Užitočné tipy

Módne dlhé sukne 2019-2020

Pin
Send
Share
Send
Send


Nájdenie správnej sukne pre vašu postavu môže byť ťažšie, ako si myslíte. Pred nákupom by ste mali mať jasnú predstavu o svojej veľkosti a prípadných problémoch. Zatiaľ čo niektoré sukne takmer vždy lichotia, existuje mnoho strihov a dĺžok sukní, ktoré lichotia na niektorých ženách a na iných nie sú také krásne.

Metóda 1 Výber správnej veľkosti

Vedieť, akú veľkosť sukne by ste mali vyskúšať, vám ušetrí veľa času, úsilia a frustrácie.

 1. 1 Zmerajte veľkosť pasu.
  • Omotajte si pás okolo pásu, tesne nad gombík na bruchu. Toto miesto sa nazýva prírodný pás.
  • Prúžok pevne pritiahnite, ale nestláčajte ho.
  • Zapíšte číslo, na ktorom sa meria miera pásky. Toto číslo je veľkosť pasu.
 2. 2 Zmerajte veľkosť bokov.
  • Postavte sa rovno, nohy a kolená k sebe.
  • Omotajte pások okolo najplnejšej časti bokov, ktorý je obvykle 20 cm pod prirodzeným ženským pásom.
  • Pevne pritiahnite pásku.
  • Zapíšte číslo, na ktorom sa meria miera pásky. Toto číslo je veľkosť bokov.
 3. 3 Porovnajte merania s mierkou veľkosti poskytnutou výrobcom odevov alebo obchodom. Vyhľadajte tie sukne, ktoré sa hodia k vášmu oblečeniu. Rôzni výrobcovia môžu určovať veľkosti oblečenia rôznymi spôsobmi, takže pred odmeraním sukne od neznámej značky by ste mali skontrolovať každú novú stupnicu veľkosti, s ktorou sa stretnete.

Metóda 2 Venovanie pozornosti problémovým oblastiam

Vyberte si tvary a farby, ktoré odvádzajú pozornosť od problémových oblastí.

 1. 1 Znížte veľké boky.
  • Vyhnite sa sukniam, ktoré sa hodia k vašim bokom. Namiesto toho si vyberte strih, ktorý sa lepšie hodí do pásu - tesne pod gombík na bruchu.
  • Vyhnite sa sukniam s vreckami alebo ozdobami umiestnenými okolo bokov.
  • Vyrovnajte svoje boky hľadaním sukní, ktoré majú záhyby alebo svetlice začínajúce uprostred stehna.
  • Držte sa tmavých farieb, ktoré sú tenké.
 2. 2 Uvoľnite vzhľad ťažkých bokov.
  • Vyhýbajte sa sukniam, ktoré sa hodia na vaše boky, pretože môžu vaše boky vizuálne sťažiť a zdôrazniť nerovnomerný odtieň pokožky.
  • Pozrite sa na sukne so zvislými čiarami alebo záhybmi, ktoré vytvárajú tenší efekt.
  • Vyskúšajte sukňu, ktorá vzplanula z kolena. To môže pomôcť vyrovnať vaše boky.
 3. 3 Ak máte atletické nohy, vyberte sukňu, vďaka ktorej budú štíhle.
  • Vyhnite sa voľným, vreckovým sukniam a držte sa štruktúrovaných sukní, ktoré zdôrazňujú ženské aspekty vašej siluety.
  • Vyskúšajte sukne, ktoré sa šíria z kolena a maskujú svalové teľatá.
  • Pozrite sa na sukne so zvislými čiarami a plisé, pretože tieto prvky majú tendenciu zmenšovať objemnosť a nohy vizuálne štíhlejší.

Metóda 3 Výber správneho lemu

Predtým, ako pôjdete do obchodu, predstavte si, čo lem najlepšie vyhovuje vašim nohám. Vysoké ženy môžu všeobecne vyzerať krásne v dlhých sukniach, zatiaľ čo nižšie ženy vyzerať skvele v krátkych sukniach.

