Užitočné tipy

Narodeniny prekvapenie: najoriginálnejšie nápady

Pin
Send
Share
Send
Send


Hlavným pravidlom úspešného prekvapenia je, že by to malo spôsobiť iba búrku emócií. Hádať, človek musí vychádzať z vkusu človeka, jeho túžob a charakteru. Prekvapenie k narodeninám priateľky by v žiadnom prípade nemalo znamenať kúpu veci, ktorú už dlho chcela - je to príjemný, ale stále len darček. Dajte emóciám lepšie - sú oveľa cennejšie ako akékoľvek iné veci.

Pre prekvapenie, ktoré bude skutočným prekvapením, zvoľte okamih, keď vašu priateľku nič nerozptyľuje. A nezabudnite pripraviť pár dobrých slov. No, aby ste nemali bolesti hlavy, povieme vám 23 pôvodných nápadov, ako urobiť narodeninové prekvapenie pre priateľku, ktorá sa zmestí do akéhokoľvek rozpočtu.

Ak nemáte veľa finančných prostriedkov

Prekvapenie box, Darčeková krabička, len odmietnuť obvyklú prezentáciu, je lepšie ju naplniť motýlikmi, kvetmi alebo balónikmi.

Balónové prekvapenie, Nafúknite veľa guličiek, skryte ich za dvere a zabalte ich do plastu tak, aby nevypadli. Keď priateľ otvorí dvere ráno, padnú na ňu. Takéto prekvapenie k narodeninám ocenia dievčatá s humorom.

Veľa prianí, Vyžiadajte si svoje meno a vytlačte ich na obyčajný papier. Pošlite ich do všetkých denných itinerárov.

Gratulujeme k chodníku, Spomeňte si na svoje detstvo a na asfalt alebo na stenu oproti domu nakreslite slávnostný nápis z pasteliek.

Gratulujeme k billboardu, Prenajmite si štít na reklamu a umiestnite na neho jej portrét s prianím. Váš priateľ určite také prekvapenie ocení.

Peniaze kytice, Ak plánujete dať peniaze, namiesto štandardnej kytice v nich nájdete kyticu guličiek, skrývajúcu peniaze, iskry, konfety.

Nahrávanie piesní, Nahrajte so svojimi priateľmi zábavnú pieseň a zablahoželať vašej priateľke.

Korčuľovanie alebo lístok na kolieskových korčuliach, Veľkým prekvapením bude tajné zhromaždenie niekoľkých blízkych priateľov, pozvanie narodeninového dievčaťa a jazda na kolieskových korčuliach alebo korčuľovanie so zábavnou spoločnosťou.

Požičovňa bowlingových dráh, Zarezervujte si skladbu vopred, aby ste nemuseli stáť v súlade s jej narodeninami v deň jej narodenín. A keď je hra zaplatená, rozdeľte sa na tímy a pomôžte vyhrať hrdinu tejto príležitosti.

Gratulačná báseň, Pamätajte si všetky dátumy, prezývky, vtipy, ktoré sú pre vás dôležité, a všetko zahrňte do osobnej gratulačnej básne. Dá sa hovoriť ústne alebo na krásnej karte.

Fortune cookie, Môžete si ju kúpiť alebo piecť sami vložením kúskov papiera so skvelými predpoveďami do hotových súborov cookie.

Kytica zo sladkostí alebo krabica so sladkosťami, Kyticu je možné vyrobiť samostatne zakúpením všetkých potrebných sladkostí alebo zakúpením v špecializovanom obchode. Aj keď je narodeninovou dievčinou dospelá žena, poteší ju veľká škatuľka so sladkosťami, ovocím a láskavejším prekvapením. V prípade potreby je možné vo vnútri skryť aj ďalší darček.

Obrovská socha snehu, Ak je v zime naplánované narodeniny priateľky, môžete oslniť obrovského snehuliaka neďaleko jej domu tak, že ho oblečíte v klobúku a dáte mu do ruky kopu loptičiek. A potom, rovnako ako v detstve, ju zavolajte a zariadte snehový boj s darčekom pre víťaza.

