Užitočné tipy

Ako vložiť obal albumu

Pin
Send
Share
Send
Send


Pri pohľade na index albumov v aplikácii Fotografie sa zdá, že fotografia použitá ako obal albumu je náhodne vybraná. Môžem zmeniť obrázok, ktorý sa používa ako obal albumu?

Podľa mojej skúsenosti je obálka iba prvou fotografiou v albume. Keď ste v albume, kliknite na tlačidlo v pravom hornom rohu, aby ste mohli s fotografiami manipulovať, potom stlačte a podržte fotografiu, kým sa „nenafarbí“, a v tom momente ju môžete presunúť presunutím myšou. Musíte byť šťastný, ak sa obal albumu stane prvou fotografiou v albume.

(Upravené s cieľom objasniť gesto stlačenia a podržania.)

Podržte fotografiu, ktorú chcete zakryť, skopírujte a potom prilepte na prvú fotografiu v albume, aby sa stala krycou.

Vo Photo 1.0 (iPhoto update 2015) otvorte album, vyberte fotografiu, ktorú chcete použiť ako ikonu albumu, kliknite pravým tlačidlom myši a vyberte príkaz „Make Key Photo“.

Vaše albumy synchronizované s iPadom sú tiež na iPhoto. Otvorte album, v ktorom chcete zmeniť obálku s fotografiami, a usporiadajte fotografie tak, aby sa zobrazovali na vašom iPade. Váš iPad zobrazí fotografie v rovnakom poradí ako v iPhoto.

Kliknite na fotografiu, ktorú chcete použiť ako obálku, potom kliknite pravým tlačidlom myši a vyberte položku „Vytvoriť kľúčovú fotografiu“.

Na základe mojej osobnej skúsenosti. Pre používateľov systému Windows bude obal albumu prvým písmenom v abecednom poradí. Pred synchronizáciou priečinka nezabudnite vložiť fotografiu, ktorú chcete, do obalu albumu s prvým abecedným menom.

Ak ste už priečinok synchronizovali a po synchronizácii chcete zmeniť obal albumu, bude pre vás fungovať jedna z dvoch možností.

 1. Názov nového požadovaného obalu albumu môžete zmeniť na prvé meno v abecednom poradí a potom znova synchronizovať. Ak to nefunguje, mali by ste prejsť na krok číslo 2.
 2. Zmeňte názvy medzi aktuálnou titulnou fotografiou albumu a fotografiou, ktorú chcete umiestniť ako obálku albumu.

Takto som to nakoniec pochopil vo fotografiách Mac OSX (nie „iPhoto“).

1) Jednoducho otvorte kazetu s fotografiou kliknutím na malý obrátený spodný stred tlačidla „V Photo“ v zobrazení „Project“. 2) Z rozbaľovacieho zoznamu vpravo vyberte možnosť „Umiestnené“ alebo „Nepoužité“, to znamená v závislosti od toho, kde sa fotografia práve nachádza. 3) Dvojitým kliknutím na titulnú stránku ju otvoríte veľkú (voliteľné). 4) Jednoducho pretiahnite ľubovoľnú fotografiu cez horný kryt. 5) Rovnakým spôsobom môžete zmeniť malú fotografiu klapky.

Dúfam, že to niektorým ľuďom pomôže - explodoval som veľa času, len sa snažím kvôli obťažovaniu urobiť niečo také.

Návod na použitie

 1. Najprv musíte stiahnuť fotografiu hudobného albumu z internetu. Vo všeobecnosti sa dá na obálku hudobného albumu použiť akýkoľvek obrázok. Otvorte obrázok v štandardnom editore Maľovanie a dajte mu tvar štvorca, uložte obrázok. Na fotografovanie albumu môžete použiť obrázky s nasledujúcimi príponami jpg, gif, bmp, png, tiff.
 2. Umiestnite vybraný obrázok do schránky, kliknite pravým tlačidlom myši a vyberte príkaz „Kopírovať“.
 3. Spustite prehrávač WindowsMedia a otvorte časť Knižnica médií. Pravým tlačidlom myši kliknite na logo požadovaného nahraného albumu a vyberte „Vložiť obal albumu“. Položka „Vložte obal albumu“

Po vykonaní týchto krokov sa otvoria všetky skladby, ktoré patria do tohto albumu, spolu so zadaným obrázkom, táto konfigurácia sa použije na všetkých prehrávačoch.

