Užitočné tipy

Ako sa vám páči dievča, ktoré vás nemá radi: vzťahová psychológia

Pin
Send
Share
Send
Send


V dnešnom článku sa chcem s vami podeliť o niekoľko životných podvodov o tom, ako môže mať dievča (žena) pri práci alebo štúdiu v škole.

Ak vám povedia: „Nie si krásna, tučná, takže sa na teba ani nedíva,“ stále ju máš rada. Musíte použiť iba tipy, ktoré sú opísané v tomto článku. Ako vidíte na úvodnom obrázku, nemusíte robiť nič neobvyklé.

Tento článok by si mal pozorne prečítať každý, kto hľadá kamaráta duše. Pri tréningoch mužov sa zvyčajne učia, ako sa „odviesť“, ale neuvažujú „ako sa naučiť, ako sa im vždy páčiť“. Tieto otázky okrem toho zohľadňujú najmä názor mužov, a nie názor žien.

Ale ak chcete potešiť spravodlivejšie sex, musíte určite vziať do úvahy ich názor, s ktorým sa chcem s vami podeliť. Začnime tomu rozumieť. Stojí to za to!

Sebavedomie

Toto je jeden z kľúčových detailov, ako potešiť dievča. Presvedčení muži vždy vyvolávajú súcit od opačného pohlavia a vyvolávajú na nich iba dobrý dojem.

Keď do miestnosti vstúpi istý muž, všetci zástupkyne v ňom pochopia, kto je tu číslo 1. Všetky dievčatá začnú ticho šepkať, mrkajú na seba, diskutujú o tomto mužovi a chcú ho mať radi.

Verte tomu takto, všetci to robíme.

Preto buďte si na seba čo najvernejší, usmievajte sa a správajte sa ako muž a stanete sa „búrkou“ všetkých dievčat v triede, škole alebo dievčat / žien v práci.

Koniec koncov, ak je arogancia, ako mnohí predpokladajú, druhé šťastie, potom je dôvera prvá. Mimochodom, nezamieňajte sebavedomie s drzosťou alebo sebectvom, okázalosťou a aroganciou.

Jedna psychologická technika pomôže zvýšiť vašu sebavedomie - predstavte si, že váš milovaný už sa vám páči a existuje vzťah medzi vami.

Keď si to predstavíte, vaše správanie sa stane prirodzenejším. Ste úprimnejší, otvorenejší, priateľskejší a stuhnutosť ustupuje do pozadia.

Ako sa jej páči dievča so svojím vzhľadom

Nemysli na poprenie toho, že popieranie, či už je človek dobre číry alebo inteligentný, chlap, ale jeho vzhľad nie je malý, aby potešil dievča. Koniec koncov, ako viete, sú privítaní oblečením!

Takže musíte monitorovať svoje šatníkové skrinky a udržiavať svoje veci vždy čisté a žehlené. Vymeňte svoje tričko, tričko častejšie (aspoň raz za tri dni) a nemali by ste ich nosiť celý týždeň. Venujte osobitnú pozornosť svojej obuvi.

Viete, že väčšina dievčat bude venovať pozornosť vašej obuvi na prvom stretnutí? Z tohto hľadiska by obuv mala byť vždy čistá.

Nezabudnite na efektívnosť pánskej bundy. Podľa drvivej väčšiny dievčat nie je na chlapcovi nič lepšie ako pánske oblečenie, ako dobre priliehajúca bunda, či už ide o oblek alebo len džínsy.

Pre dievčatá vyzerá chlap v bunde úžasne, pretože:

 • Bunda rozširuje vaše plecia.
 • Zvýrazňuje pás.
 • Robí vaše telo mužskejším a väčším.
 • To je dôkaz, že dievčatá majú status muža (aspoň iluzórny).
 • Takýto človek je spočiatku skôr navonok ako chlap v bežných šatách.

Všetko, čo musíte urobiť, je nezabudnúť na túto časť vášho šatníka, ktorý chce potešiť dievča. Verte mi, v správne vybranej bunde budete vyzerať jednoducho úžasne. (Mimochodom, odporúčam vám prečítať si článok o tom, čo je lepšie nosiť pánsku bundu a ako ju správne vybrať?)

Poviem vám ešte jedno tajomstvo (ako dievča), že venujeme pozornosť nielen tomu, čo máte na sebe, ale oceníme váš celkový vzhľad. Preto sa oplatí usporiadať účes a dať mu čas každý deň.

Vynikajúci vzhľad uvedený v poradí vám pomôže upútať pozornosť žien a spôsobiť, že chcú s vami komunikovať. A som si istý, že hlboko dole viete, že to tak je.

Pokúste sa byť zaujímavým konverzacionistom a človekom

Súhlasíte s tým, že ani vynikajúci vzhľad a dobré šľachtenie nepomôžu človeku, ktorý sa nudí so spoločným životom a nemá o čom hovoriť. Konverzia neznámych ľudí sa zvyčajne točí okolo určitých bežných tém, a preto potrebujete vedieť o udalostiach, ktoré sa odohrávajú okolo vás.

Ak nechcete čítať spravodajské weby alebo špeciálnu literatúru, môžu vám pomôcť rôzne skupiny na sociálnych sieťach.

Prihláste sa na odber tých stránok alebo komunít, kde môžete doplniť svoje vedomosti. Okrem toho uvidíte, čo je dnes najviac počuť alebo trendy. Potom v konverzácii nevyzerajte „zamrznuté“. Ale ako viete, nestačí to.

