Užitočné tipy

Čo predstaviť na svadbu topazu (16 rokov)?

Pin
Send
Share
Send
Send


Uplynulo značné obdobie ruka v ruke. Za časom hádok, zmierením, narodením detí, spoločnými úspechmi. Prišiel deň svadby topazov, tak sa tomu hovorí. Je to kameň topaz, ľahký, tajomný, ktorý je šarmom rodinných nešťastí.

Mal by som osláviť tento sviatok? Samozrejme! Darčeky pre vašich blízkych, priateľov k výročiu 16 rokov svadby sú potrebné!

Pozrime sa spoločne, ako potešiť našich spoločníkov života v taký deň.

Nezabudnuteľným prekvapením môže byť krásne skoro ráno s malými roztomilými prekvapeniami. Úžasný bude deň spomienok na dátumy pred uzavretím manželstva.

Môžete sa túlať po svojich obľúbených miestach, skryté chodníky, ktoré poznáte iba vy dvaja, choďte do kina. Večer bude skvelý - romantická večera pre dvoch so šampanským v pohári, chutné, ľahké jedlo a samozrejme s bozkom.

Za druhú polovicu

Názov výročia - 16 rokov svadby - hovorí samo za seba. Ak ste prišli s myšlienkou prekvapenia šperkov, predstavte si navzájom šperky s topazom, kameň čistoty a silu pocitov.

V staroveku sa verilo, že tento polodrahokam priťahuje šťastie. Možno sa stane talismanom?

 • prsteň alebo náušnice,
 • brošňa alebo prívesok
 • sponka na vlasy s topazom.

Môžete dať svojmu milovanému:

Drahý priateľ života sa môže tešiť zo zaujímavého výberu kníh, štýlového autorovho notebooku, krásneho fotoalbumu.

Manželovi môžu byť predložené originálne darčeky. Štýlový fotorámik je vhodný pre jeho pracovnú plochu. V krásnej kabelke budú rodinné fotografie vždy s ním.

Myšlienky o tom, aké dary si navzájom dávame na 16 rokov vašej svadby, sú veľmi rozmanité.

Prekvapenie pre priateľov

Nie je tvoja dovolenka? Majú priatelia veľkú udalosť? Milé darčeky pre čokoľvek. Namiesto toho, aby ste boli šťastní, môžete dať priateľov do nepríjemnej polohy. Čo by mali dať? Sú vhodné jednoduché a praktické darčeky pre 16. výročie svadby:

Kávová služba, ktorú ste venovali, zhromaždí vašu rodinu ráno pri rovnakom stole. Fotoaparát vám umožní vytvoriť veľa krásnych, dojemných a vzrušujúcich spoločných obrázkov a koberce zahrejú každého člena rodiny.

Ak vaši priatelia niečo milujú, majú zbierky, premýšľajte o tom, ako doplniť svoje „zásoby“.

Nezabudnite na slávnostnú výzdobu. Farba ceremoniálneho balenia by mala byť jedným z odtieňov topazu: červená, modrá, dymová, zlatá.

Stále musíte kúpiť kyticu. Kvetinárstva pomôžu vytvoriť zloženie kvetín, ktoré symbolizuje dlhý a silný rodinný život.

Po šestnástich rokoch spoločného bývania „búrky“ v rodinách ustúpili, problémy odchádzajú. Pokoj, zdržanlivosť, vzájomné porozumenie. Spoj bude tvorivý improvizovaný. Pokúste sa im napísať úprimné, vtipné a láskavé quatrainy.