 • Otvorte album v prehrávači Winamp. Ak tento prehrávač nemáte, môžete si ho zadarmo stiahnuť na oficiálnej webovej stránke. Pravým tlačidlom myši kliknite na jednu z dostupných skladieb a kliknite na „Informácie o súbore“.
 • Načíta sa ďalšie okno, otvorte stránku „Obrázok“. Spustite príkaz „Prehľadávať“ a na počítači zadajte obrázok, kliknite na tlačidlo OK. Obrázok sa uloží do adresára s hudbou, ak ho presuniete, v prehrávači zmizne. U hráčov tretích strán sa toto krytie nezobrazí.
 • Na priradenie obalu hudobnému albumu môžete použiť špeciálny nástroj Mp3tag. Stiahnite si ho na internete a nainštalujte ho do počítača.
 • Otvorte aplikáciu Mp3tag a kliknite na príkaz „Zmeniť priečinok“, označte priečinok s hudbou v počítači. V pravom zozname vyberte skladby, pre ktoré chcete vytvoriť obálku. Posuňte pravý stĺpec na miesto úpravy obálky, vyvolajte kontextovú ponuku a vyberte príkaz „Pridať obálku“.
 • Zadajte obrázok na pevnom disku a kliknite naň pravým tlačidlom myši, v ďalšej ponuke kliknite na položku „Zmeniť typ obalu“ a použite požadovanú konfiguráciu.
 • Nový kryt uložte kliknutím na príslušný príkaz v editore. Takto vytvorený obal sa zobrazí všetkým hráčom.
 • Veľa fotografií? Neviete, kde skladovať? Na odovzdanie odporúčam fotografiu Google s neobmedzeným objemom! Budem zdieľať aj mínusy stránok!)

  Ahojte všetci!)

  Teraz väčšina ľudí fotografuje veľa, každý má fotoaparáty na smartfónoch, mnohí majú fotoaparáty a stále viac a viac môžete vidieť majiteľov profesionálneho vybavenia. Pravdepodobne existuje veľa fotografií matiek, ktoré chcú zachytiť čo najviac momentov vyrastajúcich detí. A to všetko je úžasné, ale otázkou je - kam uložiť všetky tieto fotografie, aby sa nestratili a je vhodné ich vidieť, stiahnuť alebo vytlačiť?

  AKO UCHOVÁVAŤ FOTKY?

  Ak sú fotografie uložené v určitom poradí - je to pohodlné a príjemné)

  Na konci školy sa objavil digitálny fotoaparát. Preto som nemal veľké množstvo fotografií a uložil som ich do počítača v samostatných priečinkoch. Potom som si kúpil pevný disk, preniesol doň všetko. Akvizíciou prvej zrkadlovky - Canon EOS 500D fotografie sa stali mnohokrát viac! Niekoľko rokov som nazhromaždil hory fotografií a mnohé z nich som neskôr odvážne vymazal. Bolo tiež potrebné dospieť k tomuto, najprv sa z nejakého dôvodu zdalo, že všetky fotografie boli potrebné a je škoda ich vymazať.) V tom čase som ich mal na svojom notebooku a paralelne na svojom pevnom disku. Mal som priečinok a podpriečinok systém. Môj manžel potom navrhol, aby sa na internete nachádzali weby na hosťovanie fotografií - stránky, na ktorých môžete odovzdávať svoje fotografie na ukladanie. Najprv som vyskúšal fotky Google, ale táto stránka sa mi zdala nepríjemná, pretože neexistoval spôsob, ako vytvárať priečinky v priečinkoch. A ja som prešiel na flickr.com, Táto stránka je úžasná, všetko je jednoducho dokonale pohodlné, v pohode a existuje aplikácia! Používam Flickr od roku 2014, podarilo sa mi ho odporučiť mnohým. Dokonca aj rodičia si otvorili účty, aby mohli sledovať fotografie svojho vnuka. Všetko bolo úžasné, až do decembra 2018 pred Novým rokom vo Flickri bolo varovanie, že stránka bude vyplatená od 2019 - 300 rubľov mesačne! Bol som v šoku, skôr som začal informovať všetkých o týchto správach. Sám začal kontrolovať, či všetky fotografie, ktoré som duplikoval na pevný disk. A potom vyvstala otázka o novom hosťovaní fotografií. Čítal som články, vybral som sa, niekde som sa zaregistroval a pokúsil som sa nahrať fotografie, ale nebolo to správne. Potom som sa znova rozhodol vyskúšať fotografiu Google.