Aby človek stále ostal zaujímavým partnerom, nemôže sa obísť bez neustáleho doplňovania vedomostí. A na to musíte prečítať rôzne literatúry: beletrie, technické alebo všeobecné vzdelávanie.

Mnohí považovali knihy o širokej psychológii za užitočné. Vďaka tomu sa človek naučí rozumieť nielen sebe, ale aj ľuďom všeobecne. Preto čítajte veľa a neustále.

Buďme úprimní - túto radu sa mi nepáči, nie? Ale bohužiaľ, žiadny iný spôsob, pretože kniha je sklad vedomostí!

Vyvarujte sa buffoonery

Ak neviete, ako dievčaťu potešiť, bez ohľadu na to, kde v škole alebo triede, nezabudnite na túto radu. Dievčatá sa radi smejú, ale nemyslia si, že ich musíte neustále baviť svojimi vtipmi alebo vtipmi.

Je oveľa lepšie, ak uvažujete o žartu ako o prvom, a nie o tom, aby ste si urobili rozruch. Môžete povedať vtipný zábavný príbeh, ktorý sa vám stal.

Príbehy s humorom o sebe ukazujú, že veci vidíte pozitívne. Takže si dokážete udržať dobrú náladu, aj keď máte ťažké alebo nepríjemné situácie.

Dajte si pozor aj na svoj vlastný smiech. Nesmie sa nahlas ani smiať z miesta. Mimochodom, ak sa vám zdá, že ste v rozpore s humorom, nebojte sa.

Dobrého zmyslu pre humor sa môžete naučiť napríklad tým, že sa pozriete na inteligentnejšie stojace názory, v ktorých rečníci žartujú o rôznych sociálnych témach a vyhýbajú sa vulgárnosti.

Varujem ťa Niektorí mladí ľudia si myslia, že podvodom, výstrednosťou a šikanovaním dostanú potrebnú pozornosť od dievčaťa, ktoré sa im páči. Ale to je opak - dievčatá sú odrazené hlúpymi vtipmi a hlúpym správaním.

Pocity humoru, ako duchovia, by mali byť vždy umiernené. Naučte sa vhodne a vtipne súčasne žartovať bez toho, aby ste urazili alebo ubližovali pocitom niekoho iného.

Dajte si pozor na vôňu

Áno, čítate to správne. Vôňa je dôležitým detailom toho, ako sa jej bude páčiť žena a mladá žena alebo kto už má viac ako 40 rokov. Už ste niekedy videli, ako sa žena pri rozhovore s mužom v určitom okamihu od neho prudko odchyľuje a dokonca s ním prestane komunikovať, ak sa k nej prikloní? Určite áno.

Vedci zistili, že príčinou takejto prudkej zmeny v komunikácii môže byť nepríjemný dych, najmä z úst. Ženský nos je oveľa citlivejší ako mužský, takže dámy vonia ostrejšie.

Mimochodom, chcem poznamenať, že táto schopnosť do veľkej miery ovplyvňuje dievčenské podvedomé rozhodnutie chlapa. Preto by mali muži vždy sledovať osobnú hygienu, zatiaľ čo mierne používajú kolínske vody alebo parfumy.

Ak to preháňajú svojím počtom, zápach sa odrazí. To isté platí pre odevy, pretože ak nebude vonieť sviežo, nebude mať zmysel ani z kolínskej vody, ani z parfumov.

Čo robiť, ak máte radi dievča

Po prvé, bez paniky - to je normálne! Pocit sympatie vzniká často spontánne a nevedome. Aktivácia príťažlivosti môže slúžiť ako pekný vzhľad, to znamená vizuálny aspekt a nezvyčajne jemná aróma jej parfému, šampónu alebo tela - čuchový aspekt a jej osobné vlastnosti - láskavosť, zmysel pre humor, lojalita - to je sociálna stránka.

Prečo začíname zďaleka? Je dôležité pochopiť pôvod vašej sympatie. Pomôže to pokojne a zámerne premýšľať o dáme, ktorú máte radi, s vedomím, že je rovnaká osoba ako vy. Často je veľa problémov s cieľom prekonať vašu plachosť a neistotu s cieľom konať, takže toto je prvý krok. Nemali by ste si myslieť, že predmet súcitu je nedosiahnuteľný a skutočne žije v paralelnom vesmíre - je to, samozrejme, mimoriadne a jedinečné, ale žijete na rovnakej planéte, dýchate rovnaký vzduch, pravdepodobne máte podobné problémy a životné situácie. Uvedomte si to.

Úplne prvé pravidlo - nebojte sa. Aj keď sa vám nezaoberá okamžite, alebo dokonca odmieta, nie je to preto, že ten chlap nie je „z jej planéty“, ale jednoducho preto, že necíti súcitnú reakciu. Toto nie je veľký problém - nie je to bláznivé o brokolici alebo krupici? A niekto ich miluje.

A čo je najdôležitejšie - hodnotiť seba

Ak pravidelne navštevujete sprchu, použite dezodorant a noste čisté oblečenie - všetko je v poriadku. Ak niektorý z týchto bodov nie je o vás, je čas napraviť sa. Otázkou nie je, že dievča sa zrazu ukáže ako pokrytec, ale o tom, ako vás ľudia vo vašom okolí vnímajú. A verte mi, že nedodržanie týchto troch bodov vás automaticky zníži na najnižšiu úroveň atraktívnych ľudí. To je vo všeobecnosti - nielen pre vzťahy a sympatie, ale aj pre komunikáciu a akýkoľvek druh interakcie.

