Užitočné tipy

Ako získať chlapa? Hlavné psychologické techniky

Pin
Send
Share
Send
Send


Náš skúsený tím editorov a vedcov prispel k tomuto článku a testoval ho na presnosť a úplnosť.

Tím pre správu obsahu wikiHow starostlivo monitoruje prácu redaktorov, aby zabezpečil, že každý článok spĺňa naše vysoké štandardy kvality.

Ste uprostred fantastického vzťahu a chcete ísť na ďalšiu úroveň. Či už chcete urobiť z človeka oficiálneho kamaráta, svojho snúbenca alebo s ním žiť, musíte urobiť niekoľko vecí, aby ste svojho muža mohli prinútiť legitimizovať jeho vzťah. Ak chcete prejsť na ďalšiu úroveň vzťahov, postupujte podľa týchto jednoduchých krokov.

Byť, nezdať sa ...

Ako upútať pozornosť a lásku chlapa, ktorý má rád? Vďaka vzhľadu, pretože muži milujú svoje oči (na rozdiel od žien, ktoré milujú svoje uši). Vzhľad nemusí byť žurnalistický. Muži ako veľkolepé ženy, ale to neznamená, že by mali vyzerať vzdorne a sexualita by sa nemala zamieňať s vulgárnosťou. Navyše mať sex s mužom nie je to isté, ako sa do neho zamilovať.

Podľa psychologického výskumu, sskutočný sex nemá rád dámy, ktoré sú posadnuté, Preto, keď premýšľate, ako dosiahnuť pozornosť človeka, nezabudnite, že najprv o neho vzbudia záujem a potom - lovec. Aby to vyzeralo, že iniciatíva zblíženia prišla od neho.

Aby ste dosiahli človeka, musíte o neho vzbudiť záujem

Čo majú chlapci na dievčatách radi?

Čo sa stane s cieľom dosiahnuť nielen pozornosť, ale aj lásku? Ako zaujať chlapa? Samozrejme, nie je tu žiadna hranica dokonalosti, ale tu je to, o čo by sme sa mali usilovať:

Príjemné pre oči zdravé, dobre upravené, upravené dievča, vkusne oblečené, A to znamená - v odevoch, ktoré kladú dôraz na cnosti a skryto nedostatky. Make-up by mal byť, nie však vojnovou farbou dlho očakávanej lásky rodáka. A pokiaľ možno, nemalo by byť zrejmé, koľko času, úsilia a peňazí sa vynaložilo na vytvorenie obrazu. Vzhľad sa usilujeme o harmóniu a prirodzenosť. Rozvoj estetickej chuti je dôležitý, hovorí o mysli.
Mimochodom, o intelektuálne, dobre prečítané dievča so širokým zmyslom, existuje oveľa väčšia šanca, ako dosiahnuť chlapa vašich snov, pretože najsexnejší orgán - mozog - môže človeka pritiahnuť. Inteligentná žena si bude môcť vybrať z desiatok psychologických techník dôležitých a vhodných v jej prípadových metódach. Bude podporovať konverzáciu na rôzne témy, bude očarovať vtipom. Hloupé dievčatá preferujú neistí alebo cyničtí muži, ktorí chcú využiť túto hlúposť. Aj keď nikto nezakazuje používať chlapcovu túžbu cítiť sa múdrejší.
Pozitivita, zmysel pre humor, ženskosť, prirodzenosť v správaní ako všetci chlapci. Psychológovia najväčšieho zoznamovacieho klubu v Amerike po prieskume medzi klientmi zistili, že 40% mužov by nepokračovalo vo vzťahoch s tými, ktorí sa hrubo a hrubo správajú so zamestnancami kaviarní alebo reštaurácií. Chlapci teda očakávajú od dievčat jemnosť a láskavosť.
Keď žena istý, potom hlas znie zvodne a oči fascinujúco isklia a chôdza sa stáva vzrušujúcou. Takéto sebavedomie nezávisí od externých údajov a spravodajských informácií. Na kultiváciu sebavedomia psychológovia radia takýmto technikám:

Pozrite sa na svoj odraz pomocou „zamilovaných očí“. Nájdite 10 najlepších vlastností a častejšie ich vyvolávajte. Milujte sa nielen za nich.
Pomenujte a akceptujte svoje negatívne vlastnosti. Nezapájajte sa do sebadisciplíny, ale premýšľajte o tom, ako ich môžu nahradiť pozitívne. Pokojne a konštruktívne súvisia s poruchami - vyvodzujte závery a učte sa.
Neporovnávajte sa s ostatnými.
Komunikujte s pozitívnymi ľuďmi, ktorí vás prijímajú tak, ako sú.
Žiť a konať podľa svojich želaní a nesledovať kritiku a obavy druhých.
Pomáhame ostatným. To vám tiež umožní oceniť sa.
Často sa usmievajte, nebojte sa pozerať priamo a zhovievavo do očí. Pred zrkadlom zopakujte držanie tela, chôdzu a zdokonalenie gest. Monitorujte dôveru a jasnosť reči.

Muži milujú inteligentné a dobre prečítané ženy

To znamená, že sa musíte poznať „v celej svojej kráse“, aby ste nezažili žiadne negatívne emócie pre svoju osobu a ukázali to všetko vo vzhľade. S primeranou sebaúctou k človeku bude zamilovanie ľahšie.

Priateľské, otvorené, ľahko komunikovateľné, dobre upravené, zdravé, bez zlých návykov, dievča určite priťahuje pozornosť. Je však dôležité, aby sa nezdalo. Koniec koncov, prvý dojem nie je zárukou dlhodobého vzťahu.

Príliš vysoká sebaúcta môže viesť k bolestivej reakcii, agresii a posadnutosti, ak sa vám nepodarí dosiahnuť svoj cieľ.

Psychologické techniky ovplyvňovania človeka

Po upozornení a zoznámení sa pokúsiť sa nájsť spoločné záujmy, Je ľahšie urobiť, ak chlap študuje s vami, pracuje alebo komunikuje v tej istej spoločnosti. Môžete sa len opýtať. A potom použite tieto znalosti na vyzdvihnutie kľúča k srdcu chlapa:

Vypracovať scenár pre „neočakávané“ stretnutie (v športovom klube, na večierku, na koncerte).
Študovať na internete informácie o značke svojho automobilu, povolaní, obľúbenom koníčku, hudbe a filmoch a vytvárať spoločné témy v konverzácii.
Aby zodpovedal jeho predstavám o „vysnívanom dievčati“.

Ak chcete „upevniť“ účinok a pokračovať v komunikácii, skúsení lupiči srdca odporúčajú používať základné psychologické triky vo vzťahu:

Objekt lovu pomenujte častejšie podľa mena.
Naučte sa hovoriť „správne“ komplimenty, Každý miluje chválu, ale nie lichotenie. Aj keď egocentrickí muži a lichotivé slová sa berú v nominálnej hodnote.
Nekritizujte a nevystavujte partnera nekompetentnému.
Požiadajte o ľahkú pomoc, Muži to milujú, keď v akejkoľvek veci uznajú svoju nadradenosť. Ak dostanete odmietnutie, nebojte sa. Vyskúšajte to v priebehu času. Psychológovia tvrdia, že ak osoba odmietne, potom podvedomý pocit viny ho prinúti, aby nabudúce splnil menšiu žiadosť. A je lepšie vytvoriť situáciu, aby vám ten chlap mohol pomôcť.
Pri komunikácii opatrne vstúpte do osobného priestoru. (približne 50 - 100 cm), aby nedošlo k podráždeniu. Znížte túto vzdialenosť pri každom ďalšom stretnutí.
Snažte sa byť úprimnejší pri zodpovedaní otázok, Ale zároveň je roztomilý flirt. Nenechajte sa bežať.

Psychologické techniky pomôžu nájsť kľúč k srdcu človeka

Keď je zrejmé, že „ryby prehltli návnadu“, stojí za vyskúšanie ignorovať techniku, Ale iba preto, aby neurazili alebo neodstrčili. Pod zámienkou zamestnania môžete odmietnuť ďalší dátum (nezabudnite prísť s neuveriteľnou legendou, potom upokojiť zmäteného muža), byť chladný a odlúčený. Alebo nevinne flirtovať s ostatnými ľuďmi. Lovec v človeku bude vyplašený, keď má pocit, že „korisť“, ktorá mu bola v rukách, sa vykĺzne. Toto je psychológia vplyvu na človeka.