Ako správne a nesprávne darovať 16. výročie svadby:

 1. Nedbanlivosť sa nesmie dovoliť. Proces darovania musí byť nevyhnutne krásny, slušný.
 2. Pri prezentácii nehovorte o tom, aké ťažké pre vás bolo nájsť túto konkrétnu vec a koľko to stojí.
 3. Nedávajte peniaze slovami: „Kúp si niečo.“
 4. Nezabudnite zbaliť prekvapenie. Papier a stuhy by sa mali kombinovať.
 5. Zvieratá sa môžu dať po predchádzajúcom zabezpečení súhlasu hrdinov tejto príležitosti.
 6. Keď darujete svojmu milovanému manželovi darček k 16. výročiu svadby, nezabudnite obdivovať jeho inteligenciu, tvrdú prácu. Vďaka svojim vlastnostiam je váš domov skutočne „plnou misou“!
 7. Blahoželám vašej nádhernej manželke, nezabudnite si všimnúť, ako šikovne vedie svojho partnera v rôznych životných situáciách. Preto je v rodine pokoj a ticho. A predstavte darček:

Výročie Topazu - šestnásť rokov vernosti, vzájomného porozumenia. Kedysi sa dve srdcia spojili do jedného. Nikdy nezabudnem tento deň. Potešte sa navzájom svojimi 16. svadobnými výročiami krásnymi originálnymi darčekmi.

Čo môže žena dať manželovi na svadbu topaz?

Verí sa, že manžetové gombičky s topazom budú v tento deň vhodným darčekom. Môžete si však vybrať prsteň s týmto kameňom alebo sponu na kravatu. Akékoľvek šperky s topazmi spravidla urobia, preto sa zamerajte na to, či váš manžel miluje šperky alebo nie.

Môžete si vybrať niečo iné ako kameň, ale spojené s jeho menom. Napríklad, ak má vaše mesto fitness klub s názvom „Topaz“, môžete si kúpiť mesačné predplatné alebo pozvať svojho manžela / manželku do kaviarne „Topaz“. Vo všeobecnosti je na vás, aby ste vo svojom meste našli miesta s týmto menom a prekvapenie bude určite úspešné.

Čo môže manžel dať svojej žene na svadbu topaz?

Manžel, ako sa hovorí, sám Boh nariadil dať svojej manželke šperky, samozrejme, s topazmi! Môže to byť náušnica, náhrdelník, náramok, prívesok alebo brošňa. Každý vie, že ženy sa nezaoberajú šperkami. A preto, čím viac z nich, tým šťastnejší majiteľ.

Šperky si nemôžete vybrať sami, potom si kúpiť peňaženku, najlepšie dizajnérsku, a určite do nej investovať n-té množstvo peňazí, aby si váš manžel mohol kúpiť šperky, ktoré sa jej páčia.

A nezabudnite na kvety! Bez ohľadu na to, čo plánujete predstaviť, kytica nádherných kvetov, ktoré váš manžel miluje, bude vítaná. Kvety, rovnako ako šperky, ženy vždy potešia.

Čo môžu rodičia dať manželom topazovej svadby?

Kreatívni rodičia môžu prekvapiť manželov „živými“ darmi. Nech je to plnokrvné mačiatko, šteňa alebo papagáj. Meno nového člena rodiny je očividne Topaz! Znie to krásne a hrdo a vnúčatá si užijú živé tvory. Ak však vaše deti kategoricky nesúhlasia so zvieratami v dome, musíte túto myšlienku opustiť.

Potom venujte pozornosť dekoru. V tento deň budú veľmi vhodné všetky figúrky, rakvy, hodinky, shtofy alebo minibary, ktoré je možné vložiť z topazu.

Darujte niečo z nábytku: prútené stoličky a stôl, čajový stolík a podobne. Všeobecne o tom, o čom pár už dlho hovoril, ale stále si ho nekúpili.

Nikto nezakazuje rodičom nakupovať výrobky s topazom. Takýto darček môže urobiť každý, kto je pozvaný na svadbu topazu.

Čo môžu priatelia dať manželom na topaz svadbu?

Výber darčekov priateľom od priateľov tiež nie je obmedzený. Kupujte maľby: krajiny, zátišie, portréty, môžete si ich dokonca objednať a urobiť z manželov prekvapenie. Kytica sladkostí, ktorú vy sami môžete nazvať „Topaz“, bude príjemným darčekom, ktorý osladí život manželského páru.

16 rokov je dlhý čas, možno je čas vydať špeciálnu knihu na písanie histórie rodiny, aby sa v budúcnosti mohla odovzdávať z generácie na generáciu. Môžete si dokonca objednať rodokmeň, ale na tento účel budete musieť urobiť rozhovor s príbuznými a zistiť všetky podrobnosti.