Vykonajte vyšetrovanie

Najmä ak sa neustále vidíte. Bolo by pekné zistiť, čo miluje váš predmet súcitu, čo vás zaujíma, čo ju zaujíma. Nezabudnite na dve veľmi dôležité pravidlá! prvý - nemalo by to byť vytrvalé sledovanie. No, pretože týmto spôsobom sa u dievčaťa rozvíja paranoia a ešte horšie - jednoducho sa budete smiať. Druhé pravidlo - zistiť spoločné záujmy. To znamená, že vyšetrovanie, v ktorom jej babička pracovala v mladosti, je poprsie. Áno, a existuje riziko, že kým to chlap nezistí, už sa ožení.

Je to dobrá voľba byť blízko, zatiaľ čo s niekým rozpráva, byť v spoločnej spoločnosti ... Ale neodkladajte sa - stačí si nájsť spoločnú reč a o sebe rozpráva sama.

Zhromaždite silu, musíte sa zhlboka nadýchnuť a hovoriť s ňou. S najväčšou pravdepodobnosťou už pochopila, že sa vám páči. A aj keď ešte nie, nemali by ste ju touto správou okamžite oslniť. Prinajmenšom pozdravte začať.

Mimochodom, to nie je taký vtip - niekedy aj rozprávanie o vašom postoji k dáme - najlepší začiatok romantického príbehu. Aj keď vás najprv odmieta, neodvážite sa odísť a stratiť sa. Pripravte sa na takýto vývoj udalostí vopred - pamätajte krupicu a brokolicu, nie každému sa to páči. Preto jej okamžite ponúknite prechádzku spolu, choďte do kaviarne alebo na iné preplnené miesto. Dajte jej niekoľko komplimentov a povedzte, že ju len chcete lepšie spoznať.

Samozrejme to nie vždy funguje prvýkrát - nevzdávajte sa. Musíme ju pozvať, aby šla niekde inokedy, zaujímala sa o to, ako sa darí, urobila nejaký bezvýznamný darček - aspoň kvetinu z obrúska.

Ale ak vidíte, že vaša spoločnosť je pre ňu nepríjemná, ak je nepohodlná, nechajte pokusy.

Aký by mal byť chlap ako dievča: psychológia

Existuje veľké množstvo názorov na túto záležitosť - nie je to pre nič z toho, že rôzne pick-up školiace strediská a kurzy „ideálnych mužov“ prekvitajú. Ale buďme úprimní: všetci sa ponáhľajú z jedného extrému do druhého.

Na čom je pickup založený? Skutočnosť, že muž je „muž“ a ženy, ktoré cítia tento tlak, sa odovzdajú moci a horlivým objatím víťaza. Áno, existuje určitá pravda. V porovnaní s nešikovnými pokusmi o vyzdvihnutie je však také zanedbateľné, že je lepšie na to hneď zabudnúť.

Pick-up je vhodný iba pre tých, ktorí už nemajú strach z prístupu, ktorí s dôverou komunikujú s dievčatami a pre tých, ktorým jednoducho chýba „trochu viac“. Ale ak máte veľa psychologických problémov, najmä v súvislosti so strachom z prístupu - odber je pre vás kontraindikovaný!

Protikladné stanovisko: dievčatá ako mäkké, citlivé, starostlivé, jemné, pripravené na odfúknutie prachových častíc a nosenie rúk. Áno, áno. Ale nie dlho. A nie všetky, ale maximálne desať percent! Takisto zabudnite a pozorne si prečítajte informácie uvedené nižšie - odhalia to tajomstvá.

Aký by teda mal byť chlap? Po prvé, na tento účel odporúčame vykonať mini-vyšetrovanie, aby sme sa aspoň všeobecne oboznámili s preferenciami predmetu sympatie. A po druhé, zvážte túto otázku z hľadiska psychológie.

Takto si každý predstaví alfa samca

Každá osoba, bez ohľadu na pohlavie a vek, musí vždy poskytovať podporu a porozumenie. A dievčatá ich potrebujú dvojnásobne. Napriek tomu, že ženy sú veľmi silné a emocionálne stabilné, stále potrebujú silného obrancu, spoľahlivú podporu, u muža, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

Ďalšia vec, ktorá vyplýva z ženskej túžby spoľahlivého muža v okolí, je vidieť vedľa vás istý muž. Ale nie sebavedomý - sú to dva rôzne pojmy, ktoré sú často zamieňané.

Istý človek je zdvorilý, korektný, schopný rozumne posúdiť svoje schopnosti a činy. A sebadôvera všetkým demonštruje svoju „sebadôveru“, ktorá ju v skutočnosti nevlastní - je neslušný, chváli sa svojím postavením a je pripravený ozdobiť svoje schopnosti bez premýšľania prostredníctvom rozvoja udalostí.

Ďalšia skutočnosť - dievčatá a ženy všetkých vekových skupín potrebujú citlivosť a starostlivosť, ktorú často chytia. Podržanie dverí, odovzdanie kabátu, objasnenie toho, či je hladná, pomoc s ťažkou taškou - tieto zdanlivo banálne činy, z ktorých väčšina je spôsobená etiketou, dokonale demonštrujú postoj k žene. Preto súlad s týmto všetkým vám rýchlo poskytne „extra body“, pokiaľ ide o výber. Ale neohýbajte sa, ani vás nenechajte uniesť, inak sa rýchlo stanete slepicou!