Soška Oscara, Ak priateľ plánuje oslavu narodenín, môžete vopred upozorniť všetkých hostí a hrať na Oscaroch. Hostia môžu dať nominácie a narodeniny - hlavnú cenu.

Hľadanie darčekov, Zorganizujte sviatočné hľadanie priateľky na narodeniny svojej priateľky a hľadajte darček. Napríklad jej dajte nejaký malý darček, v ktorom bude ležať prvé vodítko. Potom, keď nájde prvé prekvapenie, môžete skryť ďalšie malé prekvapenie (lesk, tiene, vreckovky, zápisník, pero, medailu „Najlepší priateľ“, všetko, čo príde na myseľ) a ďalšie rady. Takže kým nenájde hlavný darček.

DIY narodeniny prekvapenie

Prekvapením je blahoželanie nielen originálne, ale aj nečakané. Veľkou chybou pri príprave prekvapenia je príliš tajomný vzhľad, vyhýbanie sa komunikácii a ďalšie atypické veci. Preto prvé pravidlo, ako zariadiť prekvapenie pre milovaného človeka, je robiť všetko ako obvykle.

Ďalšou otázkou je, ako prekvapiť a očariť narodeninového chlapca. Keďže ráno nebudete prekvapení, predstierajte, že ste zabudli na slávnostný deň. Narodenec bude samozrejme zmätený a rozrušený - to je pre neho viac ako kompenzované večer. Ak osoba 100% vie, že ste na to nemohli zabudnúť - urobte blahoželanie. Kytica kvetov (alebo fľaša lacného vína pre mužov) a pár fráz o službe sú niečo, čo dôkladne zmiasť a zmiasť aj tých najnáročnejších ľudí.

Ale vo večerných hodinách si môžete uvedomiť všetky najkreatívnejšie nápady - prekvapujúcu párty, quest, tombolu a len romantický večer pre dvoch. Aké prekvapenie stojí za to urobiť, dnes sa pokúsime porozumieť.

Ak vám finančné prostriedky umožňujú zariadiť niečo viac

Jazda na limuzíne, Zarezervujte si so svojimi priateľmi večerný výlet po meste v limuzíne a oslávte v ňom narodeniny.

Prenajať stôl, Zarezervujte si stôl v klube a usporiadajte skutočný večierok s blízkymi priateľmi (povedzte priateľovi, že ste sa o všetko postarali, len vopred upozornite, aby sa mohla pripraviť. Okrem klubu si môžete vybrať pláž, motorovú loď, len stánok v kaviarni.

Súkromný tanec, Ak máte párty s mládencami - objednajte narodeninový tanec ako súkromný tanec. Ale s takým prekvapením buďte opatrní, ak je vaša priateľka vydatá.

Kúpeľné osvedčenie, Kúpte si osvedčenie pre relaxačné kúpeľné procedúry a vezmite si ho po náročnom dni. Tým sa výrazne zmierni únava a pripraví sa na skutočnú dovolenku.

Strip členstvo v tanci, Aj keď kamarátka nikdy nemala osobitnú lásku k športu, určite by rada cvičila pylony.

Kampaň na lúpanie rýb, Zatiaľ čo ryby Garry Rufy odstraňujú z nôh drsnú pokožku, môžete si urobiť skvelý rozhovor so spoločnosťou vašich najbližších priateľiek nad šálkou kakaa alebo voňavého čaju.

Účasť Master Class, Na špecializovaných stránkach si môžete kúpiť individuálnu alebo skupinovú majstrovskú triedu ľubovoľného predmetu - od výroby mydla až po osvojenie si základov samby.

Deň vo vodnom parku, Aj v zime sa môžete cítiť ako kráľovná pláže. Vo vodnom parku nemusíte jazdiť na šmýkačkách - je tu tiež vírivka, sauna a relaxačná zóna.

