Užitočné tipy

Ako skryť piercing

Pin
Send
Share
Send
Send


Rozlišujú sa dve možnosti.

Najskôr vložte do punkcie mikro-banán. Ale potom sa vaša dekorácia vôbec neuvidí. Iba ak zdvihnete hlavu tesne pred osobu.

Po druhé: získajte malý obežník. Potom môžete chodiť a užívať si svoje šperky, ukazovať ich ostatným, a ak je to potrebné, skryť ich tak, že ich zabalíte, čím umiestnite šperky do nosa.

Piercing do tváre. Ako skryť piercing?

Piercing je jednou z foriem modifikácie tela - vpich, v ktorom môžete nosiť šperky. Dôvody, prečo ľudia piercing môžu byť veľmi odlišné: od náboženských motívov až po banálne sebavyjadrenie.

Piercing v otvorených častiach tela však niekedy môže priniesť majiteľovi nepríjemnosti, kvôli ktorým je nositeľ šperku nútený nejakú dobu prepichnúť.

Na vizuálne skrytie piercingu budete potrebovať:

  • základový krém
  • prášok
  • styling vlasov
  • neviditeľné sponky do vlasov
  • telová náplasť
  • pásik na vlasy

Ak potrebujete skryť piercing na krátku dobu, potom existuje východisko zo situácie. Piercing do nosa je možné pomocou nadácie celkom ľahko skryť, je však potrebné zvoliť náušnicu správneho tvaru. Prstene alebo „banány“ sa musia opustiť a nahradiť ich strúčikmi striebra alebo zlata malým klobúkom bez kameňa.

Skryť piercing do obočia je dosť jednoduché, ak ste majiteľom podlhovastého tresku. Spravidla je obočie prepichnuté bližšie k chrámu, takže česanie treskov na druhej strane tváre, kde sa nachádza náušnica, môžete piercing skryť. Aby ste sa nemuseli báť, že punkcia bude stále viditeľná, ak bude fúkať vietor a vlasy stúpajú, môžete použiť gél na vlasy a vytvoriť pevný štýl. Pre väčšiu spoľahlivosť môžete opraviť hotový účes neviditeľným.

Ak máte na brade dekoráciu, môžete zabudnúť na trvalé maskovanie, pretože kvôli stálym pohybom v ústach je takmer nemožné skryť dekoráciu v perách a brade. V prípade, že potrebujete piercing skryť na niekoľko hodín, napríklad, ak máte pre prácu pohovor, môžete použiť náplasť na telo.

Ak chcete držiteľovi viacnásobných vpichov do ušného lalôčika a chrupavky, na skrytie šperkov si môžete vybrať ten správny účes, ktorý zakryje uši. Nie je potrebné neustále chodiť s voľnými vlasmi, existuje veľa účesov s prihliadnutím na uši. Môžete tiež použiť obľúbené letné doplnky takmer všetkých dievčat - vlasovú pásku.

Takýto klobúk vám pomôže zdôrazniť vašu individualitu, štýl a príťažlivosť a zároveň úplne zakryje piercing do uší. Hlavná vec je experimentovať s farbou a štruktúrou obväzov. Na kancelárske odevy (biely top, čierny spodok) je vhodná čierna alebo červená bandáž vyrobená z hrubej látky. Hodvábna stuha neutrálnych farieb je vhodná na letné pestré šaty.

Dôvodov, prečo ľudia chcú skryť piercing, je veľa. Môže to súvisieť s prácou, pri ktorej si človek nemôže dovoliť nosiť šperky na telo, alebo stretnutím s príbuznými, ktorí sú o piercingoch negatívni. V každom prípade, ak sa stretávate s problémom neustále nosenia šperkov, musíte premýšľať: je lepšie odmietnuť piercing, pretože skôr alebo neskôr budete unavení z maskovania.

