Užitočné tipy

Ako vizuálne zväčšiť prsia - malé triky

Pin
Send
Share
Send
Send


Dievčatá si obliekajú otvorené oblečenie a často sa obávajú, ako dobre budú vyzerať. Otvorené šaty môžu ukázať nielen krásu vašej postavy, ale aj kúsok spodného prádla. Existujú aj prípady, keď je busta vystavená oveľa viac, ako to, čo hostiteľka chce alebo nevyzerá pružne.

Na vyriešenie tohto problému a sprísnenie problémovej oblasti môžete na hrudník použiť lepiacu pásku.

Ide o tento pomerne jednoduchý trik, ktorý sa dozviete z nášho článku.

Podstata metódy

Pomocou lepiacej pásky môžete dať poprsie požadovaný tvar a zvýšiť ho. Vďaka tomuto jednoduchému zariadeniu vyzerá pružne a fit.

Kim Kardashian pripustila, že používa maskovaciu pásku. Lepšie vyhovuje poprsie, má jemnejšiu štruktúru a pri použití sa získa menej záhybov. Môžete však použiť špeciálne nálepky.

S určitým úsilím sa môžete ubezpečiť, že dokonale sedí na hrudi. Je možné, aby slávne krásy podporovali svoje prsia obyčajnou páskou? Pravdepodobne! Kim Kardashian to preukázal. Zároveň sa dosiahol vynikajúci výsledok!

Varovanie! Nemali by ste používať obyčajnú priehľadnú pásku, má pevnú štruktúru a nemusí vyhovovať každému.

Správne navrhnutá skriňa

Vizuálne vytváranie prsia ľahšie pomocou vhodného oblečenia. Nezávisle na zvolenom štýle nezabudnite, že veľký dizajn vylepšuje tvar. V tomto prípade ich môžu milovníci svetlých výrazných blúzok nosiť kedykoľvek, je žiaduce mať charakteristickú potlač v oblasti hrudníka.

Majitelia sviežich bokov a skromných prsníkov by mali kombinovať oblečenie zo šatníka tak, aby jeho spodná časť bola nenápadná, zatiaľ čo vrchná časť je zdobená jasnými farebnými vzormi. To vám umožní vyvážiť proporcie čísla. Vyberte spodnú časť obrázka tmavo a jednoducho.

Skúsení odborníci radia pomocou princípu vrstvenia. To tiež zvyšuje objem busty. Na tento účel sú vhodné dvojvrstvové šaty. V takom prípade noste vrchnú časť tielka nad rolákom a na košeli noste košele. Pár jednoduchých trikov s oblečením a výsledkom je, že hrudník je väčší a zvodnejší.

Blúzky so sviežimi golierom a volánmi skrývajú pravý tvar poprsie, preto sú v každom prípade relevantné. Viac oblečenia tohto typu, a ako výsledok, bude hrudník vyzerať nádherne.

Používanie doplnkov a kozmetiky

Dievčatám sa dôrazne odporúča, aby nenosili reťaze s veľkým prierezom. Platí to pre brošne, korálky a prívesky príliš pôsobivých rozmerov. Takéto šperky veľmi rozptyľujú hrudník, keď leží na ženskom krku.

Mnoho mladých žien sa zaujíma o otázku, ako vizuálne zväčšiť prsia pomocou kozmetiky. Ukazuje sa, že takéto nástroje sú dobré nielen na nápravu nedostatkov a zdôrazňovanie výhod tváre, ale aj tela.

Pomocou tiene, tonalki, rúžu a bronzu si môžete ľahko upraviť tvar a objem poprsie. Stačí použiť tmavé tiene v oblasti dutiny a svetlo na hrudi. Hrudník sa zdá byť väčší kvôli kontrastu medzi hrčkami a samotným telom. Potom môžete bezpečne obliecť akýkoľvek odev s hlbokým výstrihom a zasiahnuť všetkých okolo veľkolepými a zvodnými formami.