Ako pochopiť, že vás chlap má rád?

Keď sa spoločnosť smeje neočakávanému vtipu, človek nevedomky pozrie na toho, kto ho zaujíma. Ak ste sa v tomto okamihu stretli s očami, môžete mať nepochybné vzájomné sympatie.
Ak sa na vás muž často pozerá a snaží sa vás neustále udržiavať v zornom poli.
Snaží sa fandiť, ​​prekvapiť, robiť príjemne, pýta sa a počúva.
Som rád, že vás spoznávam.

Ako získať chlapa, ktorého milujete, ak nechce vzťah? Najprv sa s ním musíte spriateliť. Koniec koncov, priateľstvo je „pauza lásky“. Snažte sa však menej často používať definíciu „priateľa“ a nezdôrazňujte, že vzťah je čisto priateľský.

Ak vás chlap identifikoval ako „zónu mŕtvych priateľov“, nebuďte naštvaní. To mu umožní lepšie ho spoznať. A ak túžba získať srdce vyvoleného neprejde, môžete: vyprovokovať žiarlivosť, použiť „priateľský bozk“ alebo len pripustiť svoje pocity. Mimochodom, psychologické techniky s cieľom vrátiť sa k prvému, tiež začínajú týmto trikom: v prvom rade musíte nadviazať priateľskú komunikáciu.

Ak chcete získať chlapa, ktorý vôbec nechce mať vzťah, môžete vyskúšať techniky NLP.

Láska je slepá, ale chceme ju získať všetkými prostriedkami

Metódy neurolingvistického programovania

Ak chcete „upútať“ pozornosť človeka na dlhú dobu, môžete skúsiť použiť základné psychologické techniky prevzaté z techník neurolingvistického programovania (techniky ukotvenia človeka v psychológii):

Neuro-lingvistické programovanie je skupina techník, ktoré ovplyvňujú podvedomie. Niektorí ľudia ich nevedomky vlastnia najjednoduchšie - tzv. prírodné manipulátory. Existujú dokonca aj techniky na kontrolu davu alebo verejnej mienky pomocou nástrojov NLP, je ťažké ich študovať a aplikovať. Hoci niektorí psychológovia považujú NLP za mýtus.

Medzi ľuďmi existuje niečo podobné, V psychológii sa tento pocit dôvery nazýva „vzťah“. Môžete to dosiahnuť:

Vymedzenie pojmu „spoločný základ“. Identické záujmy, záľuby, miesto štúdia, narodenie sa okamžite spoja. Nájdite ich alebo ich vytvorte. Nenápadne pritiahnite pozornosť toho chlapa, ktorého chcete dosiahnuť.
Zrkadlenie. Ak hneď neexistovali žiadne spoločné témy, môžete jednoducho implicitne kopírovať gestá, držanie tela, rýchlosť dýchania. V rozhovore s odpoveďami opakujte časť otázky s rovnakou intonáciou. Ale neohýbajte sa, aby si človek nemyslel, že je škádlený.
Pristúpenie. Používajte rovnakú slovnú zásobu, výslovnosť, zaujímajte názory na niektoré problémy, pozorne počúvajte, súhlaste a kývnite.

Na potešenie chlapa sa často správajú neprirodzene, ukazujúce „najlepšiu voľbu pre seba“, preháňajú ich zásluhy. Muži to mylne berú ako výzvu alebo náznak ich nekonzistentnosti. Pred rozprávaním príbehu svojho života by ste si najprv mali vytvoriť pohodlnú atmosféru pre hovorcu, aby sa otvoril a prehovoril. Schopnosť počúvať je niekedy cennejšia ako schopnosť predvádzať erudíciu a jemný duchovný svet.

Nemôžete povedať všetko o sebe naraz. Nechajte muž špekulovať a ozdobiť obrázok podľa vášho vkusu.
Pri rozhovore nezabudnite monitorovať reakciu partnera. Umožní to zastaviť čas, ak sa konverzácia ukáže nesprávnym smerom.
Iba pozorovaním určitého času pre človeka sa človek môže naučiť „čítať“ ho. Obzvlášť informatívne sú dýchanie a oči.