Zabudnite na všetky obvinenia, ktoré ženy milujú, keď nie sú vložené a správajú sa ako skutočný alfa samec. Nie, v tom je nejaká pravda, ale rozpadá sa na tvrdú realitu, najmä ak ste si prečítali inteligentné knihy alebo články a teraz sa usilovne snažíte to dosiahnuť, potom nebudete úspešní. pretože pokrytectvo a pokusy byť tým, kým nie ste, sú z diaľky pociťované.

Z toho vyplýva pomerne jednoduchý záver - buďte sami sebou. To znamená, že človek by sa nemal usilovne snažiť vyhovieť žiadnym odporúčaniam. Dievčatá ochotnejšie as veľkým záujmom komunikujú s tým, s ktorým je ľahká a ľahká. Ak sa pokúsite udržať v hlave všetko, čo vám bolo povedané, potom sa nedá hovoriť o ľahkosti.

Aby som to zhrnul, môžete zostaviť zoznam kvalít, ak nie ideálny človek, potom niekto, kto sa o ženu určite môže zaujímať:

 • spoľahlivý,
 • verí,
 • venovaný starostlivosti,
 • silný,
 • prírodné,
 • Independent.

Áno, samozrejme, bolo by pekné mať zmysel pre humor, úspechy v športe a financiách, ale verte mi, že ak už máte aspoň päť z vyššie uvedených vlastností, potom vám pani neodolá!

Ako sa správať

Zistili sme, čo robiť, získali približné predstavy o tom, ako by mal byť muž, aby zaujal pani ... Ale ako sa správať?

Hlavná vec je nebáť sa. Aj keď na vašej strane, písať a prečítajte si ju zakaždým, keď chcete utiecť alebo odložiť bližšie známemu, až na lepšie časy.

Aj keď je ten chlapík úžasný a chladný, ale červená sa, zbledne, koktá a chveje sa - jeho šance sa blížia k nule.

Aspoň sa musíte snažiť urobiť to všetko nie príliš intenzívne a možno vás budete považovať za milého.

Buďte zdvorilí. Hovorí sa, že musíte byť neslušní, iba pokiaľ ide o zdroje na vyzdvihnutie, pravdepodobne to je najlepší spôsob, ako vás zaujímať. Moderná realita je taká, že pri použití tejto metódy je možné získať nanajvýš pohŕdanie. Nezabudnite na starostlivosť. Všeobecne - ak chcete dobyť dievča - nakŕmte ju. (Len si vopred overte preferencie vkusu). Bude to vynikajúci spôsob, ako prejaviť obavy, a ak hádate s jedlom, je to dobrý dôvod pre ďalšiu komunikáciu. Ale opäť sa nenechajte uniesť, inak sa stanete samcom jeleňa.

"Mám ísť a dať sendvič do rúk?" - v extrémnych prípadoch môžete. Je však lepšie preukázať väčšiu flexibilitu a mäkkosť - povedzte jej, že vyzerá unavená, možno že chce jesť. Dajte jej niekoľko komplimentov za to, že vyzerá skvele ...

Áno, mimochodom o komplimentoch - precvičte, ako ich robiť. Fráza „máte v tvári úžasné ohyby“ nie je úplne rovnaká, hoci originálna. Dobrý kompliment priaznivo zdôrazňuje zásluhy dievčaťa, možno aj nenápadné.

Buďte prirodzení, pozorní, počúvajte viac, ako povedzte. Rozprávajte vtipné príbehy, ale nezdôrazňujú realitu - vaša komunikácia by mala byť ľahká a príjemná, a nie kruté mučenie.

Не упорствуй – хорошая идея взять ее за руку, приобнять за плечи или талию, просто прикоснуться к ней, как бы невзначай. Плохая идея продолжать эти действия, если девушка сказала тебе «нет», отодвигается и просит убрать руки. Да, можно попробовать еще раз чуть позже, но не усердствуй, иначе единственное ответное чувство, которое вызовешь – агрессию. А это не совсем то, что нам нужно. Ďalšia vec je, ak vás predmet súcitu zaujíma iba z hľadiska pohlavia.

Toto je vtip. Nerob to).

Toto je úplne iný formát vzťahov a správania, tu sa môžete prejaviť ako akýsi macho, drzý, sebavedomý, asertívny. Ak sa zaujímate výlučne o víťazstvo v tomto ohľade, vašimi najlepšími pomocníkmi sú irónia, humor, sebavedomie a šarm.

Ale aj tu si musíte pamätať na komplimenty, mali by byť nenápadní a struční. Starostlivosť nie je nikdy zbytočná, aj keď v prípade snahy zariadiť jednorazové stretnutie by sa mala venovať väčšia pozornosť ľahkej nedbanlivosti. Spolu so všetkými vyššie uvedenými informáciami jej dajte vedieť, že ste prakticky neprístupní - vaše koníčky, záujmy, dievčatá. Len to nepreháňajte, je veľmi dôležité udržiavať jemnú hranicu medzi záujmom a averziou.

Ideálny obraz o vývoji vašej sympatie by mal vyzerať asi takto: dajte dievčaťu známky pozornosti - môžete nenápadné úprimné komplimenty, pomoc v niektorých malých veciach, šálku kávy, ďalší sendvič, nejaký roztomilý trik. Pozdĺž cesty nájdete jej preferencie a záujmy: aká kuchyňa sa vám páči, ako trávite voľný čas, čo sa vám páči. Nebuďte posadnutý prenasledovateľ! Potom ju niekde pozvite - reštauráciu, kaviareň, park a kdekoľvek, v závislosti od jej záujmov. Nesúhlasí - nezáleží na tom. Pokračujte v nenápadnom súdnom konaní. Buďte presní, výkonní, zdvorilí a slušní, ale snažte sa, aby sa začervenali a neboli prirodzení.

