý čas a budete ju vo všetkých smeroch podporovať. Poďte so zaujímavou zábavou, ktorú si teraz môže dovoliť. Ak ju môžete navštíviť, nezabudnite využiť túto príležitosť, ale nezneužívajte ju - chorý človek potrebuje dobrý odpočinok a spánok, takže jedna návšteva za deň bude stačiť a potom zostať v kontakte iným spôsobom. Dajte dievčaťu pochopiť, že napriek tomu, že dnes je trochu „stratená“, váš postoj k nej zostáva rovnaký a vy ste stále pripravení postarať sa o ňu.

Rád vás prekvapím prekvapením

Samotné slová v tejto situácii samozrejme nestačia, a to je presne ten prípad, keď má človek obrovskú šancu dokázať seba, priblížiť sa dievčaťu. Niektorí mladí ľudia urobia katastrofickú chybu a povedia dievčaťu niečo ako: „No, zatiaľ sa uzdravíte, potom sa stretneme, nebudem vás zaťažovať.“ Najčastejšie sa toto správanie zmení na prerušenie vzťahu zo strany dievčaťa, pretože chápe, že tento muž potrebuje len vtedy, keď nemá žiadne problémy. Ak chcete na dievča zapôsobiť a stať sa hlavnou postavou jej nadšených príbehov priateľom, potom konajte inak. Prineste jej napríklad košík s ovocím - po prvé, vitamíny s ňou nebudú zasahovať teraz, a po druhé, je jednoducho príjemné a efektívne. Môžete tiež priniesť dobroty, ktoré sa jej páčia - sladkosti, sushi a aspoň klobásu! Je dôležité, aby ste si spomenuli na jej vkus a chceli by ste ich potešiť. Dievčatá všetkých vekových skupín majú pozitívny prístup k plyšovým hračkám - prineste jej veľký zajac alebo medveďa a povedzte, že sa o ňu bude „starať“, kým nebudete nablízku. Všeobecne platí, že darček môže byť čokoľvek - hlavná vec je, že pre dievča by to malo byť príjemné prekvapenie.

Mimochodom, prekvapenie môže byť iného druhu. Napríklad koláž s vašimi zdieľanými fotografiami, video upravené z rámov vašej spoločnej dovolenky, banda balónov, kvetina v kvetináči a ešte oveľa viac. Hlavná vec je, že sa dotýka a je krásna.

Vezmite prosím na vedomie, že ak počas tohto obdobia pravidelne navštevujete dievča, môže to nielen ju potešiť, ale niekedy ju aj dostať do nepohodlného postavenia - je to kvôli tomu, že o čajové párty sa musíte postarať, obedovať a podobne. Môže sa to zdať ako maličkosť, ale počas choroby nie každé dievča je schopné postarať sa o takéto veci každý deň. Preto by ste si mali priniesť špecialitu na čaj a eliminovať tak nepríjemné situácie.

K potešeniu kvetinami

Vaša priateľka určite miluje kvety a teraz máte dobrý dôvod, aby ste jej dali takú známku pozornosti. Vyberte si krásnu kyticu a prineste ju osobne alebo ju odovzdajte kuriérom. S najväčšou pravdepodobnosťou bude také gesto príjemné pre milovaného a kvety poteší jej oči na dlhú dobu, pripomínajúc vám. Ak sa doba zotavenia pretiahla, prosím, dievča s kvetinami častejšie - nepochybujte o tom, že sa jej bude páčiť.

Čo zvyšuje náladu akejkoľvek ženy

Dar bez dôvodu. Každá žena bude šťastná s dobrým darom bez dôvodu. A nemusí to nevyhnutne znamenať drahý darček. Mnohí muži sú zvyknutí konať štandardným spôsobom - robia prekvapenia pre veľké sviatky, zvyšok času sa obmedzujú na monotónne rande alebo dokonca sedávajú doma pred televízorom. Samozrejme, že takáto uniformita sa môže časom nudiť, a ak si všimnete podobný problém pre seba - učte sa spontánnosti, napríklad v daroch, nech sú niekedy bezdôvodne. Ak viete, že vyvolený sníva o nejakej veci, potom ak ju máte, môžete si ju kúpiť teraz, bez čakania na dátum dovolenky. Žena určite ocení takýto impulz. Pravidelne dajte jej krabice s obľúbenými sladkosťami, malými a roztomilými alebo obrovskými a elegantnými kyticami, parfumami, o ktorých snívala a tak ďalej. Ak ste spokojní s vami vybraným a máte pocit, že vás robí šťastnou, potom vám takéto známky pozornosti budú len radosťou.

Čokoláda, sladkosti. Mnoho dievčat je sladkých zubov a pravdepodobne je jedna z nich, ktorú si vyberiete. Ak je to pravda, potom pravidelne milovajte svoje milované dobroty. Určite počas obdobia komunikácie s ňou sa jej podarilo študovať aspoň trochu, takže pre ňu nebude ťažké vybrať si sladkosti - veľkú čokoládu pre ňu, pár láskavejších prekvapení, vrece šunky v čokoláde, krabicu s údajmi alebo jemné koláče, krásne tortu a oveľa viac! Nepochybne jedna z nasledujúcich príčin potešenia vo vašom miláčik! Ak nevieš presne, čo sa ti bude páčiť, nebojte sa experimentovať - ​​možno ju budete môcť prekvapiť niečím, čo sama nevyskúšala. Povedať, že cesta k srdcu človeka leží jeho žalúdkom, ale napodiv, žena môže byť tiež dobytá podobným spôsobom!