  AKO SA ZOBRAZIŤ NA FOTO Google

  Ak už máte Google mail - gmail. To znamená, že už máte účet na fotografiách Google, stačí tam ísť. Ak máte na počítači, ak máte prehliadač Google Chrome, nájdete fotografie Google vo všetkých aplikáciách Google. Alebo len vyhľadajte túto stránku vo vyhľadávacom paneli.

  Smartphone má vhodnú aplikáciu, ak máte Android, potom je táto aplikácia už nainštalovaná. Na ikone je viacfarebný veterník a podpísané „Photo“.

  HLAVNÉ MENU

  Stránka s fotografiami Google má pomerne jednoduché a intuitívne rozhranie. Na rozdiel od toho istého Flickra hovorí rusky, čo tiež zjednodušuje spoznávanie stránok.

  3 vodorovné pruhy sú umiestnené vľavo hore - toto Hlavné menu.

  Ak tam kliknete, ponuka sa objaví na boku.

  Počet nahraných fotografií a videí nie je obmedzený, v nastaveniach je potrebné poznamenať, že kvalita stiahnutých fotografií a videí bude vysoká, nie pôvodná. V opačnom prípade si môžete stiahnuť iba 4,8 GB. A v redukovanej podobe neexistujú žiadne obmedzenia.

  Fotografie sú do značnej miery redukované, Napríklad fotografia nasnímaná na DSLR vážila 5,88 MB a mala rozlíšenie 4160 x 6240. Po nahraní fotografie do spoločnosti Google a následnom stiahnutí odtiaľ sa fotografia váži s hmotnosťou 552 kB s rozlíšením 3265x4898. Ak je pre vás dôležité, aby fotografie zostali v pôvodnej veľkosti, tieto stránky vám nevyhovujú.

  VERTIKÁLNE MENU

  Ďalej sa vrátime na pôvodnú obrazovku, ktorú vidíme pri otvorení stránky. Vľavo sú štyri hlavné tlačidlá: Fotografie, Albumy, Asistent, Zdieľané albumy, Poďme prejsť všetkými štyrmi. Najprv sme v "Photo".

  Foto.Tu vidíte celú pásku svojich fotografií podľa dátumu nasnímania. Hore sú najnovšie fotografie, dole najstaršie. Na snímke obrazovky nižšie som konkrétne umiestnil kurzor myši na pravú stranu obrazovky. Keď umiestnite kurzor myši na stĺpec s dátumami. Takže to bolo vo Flickri. Výhodou je, že nemusíte dlho listovať, ak potrebujete nájsť staré fotografie. Znáte aspoň mesiac a rok, môžete v tomto časovom období píchať a tam môžete pokračovať vo vyhľadávaní.

  Alb. Tu sa nachádzajú všetky vaše albumy. V hornom riadku sa nachádzajú albumy vytvorené spoločnosťou Google. Sám ich triedi) To znamená, že nemôžem ovplyvniť, ako sa tieto albumy tvoria, ani ich nemôžem odstrániť.

  Napríklad existuje album „Miesta streľby“, Všetky vaše odovzdané fotografie sú distribuované na rôznych miestach: mestách, mestách, okresoch, miestach. Takmer všade sa Google nemýlil, s výnimkou niekoľkých albumov. Spoločnosť Google podpísala fotografiu Rawalpindi (mesto v Pakistane), ktorú syr živí kurčatá v Bugulme (Rep. Tatarstan). Len pár chýb a to je všetko.