A aj keď je táto myšlienka dokonca najodvážnejšia, určite sa stane ďalším dôvodom vašich úsmevov v priebehu rokov. Nerobte banálne prekvapenia, ako je nákup obrovského medveďa - vyzývame vás na viac ako dvadsať možností na skutočne skvelé prekvapenie k narodeninám vašej priateľky. Premýšľajte a cvičte.

Aké zábavné sú narodeniny?

Tradičné slová, dary a sviatky začínajú pomaly, ale určite zostanú v minulosti. Teraz je kreatívne veľmi dôležité - čím originálnejší je spôsob zablahoželania, tým lepšie.

Jeden z najúžasnejších a najmodernejších darčekov sa považuje za video prekvapenie. Za týmto účelom sami natočíte video s gratuláciou všetkým priateľom a príbuzným, spracujete všetok materiál a urobíte krátke video pomocou editora videa. Bude to ten, kto bude tvojím darom pre narodeninového muža. Video môžete uverejniť na sociálnych sieťach, poslať ho e-mailom alebo ho zobraziť na veľkej obrazovke v mieste štúdia alebo práce. Táto metóda má jednoducho ohromujúci účinok, ale vyžaduje predchádzajúci súhlas s vedením.

Môžete tiež nahrávať video pozdravy od úplne cudzincov - stačí sa obrátiť na náhodných okoloidúcich so žiadosťou povedať pár milých slov narodeninovi.

Ďalšou možnosťou pre prekvapenie s gratuláciou je manžel / manželka alebo blízki priatelia. Toto sú krátke videá s úlohami, ktoré musí vykonať narodeninová párty. Toto je druh questov na hľadanie darčekov. Princíp obsluhy je jednoduchý - v správny čas (a nie na výšku pracovného dňa) pošlete prvé úvodné video osobe narodeniny, čím spustíte hru. Všetko musíte pripraviť vopred - skript je tu veľmi potrebný. Tu je hlavné pravidlo: jedno miesto - jeden popis videa. Všetky hádanky by samozrejme mali byť jednoduché a ľahko riešiteľné - všetok záujem je v prenasledovaní a nie v dlhodobom odhalení iného tajomstva. Ak muž narodeniny z nejakého dôvodu nedokáže vyriešiť hádanku - pošlite mu malú stopu, ale mal by za ňu zaplatiť - povedzte básni, spievajte, tancujte alebo bozkajte prvú osobu, s ktorou sa stretne. Uistite sa, že úlohy sú zábavné, ale nie urážlivé.

Ak je pre vás možnosť videa príliš komplikovaná, urobte úlohu pomocou SMS alebo obyčajných listov. Takto môžete svojho manžela prekvapiť - skryť výzvy priamo u vás doma.

Prekvapte svojho manžela k jeho narodeninám

Pri výbere prekvapenia pre svojho manžela najskôr rozhodnite o mieste, kde budete oslavovať - ​​v byte, reštaurácii alebo na ulici. K prekvapeniam pre domácnosť patrí samozrejme romantická večera alebo prekvapenie. Pre mladé a uvoľnené páry sú vhodné rôzne druhy hier s erotickým podtextom. A čo by mohlo byť pre manžela lepšie ako manželka v krásnom erotickom prádle, chutná večera a dobrá zábavná hra v špeciálnych kockách alebo rulete s úlohami? Rovnaké prekvapenie je pre milovaného chlapa celkom vhodné, len sa uistite, že mu jeho priatelia alebo príbuzní dnes večer neprídu zablahoželať (a sám sa vráti domov).

Prekvapením pre milovaného muža môže byť veľmi nevinný obsah - napríklad si pri jeho práci objednáte blahoželanie pre blahoželanie alebo si kúpite osvedčenie na parašutizmus alebo lietanie na závesnom klzáku (to je však iba v prípade, ak má vaša osoba spravodlivú nebojácnosť a vytrvalosť). Pre vyváženejšie a pokojnejšie manželov lístky na koncert alebo rezerváciu na návštevu klubu milovníkov rybolovu sú perfektné.