Recenzie stránok autorov masáží v Moskve a Petrohrade

Účinok masáže na pokožku. Autor posudku Julia, Petrohrad Masha, Moskva. Masáž z celulitídy Masáž po pôrode. Recenzia Nadia, Petrohrad Oprava tela. Spätná väzba od Eleanor, masérka MSC Alexandra o masážnom terapeutovi Valentinovi Denisov-Melnikovovej Špeciálna anticelulitídna masáž. Julia, Moskva Nastya, Petrohrad. Pokles objemu Julia, Moskva.

Odporúčame, ako skryť piercing na tvári alebo ho znateľne znížiť?

Pri uchádzaní sa o prácu čelil problému. Mám defekt tesne nad perom (monroe). Aj keď je už dosť starý, obávam sa, že šperky vytiahnem, ale náhle rastie vďaka sliznici.

- Aký je problém strieľať iba počas pracovnej doby?

Po výmene ju jednoducho zložte a znova nasaďte. Ako inak chcete skryť piercing? Korektor? Alebo som nerozumel otázke?

- Môžete skúsiť nejako zmieriť s úradmi, nejaké pekné šperky, ktoré si môžete vyzdvihnúť. Malé kamienky obvykle nikoho neobťažujú. Nie s podporou kapely.

Všeobecne som videl malé priehľadné veci. Takmer neviditeľné.

- Ak si pery prepichnete po mnoho rokov, potom ich nemôžete nosiť najmenej mesiac, napriek tomu ich nesťahujete až do konca. Moje pier sú prepichnuté a niekedy nosím ventilátor na jeden deň.

Skúste koniec koncov priehľadné gule, napríklad z akrylu.

- Dámy, povedzte, existujú nejaké priehľadné kúsky akrylu pre septum alebo niečo iné?

"A priehradka je vnútri, však?" Môžete malý prsteň zabaliť dovnútra.

- Vytiahnite, piercing sa nebude uzdravovať. Moja symetria pod mojím spodným perom prerastala niekoľko rokov.

- Koľko nápadov ďakujem veľmi pekne

- S piercingom je to ako niekto, môj nos a pery zarastené 2 hodiny.

- čierna guľa (a la fly),

A pri zamestnaní priamo hovoril, že je to nemožné, alebo ste v bezpečí? To je všetko dlhodobo rovnaké, najmä preto, že nemáte namiesto tváre ihlu.

Môžete si vybrať šperky s mäsovou farbou.

"Ako dlho máš na sebe?"

- I - pery rok, nos mesiac, potom som ho znova prepichol a nosil som ho dlhšie ako rok, ale všetko tiež rástlo veľmi rýchlo.

- Ah, no, potom je jasné, že som mal piercing 4 roky, takže to trvalo tak dlho.

- Všetko je so mnou zarastené, zatiaľ čo si len vyberiem náušnicu. Dokonca ani deň nie je alternatívou bez dekorácie, inak to je, akoby ste ho nasekali znova.

- Videl som minimalistický plochý matný obal hnedej a béžovej farby. Veľmi podobné mólom. Zdá sa, že teraz sa dajú objednať na niekoľkých miestach, ale podľa mojich informácií sa to určite deje v Scalpelburgu. Sociálna stránka siete, ktoré má toto štúdio.

- Idem s malou čiernou loptičkou a normami.

Alebo, ak potrebujete piercing úplne skryť, v takom prípade nalepte na otvor náplasť oparu (Compid, na tento účel je to najlepšie), lesknite cez tón v paličke a posypte ju.

- A ja som rád vo vnútri roztočil také železné veci a nie je to vidieť.

Vodorovná línia rozpadu ceruzky (je priama najmä pre sliznicu) a fixujte ju pomocou tieňov.

Áno, takmer akákoľvek ceruzka pripevnená tieňmi na vrchu drží dobre, a ak je tiež vodotesná, potom všeobecne.

- Prstenec vyberiem z pier na 12 hodín a potom ho vložím späť. Prepichol som tri roky, všetko je v poriadku. A akonáhle sa vrátila z práce a zabudla ju dať späť, šla spať, ráno ju položila a nedokázala nič rásť. Ale keď bol priebojník mal niečo ako rok, také veci nefungovali. Prešiel raz bez krúžku dlhšie ako dve hodiny a potom sa vložil cez slzy.

