Užitočné tipy

Ako sa rozprávať s dievčatami o Tinderovi? 20 tipov, ako im nechať viac

Pin
Send
Share
Send
Send


Náš skúsený tím editorov a vedcov prispel k tomuto článku a testoval ho na presnosť a úplnosť.

Tím pre správu obsahu wikiHow starostlivo monitoruje prácu redaktorov, aby zabezpečil, že každý článok spĺňa naše vysoké štandardy kvality.

Tinder je aplikácia v sociálnej sieti, ktorá vás spojí s ľuďmi, ktorí majú radi váš profil. Zahŕňa funkciu rozhovoru, ktorá vám umožňuje výmenu správ s vaším párom, čo vám dáva neobmedzené možnosti flirtovania. Kto vie, ak sa vaše správy dostanú k veci, môžete sa s nimi osobne stretnúť. V kroku 1 sa dozviete, ako postupovať.

Ak s dievčaťom súhlasíte, je to skvelé, ale zaujíma vás, ako sa rozprávať s dievčatami na Popelke? Tu je 20 fantastických hovoriacich tipov, ktoré vám pomôžu ísť!

Vedieť, čo povedať dievčaťu na Tinder, môže byť ťažké. Chceš na ňu zapôsobiť a zaujať ju, ale nechceš zaútočiť na zúfalstvo alebo na to, ako sa veľmi snažíš. Ak chcete prejsť na ďalšiu úroveň, musíte začať konverzáciu. Týchto 20 tipov vám pomôže zistiť, ako sa rozprávať s dievčatami na Tinder správnym smerom a fascinovať ich v žiadnom momente!

Pamätajte, že súťažíte so všetkými ostatnými chalanmi, s ktorými sa mohla vyrovnať. Pohybujte sa rýchlo a jednoducho choďte - nečakajte, kým to urobí.

Ako hovoriť s dievčatami o Tinderovi - na tom záleží 20 malých detailov

Majte na pamäti, že sa jej očividne páči vzhľad vás a to, čo ste povedali o sebe vo svojom profile. Akceptujte dôveru, je to skvelé znamenie. Viete, že vás navzájom priťahujú, takže teraz hovoríme o chate. Pochopenie, ako hovoriť s dievčatami o Tinderovi, je jednoducho pomocou týchto osvedčených spôsobov.

# 1 Funny. Dievčatá jednoducho milujú chlapa, ktorý ich rozosmieva. V skutočnosti je neustále hodnotený ako jedna z najdôležitejších vlastností, ktoré dievčatá hľadajú u chlapa. Ak môžete povedať niečo zábavné ako ľadoborec, okamžite zistí, že ste vtipný chlap a že je to super atraktívne.

Niečo ako „Ako povieme ľuďom, ktorých sme stretli?“ Je roztomilé a nie príliš ťažké. Zjazd po zábavnej trase môže byť trochu riskantný, takže možno povedzte priateľovi, že to, čo píšete, vás skutočne rozosmeje. Ak tomu nerozumie alebo si myslí, že je hlúpe, môže urobiť pravý opak a odtlačiť ju preč! [Prečítajte si: 15 torpédoborcov torpédoborcov, aby zanechali všetky dievčatá zajaté a okamžite zainteresované]

# 2 Hladký. Snažím sa byť hladkým zázrakom, ak si myslíte, že hovoríte s chladným dievčaťom, ktoré miluje večeru a večeru. Hladkosť nie je to isté ako arogancia, ale je tu jemná línia. Povedz niečo očarujúce, napríklad „Myslím, že si krásna, rád by som ťa zobral na večeru.“ To ukazuje na dôveru, ktorá je pre mnohé dámy obrovským radom.

# 3 Sexy. Buďme úprimní, zatiaľ čo mnoho ľudí v Tinderovi nájde lásku, existuje však aj mnoho ľudí, ktorí to robia výlučne pre spojenia. Ak je to všetko, čo hľadáte, nemá zmysel biť okolo kríka. Bude milovať alebo nenávidieť! Ak ste ochotní riskovať, choďte na to. [Prečítajte si: Ako rýchlo nájsť najhorúcejšie háčiky pomocou postroja]

# 4 Vpred. Nechcete tráviť veľa času drahocenným časom, prechádzaním sem a tam, písaním obrovských esejí, keď sa môžete navzájom spoznať tvárou v tvár. Tak prečo nevyužiť najpokročilejší prístup a požiadať ju okamžite? Môže to byť trochu nepríjemné, ale hej, nie je to to, čo si sem prišiel ako prvý?