Ak chcete prekvapiť mladého muža, ktorého ste práve začali chodiť, spojte sa so svojimi priateľmi a usporiadajte pre neho krásny a hlučný večierok. Takýto darček určite ocení.

Narodeninové prekvapenie pre manželku

Prekvapenie pre milovanú osobu je vždy príjemnou prácou. A vôbec na tom nezáleží. Toto je dievča, ktoré ste práve začali chodiť alebo ste manželia viac ako desať rokov.

Pre dievčatá, ktoré sa radi starajú o seba, môžete dať osvedčenie na návštevu kúpeľov alebo dať deň neobmedzeného nakupovania (posledná uvedená metóda je veľmi drahá). Takýto darček bude vhodný pre najlepšieho priateľa - môžete s ňou zdieľať všetky ťažkosti s relaxáciou. Môžete tiež dať svojej priateľke profesionálne fotografovanie - každá žena to určite ocení.

Pre svoju milovanú manželku môžete tiež usporiadať prekvapenie alebo vzrušujúcu snahu nájsť darček (to isté platí pre priateľa). A môžete urobiť široké gesto a dať turistický lístok pre dvoch. Nemusí to byť dlhá dovolenka v zahraničí - stačí víkend v inom meste.

Mnoho žien má rád extrémne športy, takže sú relevantné aj parašutizmus, lietanie a pretekanie na štvorkolkách.

Blahoželáme SMS

Objednať elegantnú limuzínu pod oknami narodeninovej dievčatá je luxusnou možnosťou, ale nie každý má prostriedky a schopnosť niečo také usporiadať. Našťastie existuje veľa darčekov a blahoželaní - je ľahké ich usporiadať vlastnými rukami, ale prekvapia a potešia nie menej ako tie najdrahšie darčeky.

K pôvodným SMS gratuláciám musíte vopred súhlasiť s ľuďmi, ktorí sa na prekvapení zúčastnia. V deň dovolenky by jej mali poslať SMS s príslušným textom. Môže to byť klasické zablahoželanie alebo komiks a originál v určitom štýle.

Takéto SMS by malo byť veľa, takže by ste mali vopred požiadať všetkých svojich priateľov, aby vám pomohli. Na internete existuje veľa komunít pre prázdninové flash moby, kde ľudia na vašu žiadosť o pomoc radi odpovedia. Hlavná vec je, že všetky SMS správy by mali ísť v rovnakom časovom rozmedzí - len si predstavte výraz na tvári dievčaťa, keď je plná tak úžasného „spamu“.

Narodeninové prekvapenie pre príbuzných

Na prekvapenie mama nepotrebuje veľa - len jej pekne blahoželám. Ak to chcete urobiť, nahrajte pozdrav s videom, objednajte si skladbu v rádiu, urobte tortu vlastnými rukami alebo krásne ozdobte dom.

Prekvapením pre otca môže byť spoločný výlet do poľovníctva, rybolovu alebo do prírody. Dobrým darčekom by bola aj prezentácia alkoholických prievanov, šachov alebo domino.

Pri príprave prekvapenia pre svoju sestru stavajte na jej osobných preferenciách. Ak je fanúšikom skupiny, získajte autogram alebo si kúpte lístky na koncert.

Prekvapenie pre dcéru by malo byť jasné a veselé. Pre dieťa to nie je toľko darček, na čom záleží, ako príležitosť zdieľať radosť s priateľmi. Zábavnú dovolenku vo vašej obľúbenej kaviarni, obrovskú kopu balónov, animátorov a ďalšie potešenie z malej bláznivej detskej oslavy - to je presne to, čo potrebujete. Rovnaká oslava bude vyhovovať synovi, ak je malý. Pre tínedžera by ste mali zvoliť prekvapenie záujmu.