 1. 1 Vyberte si topánky s pätou, ktorú obvykle nosíte so sukňami. Ak nosíte rôzne topánky s rôznymi veľkosťami päty, od baletných topánok po 8 cm ihlové topánky, vyberte si pár, ktorý spadá do stredu tejto škály.
 2. 2 Postavte sa pred zrkadlo, vyberte obuv.
 3. 3 Pred seba držte dlhý kus látky. Tkanina by mala bežať po celej dĺžke nôh.
 4. 4. Zdvihnite lem látky tesne nad členky a pozrite sa, ako vyzerajú vaše nohy.
 5. 5 Zdvihnite lem trochu vyššie v strede lýtok a pozrite sa do zrkadla.
 6. 6 Zdvihnite lem na koleno a pozrite sa do zrkadla.
 7. 7. Nadvihnite lem do stredu stehna a pozrite sa, ako vyzerajú vaše nohy.
 8. 8 Tento proces opakujte toľkokrát, koľkokrát je to potrebné, kým sa nebudete môcť pevne rozhodnúť o dĺžke, vďaka ktorej budú vaše nohy vizuálne lepšie.

Módne dlhé sukne 2019-2020: čo sa nosí, ako kombinovať, fotografické nápady, štýly, nové položky

Ak chcete na našej webovej stránke vidieť krásne dlhé sukne, dospeli ste k bodu. Zhromaždili sme pre vás viac ako sto príkladov, kde sú uvedené tieto dokonalé sukne.

Pozrite sa, čo na seba nosiť dlhé sukne, s tým, čo kombinovať krásne podlahové sukne v každodennom a elegantnom vzhľade, s tým, čo kombinovať módne dlhé sukne, aby bola krásna a nudná.

Módne dlhé sukne jar - letná sezóna - vzdušnosť a beztiažnosť ženskej siluety

Čo môže byť krajšie a pohodlnejšie ako módne dlhé sukne na podlahe. Keď slnko žiarivo svieti na ulici, krásne módne maxi sukne nezanechajú ľahostajného módy, pretože v šatách skutočne chcete ľahkosť a beztiaže.

V lete je možné všetko. Môžete nosiť dlhé sukne na podlahu v sýtej a sýtej farbe a módne sukne na podlahu v jemnej pastelovej palete.

Krásne dlhé sukne na leto vás prekvapia jasnými kombináciami farebných fantázií, originálnych výtlačkov a vzorov, ľahkosti a elegancie štýlov.

Dlhé sukne vyrobené z hodvábu, plynulého šifónu, prírodnej bielizne, jemnej čipky, ušľachtilého saténu, organzy a ďalších materiálov zdobia siluety módy, čím vytvárajú nezvyčajné a originálne súpravy pre každý deň a pri zvláštnych príležitostiach.

Módne dlhé sukne na leto sa hodia na topánky, tričká, športové tričká, jemné blúzky a klasické košele. Vždy sa môžu nosiť s topánkami s nízkymi a vysokými podpätkami, ktoré kombinujú sukňu s pohodlnými sandálmi, veľkolepú obuv, krásne a praktické lode.

Módni návrhári dokonca ponúkajú kombináciu sukne a tenisiek, čo vidia ako zaujímavé a nezvyčajné riešenie.

Dlhé sukne sa harmonicky zmestia do vášho štýlového luku, ak súpravu doplníte o príslušenstvo.

Môže to byť ultratenká svorka na šály, krásne šperky, štýlové variácie kabeliek atď.

Pre vytvorenie exkluzívneho vzhľadu je možné módne dlhé sukne kombinovať aj s koženou bundou alebo žltou.

Módne letné maxi sukne sú zastúpené takými štýlmi, ako sú omotané dlhé sukne, opuchnuté maxi sukne, originálne dlhé sukne s nádherným strihom, krásne dlhé sukne so závesmi, ozdôbkami a vlnami, módne dlhé sukne s peplumom, jarmom a asymetriou atď.

Charakteristické črty tohto modelu sukne sú viacvrstvové, často s vysokým pásom a originálne nápady na strih.

Trendom sú dlhé viacvrstvové sukne na podlahe, línie a slnečné žiarenie. Rovné dlhé sukne sú aj naďalej populárne a zaujímavé pre ženy.

Krásne dlhé sukne pre jesennú zimnú sezónu - štýlové luky s maxi sukňou

Zimné variácie sukní sa líšia od ľahkých a vzdušných štýlov letných vzoriek, predovšetkým s hustejšou textíliou.

