Užitočné tipy

Ak sa heslo nedá resetovať, obnovte Apple ID

Pri generovaní ID systém vyžaduje dlhé a nezvyčajné heslo. Ľudia naznačujú niečo neobvyklé, čo vedie k strate šifry. Potom sa využívanie služieb spoločnosti stáva nemožným. Ale na otázku: "Existuje spôsob, ako používateľ zabudnúť Apple ID?„Existuje jednoduchá odpoveď:“Áno, musíte obnoviť».

Metóda 1 Obnovenie telefónu

Ak sa používateľ rozhodne resetovať ho z telefónneho čísla tretej strany prostredníctvom služby Imei, zobrazí sa upozornenie, že na vrátenie účtu budete musieť prevziať heslo zo siete.

 • Ak máte k dispozícii zariadenie s iOS 10 alebo MacOS, mali by ste ho použiť na odstránenie bezpečnostnej šifry.
 • Parameter „Reštartujte počítač z iného zariadenia»V tretej etape konania. Ak takéto tlačidlo neexistuje, musíte kliknúť na tlačidlo „Spustiť obnovenie ...».

Obnova účtu Apple ID je niekedy oneskorená o niekoľko dní alebo dokonca týždňov, preto by sa navrhovaná metóda mala vykonať ako posledná.

Metóda 2 Načítanie pomocou pošty

Obnovenie Apple ID e-mailom nezaberie veľa času, musíte však otvoriť e-mailovú adresu, na ktorú bol účet vytvorený:

 • Otvorte internetový prehľadávač a kliknite na odkaz.
 • V novom okne zadajte poštovú adresu a pokračujte ďalej.
 • V zozname možností obnovenia uveďte „Overenie e-mailom».
 • List so sprievodcom krok za krokom by mal byť doručený poštou. Kliknite na hypertextový odkaz a vykonajte všetky uvedené operácie.

Metóda 3 Obnova PC

Cez počítač bude celý proces trvať niekoľko minút:

 • Otvorte ponuku, prejdite na „Parametre systému"A kliknite na logo iCloud. Pre vás tu.
 • Vyberte kategóriu “účet».
 • Kliknite na tlačidlo „Zabudli ste Apple>

Metóda 4 Obnovenie v predložených číslach

Ak nezabudnete na otázky uvedené pri generovaní profilu v iPhone, môžete obnoviť kľúč pre bezpečnostné otázky:

  Otvorte prehliadač a vložte odkaz “https://iforgot.apple.com/password/verify/apple>

Ak je všetko v poriadku, heslo sa vynuluje.

Čo robiť, ak ste zabudli svoje Apple ID, ale zapamätanie si nie je možné?

Za technickú podporu stojí za zmienku.

Kľúčová hodnota a to, či je možné obnovenie zrušiť

Kľúč na obnovenie Apple ID - čo je to?

Je potrebné prejsť dvojstupňovým overením účtu vlastníka zariadenia, čo zvyšuje ochranu uložených informácií: obrázkov, dokumentov a iných materiálov pred neoprávneným prístupom. Systém potrebuje nielen heslo zo systému, ale aj obnovovací kľúč, inak bude záznam uzavretý.

Ak sa pokúsite kľúč vrátiť, nastane otázka: “Ako vrátiť späť nástroj Apple Recovery>

Takto to funguje

Obnovenie účtu je postup, pomocou ktorého môžete získať prístup k svojmu účtu Apple ID späť, ak nemáte dostatok informácií na obnovenie hesla. Z bezpečnostných dôvodov môže postup vymáhania trvať niekoľko dní alebo viac.

Najrýchlejší a najjednoduchší spôsob obnovenia hesla je použitie zariadenia Apple. Pred začatím postupu obnovenia účtu sa pokúste obnoviť zabudnuté heslo na dôveryhodnom zariadení. Alebo môžete pomocou zariadenia iPhone, iPad alebo iPod touch vášho priateľa alebo príbuzného obnoviť svoje heslo pomocou aplikácie Nájsť iPhone. Môžete dokonca navštíviť Apple Store a požiadať o používanie zariadenia v obchode.

Ak žiadna z týchto metód nepomôže, prejdite na adresu appleid.apple.com a vyberte možnosť „Zabudli ste svoje Apple ID alebo heslo?“. Poskytnite čo najviac informácií a začnite proces obnovy účtu. Chápeme, že toto oneskorenie je nepohodlné, ale je dôležité, aby sme váš účet a informácie uchovávali v bezpečí.

