Užitočné tipy

Ako nájsť manželku: rady psychológov pri hľadaní dobrej ženy pre lásku a pri vytváraní rodiny

Pin
Send
Share
Send
Send


Okamžite som si spomenul na jednu ľudovú múdrosť: - Kedy sa potrebujete vydať? - Keď pochopíte, že sa nemôžete oženiť.

Ak vedome vyberiete takú možnosť - dobre. Problém je iný - nájsť dobrú ženu, V skutočnosti je spať so stovkami dievčat, ktoré sa stretávajú na vašej ceste, oveľa jednoduchšie ako vytvorenie šťastného manželstva.

Prečo by sa muž oženil

Túto rétorickú otázku zvyčajne kladú bakalári v odpovedi na otázku „No, kedy?!“, Ktorú im adresovali matky a babičky. Pokúsime sa mu úprimne odpovedať bez toho, aby sa niekto dotkol.

Motívy manželstva sa môžu líšiť. Niekto bol unavený z toho, že sa každý deň zobudil sám a robil raňajky pre seba, niekto bol zrelý na rozmnožovanie a niekto sa len zakryl láskou hlavou. Pozrime sa na všetky tieto a ďalšie prípady.

Láska k hrobu

Láska sama o sebe je dostatočný základ pre vytvorenie rodiny. Ale s určitými výhradami.

Po prvé, ide výlučne o vzájomnú lásku. To znamená, že váš vyvolený by vás mal milovať aspoň tak ako vy.

Po druhé, váš pocit by sa mal kontrolovať podľa času a rôznych okolností. Ak sú vo vašom páre nejaké nerovnosti, neverte, že po svadbe môžu byť vyhladené.

Potreba podpory a podpory

Človek je sociálna bytosť a potrebuje blízkosť a teplo. Pre človeka je veľmi ťažké zažiť všetky ťažkosti tohto krutého sveta. Ak máte pocit, že vaša mačka už nedokáže zvládnuť úlohu psychoterapeuta, mali by ste uvažovať o vytvorení rodiny.

Dievčatá sú od prírody citlivejšie, mäkšie a pružnejšie a muži sú tvrdí a priamočiari. Preto sa v páre dokonale dopĺňajú, podobne ako jin a jang.

Otcovský inštinkt

S pribúdajúcim vekom každý človek zhromažďuje neoceniteľné skúsenosti, ktoré už nemá silu udržať v sebe a chce niekoho preniesť. Tak, ako narovnať zbabelky cez vrecká nohavíc, ako naučiť papagája prisahať, ako dať na žalúdok pohár piva, aby nespadol.

Navyše všetko ostatné neustále pripomína dom, strom a syna. Ak si sami dokážete sami spraviť prvé dva body, potom je to s vašim synom zložitejšie - bez účasti ženy sa to neobíde.

Spoločný život je racionálny a pohodlný. Existuje systém deľby práce, náklady sa znižujú - napríklad mikroekonomika v akcii. Takže to, čo znie príliš pragmaticky, nebudete, ako hovoria, plné bozkov.

Čo by mala byť manželka

Raz som upozornil na vystúpenie komika v televízii. Ten hovoril o svojom dlhom a bolestivom výbere auta a nakoniec zhrnul: „Kúpil som ho, cestoval som šesť mesiacov a až potom si uvedomil, aké auto potrebujem. Moja žena urobila to isté. “

Samozrejme, nedokážeme predvídať všetko vopred, ale zostavenie zoznamu kritérií neublíži. Človek sa musí na niečo spoľahnúť.

Pozrime sa na základné princípy výberu životného partnera.

Husacie prasa nie je kamarátske

Ide o to, že partneri musia byť vybraní tak, aby vyhovovali sebe. Čím bližšie ste k vybranému, pokiaľ ide o sociálne postavenie, úroveň vzdelania, materiálnu pohodu, tým väčšia je šanca na silné a dlhé manželstvo. Diferenciu zdrojov je veľmi ťažké kompenzovať. Preto sa nepozerajte na vzhľad modelu Doctor of Science s dvojpodlažným podkrovím v centre mesta. Stratíte len čas.