Aktuálnym obdobím tejto sezóny budú rovné dlhé sukne a módne dlhé sukne na veľkom alebo malom štvorci, zvislé a vodorovné pruhy, puntíky, kvetinové a etnické vzory.

Jesenné a zimné dlhé podlahové sukne môžu byť vyrobené z úpletu, bavlny, viskózy, saténu, tvídu, gabardínu, kože, kožušiny, taffety. Módne dlhé podlahové sukne môžu byť zdobené originálnou výšivkou alebo očarujúcim lukom a opaskom.

Módne dlhé sukne sa dajú kombinovať ako s topánkom bez rukávov, tak s priliehavým topom.

Na podlahe môžete kombinovať dlhé sukne s rolákom, svetrom, sakom a vestami, romantickou blúzkou, tradičnou košeľou atď. Všetko záleží na tom, aký obrázok chcete vytvoriť.

Podobne ako letné dlhé sukne, aj hustšie modely vytvorili aj pliséri a závesy, ktoré dokážu upraviť a vizuálne zväčšiť vaše boky.

Módne sukne s dlhými podlahami, vytvorené v duchu minimalizmu, rafinovaná „cigánska“ hippie-chic, umožní žene demonštrovať všetky aspekty tajomnej ženskej povahy.

A teraz vám ponúkame vizuálne skúmať otázku, čo nosiť dlhú sukňu, pri pohľade na úžasné nápady na fotografii.

Ako si vybrať sukňu podľa postavy "palec"?

Čo nenosiť? Dievčatá a ženy malej postavy sú silne odrádzané od toho, aby nosili nadýchané sukne s rozšíreným lemom. Ak je figúrka vyrezaná, sukňa bude vyzerať dobre, ale vizuálne to ďalej obmedzí rast. Rovnaký efekt dosiahnete, ak budete nosiť rovnú (pravouhlú sukňu) takmer na koleno alebo trochu nižšie.

Odpadnite raz a navždy z dlhých sukní (od stredu lýtka po členok). Vaša dĺžka je maximálne koleno a lepšie - vyššia.

Výber miniatúry Eva Longoria

Čo nosiť? Sukňa štýl pre drobné ženy do značnej miery závisí od postavy: malé hrušky by si mali zvoliť sukňu ceruzky alebo lichobežníkovú sukňu bez záhybov. Je dôležité, aby sukne dokonale sedela - to znamená „ako rukavica“. Žiadne ďalšie záhyby, zásoby materiálu atď.

Skladané sukne A-Line

Majitelia miniatúrnych T-tiel Stojí za pozornosť venovať sukňu štýlu tulipánov a balónov. Sa zmestí a ceruzka sukne svetlá farba, sukňa s veľkou potlačou, vodorovný pruh, vrecká v bokoch - to všetko pomôže mierne zväčšiť boky (samozrejme iba vizuálne).

Ako si vybrať sukňu, ktorá sa zmestí na vysokú ženu?

Príliš krátke sukne pre vysoké ženy sú dobré iba pre módne prehliadky a diskotéky. Kult dlhých nôh panuje vo svete, ale v skutočnosti malé sukne robia postavu vysokej ženy vizuálne neprimeranou - vrchná časť tela sa zdá byť príliš malá a nohy nekonečné. Vaša dĺžka nie je kratšia ako stred stehna. Nie dlhšie ako do stredu kaviáru.

Dlhé sukne, rovné, úzke alebo voľné, tiež vizuálne predlžujú spodnú časť tela, takže to nie je vaša voľba.

Sukne s veľkým alebo malým potlačou sú vhodné pre vysoké, štíhle ženy. Navyše - dámy s takou postavou si môžu dovoliť nosiť vodorovná pruhovaná sukňa a pozerať sa na sto percent súčasne.

Ak sú však vaše boky širšie, ako by ste si želali, vyberte si obyčajnú sukňu alebo malú potlač, ale v žiadnom prípade pásik: vodorovná čiara vizuálne roztiahne boky a vertikálna ich predĺži. To a ďalšie môžu narušiť rovnováhu.