Malé triky a tipy

 • Po nasadení podprsenky by ste mali každé prsia zdvihnúť v šálke. Pomôže to vizuálne zväčšiť prsník a podprsenka ho dobre podopiera.
 • Počas nosenia by popruhy nemali visieť voľne - to je nepriateľ nádhernej hrudníka. Tesné popruhy tiež udržiavajú fit.
 • Mladé ženy by sa nemali príliš starať o formy, pretože telo rastie až do 25 rokov.
 • Veľkosť poprsie môžete určiť v mladom veku. Venujte pozornosť poprsie ostatných žien zo všetkých členov rodiny. Veľa sa prenáša pomocou genetiky a prsia nie sú výnimkou.
 • V žiadnom prípade by ste nemali nosiť veľkú podprsenku. Nebude sa len plaziť, ale jeho hrudník sa preto javí prehnutý.
 • Do poprsie môžete pridať objem nosením dvoch podprseniek súčasne. Pri ich nosení môžete hrudník vizuálne zväčšiť. Táto metóda by sa však mala používať opatrne. Neúspešné experimenty končia neprirodzeným dojmom.
 • Podprsenka menšia ako vaše prsia s pevným oblečením robí zázraky. Tento trik môžu samozrejme používať všetky dievčatá, samozrejme, bez ohľadu na vek.
 • Je chybou veriť, že masáž prsníkov nejakým spôsobom ovplyvňuje jej rast. Pomocou špeciálnych techník a kompresie nemôžete zmeniť genetiku.
 • Ak chcete, aby bol váš hrudník vždy viditeľný, noste push-up podprsenku a snažte sa udržať svoju polohu rovno. Prsia tlačené dopredu vždy priťahujú pozornosť.

Vyššie uvedené techniky a metódy zväčšujú hrudník naveky, ale iba na určité časové obdobie. Dôkladne premyslite, či sa uchýliť k vážnej operácii. Koniec koncov, krása je veľa rôznych tvarov a nie nevyhnutne veľkých rozmerov. Každé dievča a žena je krásna svojím vlastným spôsobom, tak prečo nepatrne upraviť, čo príroda dala? Výhodou je, že sa môžete kedykoľvek vrátiť do pôvodného stavu!

Košieľkové šaty a topy

Do tejto kategórie patria všetky výstroje v štýle linger, športové košele, topy s tenkými pásikmi a otvorené slnečníky na popruhoch rôznych hrúbok.

Môže byť ťažké vyzdvihnúť posteľnú bielizeň, aj keď naozaj chcete. Ak ste dosť pohodlní bez živôtiku, potom na túto myšlienku zabudnite. Áno, pod niektorými z nich bude viditeľný tvar prsníka, ale je to krásne. Ak je to potrebné, výrazné bradavky môžu byť skryté nálepkami.

Ľahké vrcholy na tenkých remienkoch sú ideálne pre horúce letá. Ak chcete vyniknúť z davu, vyberte si dizajnérske modely od Michala Negrina. Viktoriánske potlače zdobené šumivými kryštálmi Swarovski. Vyzerajú skvele bez podprsenky.

Najlepšie tyrkysové Christina z 21 100 rubľov.,
poradie:
+7 (981) 126-16-92

Najlepšie „Christina“ prášok z 21 100 rubľov.,
poradie:
+7 (981) 126-16-92

Oblečenie, odhalí ramená

Šaty a topy, ktoré majú jedno alebo dve ramená, nevyžadujú ďalšie vybavenie. Do nich môžete bezpečne chodiť bez podprsenky. Zvyčajne sú upravené tak, aby sa nezamerali na hrudník a prenášali ho na plecia.

Ak je pre vás príliš priliehajúcich modelov, vyberte si štýly so závesmi alebo ozdôbkami.

Niektoré modely úplne neotvárajú svoje plecia. Napríklad blúzky Sportalm dodávajú vzhľadu a ženskosti vzhľad a vyzerajú skvele aj bez podprsenky!

Blúzka „Adeline“ červená, z 18 000 rubľov.,
poradie:
+7 (812) 640-80-40

Blúzka „Adeline“ modrá, z 18 000 rubľov.,
poradie:
+7 (812) 640-80-40

Košele a košele

Ak chcete v lete bez podprsenky, vyberte si voľné košele a šaty v tomto štýle. Otvorte toľko tlačidiel, koľko uznáte za vhodné. Nikto viac neuvidí - koniec koncov, takmer všetky tieto oblečenie sa na telo nehodia.

Ak chcete nosiť pánsku košeľu so širokým otvorením - oblečte si pod ňu krásny priliehavý top.

V obchode s oblečením a doplnkami značky Ianishamalidy si môžete vyzdvihnúť rôzne modely odevov.

Šaty Ianis Chamalidy, od 26 700 rub.,
poradie:
+7 (800) 555-00-36

Šaty Ianis Chamalidy, od 19 700 rub.,
poradie:
+7 (800) 555-00-36

Nasadením krátkeho vrchu vyhoďte myšlienku živôtika. Tieto veci sú vytvorené len na maximalizáciu vašich ženských cností a sexuality!

