Užitočné tipy

Chcete vedieť, ktorý formát videa podporuje program PSP?

Najprv musíte overiť, či je video vhodné na pozeranie. Súbor musí byť vhodný pre formát MP-4 s kodekmi ASP alebo AVC. Veľkosť video súboru by nemala prekročiť 320 x 240.

Ak formát nespĺňa tieto požiadavky, skonvertujte ho na požadované hodnoty. Môžete použiť programy určené na prevod video súborov. Na vyhľadávanie takýchto programov použite frázu v rôznych vyhľadávacích nástrojoch - Converter for PSP. Napríklad jednoduchý program Nero Recode. Ak ste vytvorili súbor ASP, uloží sa súbor s názvom M4V päťmiestny .mp4. A ak AVC, bude to názov MAQ päťmiestny .mp4. Stiahnite si súbory, ktoré ste dostali, do konzoly. V priečinku MP_ROOT sú 2 priečinky 100ANV01 a 100MNV01. Najprv zrušte súbor AVC a potom ASP.

1. Stiahnite a nainštalujte prevodník pre PSP

Stiahnite si distribučný balík programu. Počkajte na dokončenie sťahovania a potom spustite stiahnutý súbor. Inštalátor sa otvorí pomocou podrobných pokynov, z ktorých môžete nainštalovať prevodník pre PSP. Inštalácia trvá iba pár minút, po ktorých môžete priamo začať proces prevodu.

2. Vyberte súbor, ktorý chcete previesť

Spustite program, kliknite na tlačidlo Pridať súboryumiestnené v ľavom hornom rohu rozhrania a vyberte položku Pridať video: Otvorí sa okno na výber video súboru na konverziu. Nemusíte sa obávať, že video z jedného alebo druhého formátu nie je vhodné na transkódovanie: Video konvertor PSP spoločnosti Movavi podporuje širokú škálu obrazových a zvukových formátov: MP4, AVI, FLV, 3GP, MP3 - a tiež vám umožňuje prevádzať videá z nechránených. DVD-ROM.

3. Vyberte požadovaný formát

V spodnej časti prevodníka otvorte kartu zariadenie, V zobrazenom zozname kliknite na ikonu PlayStation a vyberte vhodný profil s pripravenými nastaveniami. Môžete tiež pripojiť svoje zariadenie k počítaču a kliknúť na tlačidlo s ikonou mobilného telefónu na pravej strane rozhrania - program automaticky zistí vaše zariadenie a vyberie optimálny profil.

4. Spustite proces prevodu

Keď začnete konvertovať, musíte najskôr vybrať priečinok na ukladanie hotových filmov. Môžete to urobiť kliknutím na tlačidlo s ikonou priečinka - nachádza sa vedľa zoznamu Uložiť priečinok v dolnej časti okna prevodníka.

5. Nahrajte konvertované video do PSP

Na konci procesu konverzie je možné dokončené video stiahnuť do vášho poskytovateľa internetových služieb.

Zapnite PSP a pripojte ho k počítaču pomocou kábla USB. Potom vyhľadajte položku v ponuke nastavení PSP USB pripojenie a stlačte tlačidlo X, Váš počítač teraz dokáže rozpoznať vášho poskytovateľa internetových služieb na sťahovanie údajov.

Otvorte priečinok s pamäťovou kartou PSP a vyhľadajte v ňom priečinok VIDEO, Ak taký priečinok neexistuje, jednoducho ho vytvorte ako ktorýkoľvek iný priečinok. Teraz otvorte priečinok s konvertovaným video formátom PSP a skopírujte ho. Potom prejdite do priečinka VIDEO na pamäťovú kartu PSP a do nej vložte skopírované videá.

To je všetko hotové! Teraz môžete používať PSP nielen na počúvanie hudby, ale aj na sledovanie videa.

Ak používate Windows a chcete nielen prevádzať video do rôznych formátov a ukladať ho pre mobilné zariadenia, ale tiež nahrávať, upravovať a upravovať videá, vytvárať filmy a prezentácie, venujte pozornosť Movavi Video Suite - balíka najlepších programov Movavi, ktorý zahŕňa všetko, čo potrebujete na nahrávanie a spracovanie videa: konvertor videa a editor videa, programy na vytváranie prezentácií z fotografií, nahrávanie z monitora, snímanie z kamier, televíznych tunerov a videokaziet a mnoho ďalšieho. Stiahnite si skúšobnú verziu Movavi Video Suite pre Windows a rozšírte svoje zážitky z videa.

Zadarmo PSP Video Converter

Chcete si na svojom PSP vychutnať svoje obľúbené filmy (PSP Fat, PSP Slim, PSP Bright a PSP Go)? Potom je Lucky Video Converter pre vás riešením! Lucky Video Converter je úplne zadarmo PSP prevodník, pomocou ktorého môžete prevádzať akékoľvek video - MPEG, FLV, MOV, MP4, AVI, WMV - na vaše PSP. Tento prevodník môžete tiež použiť na extrahovanie zvuku z videa. Prevod videa do formátu MP3 pomocou programu Lucky Video Converter a vaše obľúbené soundtracky vás vždy sprevádzajú!

Konverzia videa na PSP je veľmi jednoduchá. Vykonajte týchto 6 krokov:

Krok 2: Pridajte video súbor do programu

Spustite program Lucky Video Converter. Potiahnite video, ktoré chcete previesť, do okna programu. alebo:

  • kliknite na tlačidlo Pridať súbor,
  • v okne, ktoré sa otvorí, vyberte video, ktoré chcete previesť na PSP,
  • stlačte tlačidlo otvorený.

Online prevodník zariadení

Pomocou online prevodníka PSP môžete ľahko prevádzať svoje video súbory rôznych formátov do formátu Sony Playstation Portable (PSP). Stačí nahrať súbor alebo poskytnúť adresu URL súboru.

Chyba: množstvo vstupu prekročilo limit v 10.

Ak chcete pokračovať, musíte aktualizovať svoj účet:

Chyba: celková veľkosť súboru bola prekročená 100 MB.

Ak chcete pokračovať, musíte aktualizovať svoj účet:

Chyba: celková veľkosť súboru prekročená v 8 GB.

Pre platené účty ponúkame:

    Až do 8 GB celková veľkosť súboru v jednej konverznej relácii 200 súbory na jednu konverziu Vysoká priorita a rýchlosť konverzie plná nedostatok reklamy na strane Zaručené peniaze späť
    na 100 Mb celková veľkosť súboru v jednej konverznej relácii 10 súbory na jednu konverziu Normálna priorita a rýchlosť konverzie dostupnosť reklamy

Nemôžeme odovzdávať videá z Youtube. Na stiahnutie nástroja na stiahnutie videa z Youtube kliknite sem.