Ak budete pozorovať všetky tieto nuansy, potom čoskoro bude súhlasiť s určitým dátumom a je to maličkosť - nemusíte čeliť špine, ukážte sa ako zaujímavý konverzacionista a váš vzťah s najväčšou pravdepodobnosťou dosiahne novú úroveň.

Ak sa všetko pokazí

Povedzme, že napriek všetkým našim odporúčaniam sa vám nepodarilo.

Opäť si pamätajte krupicu a brokolicu - nie vždy súcit je vzájomný. Elementárna takzvaná „chémia“ - to môže byť dôvod. Presnejšie povedané, v prípade jeho neprítomnosti. Ak sa na úrovni biológie navzájom nezmestíte alebo aspoň navzájom nezmestia, neurobíte s tým nič.

Je veľmi dôležité nezačínať sa s hrozbami a urážkami - to môže úplne odhaliť aj tie najmenšie pozitívne myšlienky o vás.

Ak existujú konkrétne pripomienky k vášmu správaniu alebo postoju, musíte tieto body starostlivo analyzovať a pochopiť, či je to možné, a čo je najdôležitejšie - chcete to zmeniť? Takáto práca na sebe však bude v každom prípade užitočná: dokonalosť nie je obmedzená. Ak máte problémy s komunikáciou s dievčatami alebo s nimi nič neurobíte, pracujte na sebe. Prejdite na kurzy rečníctva, skúste sa prihlásiť do divadelného kruhu, postarať sa o svoj fyzický a intelektuálny rozvoj.

Tu nejde ani o súcit a vzťahy s konkrétnymi dievčatami - vo všeobecnosti vám môže pomôcť v živote, práci a vo vzťahoch s ľuďmi akejkoľvek spoločnosti.

Ak máte radi určité dievča, ale nie ste si istí, čo sa jej páči - konať aktívnejšie, Rozvíjajte svoju sústrasť, hľadajte odpoveď, ale konajte opatrne a nenápadne. Pamätajte, že dievčatá milujú náklonnosť a starostlivosť, a tiež jedia, takže dobre nakŕmené dievča, ktorého krása, myseľ a talent sú bezpochyby vždy v kontakte. Po vedomí tohto malého triku môžete vyhrať, ak nie súcit, potom jeho umiestnenie určite.

Urobte si čas, ale neodkladajte bozky, sex a iné žarty, inak sa rýchlo a najčastejšie už neodvolateľne ocitnete v priateľskej zóne.

Hlavná vec je byť úhľadná a slušná. Pamätajte, že predmetom vašej sympatie je rovnaká osoba ako vy, čo znamená, že jej pocity sa nelíšia od pocitov a pocitov iných ľudí.

Veľa šťastia a viem: všetko dopadne!

Vyhnite sa klamstvu a preháňaniu

Vieš, čo ma nebaví počuť, nielen mňa, ale aj všetky ostatné dievčatá? Klamstvo, vychvaľovanie a preháňanie. Chceš poznať tajomstvo? Väčšina dievčat sa môže intuitívne cítiť podvádzaná.

Ešte horšie je, keď sa ten chlap snaží dievčaťu potešiť svojimi prehnanými úspechmi alebo vychvaľovaním toho, čo nemá. Toto sa dá pripísať aj pochváleniu vlastných plánov do budúcnosti.

pamätať, vždy hovorte pravdu o sebe a nehanbite sa o sebe. Ak sa vám dievča naozaj páčilo, budete pre ňu atraktívnym chlapom bez sladkej lži.

Ak dáma považuje mužov iba za prostriedok zisku, potom je nepravdepodobné, že by ste sa o ňu zaujímali. Preto nemusíte strácať čas takýmito dievčatami.

Z tohto videa sa dozviete 10 spôsobov, ako sa vám páči pero.

Dobré správanie

Niektorí chlapci majú záujem o to, ako sa vám páči dievča, ktoré vás nemá radi? Možno je to vaša otázka? Poviem vám ešte jedno tajomstvo, ako roztaviť dievčenské srdce - dobré správanie a zaobchádzanie.

Napríklad dievčatám by sa mala venovať pozornosť. Ale pobúria ich, keď sa na nich otvorene pozerajú. To sa považuje za neslušné.

Starostlivo zvážte svoje obľúbené dievča a ak vás upútalo, nemali by ste sa okamžite zbabelko odvrátiť. Úsmev na ňu - to vás navodí príjemným dojmom.

V rozhovore so všetkými ženami im pravidelne podávajte komplimenty. Vyhnite sa však lichotivosti a niečomu bežnému. Najlepšie je pochváliť to, čo sa vám na vašom partnerovi naozaj páči.

Bude to pre jej ďalší dôkaz o vašom záujme. Za zmienku stojí aj zrejmé fakty, ako je krásna reč alebo príjemná konverzácia. Vidíte, k čomu vediem?

Na otázku, čo robiť, aby som potešila dievča? Odpovedám: „Neboj sa povedať dievčaťu alebo žene, že sa ti páči, že je pekná alebo dokonca krásna.“

Koniec koncov, nehryzne a schopnosť hovoriť vhodnými a čestnými komplimentmi značne zlepší váš názor medzi spravodlivým sexom.

Pokúste sa venovať pozornosť nálade vášho partnera. Keď vidíte, že je o niečom smutná alebo sa obáva, zdvorilo sa opýtajte na dôvod, ktorý k tejto nálade viedol, a ponúknite vašu pomoc.

