Užitočné tipy

Bronzing topánky

Pin
Send
Share
Send
Send


Rachot malých krokov je vítaným zvukom v každom dome, ale ani si nevšimnete, ako deti vyrastali.

V týchto topánkach sa vaše dieťa naučilo chodiť krok za krokom. Pokúša sa jeden po druhom, snaží sa - to sú nezabudnuteľné roky v živote každého rodiča.
Zobraziť v plnej ... Bronzingová detská obuv je jedným zo spôsobov, ako uchovať nádherné spomienky na tieto roky.

Hlavnou činnosťou spoločnosti „First Steps“ je vytváranie originálnych a jedinečných darčekov pre spomienky z detských vecí a detskej obuvi.
Technológia, ktorú používame, umožňuje, aby vaše vzorky vecí, ktoré sú srdca tak drahé, a vaše vzorky obuvi, v ktorých dieťa urobilo prvé kroky, boli potiahnuté kovom a uložené na mnoho rokov. Každý z našich výrobkov je ručne robená práca na zákazku.
Medenie a bronzovanie detskej obuvi sa vykonáva pomocou mechanických, galvanických (elektrolytických) alebo elektrochemických metód nanášania kovu na povrch. Farebná schéma sa môže líšiť podľa vášho želania, od klasického „zlata“, „striebra“ a „medi“ po požadované farby a odtiene.

Značky: darčeky, kreatívne darčeky, detská obuv, bronzovanie detskej obuvi, galvanické pokovovanie.

druh

Brogeringová obuv, to znamená dierovanie do kože, sa začala zaoberať chovateľmi dobytka v Škótsku a Írsku v XVI-XVII storočí. Hlavnou funkciou dier bolo odvádzať vodu z chodidla a rýchlo ju vetrať, pretože poľnohospodári hospodárili v močiaroch. Otvory v čižmách boli spočiatku priechodné, ale postupom času sa stali ozdobnými a medzi zástupcami šľachtických kruhov sa začala zvyšovať obľuba zodpovedajúcich topánok. Okrem toho sa dlho považovala za veľmi neformálnu a používala sa iba na vidieku.

V priebehu 20. storočia sa stali čoraz populárnejšie mýty - v neposlednom rade vďaka princovi z Walesu, Edwardovi, ktorý mal v tom čase povesť jedného z najelegantnejších mužov na svete. Princ našiel v pohodlných golfových topánkach a potom ich začal nosiť v meste. To bolo pre neho v ateliéri Johna Lobba v roku 1937, že urobili svetové prvé polgry - variantu broží s reznými čapicami a perforáciami pozdĺž švíkov. Dnes sú mušky jedným z najobľúbenejších typov obuvi a nachádzajú sa tak v sortimente značiek na veľkom trhu, ako aj v zbierkach známych módnych návrhárov.

druh

Bronzovanie pamätí

Spoločnosť Askay ponúka jedinečnú a potrebnú službu pre všetkých - bronzovanie obuvi a ďalšie položky. Takáto služba je potrebná pre všetkých rodičov, ktorých deti vyrastali z detskej obuvi, ale nechcú zabudnúť na posledné roky svojho detstva.

Metalizácia detskej obuvi pomôže zachovať spomienku na detstvo vášho dieťaťa. Taká topánka sa zdedí. Môžete bronzovať nielen topánky, ale môžu to byť aj iné predmety, ktoré sú vám drahé: cumlíky, hrkálky, hračky atď.

Technológia bronzovanie obuvi a ďalších predmetov

Kov (najčastejšie bronz) sa galvanicky nanáša na povrch predmetu. Z tohto dôvodu je predmet ponorený do špeciálneho chemického roztoku, ktorým prechádza prúd. Atómy kovu sú pevne pripevnené k povrchu predmetu tenkou vrstvou. Tento spôsob nanášania kovu na povrch sa nazýva galvanický. Hrúbka povlaku sa nastavuje manuálne. Odtieň povrchu objektu môže byť tiež odlišný: môžeme mu pripodobniť meď, striebro alebo zlato.

Bronzovanie je originálny darček alebo suvenírový nápad, ktorý oceníte.

Pin
Send
Share
Send
Send