Užitočné tipy

Ako dať

Pin
Send
Share
Send
Send


Ako dať peniaze

„Pohľadávka na platbu je krásna.“

Ďalšou chybou je prevádzať peniaze z ruky do ruky, aj keď za niečo zaplatíte. Pri platení vždy dajte peniaze na pult alebo stojan v blízkosti pokladnice (nie je to len pre pohodlie).

Faktom je, že za peniaze môže človek preniesť svoju energiu, a nie každý ju má zdravý a čistý.

Peniaze získané od zlého alebo chorého nebudú mať šťastie, ak nebudete dodržiavať určité pravidlá. Najlepšie je, aby vám tento človek, ktorý vám peniaze prevádza, dal niečo drevené: strom má vynikajúcu schopnosť uhasiť zlú energiu. Ak ste peniaze „dreveným sitkom“ nemohli okamžite „odovzdať“, urobte to hneď, ako sa vrátite domov alebo do práce. Nechajte účty ležať na „strome“ pol hodiny - hodinu.

To platí najmä pre vymáhanie dlhov. Pamätajte, že večer nesplatíte dlhy (peniaze už spia!) Všeobecne platí, že peniaze (rovnako ako celá príroda) sa za úsvitu prebúdzajú a pri západe slnka zaspávajú. Preto "Ten, kto vstáva skoro, Boh mu dáva." Neveríte? Overte si to v praxi!

Každé morálne porušenie je porušením energie a energia „sa pomstí“ za to, že porušili jej zákony, niekedy veľmi kruté. A je vždy také kruté a bez akýchkoľvek výnimiek z pravidiel, že ostáva len položiť nezmyselnú otázku do vesmíru: za čo, pre čo som!!

A ak v tomto okamihu hovoríte osobe: „Za nedbalý prístup k peniazom, za neznalosť zákonov ich vzťahov s ľuďmi, väčšina nielen neverí, ale bude pobúrená, pretože túto odpoveď považuje za výsmech.

Do toho. Ako požičiavať peniaze, aby neutrpel škodu sám, a oveľa vážnejšie ako finančné.

Pamätajte si, že si môžete požičať dokonca aj svojim najbližším priateľom iba tie sumy, ktoré môžeme bezpečne vybrať z našich utratených peňazí, sumu, ktorej strata výrazne nenarazila do vrecka, to znamená, že toľko peňazí ako vy vo všeobecnosti prepáč za stratu.

Takže, ak pre vás nie je ťažké požičať tristo rubľov, nikdy viac nedávať viac, je lepšie dať menej a či je alebo nie je suma, ktorú ponúkate, podnik dlžníka.

Zoberie a nevráti sa - nie je škoda stratiť takúto sumu, odmietne - jeho problém: ste v čistote pred vyššími silami, neodmietli osobe žiadosť, ponúkli vám uskutočniteľný príspevok. Ak hovoríme o potrebe veľkej pôžičky z fixného kapitálu alebo pôžičky, ktorá hrá vo vašom dome úlohu „nemenného rubeľa“, vyčlenenú pre osobné potreby, to sa dá urobiť v jednom prípade: v rámci nejakej materiálnej podpory za predpokladu, že suma je zaplatená za konkrétne obdobie a nebude vrátená po častiach, ale naraz naraz, v plnej výške!

Naučte sa taktne odmietnuť nezodpovedných priateľov, inak prídete o peniaze aj o priateľov.

Pozrite si video: Ako dať žene kompliment správne (Júl 2020).

Pin
Send
Share
Send
Send