Čo dať bratovi? Áno, čokoľvek - všetko záleží na jeho veku. Prekvapením pre dieťa bude rakva s tajomstvom, skvelým darčekom a len nečakaná prechádzka. Ale ak je váš brat dosť starý, dajte mu quest, video pozdravy, lietanie v balóne alebo lekciu testovacieho potápania. Hlavné pravidlo je kreatívnejšie, pretože na babičku s chorým srdcom nepripravujete prekvapenie. Mimochodom, tieto nápady môžu byť pre kolegu v kancelárii úžasným prekvapením. Musím povedať, že kreslenie narodenín v práci je jednou z najpopulárnejších služieb dovolenkových agentúr.

Prekvapenie box

Ako darček pre sentimentálnu mladú dámu môžete použiť skutočnú kúzelnú skrinku, ktorú ste sami vytvorili! Bude to trvať iba malú kartónovú krabicu a kvapku predstavivosti.

Krabicu môžete ozdobiť podľa vlastného výberu, ale je vhodné vybrať dekor podľa preferencií a záujmov hrdiny tejto príležitosti. Ak milujú šport, zabalte krabicu do svetlého papiera a ozdobte ju nálepkami zobrazujúcimi bicykle, lopty, tenisové rakety atď. Ak sa narodeninové dievča považuje za vrúcneho fanúšika Star Wars, papier s potlačou zobrazujúcou postavy filmu ho uvedie do skutočného stavu rozkoš!

Vnútri dajte najrôznejšie roztomilé veci súvisiace s vašimi zdieľanými spomienkami. Spoločné fotografie, prívesok na kľúče z výletu, sušená kvetina, fľaša s jej obľúbenou vôňou, niekoľko lakov na nechty atď. Nechajte túto malú krabičku ako nádobu pre príjemné dojmy a dobrú náladu. Okrem toho si doň môžete dať svoje obľúbené narodeninové cukrovinky, malé cukríky alebo čokolády.

Narodeninový prekvapivý koláč

Darček k narodeninám vo forme koláča s prekvapením bude vyhovovať všetkým bez ohľadu na vek. Môže to byť kreatívna kompozícia zo sladkostí, ktorú má narodeninový chlapec naozaj rád.

Tiež vo forme tortu môže byť krabica s prianím alebo darčekmi, krabica alebo lopta s prekvapením. Koláč môže byť čokoľvek - 100 prianí alebo komplimentov, vyhlásenie lásky, box plnený láskavými prekvapeniami a dokonca aj domáceho miláčika. Všeobecne platí, čo máte dosť fantázie. Veľmi zaujímavým nápadom je veľká krabica vo forme tortu s héliovými guličkami vo vnútri.

Môžete tiež pripraviť veľmi nezvyčajné narodeninové prekvapenie. Nikto nezrušil darčekové vtipy - čiapku so závetmi, obrnený fotoalbum alebo parfum s vôňou peňazí. Teraz existuje veľa stránok, ktoré sa špecializujú špeciálne na takéto výrobky. Tam nájdete úžasné, nezvyčajné a originálne veci, ktoré jednoducho nenájdete v každodennom živote. A pre rozumného človeka nie sú potrebné.

Narodeniny prekvapenie na 20 rokov

Ak má dieťa vo veku 3 rokov dostatok balónov, potom v 20 rokoch nikoho neprekvapíte. V 15 rokoch je hlavná vec extrémna a dobrodružná na pokraji chyby. Vo veku 30 rokov však ľudia uprednostňujú tichú rodinnú zábavu bez hlučného davu a partie príbuzných. Hlučné a zábavné dovolenky ocenia deti vo veku 6-7 rokov. Pamätajte, že pri výbere prekvapenia je dôležité vziať do úvahy vek, záľuby a dokonca aj zmysel pre humor narodenej osoby.

Ahoj z hviezdy

Čo môže prekvapiť priateľku viac o jej dovolenke, ak nie náhlym videom pozdravom od jej idoly? Zistite, aké je meno jej najobľúbenejšej speváčky alebo herca, a vyhľadajte nejaké video so slávnou osobou, ktorej môžete zabaliť blahoželaný text.

