Užitočné tipy

Ako urobiť perfektný bozk: 9 pracovných tipov

Pin
Send
Share
Send
Send


Článok o bozkoch napísal muž ... Ale ženy sa tiež chcú naučiť správne bozkávať! Takže oni - muži, dobre, len vyzrážali!

„Každý človek je teda povinný mať rôzne techniky bozkávania, pretože s týmto magickým rituálom nemožno porovnávať nijaký iný dotyk na ženu. Ovládnutím tohto systému sa tieto skryté hádanky interakcie otvoria pre vás obrovské otvorené priestory v oblasti senzorického kontaktu s opačným pohlavím.

Ako sa bozkávať

Ak sa chcete naučiť techniku ​​vlastnenia bozku, je nevyhnutné porozumieť ich typu. Každý typ bozku má svoju osobnosť a vy musíte vopred analyzovať pripravenosť svojho partnera na jeden alebo iný typ vášho fyziologického účinku.

1. Vákuový bozk

Vyrába sa „saním“ do pier partnera, akoby ste sa pokúšali dotknúť pier jeho duše. Tento bozk by nemal byť dlhý. Keď sa vaše pery začnú unavovať, je potrebné bozk pomaly uvoľniť. Nikdy neodtrhnite pery z pier partnera nečakane.

Ak je bozk vykonaný správne, potom sa po vašom tele pomaly šíri príjemný pocit znecitlivenia, znecitlivenia a prípadne vyprázdňovania. Zažijete únavu, letargiu a zároveň nezvyčajnú blaženosť.

2. Kiss Butterfly

Priveďte si mihalnice čo najbližšie k línii svojho milenca. Potom pomaly, zatvorte a otvorte oči tak, aby sa mihalnice mierne dotkli jej pokožky. Pri správnom vykonaní tohto bozku bude váš milovaný cítiť čarovný emocionálny nárast, jej srdce bude biť nahlas a vzrušene v čase, keď bude blikať. Ak je implementovaná nesprávne (napríklad, ak neustále premýšľate o tom, ako ju vykonávate, namiesto premýšľania o svojich pocitoch), vytvorí to ilúziu, že nie ste úprimní.

3. „Pohladenie“ ušných slučiek

Experimenty so zmyslovými dotykmi v oblasti ušného lalôčika alebo s použitím metódy ľahkého sania nesú značné riziko. Vždy by ste mali pamätať na to, že všetky ženy majú na týchto intímnych miestach rôznu citlivosť, a preto musíte pochopiť, ako ďaleko budete mať možnosť ísť. Doprajte svojim dotykom čo najviac vzdušné a len vtedy, keď máte pocit, že váš milenec je pripravený na ďalšie, pokračujte v posilňovaní svojich pohybov.

4. Konverzačný bozk

Obzvlášť to bolo populárne na súde Ľudovíta XV. Milovníci tlačia pery k sebe (ale nie v tesnom kontakte, pravidelne ich trhajú pery) a zašepkajú komplimenty, hovoria o svojich emóciách a pocitoch.

Ženské pery sú mimoriadne citlivý orgán, ktorý sa nachádza aj vedľa iných dôležitých „emocionálnych tepien“, a preto sa odporúča, aby ste pred vykonaním tohto bozku aspoň vopred premysleli, čo poviete (to nie je o nič menej dôležité ako samotná technika). čistite si zuby, zdržte sa fajčenia a pitia alkoholu.

Historický a najodvážnejší bozk zo všetkých. Úcta aj sofistikovanej dáme. Technika jeho vykonávania je mimoriadne chúlostivá a vyžaduje si ľahké správanie. Môže sa vykonať v prove. Ruka milenca sa musí držať zľahka a v žiadnom prípade by sa nemala silne stlačiť. Citlivosť nie je obmedzená.

6. Kiss "Eskimo"

Všeobecný názor, že bozk Eskimo - je to spoločný bozk, ktorý chráni pery obyvateľov severných krajín pred mrazom - je nesprávny. Eskimovia sa dotýkajú svojich malých nosov a tria ich doľava a doprava. Toto je „nanukový“ bozk. Takýto bozk je v niektorých kmeňoch Afriky veľmi obľúbený. Charles Darwin vo svojich poznámkach hovoril o tom istom bozku, aký pozoroval v Malajzii: „Squatovali proti sebe, zdvihli svoje tváre a treli si nos. Taký bozk pozdrav trval trochu dlhšie ako podanie ruky. Zároveň vydali predĺžené (povedal by som neslušné) stonanie najhlbšej fyzickej spokojnosti. ““

7. Franko-anglický bozk

Pretože vo Francúzsku sa tento bozk nazýva angličtina a v Anglicku francúzština.
V niektorých krajinách sa nazýva „bozk duše“. Predpokladá sa, že časť duše sa môže preniesť na partnera prostredníctvom jazykového kontaktu. A tento bozk sa tiež nazýva „boj trstiny“. Tu musíte byť veľmi opatrní a opatrní. Nie všetky dámy majú radi hlboký prienik, všetko potrebuje opatrenie. Musí sa zažiť povolený a pohodlný stupeň ponorenia sa do hlbín vášho milovaného.