- Myslím, že pri akýchkoľvek vpichoch si môžete zvoliť priehľadnú akrylovú dekoráciu.

Vezmite si činku sfarbenú činku. Zvyčajne pochádzajú z bioplatiny.

Mnoho ľudí takto skryje svoje malé tunely.

- Vyhľadajte poistky na prepichnutie.

Všeobecne platí, že piercing pier nebude prerastený, piercing som pery na 3 miestach veľmi dlho a nenosil som ho už 2 až 3 roky, vpichy nie sú zarastené.

- Kampaň nespôsobuje prepichnutie, prepichnutie nie je také ľahké. Dokonca aj sliznica. O tri roky neskôr vzlietla a pod jazykom uzdy a na peru uzdy, a neprerastala. Nehovoriac o nose a ušiach.

- Zadržiavač je skutočne východiskom zo situácie, aby sa predišlo problémom s vpichom, t. bez neustáleho odstraňovania a inštalácie šperkov.

A môžete odporučiť - ako skryť piercing?

Môžete komentovať, diskutovať o tom, čo ste si prečítali na našom fóre

Celkové čítanie: 239

Recenzia masáží. Julia, Petrohrad Recenzia o masáži „brazílskych zadku“ v Moskve Zníženie objemu. Recenzia o masáži, Natasha, Moskovská masáž „Brazílske zadok“, recenzia. Alyona, Petrohrad Recenzia anticelulitídnej masáže, Marina, Moskva Príbeh o masáži v Petrohrade, Polina Video hodnotenie masáže „Brazílske zadok“.

Online časopis pre ženy Krasotulya.ru (fórum pre ženy a stránky pre ženy) pozýva inzerentov na spoluprácu. Účasť na ženskom webe Krasotulya. Tisíce tisíc ľudí denne - to vám zabezpečí dobrú návratnosť reklamy. Viac informácií

Svetlana Chernyshova

Psychológ, konzultant. Špecialista z webu b17.ru

Prečo potrebujete toto neškodné malé náušnice? Chcel som, aby dievča vyniklo. Ja sám som robil peering bez dovolenia a ja sám som nad 18 rokov nad hornou perou. mama prekliala, ale páčilo sa mu to.
Študujem na vysokej škole, mimochodom, nikto nikdy nevypustil ani slovo

A čo je na tom zlé? Nerozumiem

Toto je len začiatok. Potom silikón pôjde.

a prečo domáce väzenie. nie je 7,5 rokov .. už v 2. roku - dospelá

Prečo ste sa vy a váš manžel rozhodli, že môžete morálne znásilniť dieťa? Neposlúchla ťa, prepichla jej nos, tak sa nadávala, a nie jej. Je to tvoja vina, že ťa zrazu neposlúchla! ,)
Aké sú metódy? Poraziť, zatknúť ??

Autorka, už je dospelou, študentkou. Je hlúpe potrestať ju ako päťročné dieťa.
Všeobecne je zvláštne, že prepichla v 17 rokoch, zvyčajne robia také veci v 13 - 14 rokoch

Súvisiace témy

Ak ste už prepichli, nemali by ste tlačiť. A to, ako váš manžel bude reagovať na tento čin, bude úplne závisieť od vás. Ako mu o tom povieš. Lepšia príprava telefonicky. Povedzte mi, že ste boli s dcérou u kozmetičky a páčilo sa ti dekorácia - dcéra je taká krásna! V tejto veci by ste sa mali stať spojencom svojej dcéry - získate väčšiu dôveru. Toto je môj názor. V prípade záujmu som potom matkou 14-ročnej dcéry. A nechala si zafarbiť vlasy blond. Moja matka bola rozhorčená, ale myslím si, že toto je farba vlasov, ktorá sa týka jej dcéry a jej manžel ju o tom presvedčil (hoci vy sami viete, ako môžu otcovia spájať takéto experimenty svojich mladých dcér). Tvoja dcéra je rozcuchaná a stále má čas premeniť sa na tetu, takže do 45 rokov neváhaj! Dajte teda dieťaťu slobodu (v rozumných medziach) robiť malé experimenty.