Fotoalbumy a fotorámčeky, najmä elektronické, budú veľmi dôležité. V priebehu rokov sa archív rodinných fotografií jednoznačne doplnil o viac ako sto fotografií. Je čas dať ich do poriadku!

Pamätajte na jednu vec: všetko, čo predvediete manželom, najdôležitejšou vecou pre nich v tento deň bude vaša prítomnosť na ich osobnej rodinnej oslave!

TOP 29 sviatočných nápadov pre priateľov

Keďže sú hostia pozvaní na tento druh udalosti, pýtajú sa iba jednu otázku: „čo dať priateľom na prvé svadobné výročie?“ Alebo iný dátum. V takejto situácii sa oplatí preskúmať tieto myšlienky:

 1. Darčekový poukaz na návštevu kúpeľov, sauny alebo telocvične,
 2. Kempingové alebo športové vybavenie (ak to zodpovedá záľubám manželov),
 3. Ručne pečený koláč zdobený symbolickým nápisom,
 4. Ozdobné vankúše s fotografiami manžela a manželky,
 5. Nábytok a náradie pre chalupu (ak má rodina vidiecky dom s pozemkom),
 6. Štýlová stolná lampa alebo originálne lampy do spálne,
 7. Darčekové edície vašich obľúbených kníh,
 8. Držiak na kľúče na stenu
 9. Darčekové mince so znamením zverokruhu rodinných príslušníkov,
 10. Ručne vyšívaný obrázok (kríž, korálky, stuhy atď.),
 11. Peňažné prasiatko vo forme kravy (toto zviera vždy symbolizovalo sýtost a pohodu celej rodiny),
 12. Súbor pieskových obradov na vytvorenie skutočných majstrovských diel,
 13. Držiak na šperky, hodinky a manžetové gombíky,
 14. Sada vonných sviečok so sviečkami,
 15. Sada dekoratívnych nástenných dosiek s kreslenými obrázkami hrdinov tejto príležitosti,
 16. Výlet loďou pre dvoch
 17. Horkovzdušný balón nad mestom
 18. Spoločné ponorenie do otvorenej vody,
 19. Strom prianí orámovaný na plátne, na ktorom môžu všetci hostia zanechať teplé slová pre manželov alebo blahoželanie novinám,
 20. Obrázok „Rodokmeň“ alebo genealogická kniha,
 21. Nástenné hodiny so spoločnou fotografiou manžela a manželky,
 22. Odmeraná tyč zo zlata alebo striebra so slovami „Za daždivého dňa“,
 23. Tematické fotografovanie,
 24. Dizajnérske bábiky, podobné hrdinom tejto príležitosti,
 25. Rodinný erb, ktorého vytvorenie bude vykonávať odborník na heraldiku, pričom sa zohľadnia všetky vlastnosti rodiny,
 26. Deka pozostávajúca z dvoch polovíc (taký výrobok je vhodný pre ľudí s rôznymi teplotnými podmienkami, pretože na jednej strane je prikrývka veľmi hustá a teplá a na druhej strane ľahšia),
 27. Miesto na Venuši (táto planéta nebola vybraná náhodou - ako viete, Venuša je bohyňou lásky),
 28. Dary v mene rodiny do charitatívneho fondu (ak charita nie je cudzincom cudzincom),
 29. Imitácia automatu na peniaze.

Čo dať priateľom na ich svadobné výročie, v závislosti od dátumu

Mnohí novomanželia sa vzťahujú na prvé svadobné výročia s mimoriadnym strachom. Hostia by mali podporovať pohyblivú túžbu páru dať tejto udalosti osobitný význam a vopred rozmýšľať o tom, čo dať svojim priateľom na ich svadobné výročie.