Požiadajte svojho spoločného priateľa, aby zaznamenal text na rekordér, a v špeciálnom programe na úpravu videa bude ľahké znížiť zvukovú stopu a obrázok. Ak sa pauzy vo videu zhodujú s hlasom: môže to spôsobiť efekt profesionálneho hlasového hrania.

Šokovaná priateľka si navždy pamätá taký originálny darček. Môžete tiež zhromaždiť celú zbierku podobných pozdravov od rôznych známych osobností a každý z priateľov predloží disk so svojou vlastnou verziou.

Priateľský certifikát

Je ľahké vytvoriť si jedinečný certifikát o želaní vlastnými rukami, ktorý je poskytovateľ povinný splniť na žiadosť narodeninovej dievčatá. Его можно сделать шуточным, с забавными желаниями, например «Право быть самой красивой на вечеринке», или более практичными, скажем «Сертификат на выбор фильма в кинотеатре».

Оформить такой подарок лучше всего в виде чековой книжки. Для ее изготовления потребуется блокнот, яркие маркеры и цветные наклейки. На каждой странице вы должны вписывать по одному желанию, и при надобности страницу легко вырвать. Listy môžete doplniť živými ilustráciami a nálepkami.

Ak si chcete knihu ponechať ako suvenír, vložte na stránky svetlú pečiatku podľa vašich želaní a na rubovú stranu vložte fotografie z udalostí alebo miest, ktoré ste navštívili, aby ste splnili vaše želanie.

Dobrodružné hľadanie

Pre fanúšikov dobrodružných filmov a milovníkov najrôznejších dobrodružstiev by ste si mali zariadiť skutočný hon na poklady. Takéto hľadanie môže byť tematické na základe deja filmu alebo komiksu. V tomto prípade musia všetky podrobnosti dobrodružstva zodpovedať atmosfére a scenérii filmu. Napríklad môžete nakresliť papierové tipy v štýle fragmentov starej mapy pokladu z filmu „Piráti z Karibiku“.

Všetky rady musia byť na území úlohy starostlivo skryté, skryté alebo skryté. Každá z nich by mala viesť k ďalšej. Pre lepšiu orientáciu si vytvorte mapu a zapíšte si všetky miesta s tipmi: v takom prípade musíte pomôcť narodeninovej dievčine nájsť.

Úplne prvé vodidlo musí byť odovzdané alebo umiestnené na viditeľnom mieste, aby mohlo upútať pozornosť. Na konci úlohy bude musieť dievča nájsť darček, bezpečne skrytý, kde ho ostatní ľudia nenájdu. Takéto prekvapenie sa bude spomínať na dlhú dobu.

Náhly výlet

Ak máte prostriedky a ušetríte peniaze na dlhú dobu, aby ste mohli zariadiť skutočne luxusnú dovolenku, zorganizujte skutočne blahoželanie.

Mali by ste si vybrať budúci víkend na dovolenku a zarezervovať si dva predplatné kúpeľného komplexu alebo penziónu v krajine. Masáže, kúpeľné procedúry, bazén a bar vás rozveselia a pomôžu vám oddýchnuť si po náročných pracovných dňoch.

Aby sa takáto prezentácia stala nečakanou, musíte mlčať o svojom cieľovom mieste a požiadať svoju priateľku, aby s vami prišla pod zámienkou pomoci pri chate. Presné miesto nemenujte, neprenajímajte auto ani nepožiadajte priateľa, aby vás sklamal, ale vodič je tiež povinný zachovávať tajomstvo.

Len pár hodín jazdy - a nájdete luxusné apartmány, ochotný personál a dva nádherné dni relaxácie! Tam budete obklopení starostlivosťou a pozornosťou a taký neobvyklý víkend vám dá zaslúžený odpočinok a veľa nových emócií.