Správny recept je iba pre holé telo! Mnohé z nich sú zošité tak, že samy podporujú hrudník - dokonca dosť veľké.

Otvorené večerné šaty

Smoking, šaty s hlbokým výstrihom do V, šnurovanie alebo americká prieduška - to všetko vyzerá dokonale iba na nahom tele.

Aby sa úplne nevystavili počas defily na červenom koberci alebo pri tanci, prichádzajú hviezdy s rôznymi trikmi so škótskou páskou a lepidlami - možno ich tiež zaznamenať.

Večerné šaty stredne a stredne dlhé s korzetom od návrhára Mashy Goryachevy vás nenechajú ľahostajnými. Šaty Ariel majú hlbokú skladanú sukňu so širokým lemom, šaty Judy sa vyznačujú strihom v páse na vysokej jarme a polovici slnka. Sú tak sebestačné a elegantné, že podprsenka tu bolí len.

Podrobné pokyny

Dodržiavajte nasledujúce pravidlá:

 1. Pomocou centimetra odmerajte vzdialenosť od základne hrudníka k ramenu. Aplikujeme centimeter pod prsnú žľazu, natiahneme ju pozdĺž bradavky, potom pod klíční kosť a dokončíme meranie v oblasti ramien.
 2. Zmeráme niekoľko prúžkov lepiacej pásky, odrežeme ju.
 3. Jeden koniec prúžku prilepte pod hrudník bližšie k axilárnej oblasti. Zvyšovaním poprsie pokračujeme v lepení do oblasti hrudníka. Lepíme na druhý koniec a navinujeme ho cez rameno. Preto hrudník prevíjame dozadu, až kým nám jeho tvar nevyhovuje.
 4. Ak potrebujete poprsie opraviť poprsie - môžete použiť obojstrannú pásku.
Dôležité! Konštrukcia takejto domácej podprsenky nemusí fungovať prvýkrát. Ale po vyškolení získate veľmi dobré výsledky.

Ďalších 10 pracovných metód na sprísnenie problémovej oblasti

Vyskúšajte aj ďalšie overené spôsoby, ako pomôcť dôkladnejšie vyriešiť problém:

 1. Silové cvičenia. Metóda číslo jedna, pomáha vytvárať vynikajúcu svalovú úľavu, zdvíha hruď a robí ju pružnejšou. Vykonávanie silových cvičení neustále, nemusíte sa obávať ďalších kilogramov, pretože úspešne spaľujú tuk.
 2. Gymnastika. Skvelý spôsob, ako udržať fit, udržiavať pružnosť svalov, kontrolovať hmotnosť. Gymnastické cvičenia vytvárajú krásne držanie tela a zdvíhajú hrudník vďaka vyvinutým prsným svalom. Potrebný prvok starostlivosti o telo a udržiavanie svalov v dobrom stave. Rozvinuté svaly mliečnych žliaz podporujú poprsie a nedovoľujú previsnúť.
 3. Spevňujúce krémy a gély. Jedným z prvkov starostlivosti o prsia sú krémy. Sú schopné regenerovať kožné bunky, zvyšovať elasticitu, vyživujú a hydratujú. Použitie krému pomáha udržiavať pokožku mladú a krásnu.
 4. Masky. Môže sa variť doma. Vyžaduje to prírodné zložky, ktoré majú výživný, hydratačný a antioxidačný účinok. Výrobky kyseliny mliečnej, ovocie, bobule majú také vlastnosti.
 5. Zábaly. Vykonáva sa formou kurzov, aktívne nasýti pokožku užitočnými látkami, odlupuje odumreté bunky, odfarbuje a zvyšuje účinok užitočných živín. Tento postup má tiež omladzujúci účinok na pokožku.
 6. Masáž. Používa sa ako ďalší prostriedok starostlivosti o pokožku poprsie. Odporúča sa používať v spojení s vodnými procedúrami a gymnastikou. Masáž pomáha udržiavať pokožku pružnú a tonizovanú. Je to kvôli zlepšeniu krvného obehu a vystaveniu biologicky aktívnym miestam.
 7. Diéta a špeciálne potraviny. Denné menu, postavené v súlade so základmi správnej výživy, je základom krásy a zdravia. Kompletná strava pomáha saturovať telo všetkými potrebnými látkami. Správna výživa zabraňuje nadváhe. Tuhom strave sa najlepšie vyhnúť - sú škodlivé pre vaše zdravie. Zostaňte na vyváženej strave!
 8. Uťahovacia podprsenka. Vytvára atraktívnu ženskú siluetu, zvyšuje problémovú oblasť a zabraňuje jej prehýbaniu, vytvára pohodlie a pohodlie. To je presne tá časť dámskej toalety, ktorá spája úžitok a krásu. Široká škála modelov vám umožňuje vybrať si podľa chuti ďalšiu zvodnú maličkosť.
 9. Nálepky na hrudi. Tieto výrobky rôznych tvarov a veľkostí, vyrobené zo silikónu, je možné nosiť namiesto tradičnej podprsenky pre všetkých, aj tých najodvážnejších výstrihov. Ak je to potrebné, môžete použiť šálky, ktoré môžu zväčšiť prsník a dodať mu elasticitu.
 10. Mezoniti. Jeden zo spôsobov, ako utiahnuť hruď a zabrániť jej prehnutiu. Používa sa s malou veľkosťou poprsie a s malým stupňom klesania. Táto metóda je vhodná pre zmeny súvisiace s vekom, ako aj pre poklesnuté problémové oblasti v dôsledku stravy.