Ak manželia neprestali byť novomanželmi a musíte nájsť, čo majú dať na 1 rok svadby priatelia, nazývaní chintsy výročie, si pozrite nasledujúce prezentácie:

 • Tlačené šatky, plienky pre budúce alebo už narodené dieťa, strihy tkanín,
 • Posteľné súpravy z príslušného materiálu,
 • Záclony, hrnce, obrusy, obrúsky a iné domáce textílie,
 • Hračkárske hračky z chintzu.

Budete musieť zlomiť mozog nielen o tom, čo dať priateľom na svadbu v Chintz - ďalších 365 dní manželstva si tiež zaslúži osobitnú prezentáciu. Od druhého výročia dostal titul papier, symbolické dary budú:

 1. Darčekové knihy, fotoalbumy, plagáty,
 2. Diáre, zápisníky, stolové kalendáre,
 3. Portrét manželov, puzzle s fotografiami manžela a manželky, remeslá v štýle origami.

3 roky po svadbe sa oslavuje každý výročie kože, To je veril, že priatelia môžu prezentovať na koženú svadbu:

 • Dvojica pravých kožených opaskov, tašiek alebo peňaženiek,
 • Fotoalbum v koženej obálke,
 • Kľúčenka, puzdro na okuliare, rakva alebo suvenír s koženými prvkami.

Nasledujúci rok sa otázka „čo dať priateľom na koženú svadbu?“ Nahrádza ďalšia - „než potešiť pár pri výročí bielizne? “- 4 roky manželstva spolu. Úspešné riešenia môžu zahŕňať:

 1. Odolná posteľná bielizeň,
 2. Obrusy, obrúsky, uteráky z tohto materiálu,
 3. Šperky, doplnky, ľanové pásy.

Prvé výročie spoločného života umožňuje milovaným v rodine zamyslieť sa nad tým, čo treba dávať drevená svadba priatelia (vzťah 5 rokov). Zvyčajne sa na taký sviatok manžel a manželka symbolicky snažia dať:

 • Drevené krájecie dosky, riady,
 • Police, stoličky, lavice vyrobené z masívneho dreva,
 • Drevené fotorámčeky a obrazy v nich, suveníry.

Keď ste prišli na to, čo predstavíte svojim priateľom na drevenú svadbu, začnite hľadať prezentáciu liatinové výročie (6 rokov svadby), pretože nie je ďaleko - len za rok. Relevantné dary budú:

 1. Akýkoľvek riad z liatiny vrátane panvíc a liatín,
 2. Krbové grily, gril na grilovanie,
 3. Ťažká váha alebo kancelárske sponky, suveníry alebo figúrky,
 4. Činky s činkami.

Siedme narodeniny rodiny naznačujú, že svojim svadobným výročiam môžete dať niečo medené, aby zodpovedali názvu sviatku:

 • Medené riady, umývadlá, podnosy,
 • Pohár „Pre silnú rodinu“,
 • Rytiny, postavy, figúrky z medi,
 • Medený samovar, držiaky na poháre,
 • Šperky vyrobené z medi a rakvy pre ne.

8. výročie svadby je cín, preto je múdre dávať 8-ročným manželom darčeky, ako napríklad:

 1. Potraviny v konzervách s duseným mäsom, kondenzovaným mliekom,
 2. Plechové tácky
 3. Darčekové sady čaju alebo kávy v plechových krabiciach alebo plechovkách.

Mnohí sú pripravení obísť všetky obchody, aby hľadali, čo majú dať priateľom 10 rokov svadby, zatiaľ čo v predchádzajúcom výročí, kamenina, nevenujte náležitú pozornosť. Dôležitosť tohto sviatku však nie je menšia ako dôležitosť nasledujúceho, preto by ste mali prejaviť svoju fantáziu a vybrať si symbolický darček, napríklad:

 • Stolová súprava alebo čajová súprava pre niekoľko ľudí,
 • Čajník, džbán, cukrová miska atď. od fajansy
 • Kameninové figúrky alebo suvenírové kompozície.