Decembrist Manželka

Každý muž sníva o žene, ktorá pôjde s ním, o ohni, vode a medených rúrkach. To, ako ju spoznať, je tajomstvo. Poviem vám tajomstvo - môže to byť ktorákoľvek z vašich priateľiek. Alebo možno nie jeden. Všetko záleží na miere lásky k vám. Nikdy si nevezmite dámu, ktorá je pre vás studená a je blízka len preto, že už niet žiadnych hodných žiadateľov. Po svadbe sa situácia spravidla zhorší.

Oceníte sa, ste hodní najúprimnejšej a najčistejšej lásky.

Moje svetlo, zrkadlo

Ženská krása je záhadný, nevysvetliteľný a neuveriteľne atraktívny jav. Koľko storočí v rade sa veľké a talentované mysle snažili vytvoriť svoj univerzálny vzorec, ale všetko je zbytočné. Každý má svoje vlastné predstavy o kráse.

Netreba sa spoliehať na žiadne štandardy a jazdiť okolo dievčaťa s pravítkom. Môžete sa dokonca zamilovať do jamky na líci, na ušnom lalôčku, do akýchkoľvek malých a nevýznamných detailov. Zaobchádzajte s dievčatami ako s fyzickými objektmi, snažte sa rozoznať dušu za každým znakom. Nepáči sa vám, ak sa rozhodujete predovšetkým podľa veľkosti vašej peňaženky.

Poďme si oddýchnuť od čítania a pozerať video:

Nahliadnite na kolegov

Medzi kolegami je asi najjednoduchšie nájsť si životného partnera, pretože obaja trávite väčšinu času v rovnakom tíme. Pozrime sa bližšie na jeho ženskú polovicu, len sa nepozeraj na šéfov a svojich podriadených. Je vhodné, aby ste boli na rovnakej úrovni ako v kariérnom rebríčku.

Len sa nesnažte flirtovať na pracovisku - je to v rozpore s firemnou etikou. Choďte na firemné večierky, stretnite sa mimo pracovnej doby, choďte na vidiek s celým pracovným tímom.

Získajte zaujímavý koníček

Nové záľuby vás nielen rozvíjajú ako človeka, ale tiež rozširujú okruh vašich priateľov. Stačí si len vybrať aktivitu, ktorá je zaujímavá pre mužov aj ženy.

Vhodné sú všetko, čo súvisí so športom, tancom, umením, hudbou, vedou. Kurzy auto mechaniky, klub fanúšikov hry v GTA - č. Nebuď mazaný a choď do čisto ženských kruhov, aby si tam našiel svoju lásku. Po stretnutí muža v kurzoch šitia bude dievča určite prekvapené, ale bude ho považovať skôr za priateľku, a nie za možnosť vytvorenia rodiny.

Pripojte svojich priateľov k vyhľadávaniu

Pomôžte hľadať životného partnera a vaši priatelia prídu na vašu záchranu. Mnohé z nich už určite majú manželky a manželky zase majú celú skupinu priateľiek s tikajúcimi hodinami.

Zhromaždíte veľké spoločnosti a dôkladne sa na seba pozriete. Hlavným plusom je, že ak sa vám dievča páči, môžete sa na ňu okamžite opýtať - zistiť, čo robí, čo miluje a s kým sa predtým stretla.

Zúčastnite sa hromadných udalostí

Rockové koncerty, masové oslavy, charitatívne akcie, festivaly, výstavy - tieto udalosti neignorujte. Chápem, samozrejme, že nie každý má rád veľké davy ľudí, ale je to dobrá príležitosť spoznať nových zaujímavých ľudí. Normálne dievčatá tam tiež chodia, neváhajte! Možno sa známosť ukáže byť rozhodujúcou a zmení váš celý život.

Vyhľadajte ďalšie miesta na stretnutie v našom článku „Ako nájsť dievča“.

Manželstvo po 30 rokoch

Medzi ženami existuje presvedčenie, že šteniatka rozoberajú dobrí muži, a ak sa muž mladší ako 30 rokov nikdy nevdal, potom s ním niečo nie je v poriadku. Buď ženský alebo sissy alebo nesprávny smer. Ale vy a ja vieme, že to tak nie je vždy.

Preto, ak máte niečo viac ako tridsať a ste zmätení vytvorením rodiny, musíte rozptýliť tieto tri mýty.

Nikdy nenechajte atraktívne dievča pochopiť, že nie je vaše jediné. Nejde iba o fyzickú blízkosť, ale aj o akúkoľvek pozornosť a záujem z vašej strany. Ženy nemôžu obstáť v súťaži a radi sa cítia exkluzívne.