Pozrite si aj video:

Populárne krásy nezakrývajú skutočnosť, že pomocou lepiacej pásky zvyšujú svoje prsia a ukazujú ich v najpriaznivejšom svetle. Pomocou tejto metódy je možné spoľahlivo skryť všetko, čo je voliteľné. Mnoho rôznych spôsobov môže zlepšiť vzhľad poprsie, vytiahnuť ho a urobiť ho pružnejším. Ktorý z nich si vyberiete, je len na vás!

Podprsenky a nálepky na zvyšovanie poprsie

Malé prsia mnohých žien sú zúfalé. Ak však chcete túto nevýhodu skryť, stačí vybrať ten správny obal.

Najmodernejšie podprsenky sú nielen krásne, ale majú tiež schopnosť zvyšovať a vizuálne zväčšovať prsné žľazy:

 • Podprsenky s nízkym strihom, široko rozmiestnené ramenné popruhy a špeciálne bočné panely zvyšujú hruď a zväčšujú výstrih.
 • Ženy so zakrivenými tvarmi zapadajú do spodného prádla, ktorého košíčky zdvihnú poprsie. Táto podprsenka je vhodná pre šaty s hlbokým výstrihom.
 • Poháre s efektom posunu nahor pomôžu zdvíhať hrudník a zviditeľniť ho.
 • Existujú dokonca aj šálky plné peny. Určite zväčšia vaše prsia o niekoľko veľkostí. Ale príliš horlivý to nestojí.

Pri športových podujatiach si musíte kúpiť špeciálnu podprsenku. Dobre podoprie hrudník a zabráni ochabnutej pokožke.

Ak chcete vizuálne zmeniť tvar mliečnych žliaz, môžete použiť špeciálne nálepky.

Dokonale sprísňujú poprsie a robia ju krásnou a zvodnou. Tento malý trik umožní každej žene, aby sa cítila fit aj na pár hodín.

Tieto nálepky sú dôležité, keď potrebujete diskrétne spodné prádlo.

Toto zariadenie má mnoho výhod:

 1. Nie je potrebné nosiť podprsenku.
 2. Môže sa nosiť pod šaty s otvoreným chrbtom a plecami a zároveň bude úplne neviditeľný.
 3. Sú ľahko a pohodlne použiteľné.
 4. Formuláre budú vyzerať prirodzene a príťažlivo.
 5. Správne nálepky si môže zvoliť žena s akoukoľvek veľkosťou prsníka. Veľkosti sa pohybujú od A do D.
 6. Existujú vodotesné možnosti. To vám umožní nalepiť si pod plavky samolepky, aby ste na pláži vyzerali neodolateľne.
 7. Koža hrudníka dýcha a nepotí sa.

Nálepky sú vyrobené z lekárskeho latexu. Môžu byť použité aj pre dievčatá s citlivou pokožkou, určite nebude alergia. Dajte si ich takto: jedna polovica je pripevnená k spodnej časti poprsie, druhá je o niečo vyššia v závislosti od toho, koľko musíte zodvihnúť hrudník. Nálepky sú opakovane použiteľné a držia sa pevne k hrudníku. Aby ste ich mohli znovu nasadiť, musíte odstrániť a pripevniť zdrojový materiál.