Ďalšie kroky?

Po odoslaní žiadosti o obnovenie účtu dostanete e-mail s potvrdením žiadosti, ako aj očakávaný dátum a čas obnovenia prístupu.

Na konci postupu dostanete od spoločnosti Apple textovú správu alebo automatický telefonický hovor s pokynmi, ako získať prístup k svojmu účtu. Postupujte podľa nich a okamžite získajte prístup k svojmu Apple ID.

Ako obnoviť heslo Apple ID prostredníctvom e-mailu?

Ak chcete použiť túto metódu, musíte mať prístup k e-mailovej adrese, na ktorej je zaregistrované vaše Apple ID. V takom prípade je možné heslo obnoviť v priebehu niekoľkých minút.

Krok 2. Nájdite odkaz „Obnoviť heslo“ a kliknite naň.

Krok 3. Vyberte „Overenie“ e-mailom a zadajte poštovú adresu, na ktorú bol zaregistrovaný účet Apple ID

Krok 4. Otvorte list, ktorý prišiel na vašu poštu, av jeho tele kliknite na odkaz, ktorý vám umožní resetovať aktuálne heslo a nastaviť nové heslo.

Často sa stáva, že používatelia nemajú prístup k e-mailu, na ktorý čakajú na e-mail, s pokynmi na obnovenie hesla. Dôvod je často bežný - zabudlo sa aj heslo k poštovej schránke. V takom prípade musíte odpovedať na bezpečnostné otázky zadané pri registrácii Apple ID.

Skontrolujte stav alebo zrušte požiadavku

 • Môžete kedykoľvek zistiť, ako dlho bude proces obnovenia trvať alebo kedy sa objavia ďalšie informácie. Stačí ísť na stránku iforgot.apple.com a zadať svoje Apple ID.
 • V niektorých prípadoch, ak poznáte svoje Apple ID, môžete poskytnúť informácie o kreditnej karte, aby ste znížili latenciu. Ak dostanete takúto príležitosť, pošle sa žiadosť o autorizáciu banke, ktorá vám kartu vydala. *
 • Ak sa môžete prihlásiť, čakacia doba sa automaticky skončí a môžete okamžite použiť Apple ID.

* Apple Pay nemožno použiť ako kreditnú kartu. Ak ste zadali informácie o bankovej karte správne, ale budete požiadaní o opätovné zadanie bezpečnostných údajov, kontaktujte banku, ktorá kartu vydala. Táto inštitúcia pravdepodobne odmietla pokusy o autorizáciu.

Ako obnoviť heslo Apple ID zodpovedaním bezpečnostných otázok?

Krok 2. Nájdite odkaz „Obnoviť heslo“ a kliknite naň.

Krok 3. Vyberte „Odpovedať na bezpečnostné otázky“

Krok 4. Teraz musíte zodpovedať všetky kontrolné otázky uvedené počas registrácie a kliknite na tlačidlo „Ďalej“.

Krok 5. Ak sú odpovede správne, systém vás vyzve na zadanie nového hesla

Ale čo keď sa odpovede nezmestia ani po opakovanom zadaní? Bohužiaľ, budete musieť kontaktovať technickú podporu spoločnosti Apple. To je možné vykonať telefonicky aj pomocou špeciálnej stránky na webových stránkach spoločnosti.

Ako obnoviť heslo Apple ID obnovením hesla z dôveryhodného zariadenia?

Mnoho používateľov používa dvojfázové overenie Apple ID, ktoré vám umožňuje ďalšiu ochranu osobných údajov pred škodlivými činnosťami. Ak máte aktívne ochranné opatrenia, obnovenie hesla bude ešte jednoduchšie.

Prejdite na stránku Apple ID, kliknite na odkaz „Zabudli ste heslo“ a zadajte používateľské meno svojho účtu. Potom musíte zadať obnovovací kľúč a vybrať dôveryhodné zariadenie, na ktoré bude verifikačný kód doručený. Tento kód bude potrebné uviesť vo formulári, ktorý sa otvorí na webe, po ktorom bude k dispozícii obnovenie hesla.

Ak bol obnovovací kľúč zabudnutý alebo stratený, spoločnosť Apple sa bez technickej podpory už neobíde.

Odporúčané pre vlastníkov iPhone:

Ak sa vám táto téma páči, vložte do spodnej časti článku 5 hviezdičiek. Sledujte nás na stránkach VKontakte, Facebook, Twitter, Instagram, Telegram a Yandex.Zen.