Schopnosť správne hovoriť

Ak nemáte vrodené vady reči, mali by ste venovať pozornosť slovníku a správnej výslovnosti reči. V skutočnosti je pre mnoho dievčat dôležité nielen to, čo hovoríte, ale aj vaša výslovnosť a spôsob rozprávania.

Precvičte si trochu vývoj oratória, schopnosť ovládať seba na verejnosti, ako aj základné koncepcie inscenovania slovníka. To platí najmä pre tých, ktorí v komunikácii s opačným pohlavím zaútočia na koktanie a stratu reči.

Správne vyjadrená reč bola pre ženy vždy a bude jednou z najatraktívnejších vecí. Myslíš si, že preháňam?

Museli ste však opakovane počuť, ako hovoria, že milujeme predovšetkým našimi ušami. Teraz chápete, ako sa bude páčiť niektorému dievčaťu? Potom urobte závery.

Vaše gestá

Aby bola vaša reč ešte výraznejšia, mali by ste tiež trénovať svoje gestá. Myslíte si, že to nie je také dôležité? Uisťujem vás však, že to tak nie je.

Aj keď ste nemuseli vedome venovať pozornosť takýmto veciam v každodennom živote, neznamená to, že nie sú potrebné.

Pravdepodobne ako ja na podvedomej úrovni venujete osobitnú pozornosť nielen tomu, čo hovoria ostatní, ale aj tomu, ako to robia, čím posilňujú to, čo sa hovorí ich gestami.

Ľudia s dobrými charizma pomocou gest ľahko priťahujú pozornosť opačného pohlavia. A ak navyše vždy hovoria rozumné veci, spravidla sa stanú obľúbenými firmami, ako je Celentano. A vy sami to viete.

Preto si pomocou špeciálnych cvičení vytvorte svoje plastové a mimické tváre. Vykonajte špeciálne úlohy pre rozvoj charizmy bez ohľadu na to, či vám ju príroda dala pri narodení alebo nie.

Ak pochybujete o svojich schopnostiach, chcem poznamenať, že vedci v oblasti komunikačnej psychológie tvrdia, že je možné rozvíjať takmer všetky sociálne zručnosti. Aj keď to človek nemal od narodenia.

Neverbálne správy

Pravdepodobne viete, že asi 70% informácií prenášaných osobou, ktorú prijímame alebo prenášame iným prostredníctvom gest a výrazov tváre. Venujte tomu osobitnú pozornosť a oboznámte sa so základnými koncepciami čítania gest.

Naučte sa rozlišovať medzi gestami a výrazmi tváre dievčaťa, keď chce a je pripravená s vami hovoriť, a keď je lepšie ustúpiť, nechajte ju na pokoji.

Etiketa pri liečbe dievčaťa

Je to rovnako dôležitý prvok toho, ako sa dievčatám začnú páčiť. Pokúsim sa uhádnuť, čo ste si mysleli o zložitom ceremoniáli, nie? Ale upustite od týchto myšlienok. V modernej spoločnosti znamená etiketa predovšetkým výchovu.

Napríklad dajte prednosť dievčaťu, ktoré sa vám páči na verejnom mieste. Zároveň to bude zlá forma, ak k nej prídete v preplnenej doprave s hlúpou otázkou „ako sa máš?“

Najlepšie je začať konverzáciu pozdravom a otázkou, pri ktorej zastávke to zostáva? Ešte lepšie je, ak sa oboznámite s pravidlom etikety pri jednaní so spravodlivým sexom, ako aj s tým, ako sa správať v spoločnosti.

Som si istý, že sami viete, že čoskoro po uplatnení týchto pravidiel sa stanete nielen atraktívnym pre väčšinu dievčat, ale aj vynikajúcim vzorom.

Mimochodom, uisťujem vás, že muž, ktorý ustúpil dievčaťu alebo vie, ako sa v prípade potreby ospravedlniť, alebo ktorý s ňou zdvorilo a taktne vedie rozhovory, vyzerá pre ňu oveľa atraktívnejšie ako ostatní muži.

(Odporúčam vám prečítať si článok o tom, ako sa ospravedlniť dievčatám správne, aby ste neboli jedným z tých, ktorí nevedia, ako to urobiť).

Oslovte dievča menom

Pomerne častou otázkou pre mládež je, ako riadiť dievča, ktoré sa vám páči, ktoré čipy sa majú použiť, aby sa jej páčilo?

Potom si vypočujte jednu univerzálnu radu: vyhoďte z hlavy takú výzvu, ako je „dieťa, priateľka, krása, miláčik“. Otravné, čo? Aj my.

Každý človek má zvuk svojho mena. Čím častejšie to počuje, tým príjemnejšie sa stáva sprostredkovateľom, ktorý ho oslovuje menom.

Preto nezabudnite na meno dievčaťa, ktoré sa vám páči, a častejšie mu hovorte. Nikdy nikde nepoužívajte svoje prezývky (aj keď sú láskavé, detinské alebo populárne).

Takéto mená sú povolené iba pre dievča, s ktorou máte úzky vzťah. Vo všetkých ostatných prípadoch na ňu zaznejú, že ak by nejde urážlivo, ako keby ten, kto s ňou hovorí, je „gopnik“, potom je to hlúpe a detinské. A kto by mohol mať rád mladého muža s detskou inteligenciou?

(Zatiaľ ste nečítali 90 mien, ako láskavo môžete zavolať svojej priateľke? Potom odporúčam prečítať).