Vysoké ženy, bez ohľadu na postavu, sa veľmi zaujímajú o ceruzkové sukne s vysokým pásom - v takejto sukni budete vyzerať úžasne. Za predpokladu, že tento doplnok vám umožní nosiť také sukne.

Ak sa chcete príliš skryť, vyberte tú istú ceruzku, ale kratšiu a na takúto sukňu si dajte dlhšiu sukňu.

Ako si vybrať sukňu pre štíhlu postavu?

Štíhle ženy niekedy chcú pridať objem pre seba. Oblečenie vám to umožňuje. Nerobte však chybu. Nemyslite si, že keď si oblieknete sukňu s mnohými volánkami, urobíte tak svoju postavu príťažlivejšou. Pri vizuálnom rozširovaní bokov zdôrazňujete iba tenkosť nôh a hornej časti tela. Ak si vyberiete objemnú sukňu, noste ju s podobným topom (top alebo blúzka so závesmi na hrudi a / alebo ramenách) - takže budete vyzerať primeranejšie. Namiesto modelov s volánkami a ozdobami je lepšie zvoliť sukňu so závesmi.

Prehodené sukne

Riešenie pre mladých „tenkých“ - mini sukne s vreckami na náplasti a jarmy so záhybmi v nich zabudovanými. Vyhovuje vám jednoduchá minisukňa so širokým pásom na bokoch.

Bez ohľadu na vek by mala chudá žena vyskúšať sukňu tulipánov. Dĺžka takejto sukne môže byť rôzna. Tulipánové sukne sú dobré, pretože môžu, ako sa hovorí, na hostinu a na svete: a v kancelárii a na letnej prechádzke po meste a na módnej párty.

Ako si vybrať sukňu pre majiteľa formulára Rubenson?

Vaším cieľom je, aby bola vaša postava vizuálne štíhlejšia? Potom venujte pozornosť nasledujúcim modelom sukní.

1. Sukňa ceruzky dĺžka kolena alebo tesne pod kolenom, farba je tmavá, môžete uprednostniť sukňu so zvislým pruhom. Noste takú sukňu podlhovastú hornú časť, ktorá pokrýva brucho a boky.

2. rovná sukňa - ak je veľkosť zvolená správne, mala by byť zadok rovná sukňa a mala by sa mierne rozširovať od bedra. Tmavá aj ľahká sukňa môžu vyzerať skvele, najlepšie obyčajná.

3. Nákladná sukňa alebo sukňa safari s tlačidlami. Môže sa zúžiť na dno alebo vo forme lichobežníka. Takéto sukne vizuálne schudnú nielen kvôli štýlu, ale kvôli štýlu, pretože asociované s ním sú mobilita, aktivita, mládež.

4. Sukne A-Line na koleno alebo trochu nižšie. Tieto sukne sa tiež nazývajú sukne A-line alebo sukne princeznej. Stylisti hovoria, že lichobežníkové sukne vyhovujú všetkým, ale pre plné ženy a majiteľov neúmerne širokých bokov sú také sukne iba čarovnými prútikmi, pretože jemne zakrývajú prebytok v bokoch.

5. Vzplanutá sukňa so záhybmi z mäkkej, ľahko padajúcej látky. Pas je prednostne znížený. Záhyby by sa mali uhádnuť iba mierne.

Vzdajte sa klietky, veľké výtlačky.

Vyberte si veľkosť rozumne: sukňa by sa podľa vás nikdy nemala zhromažďovať podľa harmoniky! To dôrazne zdôrazňuje plnosť!

Ako si vybrať sukňu pre hrušku?

„Hruška“ - takzvaná postava, vyznačujúca sa úzkymi ramenami, tenkým pásom, širokými bokmi a sviežimi zadkami. Ak chcete zdôrazniť kontrast medzi pásom a bokmi, noste sukňa na ceruzku na tvár, Majte však na pamäti, že zúženie ramien a hrudníka bude ešte výraznejšie. Zoberte takú sukňu blúzka s volánkami, závesmi, lampášovými rukávmi, s vankúšikmi cez rameno atď. Ak chcete zdôrazniť vydutie zadku, uprednostnite sukňa typu gode (alebo tzv. godet ceruzka s predĺžením iba vzadu - dokonale zvýrazňuje zadok).