Niekoľko tajomstiev vizuálneho zväčšenia prsníkov

Zdvíhanie hrudníka vám pomôže nielen špeciálne nálepky a správne vybrané podprsenky.

Na tento účel môžete použiť kozmetiku:

 • Činenia. Opálená hruď sa zdá byť objemnejšia a pružnejšia. Ako však viete, opaľovanie sa nesmie opaľovať. Slnečné lúče kazia stav jemnej pokožky, spôsobujú jej ochabnutie a urýchľujú proces starnutia. Preto, aby bol výstrih tmavý, môžete použiť opaľovanie.
 • Krémy, pleťové vody, trblietky. Lesklé častice odrážajú svetlo a odvádzajú pozornosť od vrások a iných nedokonalostí. Vo dne nie je potrebné veľa takýchto prostriedkov použiť. Zvýšte dávku večer.
 • Bronzový prášok opticky robí prsia väčšími a atraktívnejšími. Z tohto dôvodu by mal byť produkt tmavší ako pokožka. Prášok sa nanáša pomocou špeciálnej kefy.

Príliš horlivý s takýmito prostriedkami nestojí za to. Veľké množstvo kozmetiky bude vyzerať neprirodzene.

Mali by sa zvážiť tieto odporúčania:

 1. Výstrih do tvaru písmena V zdôrazní iba malú veľkosť, takže oblečenie s takým výstrihom si môžu kúpiť iba ženy s tvarmi zakrivenými. Pre majiteľov malých poprsie je vhodný široký výstrih.
 2. Zvlnenie, loptičky, záhyby dodajú objemu ďalší centimeter.
 3. Náplasťové vrecká, pruhy, výšivky, nášivka a ďalšie potlače na blúzkach pomôžu vylepšiť vzhľad hrudníka.

Najpopulárnejšie spôsoby, ako zvýšiť poprsie

Môžete skryť nedostatky a zdôrazniť výhody busty pri dodržaní niektorých pravidiel:

 • Musíte zvoliť iba správnu veľkosť podprsenky. Aby ste sa nezmýlili, môžete pomocou merania obvodu a hĺbky šálky vypočítať svoju veľkosť.
 • Nie je potrebné skrývať hruď. V každej situácii je poprsie, skúste to zdôrazniť. Oblečenie by malo dobre priliehať pod hruď. Toto zdôrazní postavu a zvýši objem busty.

 • Pre ženy, ktorých prsia úplne nenapĺňajú šálku podprsenky, boli vyvinuté špeciálne gélové plôšky. Musia byť vložené do podprsenky a potom bude hrudník vyzerať väčší, pevnejší a zároveň bude vyzerať prirodzene.
 • Для большого бюста подойдут топы и бюстгальтеры с V-образным вырезом. Это поможет равномерно распределить объем и уменьшить размер.
 • Нельзя носить один бюстгальтер на протяжении нескольких лет. Он растянется и износится, и грудь будет выглядеть вялой и обвисшей.
 • Podprsenky musia byť starostlivo nastavené. Poskytnú tak ďalší objem prsníkov.
 • Môžete si schovať veľkú poprsie s rovnými bundy a vestami. Robia pás nedefinovaným.
 • Kľúčom k harmónii a napätému poprsiu je správne držanie tela. Ramená by mali byť rovné a chrbát rovné. Tým bude hrudník zdvihnutý. Záhlavie nepomôže skryť ani veľké poprsie.

Niekoľko tajomstiev pre elastické prsia

Aby sa uchýlili k trikom na zlepšenie vzhľadu mliečnych žliaz, musia sa o ne primerane postarať. Najjednoduchším a najbezpečnejším spôsobom na udržanie mladosti a pružnosti pokožky je kontrastná sprcha. Vykonajte postup každý deň. Striedanie teplej a studenej vody rýchlo pomôže upratovať výstrih. Kocky ľadu môžete tiež použiť utretím pokožky hrudníka každé ráno.

Koža mliečnych žliaz je obzvlášť jemná a tenká. Preto sa o ne musí starať pomocou špeciálnych krémov. Musíte ich aplikovať ráno a večer. Na vyhladenie vrások bude užitočné raz týždenne vyrobiť masku. Tieto jednoduché manipulácie pomôžu zachovať krásu a zvodnosť poprsie.

Dievča akéhokoľvek tvaru a veľkosti môže vyzerať atraktívne. Musíte sa len vedieť správne prezentovať.

Pin
Send
Share
Send
Send