Schopnosť ovládať sa za akýchkoľvek okolností

Nech sa stretnete s akýmkoľvek problémom, naučte sa vždy zostať v pokoji bez toho, aby ste nezradili svoju nervozitu alebo iné negatívne emócie. Aj keď vás niečo provokuje, zdržte sa prejavov živých emócií: hnevu alebo hnevu.

Dievčatá sa budú vždy páčiť tomu chlapovi, ktorý sa správa úplne pokojne a nevykazuje neprimeranú asertivitu. Na začiatok stránky to znamená, že ak vám bola odmietnutá komunikácia, nemali by ste na tom trvať.

Alebo trvajte na dátume, ak ho dievča odmietne. Buďte nad týmto, zatiaľ čo nestratíte svoju tvár.

Rozvíjajte sa ako človek

Povedz mi, môžem byť k tebe úprimný? Páči sa vám komunikovať s interne prázdnou osobou, ktorá hovorí „figurína“? Ťažko. Tak prečo by sme sa týmto dievčatám mali páčiť?

Preto rozvíjajte svoju osobnosť a nezabudnite na svoj vnútorný svet, ktorý sa prejavuje vo vašich slovách aj vo vyjadreniach vašich vlastných myšlienok. A iba knihy môžu pomôcť.

Dávajte pozor a pozor

Nasledujúce dva tipy ukazujú, ako sa správať s dievčaťom, ktoré sa vám páči. Aj keď som si všimol, že sú povinné pre všetkých ľudí, bez výnimky.

Absolútne všetci predstavitelia spravodlivého sexu, ako je starostlivosť o pozorný chlap. Ver mi, viem, čo hovorím.

Napríklad každé dievča bude nekonečne vďačné chlapcovi, ktorý vidí a chápe, keď je unavená a kedy nie. A tak vie, kedy je lepšie sedieť a chatovať niekde v tichej kaviarni a kedy je lepšie chodiť s dievčaťom na krásnych miestach.

Dáma vás bude považovať za najlepšieho pána, ak sa naučíte venovať pozornosť jej potrebám a náležite ich uspokojovať.

Pretože je to dobrý dôkaz o vašom úprimnom záujme. Vaša pozornosť vás urobí oveľa atraktívnejšou v očiach okolitých žien.

Schopnosť pozorne načúvať ostatným

V skutočnosti je vždy príjemnejšie komunikovať s osobou, ktorá počúva hovorcu, a nehovorí iba o sebe. Ešte krajšie, ak dokáže počúvať bez prerušenia.

Ak sa človek naučí pozorne načúvať svojmu partnerovi, potom z rozhovoru s ňou bude môcť zdôrazniť veľa dôležitých informácií pre seba.

Napríklad, čo sa jej páči alebo čo by chcela? Vyhnite sa zameraniu iba na seba samého, ale skôr sa pokúste nadviazať konverzáciu, aby dievča mohla rozprávať o sebe.

Aby som to zhrnul

Pravda je, že nikto sa nenarodil so schopnosťou alebo znalosťou toho, ako sa za každých okolností všetky dievčatá vždy páčia.

Ešte horšie je, keď niet dôveryhodného brata alebo priateľa, ktorý by sa ich na to opýtal. Aj keď v skutočnosti bude niekto páčiť - to nie je také ťažké alebo nemožné. Je to jednoduchšie, ako si myslíte.

Musíte len vedieť, čo dievčatá a ženy dávajú prednosť mužskému obrazu, správaniu, správaniu a dodržiavaniu tohto pravidla.

Po preskúmaní týchto jednoduchých a nekomplikovaných životných hackov, ako potešiť dievča, si môžete byť istí, že teraz viete, ako zostať vždy atraktívnymi v ženských očiach. Úprimne dúfam, že vám tieto veci v živote pomôžu.

Teraz je rad na vás, lopta je na vašej strane - podeľte sa o svoj názor zanechaním komentára podľa tohto článku. Radi prečítam vaše pripomienky, pretože sú pre mňa vynikajúcou motiváciou písať a zdieľať užitočné informácie.

Odporúčame pozrieť si 12 tipov, ako pritiahnuť pozornosť dievčaťa.

Ženská psychológia: ako sa dievčatá pozerajú na chlapcov

Na otázku, čo robiť, aby upútali pozornosť dievčaťa na seba, psychológovia radia, aby najskôr pracovali s ich vzhľadu a obrazom. Ak muž vždy hodnotí ženskú tvár, postavu a harmóniu na prvom stretnutí alebo známosti, má oveľa viac parametrov ideálneho muža. Mnoho žien zdôrazňuje, že muž musí spĺňať niekoľko kľúčových kritérií:

 • úhľadnosť a poriadok,
 • štýlový imidž a prezentovateľnosť,
 • sebavedomie a starostlivosť,
 • príjemná aróma a sebavedomý vzhľad.

Predtým, ako sa zaľúbite do dievčaťa, musí človek určite vyhodnotiť svoje externé údaje z objektívneho hľadiska. Jeho oblečenie by malo byť dokonale čisté a žehlené, účes je šalátový a módny, vlasy na tvári sú v perfektnom stave a poriadku, jeho topánky sú vyleštené do lesku. Konečná nuancia je príjemná súprava dobrého parfumu.

Typy dievčat

Na to, aby sme zvládli zručnosti, ktoré sa každému dievčaťu páčia, je na začiatku dôležité naučiť sa im rozumieť. Dnes, po analýze modernej ženskej spoločnosti, psychológovia urobili približnú klasifikáciu dievčat, ktorá pozostáva z niekoľkých typov.