8. Kiss - maratón

Vyznačuje sa trvaním. Najčastejšie to vyžaduje dokonalé ticho, vytrvalosť a najmä prudký nárast pocitov. Je lepšie začať hovorovým bozkom, pomaly sa presúvať do vákua a keď je váš milenec pripravený na francúzsko-anglickú angličtinu.

Existujú aj iné druhy bozkov, ale viac o tom niekedy inokedy.

Hlavná vec je pamätať na to, že bozk je najviac emocionálne najintenzívnejšia akcia medzi ľuďmi. Obsahuje neuveriteľne veľkú paletu pocitov, siahajúcu od ľahkého plášťa sympatie po násilné erotické a sexuálne fantázie. "Nemôžete dobyť svojho milovaného iba technológiou, najjemnejším a najpríjemnejším bozkom bude vždy ten, v ktorom sa vaša technika zmení na umenie vyjadrenia vašich pocitov."

intenzita

Pokiaľ ide o intenzitu bozku, nemali by ste čeliť svojim perám ako dva kamióny s čelným sklom, ale zároveň by ste nemali mať dojem, že bozkávate do vzduchu. Nájdite prostrednú zem, naučte sa udržiavať rovnováhu a pre vás bude ľahké, poslúchať svoju náladu, dať svojmu milencovi buď ľahké, alebo vášnivé bozky.

trvanie

Trvanie bozku by malo závisieť od cieľa, ktorý sledujete. Ak ho chcete iba dráždiť, rýchly a sľubný bozk bude skvelou voľbou. Ak v ňom chcete zapáliť vášnivý plameň, potom by mal byť váš bozk dlhý, vynaliezavý a vzrušujúci.

Stav vašich pier je veľmi dôležitý. V žiadnom prípade by nemali byť zvetrané, preto pravidelne používajte rúž. Tiež, ak máte v úmysle dať dlhý a horúci bozk, vyhnite sa svetlým a pretrvávajúcim rúžom a iskrám.

relaxovať

Sebavedomie je ťažké cítiť, keď sa práve učíte bozkávať. Prvý polibok môžete pokaziť, ak vás nechajú vziať nervy. Užite si chvíľku, pustite sa. Ak potom budete myslieť iba na to, či ste všetko urobili správne, potom vedzte, že ste definitívne všetko zničili.

Ukážte svoju fantáziu

Keď zvládnete základy, je čas začať sa zlepšovať a hľadať niečo nové. A v tomto vám tiež pomôžeme. Vedeli ste, že v našom mozgu existuje oddelenie, ktoré nám umožňuje nájsť pery partnera aj v tme? Odhaľte toto tajomstvo a naučte sa vedu o bozkávaní v temnote dobrej noci. Vône a chute vám pomôžu. Zaveďte ich do služby, naneste na vaše pery trochu voňavého lesku, aby ste sa pre neho stali najchutnejšou liečbou. Doprajte svojmu bozku prekvapivý efekt. Dotknite sa jeho pier, silnejších alebo mäkších. Krok trochu od svojho milenca, aby sa cítil rozdiel, potom sa priblížiť k nemu znova. Hrajte, experimentujte a dosiahnete tak úžasné výsledky. Nezastavujte sa iba na perách. Nezabudnite, že mužské telo má veľa erotogénnych zón. Venujte náležitú pozornosť brade, ušným ušiam a krku. Vzdajte sa do okamihu. Nie je nič horšie ako pri bozku, aby ste pochopili, že myšlienky vašich milovaných alebo milovaných letí niekde ďaleko. Ak sa chcete naučiť správne bozkávať, najprv sa pokúste zabudnúť na svoje záležitosti a problémy a venovať sa emóciám. Ak ste pripravení povýšiť techniku ​​bozku na novú úroveň, pravdepodobne bude našou radou lístok do sveta nových akútnejších pocitov.