Desať rokov po svadobnom dni je na čase, aby si hostia natiahli šaty a hľadali, čo dať priateľom na 10 rokov manželstva. Vychádzajúc z toho, čo sa volá výročie ružovýmali by zvážiť predložené nápady:

 1. Hodvábne alebo saténové ružové obliečky,
 2. Živé ruže v kvetináči alebo kytici,
 3. Fľaša ružového vína alebo šampanského,
 4. Poháre, súpravy, pohovkové vankúše a iné kuchynské náčinie a bytové dekorácie v ružovej farbe.

Po 10. svadobnom výročí majú páry tendenciu široko oslavovať iba výročia. Napríklad najbližším okrúhlym dátumom je 15. výročie manželstva krištáľová svadba, Pri tejto príležitosti sú vhodné tieto prezentácie:

 • Krištáľové poháre alebo poháre,
 • Figúrky labutí, snubné prstene, iné symbolické figúrky,
 • Koše, vázy, tácky z krištáľu.

Tretia desiata manželského života začína výročie Čínynavrhnutie nasledujúcich možností prezentácií:

 1. Sada čajových alebo kávových šálok z porcelánu,
 2. Porcelánové čajníky, džbány alebo podnosy,
 3. Pôvabné podkovy z prezentovaného materiálu pre šťastie.

Nasleduje 25. strieborné výročie. Ak je rozpočet obmedzený a stále si hádate o tom, na čo dávať priateľov strieborná svadba lacno, skúste si pozrieť nasledujúce prezentácie:

 • Párové strieborné šperky,
 • Príbory z tohto kovu,
 • Strieborné mince pre šťastie.

Úloha „Čo dať priateľom na 25 rokov svadby?“ Zdá sa, že mnohí oveľa jednoduchšie ako v prípade budúceho výročia - perla, Keď sa objaví otázka „Čo predstaviť svojim priateľom na perlovej svadbe?“, Nezabudnite na tieto možnosti prezentácií:

 1. Perlové šperky - náhrdelníky, prstene, náramky atď. Jediným opatrením tejto prezentácie je, že jej majiteľ bude iba jedným z hrdinov tejto príležitosti vo forme svojej ženskej polovice, pretože nie je vhodné darovať takéto veci človeku. Ak je však darček správne prezentovaný, môže vyzerať veľmi výnosne, a preto
 2. Komické objednávky „Za vernosť rodine“, ozdobené perlami,
 3. Párové fotorámčeky so spoločnými fotografiami zdobenými perlami.

35 rokov po sobáši manželia oslavujú koralová svadba, V tomto prípade by boli vhodnými darmi:

 • Fľaša drahého červeného vína
 • Suveníry z koralov, tak populárne medzi obchodníkmi v horúcich strediskách,
 • Akékoľvek doplnky (šály, rukavice, dáždniky, klobúky atď.) Sú jasne červenej (koralovej) farby.

Nazvala sa taká dôležitá oslava ako 40. výročie manželského života rubínové výročie, vyžaduje seriózny prístup k výberu prezentácie. Za účelom nájdenia potrebného daru je potrebné obrátiť jeho pozornosť na veci ako:

 1. Šumivé červené víno,
 2. Spárované náramky alebo prstene s rubínovými vložkami,
 3. Koše na ukladanie maličkostí a šperkov, vyložené drahými alebo polodrahokamami malinovej farby.

Pri príležitosti osláv 45. výročia výročie zafírVýročí sú zvyčajne dosť starí ľudia, takže vaše priateľstvo bude pravdepodobne celé roky testované. Aby ste nesklamali blízkych priateľov, je dôležité zodpovedne zvoliť správny darček. Vynikajúcim nápadom by bolo predstaviť hrdinov tejto príležitosti:

 • Bytový textil vo forme podstielky, záclon, posteľných prikrývok, koberčekov atď. tmavo modrá
 • Miniatúrne fontány pre letné chaty,
 • Rybárske potreby (ak aspoň jeden alebo obaja manželia majú radi rybolov).