Áno, a pamätajte, čo a kedy vám vaši rodičia zakázali. Napríklad mi bolo zakázané prepichnúť si uši. Takže moja priateľka ma vo veku 17 rokov pichla do kuchyne ihlou. Želám mojej mame a šli sme spolu k špecialistovi. Je dobré, že som nepriniesol infekciu.

elektroinštalácie. opäť, hlúpa zmena správcu)

Áno, nemusí to byť zapojenie, ale realita. Zvyčajne v rodinách, kde je všetko zakázané deťom a trestajú ich takmer dospelí mladí ľudia, sú problémy so vzťahom bežné. Takéto deti spravidla začínajú prejavovať protest veľmi kategoricky. Môže to byť droga, alkohol a častá zmena partnerov. Čokoľvek. Dieťa by malo mať vlastný voľný priestor a aspoň určitú slobodu. A čo je najdôležitejšie - dôvera rodičov, a nie neustála ostražitá kontrola nad všetkými maličkosťami.

Autor, a keď vám bolo zakázané prepichnúť si nos, aké argumenty ste uviedli? Len zakázané a všetky?

Autorka „zakázala“ miluje viac ako svoju vlastnú dcéru. No, ona „zakázala“, no, dobre si myslíš, že je na kopci.

Prišiel som vo veku 14 rokov s týraným pupkom. Mama vôbec nič nepovedala. Trestala, nezabila, nekričala. povedal niečo ako „jaj, aké škaredé“)))) čo kričať, ak je práca už hotová?

A čo je na tom zlé? Nerozumiem

A čo je na tom zlé? Nerozumiem
O cudzích telách v tele a ich dôsledkoch - počuli ste už niečo?!

O cudzích telách v tele a ich dôsledkoch - počuli ste už niečo?!

ak existujú, potom áno, budú problémy .. a ak vložíte, potom neexistujú žiadne problémy.

a prečo domáce väzenie. nie je 7,5 rokov .. už v 2. roku - dospelá

V 13 som šiel do salónu a prepichol mi nos, nič, mama sa to páčilo)

MDA. a potom sa matky čudujú, prečo deti pred nimi skrývajú všetko, prečo tajne majú potraty. Áno, pretože

NEPORUŠUJTE DETI! ZADRŽITE SA VŽDY! ČO JE ZARADENÉ, ŽE JE NOSE ROZDELENÉ? ZAE **** VŽDY S JEHO STEREOTYPOM! ZAKÁZANÉ, ZAKÁZANÉ TOTO .. ​​IBA Z dôvodu, že typ je tak pozitívny. !

Autor, a keď vám bolo zakázané prepichnúť si nos, aké argumenty ste uviedli? Len zakázané a všetky?

MDA. a potom sa matky čudujú, prečo deti pred nimi skrývajú všetko, prečo tajne majú potraty. Áno, pretože

Prečo je to v druhom roku?
v 17 rokoch ukončia školu násilím prvý, ak nie posol.
A na túto tému - nie vaše telo, nie je na vás, aby ste sa rozhodli, čo s tým. Aj na 17.5 som si urobil malé tetovanie na chrbte pod krkom
Otec povedal, že toto je moje telo - moje podnikanie.
Mama povedala, že je krásna, ale bude mi to ľúto! Žiadne záchvaty hnevu. [/ quo
O čom to hovoríš? Vo veku 17 rokov som už ukončil prvý kurz akadémie a prešiel na druhý. Chodil som do školy vo veku 7 rokov. Ak pôjdete na 6, dostanete to ešte skôr.
Autorka a komu jej prepichla nos? :)


O čom to hovoríš? Vo veku 17 rokov som už ukončil prvý kurz akadémie a prešiel na druhý. Chodil som do školy vo veku 7 rokov. Ak pôjdete na 6, dostanete to ešte skôr.
Autorka a komu jej prepichla nos? :)