Buďte nezávislí v každodennom živote, naučte sa slúžiť sebe, aj keď stále žijete so svojimi rodičmi a starostlivá matka je pripravená si umyť ponožky od rána do večera. Pamätajte, že niekoho iného, ​​kto vás vedie, je vaša závislosť. Najprv sa musíte stať úplne autonómnym a sebestačným a až potom začať hľadať ženu celého svojho života. Len málo ľudí je v pokušení stať sa múmiou pre dospelého roľníka, najmä samotné ženy nie sú averzné sedieť na krku.

Ak pre vás vzťah s opačným pohlavím nefunguje, nemali by ste predstierať, že ho nepotrebujete. Preukážte záujem o dievčatá, rešpektujte ich, nestaňte sa misogynistami kvôli niekoľkým odmietnutiam. V opačnom prípade si nevšimnite, ako ľudia začnú šepkať za vami a zmysluplne sa usmievať na stretnutí.

Vo veku 40 rokov sa život ešte len začína

Štyridsaťročný samec môže ľahko dať prednosť mladým zvieratám vo vzťahu k opačnému pohlaviu. Ak, samozrejme, nezmeškali svoju mládež pri voľnom čase.

V tomto veku má človek už spravidla bohaté skúsenosti, sociálne postavenie a materiálne bohatstvo. Jeho vzhľad je stále úžasný, funkcia rodičovstva funguje skvele, takže výber manželky sa neobmedzuje takmer na žiadny rámec.

Niektorí muži v tomto veku sa nikdy nevydali, ale väčšina štyridsaťročných bakalárov tento titul stále dostáva po rozvode. Zlá skúsenosť je tiež skúsenosť, niekedy dokonca cennejšia ako úspešná. Ak máte za sebou rozvod, znamená to, že ste pre seba urobili nejaké závery, uvedomili ste si niečo a ste pripravení ísť do boja s obnovenou energiou.

Ak nemáte skúsenosti z manželského života, nezúfajte! Možno máte minulé zranenia, ktoré vám bránia v dôvere a otvoreniu sa osobe. Alebo si zvyknutý byť sám, že sa bojíš zmeniť svoj zvyčajný spôsob života. Alebo možno jednoducho hodnotíte všetky dievčatá kriticky a nikoho nemáte radi. Odporúčam vám kontaktovať psychológa, ktorý vám pomôže porozumieť sebe a zmeniť nastavenia.

Ako sa oženiť, aby ste sa nemuseli rozvádzať

Dotkli sme sa vážnej témy, priatelia. Štatistika je neúprosná - takmer polovica manželstiev v Rusku končí rozvodom. Je ťažké povedať, prečo sa to deje. Poďme lepšie diskutovať o tom, čo sa dá urobiť, aby sa zabránilo vstupu do týchto štatistík.

  • Neskúšajte dievča prerobiť

Ak vám dievča niečo nevyhovuje, obťažuje vás, rozčiľuje, máte len dve možnosti - buď ju prijať tak, ako ste, alebo odísť. Pokúšate sa niekoho prerobiť alebo preškoliť, len zrušíte dobrý prístup k vám (ak to bol, samozrejme).

Aby sa zmenil k lepšiemu, musí povstať zvnútra. Môžete sa pokúsiť pomôcť tomu, aby tento stimul vznikol u človeka, ale veľmi jemne, jemne, bez narušenia jeho hraníc. Jedným takýmto spôsobom je osobný príklad.

Predpokladajme, že váš milovaný v poslednej dobe získal pár kilogramov navyše a nepáči sa vám to. Ukážte jej dobrý príklad - sami začnite chodiť do posilňovne a sledujte diétu. Určite máte na čom pracovať. Je možné, že dievča bude nakazené vaším nadšením a pripojí sa k vám. Alebo možno nie. V každom prípade je to jej práca.

Muži sa často dostanú do jednej zákernej pasce. Pravdepodobne počuli, že chlapci hovoria o svojich dievčatách, napríklad „miluje ma, ale odmieta sa bozkávať, pretože má traumu z minulého vzťahu“ alebo „súhlasili sme so stretnutím, čakala som dve hodiny, ale je tak zábudlivá, Ja ani nezavolám. “

Takže, priatelia, nikdy sa nesnažte vysvetliť zlý prístup k sebe milovanému morálnymi zraneniami, znakovými črtami, niektorými vonkajšími okolnosťami atď. Jediným dôvodom je nedostatočná láska k vám.

