Užitočné tipy

Ako odmietnuť Paxil

Pin
Send
Share
Send
Send


www.preobrazhenie.ru - Transfiguračná klinika - Anonymné poradenstvo, diagnostika a liečba chorôb s vyššou nervovou aktivitou.

  • Ak máte otázky pre konzultanta, opýtajte sa ho osobnou správou alebo použite formulár "opýtajte sa " na stránkach našej stránky.


Môžete nás tiež kontaktovať telefonicky:

  • 8 495-632-00-65 Multichannel
  • 8 800-200-01-09 Hovor v rámci Ruska je zadarmo


Vaša otázka nezodpovedá!

Boli sme prví a zostali najlepší!

Povedz mi, je to normálne?
- to je dobré.

Už som si myslel, ale nebol som falošný?
- nevylúčené

Ako rýchly je Paxil?
- T1 / 2 sa líši, ale zvyčajne je jeden deň (16 - 24 hodín).

(v súčasnosti je to stále v mojom tele?
- nie

Prečo neexistuje výber?
- Len sa to stalo a prečo by to malo byť?

Alebo sa objaví neskôr?
- nie

Kedy?
- sa nezobrazí

Zníži sa hmotnosť po vysadení lieku a ako rýchlo?
- ak konzumujete menej kalórií, ako miniete

VYTVORIŤ NOVÚ SPRÁVU.

Ste však neoprávnený používateľ.

Ak ste sa už predtým zaregistrovali, potom „prihlasovacie meno“ (prihlasovací formulár v pravej hornej časti stránky). Ak ste tu prvýkrát, zaregistrujte sa.

Ak sa zaregistrujete, budete môcť v budúcnosti sledovať odpovede na vaše správy, pokračovať v dialógu o zaujímavých témach s ostatnými používateľmi a konzultantmi. Okrem toho vám registrácia umožní viesť súkromnú korešpondenciu s konzultantmi a ostatnými používateľmi stránok.

Komentáre

urobili ste veľkú chybu tým, že ste s paroxetínom liečili len 2 mesiace a bez povolenia ste tento liek zrušili. Po jeho zrušení ste vyvinuli výrazný abstinenčný syndróm.

Keďže paroxetín spôsobuje najdlhší a najvýraznejší abstinenčný syndróm zo všetkých serotonergných antidepresív, odporúčam vám pokračovať v liečbe modernejšími, miernymi a slabšími vedľajšími účinkami escitalopramu (cipralex alebo selectra).

Váš lekár má pravdu, že antidepresívna liečba by sa mala vykonávať dlhodobo, najmenej 6 - 12 mesiacov av niektorých prípadoch oveľa dlhšie.
Pridám vás do programu Skype a čakám na správy od vás o vami vybranom antidepresíve z dvoch liekov, ktoré som označil.

Ďakujeme za vašu odpoveď!
Teraz je siedmy deň po návrate do spoločnosti Paxil. Beriem 10 mg (pol tablety). Je pravda, že lekár predpísal 20 mg, ale na 10 sa cítim dosť normálne.

Pohoda: Normálne spím, niekedy je úzkosť, ale neobťažuje ma to (to znamená, že s tým môžem žiť a nevenovať pozornosť), chvenie rúk, je ťažké sa sústrediť (najmä jemné motorické zručnosti), vždy som písal aj napriek klávesnici, Teraz tlačím s veľkými ťažkosťami, ospalosť je hrozná a doma netúžime robiť nič. Priatelia hovoria, že môj hlas sa chveje a moja reč je zle spojená (zmätený v menách, slovách, myšlienkach). To mi najviac vadí, pretože v mojej práci musím rýchlo prejsť z angličtiny do ruštiny a robiť dôležité rozhodnutia, veľa rozprávať.

Pokiaľ ide o zmenu krvného tlaku. Neviem o žiadnej z nich. Čítal som, že v zásade je všetko na serveri Cipralex. Vyberám si to, ale pred zmenou chcem položiť otázky:
1. Vyskytne sa pri prechode na Cipralex syndróm z vysadenia z Paxilu?
2. Môže sa stať, že Cipralex nepomôže? Paxil mi veľmi pomohol.
3. Ak sa chcem vrátiť do Paxilu - pomôže mu znova?
4. Z prírastku hmotnosti Paxil. Cipralex - je to v tomto ohľade lepšie?

Kedy sa vyvíja abstinenčný syndróm?

Psychotropné lieky si vyžadujú nielen správny režim, ale aj dodržiavanie ukončenia liečebného režimu. Pri prudkom prerušení liečby sa objavia príznaky, ktoré sú charakteristické pre abstinenčný syndróm. Najčastejšie sa vyvíja niekoľko dní po užití poslednej tablety, ale sú známe prípady príznakov pri jednorazovom prijatí.

Abstinenčný syndróm trvá približne dva týždne, ale niekedy môžu vedľajšie účinky pretrvávať až dva mesiace. Trvanie závisí od toho, koľko pacient užil liek a v akých dávkach.

Dôsledky stiahnutia Paxilu

Uskutočnili sa štúdie na dobrovoľníkoch, ktorí odhalili účinky ukončenia liečby Paxilom u tretiny všetkých pacientov, ktorí ukončili liečbu. Väčšina z nich mala príznaky ako: závraty, bolesti hlavy, tinitus, nepohodlie v končatinách, podobné elektrickému šoku, tras, nevolnosť, zhoršené vedomie, poruchy spánku, nepokoj, agresivita.

Uvedené prejavy boli vyjadrené v rôznych stupňoch intenzity, objavovali sa a vymizli v rôznych intervaloch po ukončení liečby. U dospievajúcich a mladých pacientov sú po zastavení liečby možné samovražedné myšlienky a samovražedné pokusy.

Režim odňatia paxilu

Aby ste sa vyhli dôsledkom abstinenčných príznakov, musíte vedieť, ako správne zrušiť Paxil. Na tento účel dodržujte špeciálnu schému, ktorá opakuje dávkovací režim na začiatku liečby, ale v opačnom poradí. Takže každé 2 týždne môže byť dávka paxilu znížená o 10 mg až do úplného zrušenia.

Ak teda osoba užije 50 mg, potom by mal dva týždne vypiť 40 mg, potom ďalšie dve 30 mg, každý 20 mg a posledné dva týždne 10 mg. Celkové zrušenie Paxilu trvá asi dva mesiace.

Zároveň je dôležité zabezpečiť, aby človek nezabudol, že potrebuje piť lieky. Dokonca aj jediný priechod tablety môže viesť k rozvoju tohto syndrómu.

Ak sa vyskytne, predpíšte dávku, ktorá predchádzala vzniku vedľajších účinkov.

psychiater: „Paxil je účinné antidepresívum, ale veľa pacientov sa ho bojí užívať, pretože je„ ťažké vystúpiť “. V skutočnosti odstránenie Paxilu vyžaduje opatrnosť. Ak sa však budete riadiť osobitnou schémou, nebude to mať dobrý zdravotný stav pacienta a výsledok liečby bude viditeľný na dlhú dobu. “

Pin
Send
Share
Send
Send