Pre skutočného módy

Pre priateľku, ktorá sa chce stať ikonou štýlu a dobývať Parížsky týždeň módy, je nakupovanie darčekov so skutočným stylistom-obrázkovým tvorcom ideálne. Je vhodné pripraviť darčekový certifikát v jej obľúbenom obchode, v ktorom sa bude konať majstrovská trieda.

Pozvite narodeninové dievča, aby s vami predvečer narodenín nakupovalo, pod zámienkou výberu oblečenia na oslavu. Keď sa dostanete do cieľa, budete sa musieť stretnúť so stylistkou s darčekovým certifikátom.

Pokusy a nákup nových vecí a obuvi povzbudia každé dievča. Po vyzdvihnutí sviatočného oblečenia spolu s profesionálom získa nielen nové emócie a dojmy, ale aj luxusný imidž pre nadchádzajúcu udalosť.

Podobnosť na výšku

Takmer obojstranne blahoželajúca verzia je portrét hrdiny tejto udalosti od profesionálneho umelca. Nech ju majster nakreslí vo forme postavy z filmu alebo knihy, ktorú má rada. Vďaka špecifickému pozadiu a autentickému oblečeniu v štýle filmu bude obrázok rozpoznateľný.

Nájdite portrétnu fotografiu dievčaťa v dobrej kvalite, nie nevyhnutne v plnom raste, pretože umelec bude samostatne premýšľať o detailoch oblečenia podľa témy obrázka. Je dôležité, aby tvár na fotografii bola vo vhodnej perspektíve a kvalita fotografie umožňuje pánovi rozoznať všetky znaky a nuansy vzhľadu, aby ich preniesol na plátno s maximálnou presnosťou.

Ak je narodeniny dievča tvorivou osobou a vyznáva sa vo výtvarnom umení, objednajte si portrét v štýle svojho milovaného umelca. Ozdobou každého interiéru sa stane moderná „Mona Lisa“ v štýle Leonarda da Vinciho alebo „Dievča v zrkadle“ od Pabla Picassa.

Zvláštne vydanie časopisu

Originálny darček sa môže stať exkluzívny darček populárneho mládežníckeho časopisu s fotografiou hrdinu príležitosti, ktorý bol vydaný špeciálne pre narodeniny. Takýto časopis môže byť uložený na poličke s knihami alebo v ráme pod sklom.

Ak nemáte prostriedky na profesionálnu tlač, urobte si k narodeninám svojej priateľky plagát DIY.

Takýto časopis si môžete objednať v tlačiarni alebo fotoštúdiu. Na obálku a pomazánky by ste mali zvoliť najúspešnejšie a najkvalitnejšie fotografie. V moderných programoch môžete ľahko opraviť malé chyby make-upu a vytvoriť jedinečný obrázok, ktorý vyhovuje téme časopisu.

Nechajte obsah stránok pozostávať z článkov venovaných narodeninám, jej narodeninám a vašim spoločným spomienkam. Príďte so zaujímavými textami, zapamätajte si vtipné príbehy a naplňte ich časopisom. Pri hľadaní inšpirácie sa môžete pozrieť na rozhovory so známymi osobnosťami a na základe nich vytvoriť rozhovor na zábavnú tému, napríklad: „Ako dokážete byť vždy takým veľkým priateľom.“

Pozri tiež:

Krásne a originálne darčeky „žijú“ nielen v špecializovaných predajniach. Bez špeciálnych zručností si môžete vytvoriť veľa nezvyčajných ozdôb sami.

Prvý vážny dátum vášho vzťahu je dôležitou fázou pre obidve strany. Ak si chcete vybrať darček pre svoju milovanú osobu, musíte preukázať predstavivosť a samozrejme do nej vložiť svoju dušu a svoju úprimnú lásku.

Mama alebo otec sestra je blízka osoba, pre ktorú by mal byť darček vyberaný tak starostlivo a starostlivo ako pre rodičov. Avšak synovci si nie sú vždy istí, že nájdu vhodnú alternatívu. Ako kompetentne pristupovať k tejto otázke?

Pin
Send
Share
Send
Send