# 5 Flirtovať. Udržujte veci zábavné a koketujúce pre skvelú odpoveď. Ak chcete byť koketní, poukážte na niečo z jej obrazov, ktoré ju dráždia, ale pekne a samozrejme komicky. Keď odpovie, v ďalšej správe ju doplníte a uvidíte, kam konverzácia ide. Ak s vami začne flirtovať, viete, čo je jej víťazkou. [Prečítajte si: 15 tipov pre Tinder, ktoré nemôžete ignorovať, ak chcete rande]

# 6 Priamo. Byť priamym môže byť najjednoduchším spôsobom, ako prejsť z konverzácie na Tinder na osobné stretnutie. Ak ste typ chlapa, ktorý miluje robiť všetko, jednoducho sa na to opýtajte. Ak je taká dáma, ktorá tiež dáva prednosť stretnutiu niekoho osobne, stanete sa v nebi.

# 7 Úprimne. Nerobte sa a nerobte veci, ktoré nie sú pravdivé. Niekedy je lákavé ozdobiť pravdu, keď sa na niekoho snažíme zapôsobiť, ale zriedka to funguje. Buď k nej úprimný, povedz jej, že sa ti páči, a pravdepodobne bude polichotená a nájde ju osviežujúcu. [Prečítajte si: Dobrý biograf Tinder, ktorý vám dáva dáta: 12 trikov pre dokonalú biografiu]

# 9 Zobraziť. Ukáž jej, aký milý si od začiatku. Dámy milujú láskavého pána. Ak chcete vedieť, ako správne rozprávať s dievčatami na Tinder, nezabudnite predviesť svoju sladkú stránku a okamžite na ňu padnete.

# 10 Jednoduché. Nepreháňajte to príliš veľa. Niekedy je to jednoduché: „Hej, ako sa máš?“ Je to najlepší a najjednoduchší spôsob, ako začať konverzáciu. Ak to budete hrať bezpečne a budete mať všetko v poriadku, aspoň viete, že neurobíte nič, aby ste to odtlačili! [Prečítajte si: Čo povedať o Tinderovi - 27 tipov na rozprávanie]

# 11 Zaujíma sa o. Nie je nič zlé na tom, aby ste jej ukázali, že ste od samého začiatku vášni. Tinder je určený pre ľudí, aby sa zhodovali, a skutočnosť, že ste obaja správne utreli, znamená, že si môžete byť istí, že vás tiež zaujíma.

# 12 Pomaly. Môžete byť tým chlapom, ktorý sa rád pohybuje pomaly. Svojím spôsobom sa občas radi dozviete niečo o sebe skôr, ako sa skutočne stretnete. Mohli by ste ju požiadať, aby jej niečo povedala o sebe a požiadala ju, aby urobila to isté. Len sa uistite, že vám nedôjde všetko, o čom by ste o nich hovorili pred prvým dátumom!

# 13 Krátke a sladké. Ak budete mať veci krátke a sladké, nemusíte tráviť príliš veľa času tým, čo hovoríte. Len buďte náhodou, udržujte to jednoduché a sledujte, kam to ide.

# 14 Nepreháňajte to. V skutočnosti nemusíte tráviť hodiny ohromujúcim jednoduchým poťahom. To vás prinúti stres skôr, ako začnete. Len uhryznite guľku a nasledujte ju. [Prečítajte si: Znamenie, že vás dievča miluje na Tinder: 15 vecí, na ktoré treba dávať pozor]

# 15 Opýtajte sa. Nezabudnite položiť otázku alebo dve, takže je pravdepodobnejšie, že na ňu odpovie.

# 16 Odpovedzte na otázky. Ak sa vás spýta, niečo sa jej nevyhne. Zdá sa, že ju nepočúvate, čo je vždy odložené.

# 17 Pri emóze buďte opatrní. Emoji - niektorí ich milujú, iní ich nenávidia. Zahrajte si to v bezpečí a nechajte ich, ak vám ich neodošle.

# 18 Nebuď príliš vpred. Ak sa chcete s týmto dievčaťom stretnúť, možno to nie je dobrý nápad od samého začiatku. Ak na ňu pritlačíte príliš veľký tlak, alebo ak chcete ísť priamo do rozhovoru, môže ju trochu odložiť. Varovali vás!

# 19 Pamätajte si svoj konečný cieľ„Pre väčšinu ľudí je Tinder platformou, ktorá sa snaží stretnúť niekoho, s kým by mohli nadviazať vzťah. Pamätajte, že ak konverzácia pokračuje niekoľko dní a dní, môže byť vhodný čas požiadať ju skôr, ako stratí záujem. [Prečítajte si: Ako začať konverzáciu s Tinderom a zakaždým oneskoriť dátum)

# 20 Veľa šťastia! Pamätajte, že nad všetkým ostatným by to mala byť zábava! Nerobte si preto starosti a nebojte sa, ak niečo nefunguje - v mori je stále veľa rýb.