Zoznámte sa s priateľkami. Mnohí chlapci veľmi žiarlia na to, že ich dievčatá môžu stráviť veľa času v spoločnosti priateľov. Ak má váš vzťah taký problém, časom to bude mať vážne následky. Takto prejavíte svoju nedôveru dievčaťu, ktoré ju nedobrovoľne vytlačí preč od vás. Nechajte ju tráviť čas a baviť sa so svojimi priateľmi - má na to celkom nárok. Ak vyjadríte akúkoľvek nespokojnosť, čoskoro začne chýbať čas, keď ste neboli v jej živote. Verte mi, ak na stretnutiach so svojimi priateľmi nebude mať žiadne prekážky, nestanú sa jej túžbou po „zakázanom ovocí“. Ak objektívne pochopíte, že tieto stretnutia neprekračujú rámec rozumných, vykonajte na sebe vážne psychologické práce, aby ste pochopili, prečo máte negatívnu reakciu.

Čas so svojím blízkym. Ak sa vám zdá, že vaša priateľka má väčší záujem tráviť čas s niekým ako s vami, môžete to opraviť. Urobte skutočne zaujímavé dátumy a dievča sa začne usmievať častejšie vedľa vás. Hlavná vec je, že vo vašej zábava vládne rozmanitosť, a vy dvaja budete v tomto ohľade v poriadku.

Aké možnosti dátumu je možné vymyslieť:

 • Piknik. Zorganizujte pre svoju priateľku romantický piknik. Počkajte na teplé, ale nie horúce počasie, vyberte si malebné miesto, doplňte ovocie a dobroty, ktoré má vaša priateľka rada, zoberte si termosku kávy, fľašu vína alebo len nejaký chutný nápoj a pozvite si vybratého.
 • Nová kaviareň. Mnoho párov uprednostňuje ísť do toho istého už známeho snu a niekedy si sami ani nevšimnú, že im to už neposkytuje ich bývalú radosť a záujem. Pozvite do dnešného dňa dievča v nových prevádzkach, v ktorých ste nikdy neboli - pravdepodobne vo vašom meste sa v poslednej dobe objavilo veľa nádherných a útulných reštaurácií alebo kaviarní s romantickou atmosférou.
 • Paragliding. Ak vaša priateľka miluje adrenalín, môže ju inšpirovať váš návrh na paragliding. V mnohých veľkých mestách už niektoré organizácie túto službu ponúkajú už dávno. A mimochodom, je to menej desivé ako padák.
 • Prechádzka po rieke. Ak je vo vašom alebo najbližšom meste rieka, potom s najväčšou pravdepodobnosťou v teplom období, organizujú sa na nej výlety loďou, ktoré si môžu dovoliť všetci. To je obzvlášť krásne vo večerných hodinách, keď príde na metropolu, a máte výhľad na svetlá večernej promenády.
 • Večer pri sviečkach. Takéto prekvapenia najčastejšie vyhovujú dievčatám pre ich mužov, ale verte mi, že každá z nich by bola s podobným darom spokojná, pretože by sa nemusela stáť pri sporáku a tak ďalej. Pripravte si chutné jedlo, dajte si na to drink, kúpte ovocie a zapaľujte sviečky pred príchodom svojho milenca. Ak máte pochybnosti o svojich kulinárskych možnostiach, objednajte si jej najobľúbenejšie jedlá z reštaurácie - určite sa jej to bude páčiť.

Čo robiť, keď je zlá nálada dievčaťa častým javom

Ak si všimnete, že zlá nálada je charakteristická pre vašu vyvolenú častejšie ako dobrú alebo neutrálnu, mali by ste samozrejme určiť príčinu tohto javu. Ak k tomu dôjde iba vo vašej prítomnosti a zároveň viete, že je zvyčajne veselá a veselá s ostatnými ľuďmi, potom je zrejmé, že problém spočíva práve vo vašom vzťahu. Možno vám dievča dokonca viackrát povedalo, že nie je šťastná, ale neprikladali ste tomu veľký význam. Prineste svojho milovaného na úprimný rozhovor (samozrejme, bez agresie a podráždenia), zistite, čo by chcela zmeniť vo vašom vzťahu.

Ak je dievča odradené nielen vo vašej spoločnosti, môže existovať niekoľko možností.

Možno je sama pesimistkou, takže to má vplyv na jej charakter. Ak si dievča je vedomé tohto problému, možno ho vyriešiť účasťou na príslušných školeniach, štúdiom literatúry na túto tému alebo stretnutím s psychológom. Je možné, že ste rodenou optimistkou - potom je možné, že ju včas infikujete svojím optimizmom.

Nie každý vie, že niektoré zdravotné problémy sa vyznačujú depresívnou a podráždenou náladou, zvýšenou únavou a apatiou. Toto je veľmi častý jav a vaša priateľka si nemusí byť vedomá jej problému. Mala by byť vyšetrená na klinike, a to najmä pri návšteve endokrinológa - takéto príznaky sú často charakteristické pre ľudí, ktorí majú problémy s štítnou žľazou.

Možno v živote vašej priateľky existujú problémy, ktoré stále nedokáže vyriešiť, a to ponecháva určitý dojem jej celkového stavu. Hovorte s ňou úprimne a ak je to možné, pokúste sa jej pomôcť vyriešiť jej problémy. Možno má problémy v rodine, v tíme alebo inde, a nevie, ako sa s nimi vysporiadať. Je možné, že vaša rada alebo aktívna účasť situáciu napraví.

Pozrite si video: 10 Psychologických Triků Jak Udělat, Aby Tě Měla Ráda - Jak Sbalit Holku? Jen Zajímavá Videa (Septembra 2021).

Pin
Send
Share
Send
Send