Ak chcete skryť šírku bokov, vyberte sukne a-line (sukne tvaru A)mať tuhý lichobežníkový tvar alebo hladký, rozpínajúci sa nadol.

Vo všeobecnosti by vám mali vyhovovať všetky sukne s predĺžením nadol približne od stredu zadku. Môže to byť sukňa so strmeňom - ​​priliehajúca zhora a rozbiehajúca sa dole, záhyby zo strmeňa. Takéto sukne sa tiež nazývajú charlestonové sukne. Jedná sa o sukne s jarmom, záhybmi, volánmi alebo vankúšmi. Hrušky by mali vyskúšať rôzne sukne tohto štýlu - uvidíte, že je to váš.

Ako si vybrať sukňu pre tvar jablka?

Jablká majú úzke boky a slabo vyjadrený pás. Bránice a strany sú často problémovými oblasťami jabĺk. Tulipánová sukňa môže odvrátiť pozornosť od barelov a brucha, zatiaľ čo vizuálne rozširuje vaše boky. Vymaľované páperovité sukne vám budú vyhovovať, vrátane tých, ktoré majú spodničku. Venujte pozornosť balónovej sukni a zvonovej sukni.

Ako si vybrať sukňu pre obrátenú postavu trojuholníka?

Ženy s takou postavou majú široké plecia a úzke boky. Oblečenie by sa malo vyberať tak, aby sa vizuálne vykladala vrchná časť a aby sa spodná časť stala objemnejšou. Skladané sukne, tulipánové sukne, nadýchané sukne Je vaša voľba.

Venujte pozornosť horizontálne pruhované pruhované sukne, Na zimu nezabudnite kúpiť hrubú pletenú sukňu a kostkovaný kilt z ťažkej látky.

Úzke sukne s ceruzkou nie sú pre dámy s takou postavou najčastejšie vhodné. A tomu, čomu by sa malo vyhnúť, je rovné (obdĺžnikové) sukne, Ak má taká sukňa presne takú veľkosť, zmestí sa ňou úzke boky a malé zadok - všetka pozornosť sa im bude venovať. Ak je obdĺžniková sukňa voľná, môžete mať pocit, že ste si dali tašku a pripútali ju. Rovné sukne nie sú pre vás.

Metóda 4 Univerzálne krásne sukne

Ak nechcete riskovať, vyberte sukňu, ktorá dokonale zapadá do vášho tvaru a veľkosti.

 1. 1 Vyberte dĺžku po kolená. Lem môže byť tiež mierne nad alebo mierne pod kolenom. Dĺžka sukne v tomto rozsahu je zvyčajne vhodná pre nízke, vysoké a stredné ženy.
 2. 2 Vyberte si sukňu slnko. Vzhľadom k tomu, že slnečné sukne majú jasný pás a rozšírený trojuholníkový tvar, prirodzene robia pás vizuálne menším a zdôrazňujú krivku bedra. Aj keď sú slnečné sukne zadarmo, bedrá nie sú prehnané, čo ženám s veľkými bokmi umožňuje nosiť aj ženy s užšími bokmi.

Metóda 5 Sukne pre postavu presýpacích hodín

Postavy presýpacích hodín majú úzke pásy a nádherné boky. Vyberte si tvary sukne, ktoré upútajú pozornosť na vaše krivky bez toho, aby vyzerali príliš prehnane alebo štvorhranne.

 1. 1 Prilepte sa na textilné tkaniny a vyhnite sa látkam, ktoré sú príliš tesné, aby sa zmestili.
 2. 2 Vyberte si sukne s rovným predným a bočným bokom a bez šperkov. V opačnom prípade môžu vaše boky vyzerať objemne namiesto toho, aby boli svieže.
 3. 3 Zvýraznite ohyby ceruzkou, ktorá sa hodí na vaše boky na koleno.
 4. 4 Vyberte tulipány sukne na zvýraznenie a vyváženie bokov. Tulipánové sukne držia svoj tvar na väčšej ploche hornej časti stehna a zarovnané s kolenom.

Metóda 6 Sukne pre hruškový vzor

Dievčatá s postavou Hrušky majú veľké boky. Sukne, ktoré majú štíhle dolné končatiny a boky, pomáhajú postave vyzerať vyváženejšie.