Verte mi, keď sa toto isté dievča zamiluje do niekoho, kto leží na pätách, bude pripravená otočiť hory a ísť pešo, aby potešila vyvoleného. A všetky jej zranenia sú fúkané vetrom. A vy v tejto situácii môžete zastaviť iba taký nerovný vzťah a hľadať novú lásku. Mimochodom je pravdepodobné, že dievča po oddelení prehodnotí vašu úlohu v jej živote a požiada vás o návrat. Ale to je ďalší príbeh.

Pred manželstvom prediskutujte všetky dôležité problémy, ktoré menia život. A ukáže sa, že vaše predstavy o spoločnom živote sú radikálne odlišné. Chcete päť detí, dom v dedine, tri husi a kravu a ona je všeobecne bez detí a chce na Bali celý život surfovať.

Zaradiť tému rodičovstva, spoločného rozpočtu, miesta bydliska a pokúsiť sa dosiahnuť dohodu o všetkých otázkach alebo aspoň dosiahnuť kompromis. Pokojne diskutujte o všetkom, bez zbytočných emócií, počúvajte jeden druhého.

Nemysli si, že tvoja žena bude umývať a variť len pre tvoje krásne oči. Prispejte k svojmu celkovému životu, najmä ak je váš príjem približne rovnaký. Mimochodom, vybratie koša nie je príspevok. Aspoň niekedy sa musíte starať o čistenie, varenie a umývanie. Všetky zodpovednosti mužov by samozrejme mali patriť aj vám.

Urobte to nezaujato, bez toho, aby ste očakávali vďaku alebo chválu. Potom sa vás žena bude držať svojimi rukami a nohami a svojim priateľom ukáže, čo je jej zlatý manžel.

Z nejakého dôvodu mnohí považujú svadbu za magický rituál, po ktorom si môžete oddýchnuť a odpočívať na vavrínoch. Partner hovorí, že nikam nepôjde, prečo mrhá energiou. V takýchto pároch manžel a manželka po svadbe často priberajú na váhe, samy prestanú monitorovať a vyhýbajú sa fyziologickým procesom, stanú sa vulgárnymi a hrubými. Depresívny pohľad, však?

Pamätajte, že pečiatka v pase vám nezaručuje večnú lásku k vami vybranému, môže ľahko odletieť z vášho spoločného hniezda. A potom znova musíte namáhať, ale už desaťkrát silnejšie.

Ako nájsť dobrú ženu?

Predtým, než sa zosobášite, určite by ste mali mať skúsenosti s komunikáciou a vzťahmi s rôznymi dievčatami. Nakoniec, ak ho nemáte, nerozumiete, ktoré dievča potrebujete. Aký charakter by mala mať, zmysel pre humor, temperament v posteli atď. To všetko sa učíme prostredníctvom pokusov a omylov. A nepočúvajte tých ľudí, ktorí hovoria o „osude“ a že si musíte vziať prvé dievča, ktoré dostanete. Títo ľudia robia smutné štatistiky o rozvodoch v Rusku a krajinách SNŠ.

Keď prechádzate niekoľkými vzťahmi, pochopíte, aké vlastnosti by ste chceli vidieť vo svojej potenciálnej manželke. A naopak, niečo vás môže veľmi obťažovať, niečo, o čom som predtým nerozmýšľal. Stručne povedané, skúsenosti, skúsenosti a opäť skúsenosti.

Kde nájdem manželku?

Manželku nájdete v zásade na rovnakom mieste, kde obvykle stretávate dievčatá. Toto je ulica, obyčajní známi, kultúrne a zábavné miesta vo vašom meste. A samozrejme internet. Aj keď práve umiestnim internet na poslednom mieste, stretnutie prostredníctvom webu vyžaduje v porovnaní so živou komunikáciou veľa času. V súlade s tým budete veľa venovať utrateniu dám, ktoré pre vás nie sú vhodné.

Pokúste sa zoznámiť a komunikovať v reálnom živote.

Aký vek je lepší na svadbu?

Závisí to od mnohých faktorov a od samotného človeka. Ale čím neskôr to urobíte, tým spoľahlivejšie bude vaše manželstvo a čím viac urobíte informované rozhodnutie. Optimálny vek pre manželstvo u mužov je 28 až 35 rokov. V niektorých prípadoch - a neskôr.