[Čítanie: 21 konverzácií odcudzenia, ktoré dievča okamžite zaujmú]

Pochopenie toho, ako sa rozprávať s dievčatami o Tinderovi, sa líši a môže byť ťažké zistiť, ktorý prístup funguje najlepšie, kým ich nevyskúšate. Experimentujte s niektorými a zistite, ktorým prístupom sa cítite najpohodlnejšie. Potom choďte tam a šťastný Tinring!

1. Tinder nie je len aplikácia na zoznamovanie.

Max hovorí, že veľa ľudí popisuje Tinder ako aplikáciu na stretnutie cez noc. Je to však chyba: Tinder nesedí výlučne sexuálne zaujatými mladými dámami. V skutočnosti sa dievčatá, s ktorými sa stretnete v Tinder, príliš nelíšia od dievčat, s ktorými by ste sa stretli napríklad v bare.

„Pochopte, že upútanie pozornosti dievčaťa, ktoré sa vám naozaj páči, je v Tinderovi ťažšie, ako keby ste sa s ním stretli, napríklad osamelý nudiť v bare.

Predstavte si, že musíte presvedčiť dievča, ktoré ťa nikdy nevidelo do očí, aby ste s vami trávili čas tvárou v tvár. A áno, nezabudnite, že dáma by vás mala radšej stretnúť s priateľom alebo s miliónmi ďalších ľudí, ktorí sú tiež používateľmi Tinder.

Ale sú tu dobré správy: podľa zákona o veľkom počte dosiahnete v Tinder omnoho viac úspechu ako v bare. Okrem toho existujú rôzne tipy, pomocou ktorých môžete zvýšiť svoje šance na úspech. ““

2. Buďte perfektným milencom

„Chcem spomenúť jedného chlapa, s ktorým som mal možnosť chatovať na webe. Volá sa Ryan Gosling. Bol vychovaný takým spôsobom, že nedokázal ani len premýšľať o tom, ako uraziť ženy nejakým spôsobom, a vždy sa snažil čo najviac sa o ne starať a starať sa o ne.

Muži ako Ryan, ktorí si veľmi vážia ženy, môžu byť svojou povahou príliš plachí a nikdy sa neodvážia prísť a stretnúť sa s dámou na ulici alebo začať s ňou flirtovať v bare.

Toto je ten chlap, o ktorom snívajú milióny žien, ale v reálnom živote mu zriedka venujú pozornosť. Ak použijete prístup „ideálneho milenca“, môžete ženu príjemne prekvapiť.

Tento prístup je úspešný, pretože sa vzťahuje na väčšinu dievčat. Nezabudnite, že po sieťovej komunikácii musíte v reálnom živote stretnúť dievča, a potom sa Ryan Gosling bude musieť stať Jamesom Bondom. ““

4. Vytvorte kvalitnú fotografiu pre svoj profil

Tu je to, čo Max radí o profilovej fotografii.

Nezverejňovať fotku:

 • Ak ukazuje iba vašu tvár.
 • V rámci stojíte niekde ďaleko.
 • Nie ste zaostrení.
 • Postavili ste príliš vážnu baňu.
 • Ste zajatí s inou osobou.
 • Fotografia vyzerá rozmazane. Dokonca aj tieto dievčatá už prestali používať tento nudný efekt.
 • Tmavé fotografie, ako aj fotografie, na ktorých máte okuliare. Čiernobiele fotografie nie sú vítané.

miesto:

 • Nasnímajte fotografiu, v ktorej budete iba vy. Neprítomnosť cudzích osôb na fotografii zabezpečí, že diváka nebude rozptyľovať nikto.
 • Vyhnite sa iba portrétnym fotografiám.
 • Na fotografii sa musíte pozrieť na kameru.
 • Úsmev prirodzene, nepredstierajte.
 • Nie je zakázané používať rôzne editory fotografií na opravu menších nedokonalostí vo vzhľade, ako je akné alebo na úpravu jasu fotografie. Nepreháňajte to: vy by ste, samozrejme, mali byť najlepšou verziou seba, ale skúste sa uistiť, že vás cudzinec, ktorý sa pozrie na vašu fotografiu v Tinderi, vás neskôr na ulici rozpozná.
 • Vložte správu na fotografiu. Ukážte, že ste štýlový človek, ukážte, že veľa cestujete, alebo preukážte svoju vynikajúcu fyzickú podobu.