Autor, prepichnutý nos - je to tragédia? Urobil som tak teraz. Aj keď sami pripúšťate, že prichádza, potom postavte prísnu matku, keď to vôbec nie je! Nechaj ho odísť, mladé dievča, nezmrzla polovicu tela tetovaním a nevidím žiadne škaredosti v malom náušníku v nose. Okrem toho sa dá odstrániť, rýchlo sa uzdraviť a nezostanú žiadne stopy! Sestra prepichla, ale vytiahla a teraz nemá stopy.

hosť
O čom to hovoríš? Vo veku 17 rokov som už ukončil prvý kurz akadémie a prešiel na druhý. Chodil som do školy vo veku 7 rokov. Ak pôjdete na 6, dostanete to ešte skôr.
Autorka a komu jej prepichla nos? :) zaujímavé. Chodil som do školy vo veku 7 rokov. Stupeň 1 skončil vo veku 8 rokov, však? pridať 10 rokov - to sa zmení na 18 rokov. :) alebo máte inú matematiku?

A zaujímalo by ma, prečo rodičia považujú za normálne prepichnúť uši svojej dvojročnej dcéry (alebo dokonca skôr) bez dovolenia a keď dobrovoľne prepichne nos v 17 rokoch, je to hanba a hanba?! Nerozumiem logike.

Najprv si prepláchnite svoju dcéru, a keď manžel príde, nechajte ho pridať

hosť
O čom to hovoríš? Vo veku 17 rokov som už ukončil prvý kurz akadémie a prešiel na druhý. Chodil som do školy vo veku 7 rokov. Ak pôjdete na 6, dostanete to ešte skôr.
Autorka a komu jej prepichla nos? :) zaujímavé. Chodil som do školy vo veku 7 rokov. Stupeň 1 skončil vo veku 8 rokov, však? pridať 10 rokov - to sa zmení na 18 rokov. :) alebo máte inú matematiku?

Deti do 18 rokov musia poslúchať svojich rodičov. Nie je to tak? A ja som jej zakázal!

34. Prečo ste jej zakázali? Prečítal si môj komentár (31) a odpovedal na otázku. Má vaša dcéra prepichnuté uši? Chcela, alebo ste sa rozhodli všetko sami? Koľko mala rokov?

So súhlasom jej matky, dievča prepichlo jej jazyk v 11 rokoch! Časy sa menia k horšiemu.

Dcéra, prepichol som si uši za pol roka, ale čo?

37. No, to je celá hádanka! Prečo si myslíte, že uši prepichnuté bez povolenia sú normálne a nos prepichnutý bez povolenia nie je? Nepožiadali ste ju o názor, takže podľa môjho názoru je všetko fér - chceli ste a oni ju prepichli, keď nemohla myslieť na nič iné. Nemá zmysel potrestať dievča, pretože už je takmer dospelá.
Ak jej všetko vyhovuje, potom to nie je problém. Hlavnú úlohu pre vás hrá vaša zranená pýcha - ako to, že vaša dcéra zanedbávala vašu autoritu. Nemusíte však čakať, kým sa dovnú 18 rokov. Predtým sa musí naučiť robiť nezávislé rozhodnutia, inak sa bude držať vašej sukne až do konca svojho života. A potom v 18 rokoch je zadarmo ako vták, ale nemôže robiť nič, pretože predtým ste pre ňu rozhodli všetko a potrestali vás za to, že ste sa ujali iniciatívy. Vidíte, tento rozmar je pre ňu rovnako dôležitý ako pre vás, aby ste si obliekli makeup alebo zmenili svoj imidž. Dcéra nie je váš majetok, je osobou s vlastným vkusom a má právo robiť, čo chce. Musí sa naučiť robiť rozhodnutia, ktoré zodpovedajú jej túžbám a nie túžbám iných ľudí, inak urobí všetko pre ostatných na úkor seba a nebude šťastná.

Pozrite si video: HOW TO HIDE YOUR SEPTUM PIERCING. MELISSA MIXES (August 2022).

Pin
Send
Share
Send
Send