Hladiaci bozk

Bozkávate svojho milenca, jemne sa dotknite jeho pier a potom jemne, ako keby ste ho štetcom natiahli. Zopakujte pohyb trikrát až štyrikrát a potom dajte ďalšie rýchle bozky. Tento druh bozku možno považovať za „predohru“ k niečomu inému. Ak sa vás pokúsi pobozkať, keď ho potľapkáte perami, trochu ustúpte.

Pod kontrolou

Patrí do kategórie škádlení. Najprv by ste si mali nechať prsty prejsť po perách svojho partnera a okamžite ich vytiahnuť späť, ak sa ich pokúša pobozkať. Potom by ste mu mali povedať, že sa nemôžete dotknúť, inak sa pohladenie zastaví. Zrátané podčiarknuté je zámerná kontrola, ktorá výrazne zvyšuje vzrušenie.

Nejaký chlast

Ukazuje sa, že pohár vína, ktorý ste rozšírili na celý deň, skutočne vylepšuje techniku ​​bozkávania. Je to preto, že alkohol stimuluje rovnakú časť mozgu ako bozky sám, takže rozumné množstvo bude veľkým pomocníkom.

Zároveň príliš veľa vína (alebo iného likéru) môže pokaziť akýkoľvek dobrý dátum, nehovoriac o bozku. Takže všetko by malo byť umiernené.

Správny sklon hlavy

Tento nepríjemný okamih, keď sa nakláňate jedným smerom. A potom znova v tom istom. Je to akoby nikto z vás nemohol prejsť - iba s neuspokojivejším výsledkom. Tento problém sa dá ľahko vyriešiť, pretože podľa štatistík najčastejšie (dve tretiny respondentov) ľudia, keď sa bozkávajú doprava, otočia hlavy. Toto je, samozrejme, nepresné, ale dve tretiny s väčšou pravdepodobnosťou zabránia nepríjemnej kolízii!

Správny čas

Bozkávanie niekoho, keď to on vôbec nechce, je veľmi zlý nápad. Aj keď v zásade s vami sympatizujú, ale práve teraz to nie je ten pravý okamih - nič z toho nevyjde. Napríklad je ťažké užívať si bozk pre niekoho, kto je naštvaný, je v rozpakoch alebo je veľmi znepokojený. Počkajte na príjemnú a intímnu atmosféru (alebo sa ju pokúste vytvoriť sami), potom budete obaja šťastní a obaja to budú chcieť.

Čerstvý dych

Všetci zubári súhlasia, že na udržanie zdravých zubov a ústnej dutiny je potrebná hygiena. Ale ak sa tiež chystáte pobozkať, dôležitosť hygieny stúpa.

Ženy venujú dýchaniu viac pozornosti ako muži, ale to neznamená, že pre nich je táto rada irelevantná. Čokoládové cukrovinky alebo žuvačky sú také jednoduché rituály, ktoré vám poskytnú potešenie z bozku.

Agresívny štýl pre mužov.

Vedci tvrdia, že muži uprednostňujú agresívnejší štýl bozku a „otvorené ústa“. Z vedeckého hľadiska je to spôsobené skutočnosťou, že sliny obsahujú testosterón, a preto sa chlapci snažia u dievčaťa spôsobiť sexuálnu príťažlivosť.

Takže, dievčatá, nebojte sa ukázať trochu asertivity, ak pobozkáte chlapa, ocení to.

Pomalý štart pre dievčatá

Chlapci sa naopak vyzývajú, aby pri bozkávaní dievčat prejavovali väčšiu citlivosť. Oceňujú romantiku a oceňujú pomalý a plynulý začiatok bozku, po ktorom môžete pokračovať v vášnivejšej ofenzíve.

Nezabudnuteľné chvíle

Už nikdy nebudete mať druhú šancu urobiť prvý dojem, aj keď príde na bozkávanie.

Štúdia ukázala, že prvý bozk si ľudia viac pamätajú ako prvý intimita a môžu nastaviť tón pre ďalšie vzťahy.

Stále bozkávať

Hoci väčšina ľudí analyzuje prvý bozk a zameriava sa na jeho dôležitosť, ženy aj naďalej začínajú hodnotiť vzťah k bozkom.

Rôzne bozky znamenajú rôzne veci v rôznom čase. A ženy vyhodnotia každú z nich. Takže by sa mali zdokonaliť všetky druhy bozkov - bozk na krku, upokojujúci bozk a vášnivý bozk.

Poučenie je tu, aby ste sa bozkávali bez ohľadu na to, ako dlho tento vzťah trvá, čo je pravdepodobne najmenej bolestivá rada v tejto veci.

Pin
Send
Share
Send
Send