Užitočné tipy

Ako povedať človeku, že sa mu páči, a že ho nevynúti súčasne?

Pin
Send
Share
Send
Send


Každé dievča v určitom období dospievania čelí mnohým otázkam týkajúcim sa prvého vzťahu s ľuďmi opačného pohlavia. Vo väčšine prípadov sú z dôvodu osobnej, dokonca intímnej povahy týchto problémov v rozpakoch diskutovať o týchto témach so žiadnou zo svojich priateľiek, nehovoriac o rodičoch. Jediným spôsobom, ako sa z tejto situácie dostať, je vyhľadávať informácie o témach, ktoré zaujímajú sociálne siete. Tipy obsiahnuté v tomto článku vám pomôžu získať odpoveď na jeden z najcitlivejších a najzaujímavejších otázok na internete, počnúc slovami „ako povedať človeku, že sa mu páči“.

Ako povedať človeku, že ho mám rád

Prvá láska zvyčajne dohoní tak náhle, že spočiatku je ťažké sa ovládať. Tento stav sa často zhoršuje skutočnosťou, že „druhá polovica“ tvárou v tvár mladému mužovi nemusí byť vôbec vedomá toho, že niekto, kto je v tesnej blízkosti, prežíva pocity voči nemu, ktoré sa skrývajú s ťažkosťami, ktoré možno právom nazvať titánsky. Priama taktika, ktorá umožňuje okamžité rozpoznanie predmetu uctievania v láske, má samozrejme svoje výhody, z ktorých hlavnou je okamžitá odpoveď, ktorá odráža postoj chlapca k tejto otázke. S priamym prístupom je však pravdepodobné, že muž, ktorý nie je na takúto udalosť pripravený, môže reagovať negatívne a mladú dámu nechať vo veľmi nepríjemnej pozícii. Aby sa predišlo takémuto výsledku, navrhuje sa nasledujúci algoritmus opatrných opatrení zameraných na dosiahnutie vyššie uvedeného cieľa.

Etapa 1. Pocit vzájomnej sympatie

Skôr ako začnete útočnú operáciu, mali by ste získať čo najviac informácií o záujmovom mladom mužovi. Ak to chcete urobiť, musíte:

 • pokúsiť sa zistiť, kto je v jeho kruhu komunikácie,
 • pokúsiť sa s tým spojiť a pozorne sa porozprávať s kamarátmi mladého muža o jeho koníčkoch,
 • pozorne sledujte reakciu účastníkov rozhovoru.

Teraz je dôležité pozorovať samotný objekt vzdychania. Dôležitú úlohu hrá kontakt s očami. S vysokou pravdepodobnosťou presahujúcou 80% možno tvrdiť, že chlap, ktorý podporuje hru „peepers“, prejavuje týmto spôsobom svoju sústrasť. Je možné, že záujem mládeže o budúcnosť sa prejaví v tom, že sa priblíži bližšie k stolu, alebo možno dokonca v rovnakom čase s vami, bude sa snažiť byť častejšie v spoločnosti vzájomných priateľov.

Etapa 2. Komunikácia

V tejto fáze rozvoja vzťahov s mužom, ktorého imidž mu nedovolí pokojne spať v noci, je potrebné nenápadne pokračovať v príprave platformy na spustenie:

 • komunikácia s ním by už mala ísť nad ahoj,
 • na vyriešenie tohto problému je dôležité zistiť čo najskôr témy rozhovoru, ktoré obslúžia obe strany: akademický úspech, počasie, šport atď.,
 • hudba má najsilnejšiu schopnosť spájať ľudí, ak zbližujú vkus,
 • konverzácia by nemala byť namáhaná, čo znamená správne vybudovaný dialóg, keď sa partner rozhovoru necíti utopený pod neustálym lavínom otázok, ale má príležitosť dôkladne vyjadriť svoj názor, pocit, že ho pozorne počúva a neponáhľa.

Etapa 3. Flirtujte ako istý spôsob, ako upútať pozornosť

Stále sa pridržiavame zvolenej línie správania: v tejto fáze sa oplatí zvládnuť najzákladnejšie zvádzajúce zručnosti:

 • bolo by pekné prísť na vopred dohodnuté stretnutie s novým účesom a mierne aplikovaným make-upom,
 • začať konverzáciu by malo byť s abstraktnými témami, ktoré si nevyžadujú intenzívne myslenie zo strany partnera,
 • počas komunikácie je dovolené nenápadne krútiť pramene vlasov okolo prstov, vrhať slabé pohľady, občas zahryznúť spodnú peru,
 • nechal sám, je možné, náhodou, požiadať chlapa, aby vám pomohol vysporiadať sa s hodinami domácej práce, alebo si vybrať film, ktorý sa bude spoločne pozerať,
 • dobré vtipy zrozumiteľné obom a smiech, ktorý spôsobujú, sú dobrou pomocou pri vytváraní vzťahov,
 • Rolu budú hrať aj „príležitostné“ dotyky.

A tu hlavnou vecou nie je ísť príliš ďaleko. Je dôležité ovládať svoju reč a správanie. V opačnom prípade by vás mladý muž mohol nepochopiť a vyvodiť sklamajúce závery o vašom sociálnom postavení.

Etapa 4. Uznanie

Tu sú možné nasledujúce scenáre:

 1. Ak na začiatku všetko prebehlo podľa plánu a mladý muž pre vás nevyjadril súcit, nezúfajte, pretože to nie je posledný mladý muž na vašej životnej ceste a v budúcnosti určite potkáte pána hodného vašej pozornosti.
 2. Ak ste si po všetkých vykonaných opatreniach aspoň 99% istí, že sa ten chlap bude opätovať, potom vám nie je zakázané používať taktiku otvoreného a úprimného uznania svojich pocitov.
 3. Ak napriek tomu existuje priestor na pochybnosti o úmysloch mladého muža, potom môžete získať dlho očakávanú odpoveď usporiadaním stretnutia nie priamo, ale v zahalenej podobe, a vyzvať ho, aby strávil čas spolu, akoby náhodou. Môžete začať frázami, ako napríklad:
 • "Hi! V blízkosti sa nachádza vynikajúca kaviareň s úchvatným menu. Mám v tom občerstvenie. Chceli by ste mi udržať spoločnosť? “
 • "Vždy som sníval o putovaní po opustenom dome, ale všetci moji priatelia sa bojí ísť tam." Podľa môjho názoru nie ste z plachého tuctu a môžete tam chodiť so mnou. Čo hovoríš? “
 • „Už dlho čakám na príchod tejto hudobnej skupiny do nášho mesta! Ideš so mnou? “
 • „Môj priateľ a ja sme si kúpili lístky na skvelý film, ale náhle ochorela (nachladla, plány sa zmenili, jej rodičia to nedovolili). Možno na to pôjdeme s vami? “

Na túto tému existuje veľa variácií. Akciu je možné uzavrieť uznaním: „Ďakujeme za váš čas! Bola to s tebou zábava! To je to, čím ste ma očarili! “- teda cieľ, ktorý ste sledovali („ ako povedať človeku, že ho mám rád “), možno považovať za dosiahnutý.

Pin
Send
Share
Send
Send