Užitočné tipy

Ako vyrobiť streleckú zbraň z

Pin
Send
Share
Send
Send


Tu je kópia Beretta 92, kompletne zostavená od konštruktora LEGO. Pôsobivé, však? Môžete však zbierať presne to isté. Spodná inštrukcia

Kniha Jeffa Boena, Design Weapons, popisuje, ako zostaviť modely v plnej veľkosti, ako sú 1911, BG22 s časopisom, Desert Eagle, MAC-11 a 92FS.

Boyen vytvoril populárny web BrickGun.com, ktorý je medzi fanúšikmi LEGO známy svojimi neuveriteľne presnými replikami zbraní. Pre Bohana je Beretta 92 obľúbeným výtvorom, pretože je skutočne ako skutočný tvor.

Hore môžete porovnať skutočnú 92, zbraň, ktorá sa objavila vo veľkom počte videohier, a jej kópiu od návrhára. A tu je montážny návod:

O webe MosCatalogue.net

MosCatalogue.net je služba, ktorá vám poskytuje možnosť rýchlo, bezplatne a bez registrácie sťahovať videá z YouTube vo vysokej kvalite. Môžete sťahovať videá vo formátoch MP4 a 3GP, navyše si môžete sťahovať videá akéhokoľvek typu.

Vyhľadávajte, sledujte a sťahujte videá - to všetko zadarmo a vysokou rýchlosťou. Môžete dokonca nájsť filmy a stiahnuť ich. Môžete zoradiť výsledky vyhľadávania, aby ste ľahko našli potrebné video.

Filmy, klipy, epizódy, upútavky si môžete bezplatne sťahovať a nemusíte navštíviť samotný web YouTube.

Stiahnite si a sledujte oceán nekonečného videa vo vysokej kvalite. Všetko zadarmo a bez registrácie!

Pozrite si video

Mnoho moderných detí má tendenciu vymýšľať najoriginálnejšie návrhy. Takže výroba obyčajnej pištole z Lega už nie je príliš zaujímavá - je to tak jednoduché! Ponúkame pokyny, ako vyrobiť zbraň „Lego“, ktorá strieľa s gumičkami.

Pištoľ Lego so streleckým mechanizmom

 1. Berieme dlhý jeden kus so 6 otvormi (jeho ďalší názov je „lúč“).
 2. Do prvej diery vložíme veľkú tyčinku, pripevníme na ňu malú okrúhlu časť, nainštalujeme okrúhlu platformu, ktorú upevníme upevňovačom.
 3. Na druhej strane ho pripevňujeme veľkou okrúhlou časťou.
 4. Berieme strednú tyčinku a vložíme ju do druhej diery trámu, na jednej strane ju zafixujeme malým okrúhlym kusom a na druhej strane - spojovacími spojkami.
 5. Do tretieho otvoru nosníka vložíme veľkú tyčinku, pripevníme ju tiež malou okrúhlou časťou na jednej strane a spojovacími sponami na druhej strane, vložíme 2 prúžky vedľa nej, nie príliš tesné na predchádzajúcu časť, aby strelecký mechanizmus fungoval dobre.

Spúšťacia výroba

 1. Zoberieme rohový kus a do jeho rohu vložíme dlhú tyčinku, spojovacie upevňovacie prvky položíme na okraje.
 2. Teraz spájame naše dve samostatné štruktúry. Pripojovací prípravok zasunieme do štyroch lúčov.
 3. Potom, keď vynecháte jeden otvor, vložte vyrobenú spúšť do šiestej a na druhej strane ju pripevnite kruhovou časťou.
 4. Rohový lúč už naň nasadíme a upevníme ho pomocou upevňovacích prvkov, potom namontujeme druhý lúč (jeden diel so 6 otvormi), ktorý sa pôvodne použil na vytvorenie mechanizmu spúšťača zbrane.

Vytvorenie spoločného dizajnu

 1. Predĺžte trigger pripojením 2 platforiem 9x6.
 2. Na boku poslednej platformy položte dvojité pripájacie zariadenie.
 3. Vložte ďalší konektor na spúšťací mechanizmus.
 4. Medzi týmito dvoma spojovacími spojovacími prvkami potiahnite elastickú hmotu a pripevnite ju na prvé vložené ozubené koleso odpaľovacieho mechanizmu.
 5. Zatvorte celú konštrukciu mechanizmu pomocou platforiem 9x6.

Rukoväť výroby

 1. Pripojte rozmiestnených 6 samostatných častí konštruktora „osem“.
 2. Položte dve „šesť“ častí a dve dlhé dosky na 12 na vrch.
 3. Pripevnite rukoväť k celkovej konštrukcii.

Pre lepšie pochopenie si môžete pozrieť video o tom, ako vyrobiť zbraň z Lega. Podrobný prehľad obrázkov je k dispozícii tu.

Pre milovníkov remeselnej činnosti odporúčame tiež článok Ako vyrobiť zbraň z papiera. O tom, ako vyrobiť vzduchovú pušku pre hry, sa dozviete v článku Ako vyrobiť vzduch.

Začnime teda

Pripravte konštruktéra, tenké a hrubé dosky. V prípade, že chýba nejaká chýbajúca časť, môže byť zmenená prevzatím inej časti z inej sady.

Ak chcete vyrobiť rukoväť, vezmite 6 tehál, ktoré majú 8 hrotov, spojte ich do šachovnicového vzoru, 2 za sebou. Berieme 2 časti, ktoré majú 6 hrotov, a pripevníme ich hore. Znovu vezmite 2 tehly, ktoré majú 12 hrotov, a vložte ich do prázdnych hrotov nášho dizajnu. Takže urobíme spúšť pre zbraň. Teraz musíte pripevniť 2 platne, ktoré majú 4 hroty, k samému okraju tenkej časti spúšťa, potom umiestnite 2 tenké časti bez hrotov. Na širokú hranu sme položili 3 tehly, ktoré majú 8 hrotov, a vedľa 2 rovnaké tehly. Potom, kolmo na susedné časti, vložte 2 tehly do voľných hrotov.

Hlaveň budúcej pištole by mala začať tým, že na extrémnych častiach spúšťacieho mechanizmu položíme na tenkú dosku s 36 hrotmi, takže je pripevnená k 2 extrémnym hrotom.

Zo strany papule sme položili 2 tenké platne, ktoré majú 4 hroty, jeden na druhý, a vedľa 2 dlhé platne, ktoré majú 8 hrotov.

Ďalej spojíme hornú časť s rukoväťou zbrane. Za týmto účelom vložte zo spodnej časti spúšťača 2 tenké platne, každá so 4 hrotmi. V tomto prípade by 4 hroty mali zostať voľné pod hornou časťou poslednej tehly držadla.

Medzi rukoväťou a hlavňou je prázdny priestor, okolo 12 hrotov.

Ak do tohto priestoru nainštalujete tehly so 4 alebo 6 hrotmi, dizajn zbrane sa posilní.

Teraz pracujeme na hornej časti pištole. Dosky ukladáme bez hrotov, pričom napĺňame hornú časť hlavne zbrane.
Ak vytvoríte niekoľko ďalších vrstiev, dostaneme väčšiu zbraň.

Zvládli ste techniku ​​Lego vytvorením zbrane. Prajem vám veľa úspechov vo výrobe remesiel od dizajnéra "Lego"!

Pin
Send
Share
Send
Send