 1. bojovník - Toto je statočný a energický človek, ktorý vždy stojí na svojom mieste, dokazuje, dobýva, priťahuje pozornosť. Aj keď dôveruje svojmu mužovi, jej ruka bude vždy na pulze.
 2. múza - Kreatívne a všestranné dievča, ktoré je náchylné k výrečnosti, ale v praxi k nečinnosti. Potrebuje mimoriadne silného muža, inak sa časom zmení na snílka.
 3. hosteska - táto dievčina je zameraná na usporiadanie svojho priestoru, poriadok, zdržanlivosť a pokoj sú pre ňu dôležité a jej hlavnou zbraňou je logika a racionalizmus.
 4. Darček - tejto osobe dominujú emócie, miluje prekvapenia, dary a živé dojmy. V jej blízkosti by mal byť muž, ktorý jej venuje pozornosť.

Toto je, samozrejme, povrchná charakteristika moderných dievčat, ktorá sa v čistej podobe vyskytuje pomerne zriedka. Pochopenie typológie spravodlivého sexu bude pre človeka oveľa ľahšie pochopiť jeho charakter, názory a želania. Preto bude vždy vedieť, ako získať pozornosť dievčaťa.

Ako získať pozornosť dievčaťa?

Aby človek potešil krásne dievča, musí nájsť najrôznejšie spôsoby, ako upútať jej pozornosť. Na tento účel sú vhodné osvedčené metódy flirtovania, ale najprv sa musíte zoznámiť a začať dialóg. Aj keď má rada tú druhú, musí skúsiť šťastie, aby neľutovala nečinnosť neskôr. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je očný kontakt.

Ďalej musíte upokojiť a odstrániť vzrušenie, pretože mnoho dievčat cíti a rozumie reču tela. Psychológovia ponúkajú niekoľko nápadov, čo robiť, aby potešili predmet túžby, konkrétne:

 • pozdrav - bude veľmi potešená, ak budete chváliť jej vlasy, šaty, make-up alebo manikúru, ako aj externé údaje,
 • hmatovost — всяческими путями нужно соприкоснуться с ней, но ненавязчиво и как бы случайно (подать руку, помочь надеть верхнюю одежду, придержать в общественном транспорте),
 • вежливость — не нужно быть навязчивым и грубым, использовать нецензурную брань и негативные фразы, девушке и без того сложно раскрепоститься перед малознакомым мужчиной,
 • взгляд - počas komunikácie je nevyhnutné udržiavať stabilný kontakt s očami, prevrátené oči a neistý vzhľad okamžite odhalí odvahu a obavy človeka,
 • vyjadrenie záujmu - pri ďalšej komunikácii je potrebné prostredníctvom rád alebo pomocou humoru objasniť, že pre ňu existujú vážne plány.
 • Úsmev a humor - Jedná sa o najlepších spolupracovníkov v zbližovaní so ženou, ktorá sa vám páči. Bez ohľadu na to, kto chce mať rád muža, mladú dámu alebo dospelú ženu, rozhovor by mal byť uvoľnený, s úsmevom na tvári, všestranným a vzájomným. Nie je také dôležité hovoriť niečo dôležité, koľko toho počúvať a pochopiť, o čom to dievča hovorí.

Ako sa správať na rande?

Tipy, ako sa správať, keď prvýkrát komunikujete s dievčaťom, aby ste ju potešili, určite skončí návrhom na pokračovanie v stretnutí. Muž môže v blízkej budúcnosti ponúknuť dievča ísť do kaviarne alebo do kina, veľa záleží na jej záujmoch a preferenciách. Na rýchle potešenie dievčaťa môžete v prvý deň predstaviť pekný darček v podobe kvetov a sladkostí.

Počas jedného dňa musíte ukázať štedrosť, pretože chamtivosť a racionalita u človeka odpudzuje dievča, Počas rozhovoru sa oplatí hovoriť konkrétnejšie o dôležitých chvíľach života človeka a jeho spoločníka, pretože povrchné rozhovory hovoria viac o ľahkomyseľnosti úmyslov. Na prejavenie záujmu by mal človek položiť ďalšie otázky týkajúce sa jej koníčkov, práce, záujmov.

Čo nestojí za to?

Okrem toho, čo robiť, aby potešili dievča, odborníci upozorňujú aj na typické chyby, ktoré mnohí robia. Medzi 10 najlepších patrili nasledujúce mužské chyby pri nadviazaní kontaktu s dievčaťom, a to:

 • nestará sa o seba
 • príliš sebavedomý
 • učí život
 • vo svojom zornom poli nevnímateľný
 • príliš vytrvalý
 • naklonený sledovať cieľ túžby,
 • nedobytný a chladný v komunikácii,
 • náchylný na klam a pokrytectvo,
 • v porovnaní s ostatnými dievčatami
 • nezodpovedné.

Je nesmierne dôležité, aby človek zostal sám sebou, aby bol voči partnerovi prirodzený a uctivý. Psychológovia trvajú na tom, že strach z odmietnutia je extrémne hlúpy, často to muža spomaľuje na ceste k dobývaniu ženského srdca.

Na potešenie dievčaťa musí muž najskôr dosiahnuť svoj ideálny vzhľad a imidž. Potom je dôležité preukázať záujem o dievča nadviazaním kontaktu s očami a úsmevom. Teraz môžete pristupovať k prvému známemu, keď ste začali neformálny rozhovor s vtipmi a humorom. V budúcnosti bude dobývanie dievčatá fázovým procesom v súlade so všetkými vyššie uvedenými odporúčaniami.

Pin
Send
Share
Send
Send