  Položky albumu - Toto je automatická distribúcia vašich fotografií do rôznych kategórií: lesy, jazerá, selfies, bicykle, vtáky, pečivo atď. Takéto distribúcie je možné vidieť len kvôli záujmom, možno jedného dňa sa to môže hodiť na určité účely, myslím si však, že väčšina používateľov v týchto albumoch buď vôbec nejde, alebo to len zriedka.

  Nižšie sú vaše albumy Google. Sú tiež umiestnené podľa dátumu. Nové z hora, staré zdola. Ak do starého albumu pridáte novú fotografiu, album zmení svoju pozíciu a vystúpi nad všetky albumy, v ktorých boli fotografie nasnímané neskôr.

  K dispozícii je tiež veľký prázdny štvorec so znamienkom plus a podpisom „Vytvoriť album“. Vďaka tomu je všetko jasné)

  Assistant. Práca spoločnosti Google je uložená v tejto sekcii) Čo pre nás vytvára na základe našich fotiek) Môžeme to buď pozerať, alebo nie, ale aj tak to bude robiť)

  Napríklad môže upravovať fotografiu. Robí to strašne, len dodáva kontrast a sýtosť. Takáto kreativita sa nazýva „štylizovaná fotografia“.

  Potom môže vytvoriť koláž. Vytvára fotografie z blízkych časov snímania. Osobne takéto koláže nepotrebujem.

  Môže tiež vytvárať animácie na základe fotografií alebo videí. Môže tiež vytvoriť film, ak v jeden deň uverejníte veľa fotografií.

  Jedinou zaujímavou vecou, ​​ktorú asistent robí, je to, že si spomína, čo sa stalo v ten istý deň pred rokom alebo pred niekoľkými rokmi. To je v pohode)

  Na karte Asistent na vrchu je tiež možnosť vytvárať: album, film, koláž a animáciu.

  Album práve vytvára nový album. Koláž a animácie, ktoré môžete vytvoriť z nahraných fotografií. Nepotrebujem to, nepotreboval som. A nemôžete vytvoriť film sami, existujú iba dve navrhované možnosti: „Rok v Selfie“ a „Rok úsmevov“. To znamená, že Google vytvára tieto filmy sám.

  Buď neberieme selfie, alebo si spoločnosť Google vyberie pre film zvláštne množstvo fotografií, ale náš film „Rok v selfie“ sa ukázal ako 11 sekúnd a obsahuje iba 4 fotografie)) Nezmysel)

  A „rok úsmevov“ sa ukázal byť 1,45 minúty. Tam sa naše fotky striedajú s úsmevom k hudbe. Toto sa samozrejme nedá porovnávať s filmom, ktorý si vytvoríte sami) Každý rok po narodení môjho syna mu robím fotografie a videoklipy pre tento rok. Robím ich vo videu Movavi. Radi ich preskúmame, môj syn sa naozaj páči)

  VŠEOBECNÉ ALBA

  Tu sú uložené všetky albumy, ktoré ste zdieľali vy alebo niekto s vami zdieľali. Neuchovávajú sa podľa dátumu, ale podľa názorov a komentárov. To znamená, že album, v ktorom sa objavili nové akcie, vychádza na začiatok atď.

  Táto časť sa mi nezdá príliš pohodlná. Bol by som rád, rovnako ako vo Flickri, aby som mohol ísť ku konkrétnemu človeku, ktorý so mnou zdieľal svoje albumy a videl všetky otvorené albumy. Takáto možnosť neexistuje. Nemôžem sa prihlásiť do profilu niekoho iného. Všetky otvorené albumy budú iba v tejto sekcii „Všeobecné albumy“. Ako som už písal, usporiadanie albumov je dosť chaotické. Nedajú sa odfiltrovať. Existujú zmiešané albumy iných ľudí s mojimi vlastnými.

  V zdieľaných albumoch vpravo hore sú 3 zvislé bodky - toto je tlačidlo, na ktoré sa zobrazí ponuka dvoch riadkov: „Nastaviť zdieľané knižnice“ a „Skryté ponuky“. Druhý neviem, čo to znamená, keď idem tam, hovorí mi, že neexistujú žiadne skryté návrhy.