Pri nasledujúcich výročiach staršie páry zriedka pri príležitosti svojich výročia radšej organizujú bohaté oslavy. Najčastejšie si takéto dátumy pamätajú príbuzní a priatelia, ktorí, ktorí chcú potešiť svojich blízkych, začnú hádať svoje mozgy pred prezentáciami. Je nepochybné, že v tomto veku je pre starých ľudí oveľa dôležitejšie získať pozornosť a láskavé slová od príbuzných, ale materiálny dar ich môže obohatiť. Nasledujúce možnosti sú vhodné ako prezentácie pre takúto vážnu príležitosť:

 1. Výlet do kúpeľov alebo výlet do mesta alebo krajiny snov výročí,
 2. Fotokniha, v ktorej môžete zhromažďovať všetky nezabudnuteľné fotografie manželov od chvíle, keď sa stretli,
 3. Фильм-поздравление от детей, внуков и друзей, сопровождаемый фотографиями виновников торжества и теплыми словами от дарителей,
 4. Teplé šály, palčiaky alebo ponožky, vyrobené sami a preukazujúce vašu starostlivosť o výročia.

Ako si vybrať, čo dáte priateľom na svadobné výročie

S cieľom predstaviť zaujímavý, jasný a nezvyčajný darček manželskému páru je dôležité vziať do úvahy také momenty a pravidlá, ako sú:

 • Je vhodné vyhnúť sa univerzálnym prezentáciám. Je lepšie, ak táto vec bude zodpovedať konkrétnej príležitosti a bude symbolizovať dátum výročia, jeho názov,
 • Nesmieme zabúdať na vek, zdravotné vlastnosti a temperament manžela a manželky - padákový skok môže byť odpoveďou na otázky „Čo môžu priatelia dať na svadobný rok?“ Alebo „na čo dať priateľom svadbu na 10 rokov?“. Okrem toho otázku „čo dať priateľom na perlovej svadbe?“ Nedá sa vždy vyriešiť týmto spôsobom - človek by mal vychádzať z charakteristických znakov určitého páru,
 • Ručne vyrobený darček je vždy cennejší ako nákup. Ak nemáte príležitosť niečo urobiť sami, skúste do produktu priniesť aspoň zlomok individuality a vlastného štýlu. Potom na prvý pohľad na vec budú mať hrdinovia vždy na teba spomienky
 • Povinnými doplnkami k daru by mali byť pohľadnica, kytica kvetov a originálne zablahoželanie. Mnohým sa zdá, že je potrebné predstaviť niečo solídne a drahé, aby ste dali priateľom a iným impozantným dátumom 25 rokov manželstva. Zároveň zabudnú na tieto malé veci a považujú ich za voliteľné, hoci sú to práve oni, ktorí dávajú súčasnosti osobitný šarm a úplný vzhľad,
 • Nenechajte sa prenasledovať vysokými nákladmi - je oveľa dôležitejšie zvoliť si úprimný darček, ktorý preukáže váš vrelý prístup k manželom a túžbu ich potešiť. Preto, ak napríklad hádate o tom, čo dať striebornej svadbe lacno, nemali by ste sa za to hanbiť - skúste si vybrať dojemný darček, ktorý zohľadní vkus a preferencie manžela a manželky.

Čo je lepšie nedať svojim svadobným výročiam priateľom

Bez ohľadu na to, či sa musíte rozhodnúť, čo dať svojim priateľom na svadbu v Chintz, alebo im zablahoželať k výročiu safíru, mali by ste sa vyhnúť nasledujúcim možnostiam:

 • Peniaze (môžu uraziť hrdinov tejto príležitosti alebo naopak vyzerať smiešne, ak nič nepotrebujú),
 • Veci súvisiace so zlými znakmi (ostré a rezné predmety, hodinky, zrkadlá, šatky atď.),
 • Prezentácie, ktoré nie sú vhodné pre konkrétny pár (napríklad pri výbere toho, čo dať priateľom na svadobný rok, sotva stojí za to kúpiť si náradie a vybavenie pre záhradu - v tomto veku sú mladí ľudia stále ďaleko od záhradných záležitostí),
 • Nepotrebné veci (výnimkou sú iba tie položky, ktoré sú symbolické a sú navrhnuté tak, aby odrážali názov výročia),
 • Dar určený iba pre jedného z rodinných príslušníkov.

Pin
Send
Share
Send
Send