5. Prejdite namiesto kliknutia na kríž alebo srdce

Max neodporúča kliknúť na kríž alebo srdce a obracať - to zaberie menej času. Vo svojej knihe Max zvažuje výhody a nevýhody týchto metód. Ale aj napriek tomu, že podľa Maxa je uprednostňované použitie švihnutia, táto metóda má aj svoje nevýhody. Štúdiom fotografie používateľa trávime menej času a môžeme ho intuitívne páčiť alebo nepáčiť, bez premýšľania a preskočiť osobu, ktorá si zaslúži našu pozornosť.

6. Neprihlasujte sa do Tinder príliš často

„Samozrejme si môžete prezerať fotografie a podobne, kedykoľvek, vo dne alebo v noci. Najlepšie je to však urobiť vo svojom voľnom čase, napríklad, keď na niečo alebo niekoho čakáte. Alebo keď jednoducho nemôžete nájsť užitočnejší spôsob, ako tráviť čas.

Ak skombinujete stretnutia v Tinder s niektorými dôležitými vecami, nebudete venovať náležitú pozornosť svojej činnosti v aplikácii.

Napriek tomu, že Tinder vám nezaberá veľa času, nenechajte ho zasahovať do vášho každodenného života. Nezdržujte sa tam hodiny, ale zastavte sa raz za dva alebo dva dni.

Takéto časové intervaly sú tiež dobré, pretože aplikácii umožnia vybrať pre vás najaktívnejších používateľov. Niektorí ľudia navyše môžu zobraziť čas, ktorý ste naposledy navštívili Tinder. A keď si všimnete, že osoba vstupuje do prihlášky každých päť minút, okamžite sa objavia myšlienky ako „Nemá už čo robiť?“, „Neustále ma dostane so svojím večným online“ a podobne.

Dajte dievčatám čas, nenabombujte ich lajkmi, ale počkajte, kým pre vás nezačnú klásť srdce. Určite budete na koni. “

7. Nebuď príliš vyberavý.

Buďme úprimní: Tinder dievčatá nesedia výlučne podľa vzoru. Okrem toho majú muži sklon zdobiť svoj vzhľad a zabúdajú na to, že sami nie sú ani zďaleka ideálni.

Nenechajte sa príliš vyberať, ale ak je pre vás vzhľad tak dôležitý, získajte hodnotiacu stupnici od 1 do 10 a označte iba tie dámy, ktoré môžu na vašej stupnici udeliť najvyššie (alebo takmer najvyššie) hodnotenie.

8. Najlepší čas na rozhovor v Tinder

V Tinder je podľa Maxa čas v reálnom čase:

 • Pondelok - štvrtok od 19:00 do 23:00,
 • Piatok - sobota od 15:00 do 21:00,
 • Nedeľa od 16:00 do 23:00.

Napríklad nedeľa je ideálna na relaxáciu a nejakú aktivitu, ktorá sa vám nepáči Tinderovi. Toto je ideálny deň pre nadchádzajúci týždeň, pretože v nedeľu to nie je také často, že sa dievčatá vyhýbajú rozprávaniu s vami pomocou svojej obľúbenej vety: „Prepáč, teraz som zaneprázdnený.“

Stovky dievčat z rôznych miest sa o víkendu riadili radou kamaráta a nainštalovali Tinder. V nedeľu máte veľa voľného času, aby ste sa zoznámili s „novo vytvorenými“ mladými dámami.

9. Zistite, s ktorým dievčaťom ste sa práve stretli

Informácie obsiahnuté v profile Tinder zjavne nepostačujú na zostavenie úplného obrazu osoby a na pochopenie toho, či si zaslúži vašu pozornosť. Existuje však jednoduché riešenie: nájdite dievča, s ktorým ste sa stretli prostredníctvom aplikácie na Facebooku. Takže sa môžete dozvedieť o jej záujmoch, porozumieť tomu, s ktorými ľuďmi preferuje komunikáciu a tiež vidieť viac jej fotiek.

10. Neponáhľajte veci

Max radí: „Urobte si čas, nejazdite s koňmi. Netrvajte na stretnutí bezprostredne po päťminútovej korešpondencii. Áno, je celkom možné, že dievča, s ktorou máte vzájomnú sústrasť (aj keď doteraz čisto virtuálnu), vás vidí ako potenciálneho partnera. Ale ak okamžite začnete robiť jednoznačné rady a budete trvať príliš naliehavo na stretnutí, spôsobíte nepriateľstvo a odcudzenie od väčšiny dievčat. “

11. Zrejme zlobivé obrázky nie sú zlé

Vo svojej knihe Max hovorí, že si vždy myslel, že posielanie pikantných obrázkov je veľa prevrátení na internete a iných sexuálne zaujatých ľudí. Ale potom spomína človeka, ktorý bol jeho spoločníkom na jednej z jeho ciest. Tento muž pravidelne posielal intímne fotografie dievčatám v Tinder - zrejme s veľkým úspechom.

Pin
Send
Share
Send
Send