  Ale „Nastaviť zdieľané knižnice“ je funkcia, aby si konkrétni používatelia mohli otvoriť svoje fotografie.

  Zo zoznamu vyberte ľubovoľného používateľa alebo viacerých používateľov a potom si môžete zvoliť dátum. Všetky vaše fotografie od tohto dátumu budú viditeľné pre neho. To samozrejme nie je zlé. Ale nepríjemné. Pretože môžem mať albumy na rovnaké obdobie, niektoré z nich chcem ukázať, zatiaľ čo iné nechcem. Je tu však ešte jeden bod - toto tlačidlo „Vybrať dátum“ nefunguje) Na stránke sú nedostatky.

  AKO STIAHNUŤ FOTKY

  Ak sa rozhodnete používať fotografie Google nielen pre nové fotografie, ale chcete nahrať všetky svoje fotografie, potom je toho veľa práce) A vysokorýchlostný internet je veľmi užitočný!

  Keď som nahrával všetky svoje fotografie, najprv som nechápal, ako to urobiť najlepším spôsobom, alebo som tento praktický spôsob predstavil o niečo neskôr)

  Ako som si stiahol najprv a ako to nestojí za to)

  Do albumu som neodovzdal fotografie, pretože v tom čase to nefungovalo. Musel som nahrať fotografie za sebou. Na karte Fotografie sú dve tlačidlá Vytvoriť a Stiahnúť. Pretože v tom okamihu nič nevyšlo s tlačidlom Vytvoriť, musel som použiť tlačidlo Stiahnuť.

  Všetky fotografie boli nahrané, sťahovanie sa zobrazilo v okne zľava dole. Na konci sťahovania bolo možné tieto fotografie pridať do albumu.

  Ale niekedy tam boli závady! A toto okno zmizlo skôr, ako som do albumu pridal fotografie. Tak často som ich musel radiť podľa albumu. Je veľmi ťažké, keď fotografie z rovnakého obdobia musia byť v rôznych albumoch! Bohužiaľ, neexistuje žiadne tlačidlo (ako vo Flickri) na objednávanie fotografií podľa dátumu odovzdania! V takých situáciách by to uľahčilo triedenie. Vo Fotkách Google sa však všetky fotografie nachádzajú iba podľa dátumu nasnímania.

  Ako správne načítať)

  Najskôr vytvorte album. Existuje mnoho spôsobov, ako to urobiť. Všade, kde vidíte „Vytvoriť album“ - to je všetko!) Prejdem na „Albumy“ a kliknem na „Vytvoriť album“. Názov albumu vložím hore a kliknem na tlačidlo vpravo hore - obrázok so znamienkom plus.

  Potom sa objaví nová stránka a v pravom hornom rohu kliknite na riadok „Vybrať súbory v počítači“.

  Automatické sťahovanie.

  V aplikácii Google môžete fotografie nastaviť v nastaveniach na automatické odovzdávanie fotografií. Presnejšie povedané, zdá sa, že sa dokonca okamžite zapne, a ak to nie je potrebné, musí sa vypnúť. Vypol som to, pretože aj z telefónu hádzam všetky fotografie najskôr do počítača, pozrite sa, vyberte a potom ich vyhoďte cez potrebné albumy. Táto voľba však môže byť výhodná pre tých, ktorí nechcú usporiadať fotografie.

  NASTAVENIA ALBUMU

  Ak chcete vyberte obal albumu, potom musíte ísť do albumu a kliknúť v pravom hornom rohu na 3 zvislé body. Zobrazí sa ponuka, v ktorej musíte nájsť riadok „Vybrať obal albumu“. Nie je tu nič komplikované. Začiarknite požadovanú fotografiu začiarknutím a ste hotoví.

  Zoradenie fotografií do albumu. Keď odovzdáte fotografie do albumu, automaticky sa usporiadajú tak, aby staré fotografie boli na vrchu a nové dole. To je, samozrejme, nepohodlné. Preto klikneme v albume zprava hore na 3 body, ktoré otvoria ponuku. Tam vyberieme „Zmeniť album“. Vyjde nové okno, v ktorom stlačíme tlačidlo dvoma šípkami, ktoré sú nasmerované v opačnom smere zprava hore.