Nehovorte mu všetko o sebe naraz, nechajte ho špekulovať a ozdobiť svoj imidž

Keď sa vytvorí vzťah a partner preukáže, že sa cíti pohodlne, v duchovnom okamihu musíte „zakotviť“, Vrchol emócií nemôžete sami vyvolať, ale zobrať si ho z pamäti človeka a požiadať ho, aby rozprával o radostných chvíľach života. Aby ste to dosiahli, musíte vstúpiť do svojho osobného priestoru pred duchovným výťahom. A potom sa len dotknite zadnej časti hlavy, predlaktia, lakťa ... Na miesto, ktoré nie je celkom bežné, ale ľahko prístupné. „Ukotvenie“ môžete zopakovať inokedy. Táto technika znamená, že chlap podvedome zapamätá, že vaša prítomnosť je príjemná, a kedykoľvek mu môžete tento asociatívny pocit pripomenúť.
Využívanie emócií na ovplyvňovanie túžob podvedomia, Do bodu hnevu. To by však mala byť overená operácia: priviesť človeka zo seba a zastaviť ho v čase, aby ho upokojil. Mnoho ľudí po vypuknutí hnevu podlieha vplyvu a návrhom kvôli túžbe urobiť zmeny. Mäkká povaha tiež reaguje na zúrivosť ostatných ľudí, ktorá je nasmerovaná ich smerom.
Pokúste sa emocionálne obviniť človeka, Takže len s vami sa vždy cíti vysoko duchovia.
Ak má mladý muž nejaké zlyhanie, potešiť ho, Vedie k myšlienke, že nikto mu nerozumie okrem vás. Takže sa môžete stať nepostrádateľným v jeho živote.
Prijatie opakovania rovnakých myšlienok rôznymi slovami, A možno sa ukáže, že ďalšia je jediná láska k jeho životu.

Techniky ukotvenia mužov a žien v podstate manipulácie

záver

Manipulácia však stále nie je metódou, ktorá by sa mala používať v láske. Koniec koncov takéto techniky sú akýmsi druhom násilia voči druhému podvedomiu, Milovaní by mali byť od začiatku úprimní. A vzťah medzi manipulátorom a „obeťou experimentu“ nie je otvorený alebo rovný. Je pravda, že skrytá manipulácia je súčasťou mnohých vzťahov.

Čo ak v žiadnom prípade nemôžete získať lásku toho chlapa? Krok späť a poučenie sa z toho je to najlepšie, čo môžete urobiť. Nikdy neutekajte za ním. Neber to za ľútosť. Aj keď k takémuto vzťahu dôjde, je nepravdepodobné, že by ho potešili už dlho. Namiesto spomienok na to, ako vás človek krásne súdil a hľadal, si budú pamätať iba jeho vlastné intriky a psychologické pomôcky. Láska by však mala byť zázrakom. Zázrak môže čakať.

Fortunatova Oksana Vasilievna

Psychológ, psychosomatológ. Špecialista z webu b17.ru

Mal by som trvať na spoznávaní svojich príbuzných? nie, nestojí to za to s príbuznými, zvyčajne nemôžete vidieť svojich príbuzných (alebo ich časť), aj keď si ho vezmete - stáva sa to! a nie najhoršia možnosť!
Mali by sme trvať na zverejňovaní našich vzťahov? na publicitu - povedzme si to tak, že vás vezme so sebou na oslavy narodenín priateľov, alebo na firemné večierky, potom idete na dovolenku spolu a tak ďalej - trvajte na tom alebo len jemne ukážte, čo presne chcete áno.
Mám mu predstaviť svoju dcéru? Vaša dcéra je u konca, prečo nie? je stále malá a v dobrých vzťahoch musí byť so svojím budúcim manželom iba preto, lebo ak sa oženíte, budete spolu žiť!
Alebo len zostaňte v období cukroviniek. Ale obávam sa, že toto obdobie sa môže oneskoriť o ďalších 10 rokov))))) Teraz je vzťah 8 mesiacov.
ticho si môžete nechať spoločnosť pre nejaký druh DR, opäť, keď vaši priatelia alebo príbuzní majú DR - vezmite si ho so sebou. To mu ukáže spôsob, ako konať. Naplánujte si dovolenku spolu. Tak hladko prejdite od kytice)))

Pin
Send
Share
Send
Send