Zamyslite sa sami seba - o akom manželstve, keď ste od dvadsiatich do tridsiatich, môžeme hovoriť? V tomto okamihu musíte dôkladne študovať, zapojiť sa do rozvoja a usporiadať finančnú sféru života. A samozrejme, chodiť s dievčatami. V tomto veku je pre väčšinu mužov príťažlivosť a túžba po experimentovaní a všetko nové také veľké, že manželstvo bude väzením. Nakoniec, ak sa chcete stať rodinným mužom, musíte dodržiavať lojalitu k slobodnej žene. A po pár rokoch si uvedomíte, kde ste sa zapojili. Preto sa riaďte prikázaniami od začiatku tohto článku.

Mám sa vôbec oženiť?

Pravdepodobnejšie ako nie. Koniec koncov, skôr či neskôr budete chcieť mať deti. Nekonečné prenasledovanie rôznych dievčat prinesie radosť z minulosti. Chce stabilitu. Že tam bol dom, deti ... Bez ženy to všetko nebude fungovať. Ale na to musíte dozrieť.

7 vlastností dobrej manželky - ktoré dievča je najlepšie na manželstvo

Čisté podnikanie - krásne. O tom sa ani diskutuje. Tu popíšem niektoré vlastnosti, ktoré by mala mať dobrá manželka, aby v rodine vytvorila príjemnú atmosféru.

# 1 Adekvátne, Áno, nesmej sa. V súčasnosti nie je toľko primeraných dievčat. Čo to znamená? To znamená, že rozumiete činom svojej dámy. Nemôže vydržať váš mozog podivným správaním.

# 2 Otvorené, Ten, s ktorým môžete diskutovať o akomkoľvek probléme alebo probléme. Nezakryje niektoré svoje pocity a nespokojnosť (ktorou alebo onakou cestou vyjde nabok) a bude s vami priamo hovoriť o tom, čo ju v súčasnosti znepokojuje. Schopnosť navzájom sa počuť je veľmi cenná kvalita v rodinnom živote.

# 3 domácnosť, Žena by mala byť schopná udržať si dobré bývanie a poskytnúť svojmu manželovi spoľahlivú zadnú časť. Najmä ak tvrdo pracuje a jeho práca nie je ľahká. Lenivá a rozmarná žena je opakom pojmu „rodina“. Schopnosť variť večeru, upratovať sa, robiť niečo okolo domu sú vynikajúce kvality. (Nezabudnite, že človek by nemal zostať v dlhu).

# 4 Majú toleranciu voči slabostiam manžela, Každý človek má svoje zvyky a nedostatky. Je dôležité, aby s nimi žena zaobchádzala tolerantne a plne vás prijala za to, kým ste. Nechcel som, aby ste sa zmenili. Pretože je to utópia.

# 5 Je možné podporovať, V živote sú ťažké chvíle, ktoré je veľmi ťažké zažiť sám. Najmä morálne. Vo svojej manželke by ste mali cítiť ochotu ísť s vami cez oheň a vodu. A zároveň vytvoriť čo najpohodlnejšiu psychologickú atmosféru.

# 6 Inšpirujúca, Рядом с ней ты чувствуешь себя настоящим мужиком, готовым свернуть горы ради вашей дальнейшей счастливой жизни. Если ты себя так ощущаешь – твоя жена обладает этим ценнейшим качеством, которое называется вдохновение. Оно помогает выходить из зоны комфорта, пробовать что-то новое, вырываться к вершинам карьеры и т.д.

#7 Сексуальная, Сексуальная жизнь – важная составляющая семьи. Если ты не хочешь, чтобы секс закончился через два года семейной жизни, обрати внимание, насколько ты совместим с женщиной в сексе.

Pri hľadaní dobrej manželky je dôležité mať na pamäti niekoľko kritérií, podľa ktorých môžete stretnúť vhodné dievča. A čo je najdôležitejšie, žite ľahko. Ľahko komunikujte. Nevysielajte dievča od úplného začiatku, v ktorom sa chcete oženiť. Aj keď má v podstate podobný cieľ, taká specha ju môže vystrašiť. Rozvoj vzťahov by mal pokračovať prirodzene. Úspešné hľadanie!

Pin
Send
Share
Send
Send