  Vyberieme, ako ja na fotografii, radenie podľa dátumu snímania (neskôr neskôr).

  AKO OTVORIŤ ALBUM PRE INÝCH UŽÍVATEĽOV. ČO JE KOMPLEXNOSŤ

  Ak chcete niekomu otvoriť album, musíte kliknúť na ikonu zdieľania v albume zprava hore - 3 malé krúžky spojené dvoma riadkami. Zobrazí sa okno, v ktorom vyberieme používateľov. Если вы будете добавлять нового пользователя, то вам надо ввести его электронную почту gmail. В дальнейшем при создании новых альбомов и желании поделиться с ним, данный пользователь будет уже автоматически выходить.

  Косяк заключается вот в чем! Если вдруг у вас появился новый друг, которому вы хотите открыть преобладающую часть своих альбомов, то у вас будут трудности)) Вам придется вручную заходить в каждый альбом и делиться с этим человеком альбомом. Ale to nie je všetko) Tento chudobný človek bude mať tiež ťažkosti)) Koniec koncov, k nemu vždy prichádzajú oznámenia! Koľko albumov otvoríte, toľko upozornení príde! A aby bol váš album uvedený v „Všeobecných albumoch“, bude musieť ísť do každého z vašich albumov a označiť „Pripojiť sa“, inak tento album doma neuvidí. A prečo ste tak urobili, pretože na fotografiách Google o všetkých vašich novo pridaných fotografiách všetkým, ktorí sa pripojili k albumu, sa budú posielať upozornenia. Preto má osoba možnosť pripojiť sa k albumu alebo ho opustiť.

  V službe Flickr bolo všetko jednoduché, roztriedili ste priateľov do skupín a otvorili im požadované albumy. Kamaráti už mohli, keď chceli, ísť do vášho profilu a zobraziť všetky otvorené albumy.

  INFORMÁCIE

  Na fotografii Google nie je žiadne tlačidlo, ktoré by zodpovedalo za aktivitu ostatných používateľov vo vzťahu k vašim albumom. Podľa Flickra to bolo podľa môjho názoru vhodné. Okamžite ste mohli ísť a zistiť, komu sa páčili, ktoré fotografie, ktoré komentovali.

  Tu sa to robí nepohodlne a šikmo. Poviem) Je potrebné ísť na konkrétny album, v pravom hornom rohu je ikona vyskakovacieho okna. Ak naň kliknete, napravo sa objaví blok s akciami v albume.

  Ale aj on je čudný. Ukazuje nielen akcie ostatných používateľov, ale aj vaše! To znamená, že niekto okomentoval vašu fotku, potom ste pridali 100500 nových fotografií a všetky sa zobrazia v tomto informačnom kanáli. Ak existuje veľa fotografií, potom vás mučí listovaním, aby ste sa ubezpečili, že existujú komentáre alebo nie.

  Ak je tento blok s akciami uzavretý, potom je zložený do malej čiary. Napísal som v ňom: „3 komentáre“. Neviem, čo to znamená, pretože v tomto albume sú viac ako 3 komentáre. Myslel som, že by to mohli byť nové 3 komentáre, ale nie, prehodil som všetko. Všeobecne platí, že ďalšie jamb.

  Nainštaloval som si do svojho telefónu aplikáciu pre fotografie Google. Ak ostatní používatelia prezerali môj album, komentovali fotografie alebo klikli na fotografie, dostanem oznámenie. Kliknutím naň sa dostanem do sekcie „Všeobecné albumy“, v aplikácii sa jednoducho nazýva „Všeobecné“. Tam idú všetky posledné akcie, to znamená, že sa zapíše názov albumu, a ak je v ňom nový komentár, potom sa meno používateľa, ktorý komentár opustil, a text komentára zapíše pod názvom albumu. Môžete naň kliknúť a dostať sa do albumu, na odpoveď atď. Akonáhle sa pozriete na tento komentár, po opätovnom vstupe do sekcie Všeobecné už nebudete vidieť komentáre. Zobrazia sa iba albumy, tie, ktoré boli naposledy zobrazené, sa zobrazia navrchu.

