Užitočné tipy

Zistite, či sa vám váš najlepší priateľ páči.

Pin
Send
Share
Send
Send


1. Neustále sa na teba pozerá. Ak sa vaše oči pretínajú, potom trápne odvráti oči. Súdruh nemôže priznať, že sa vám páči, pretože potom pravdepodobne stratí priateľa. Preto mu zostáva nepríjemné ticho a odvrátený pohľad.

2. Keď ťa uvidíme, začne sa rozčuľovať. Aby upútal vašu pozornosť, žartuje, nahlas sa smeje, hlupákov, pričom pozorne sleduje vašu reakciu.

3. Ak sú v spoločnosti iné dievčatá, potom je nepravdepodobné, že tento priateľ bude komunikovať a bude s nimi flirtovať, všetka jeho pozornosť je zameraná na vás. Bolo by lepšie mlčky obdivovať predmet jeho súcitu ako oddávať sa prázdnym rozhovorom s ostatnými dievčatami.

4. Ak vám priateľ vášho priateľa preukáže nadmernú starostlivosť, potom ste mu takmer ľahostajní. Pomáha vám, dokonca počúva sťažnosti týkajúce sa vášho mladého muža a jeho priateľa na čiastočný úväzok, zaujíma sa o vaše záležitosti a zdravie. Za chladného večera si môže zapožičať bundu av reštaurácii sa môže posadiť k stolu.
Takéto maličkosti môžu hovoriť o dobrej výchove a rozvoji pocitov voči vám.

5. Pošle vám na sociálnych sieťach dobré zvukové nahrávky alebo vtipné obrázky. Zdá sa, že nejde ani o konverzáciu, ale zároveň vám ukazuje svoju pozornosť a dúfa, že si vypočuje nejakú odpoveď.

6. Počujete od neho poklony, ktoré ste od svojho mladého muža dlho nedostali. Je normálne, že v priebehu času romantické obdobie vzťahu prechádza a vy a muž sa posuniete na novú úroveň. Ten sa tu spravidla stáva menej pozorný, nežný a láskavý. Ale jeho priateľ, ktorý vás má rád, nebude lakomý s komplimentmi a láskavými slovami.

7. Chytá pri každej príležitosti, aby bol sám s vami. So svojím priateľom sa môže správať skôr skromne a obmedzene, ale ak sa mu zrazu podarí zostať s vami, určite jeho náznakom naznačí jeho súcit.

8. Je to, akoby sa vás náhodou dotklo. Muž sa vždy chce aspoň náhodou dotknúť ženy, ktorú má rád.

9. Posledný bod je pravdepodobne najsmutnejší, ale musí mať miesto. Priateľ tvojho priateľa sa ťa chce akýmkoľvek spôsobom vyraziť. Určite vás naozaj baví a prakticky volá svojho najlepšieho priateľa, aby bojoval za vaše srdce. Môže vás sprisahať, ohovárať vás alebo vášho priateľa.
V tomto prípade samozrejme riskuje, že ho odmietne jeho priateľ aj priateľka, ale každý si vyberie svoju vlastnú stratégiu a prejaví svoje pocity čo najlepšie.

Pin
Send
Share
Send
Send