 1. 1 Vyvarujte sa tvrdých materiálov. Namiesto toho si vyberte látky, ktoré menej zapadajú do bokov a padajú viac.
 2. 2 Vyhýbajte sa tiež objemným tkaninám, ktoré môžu pridať bokom hrúbku.
 3. 3 Vyhľadajte sukne so zvislými detailami, ako sú napr. Bundy, záhyby a pruhy. Vďaka nim sú vaše nohy vizuálne dlhšie a štíhlejší.
 4. 4 Vyhnite sa detailom na bokoch. Карманы и другие декоративные элементы прекрасны, если они находятся ниже на юбке, а не на бедрах.
 5. 5 Выбирайте юбку, которая идет клешем у подола. Юбки полусолнце и солнце особенно хороши.

Метод 7 Юбки для фигуры «Перевернутый треугольник»

У девушек с фигурой «Перевернутый треугольник» узкие бедра и широкие плечи. Добавление объема в области бедер может помочь сбалансировать образ.

 1. 1 Vyvarujte sa zužujúcich sa sukní, pretože môžu vaše boky vizuálne zúžiť.
 2. 2 Vyhľadajte sukne, ktoré sa vzplanuli tesne pod stehnom, stehnom alebo kolenom.
 3. 3 Vyskúšajte sukne s množstvom detailov. Vrecká, zipsy alebo iné šperky zvyšujú objem dolnej časti nôh a bokov a pomáhajú tvaru invertovaného trojuholníka nájsť vyvážený vzhľad.
 4. 4 Vyhľadajte sukne so šikmým rezom, aby ste zvýšili objem bokov. Sukne so šikmým strihom môžu tiež zdôrazniť nohy, ktoré často vyzerajú dobre na obrázkoch „Invertovaný trojuholník“.

Metóda 8 Sukne pre býčie postavy

Ženy v tvare „Bullseye“ majú širšie brucho, ale užšie boky a nohy. Upozornite na svoje nohy, aby ste ho odvrátili od stredu postavy.

 1. 1 Vyskúšajte sukne s podrobnosťami. Vrecká, zipsy, vizuálne stehy a ďalšie ozdobné prvky priťahujú pozornosť na nohu a vedú preč od brucha. Tieto časti často fungujú lepšie, keď sú umiestnené okolo predkolenia a stehna.
 2. 2 Vyhľadajte sukňu s asymetrickým lemom. To priťahuje pohľad na nohu a vedie ho preč od strednej časti.
 3. 3 Noste sukňu, ktorá sa rozprestiera od pásu, napríklad slnečné sukne.
 4. 4 Preferujte sukňu bez väčšieho objemu v páse. Vyhľadajte sukne, ktoré používajú tenkú, tenšiu tkaninu okolo pása a objem pridajte až po dolnom stehne.

Metóda 9 Sukne pre obdĺžnikový vzor

Dievčatá s postavou „Obdĺžnik“ majú štvorcové boky a nohy. Sukne, ktoré zvyšujú objem, môžu pomôcť vytvoriť vzhľad kriviek bedra.

 1. 1 Vyskúšajte sukňu s vrstvami. Pre väčšinu dievčat s inými formami je ťažké nosiť viacvrstvové sukne, pretože zvýrazňujú boky a zadok. Z toho budú mať úžitok dievčatá s postavou obdĺžnika, pretože úrovne pomáhajú vytvárať vzhľad ohybov.
 2. 2 Vyhľadajte krátke sukne alebo bublinové sukne po kolená. Bublinové sukne dodávajú značné množstvo objemu pozdĺž lemu. Ak ho pridáte do oblasti stehna alebo kolena, zvýši sa tým objem a ohnutie bedier.
 3. 3 Vyvarujte sa rovných sukní, ktoré buď pridajú malý objem alebo sa vôbec nepridajú, a upozorňujú na nedostatok ohybov v bokoch.
 4. 4 Dajte prednosť sukniam s akcentmi a detailami skôr ako sukne obyčajné. Vrecká, zipsy, gombíky a ďalšie ozdobné prvky upozorňujú na vaše chodidlá a dodávajú lichotivé množstvo detailov.

Pin
Send
Share
Send
Send