  Ak existuje veľa komentárov a sú zmiešané s inými akciami iných používateľov, niekedy zmiznú a nezobrazia sa v priečinku Všeobecné. Opakovane som dostal také oznámenie, že prišiel komentár, ale kliknutím na neho som práve skončil v albume General a samotný komentár sa jednoducho stratil. V takýchto situáciách nie je možné sledovať nové komentáre. Zmeškal som oznámenie - všetci, potom hľadajte albumy o tom, kto čo napísal.

  AKO ZOBRAZIŤ KOMENTÁRE A PODOBNÉ

  Ak listujete fotografiami v albume bez toho, aby ste ich sami otvárali (zobrazujú sa dosť veľké obrázky), potom sa pod fotografiou zobrazí komentár alebo podobný komentár, zobrazí sa.

  Ak sa pozriete na fotografie vo veľkom formáte, označenia „Páči sa mi to“ a „Komentáre“ sú označené aj v pravom dolnom rohu.

  ZÁVER

  Popísal som stránku s fotografiami Google z hľadiska tých parametrov, ktoré sú pre mňa dôležité. Možno niečo neviem a je tu viac funkcií alebo zaujímavých funkcií. Stránka sa tiež mení a v budúcnosti sa môže stať pohodlnejšou ako teraz) Tie okamihy, ktoré popisujem ako nedostatky stránky, nemusia byť pre nikoho, takže zdôraznenie jasných výhod a nevýhod nebude úplne pravda. Subjektívne) Chcem povedať, že v každom prípade som rád, že existuje taký hosting fotografií! Prenesli sme na to rodičov, všetko nám chvíľu trvalo, než sme si zvykli na stránku, ale teraz je všetko v poriadku)

  Flickr bol pre mňa samozrejme ideálnym miestom a zvykol som si na to. Všetko sa tam premýšľalo, kvôli jeho pohode a obrovskému publiku sa to vyplatilo)

  Foto Google nie je zlé, hoci nájdem chybu, pretože mám niečo na porovnanie, ale stránka je celkom dobrá! To nie je ťažké pochopiť, môžete si rýchlo zvyknúť na rozhranie. Najťažšie je nahrať všetky obrovské zásoby fotografií a otvoriť tým správnym ľuďom prístup k nim. Tu však stojí za to dodať, že odovzdanie veľkého počtu fotografií je vždy zdĺhavý a namáhavý proces. A potom pri bežnom používaní nie je všetko také ťažké)

  Spočiatku, keď som sa s webom zoznámil v roku 2014, nebol som spokojný s nedostatkom schopnosti vytvárať priečinky v priečinkoch, ale potom som si uvedomil, že túto funkciu nahrádza schopnosť rýchleho prístupu k fotografiám podľa dátumu snímania.

  Tiež si uvedomujem, že keď nahrávam fotografie na disk Yandex, rýchlosť je veľmi rýchla. Náš internet je vo všeobecnosti inteligentný. Ale keď odovzdávam fotografie na fotografie Google, najmä na videá, rýchlosť je výrazne nižšia, niekedy dokonca. Toto je takáto vlastnosť.

  Chcem tiež povedať, že nahrávanie fotografií na hosting fotografií, bez ohľadu na to, ktoré z nich nezaručuje, vám nezaručuje, že budú v bezpečí. Nemôžu byť v bezpečí kdekoľvek) Počítač sa môže zlomiť, napríklad pevný disk, vytlačené fotografie môžu vyblednúť alebo sa stratiť a hosting fotografií sa môže zatvoriť alebo zaplatiť) Toto je skutočné) Fotografie by sa preto nemali ukladať iba na jednom mieste.

  ZNAČKA CANON EOS 6D II - Kamera na 125 000 rubľov! Príklady FOTO! Porovnanie s fotoaparátom Canon 500D!

  AKO ZÍSKAŤ GFK? - Ako získame 900 rubľov za 2 mesiace a nerobíme takmer nič!

  Oriflame! VYSOKÁ KARIÉRA - Preskúmanie po šiestich mesiacoch práce cez internet! Celá pravda!

  Pin
  Send
  Share
  Send
  Send