Užitočné tipy

Americké dievča

Pin
Send
Share
Send
Send


Hneď som neprišiel k americkému dievčaťu. Začal som sa pozerať na pastierske oblečenie pre bábiky a oni sa neustále stretávali. Podivné, tkanivové telo, plavecké ramená. Ale známosť sa cítila. Bolo zaujímavé, prečo Američania tieto bábiky veľmi milujú. Za stĺpmi sa otvoril celý svet, obrovský priemysel hračiek samotných a to, čo ešte viac zaujme, všetky druhy príslušenstva, vzory. A to znamená, že to začalo. Vyskúšame formát 18 ". Teraz mám malú zbierku, ale o svojich obľúbených položkách vám poviem v samostatnej téme.

Prvú vec, ktorú som si kúpil, však nebolo americké dievča (skrátene ďalej len AG), ale naša značka - bábika Miyu. A nechápem, čo bolo v týchto AG. Parochňa, ktorá rýchlo odpadla, telo v tvare hlavne, nohy visiace. A čo? Vďaka Tatyana, ktorá ukázala na príklade svojej AG, že bábiky sú vysokej kvality. Ak sú parochne dobré, na bokoch nie sú žiadne plešivé škvrny, telo je oveľa elegantnejšie a nohy môžu byť pri oslabení stiahnuté. A tváre sú krajšie. Jedným slovom, nie je možné posúdiť funkčnosť bábiky podľa jej analógov.

Štrukturálne prvky americké dievča
- výška 18 palcov, niekde 45 - 46 cm.
- Teleso je v pevnom stave (látka, ale vo vnútri syntetického plniva). Samotné telo bolo pôvodne objednané od Gotza, takže tvar ramien a nôh veľmi pripomína dievčenskú sériu Gotz Precious day. Až do polovice 90. rokov boli telá identické, neskôr sa výroba hypertenzie preniesla do Číny. A jatočné telá Gotzu sa zmenili - stali sa tenšie a pretiahnuté. Preto teraz, nanešťastie, pre nich bolo ťažké vymeniť oblečenie, veľmi odlišné oblečenie.
- Ruky a chodidlá na vinyl, na šálky a hrubú gumu. Ak sa guma v priebehu času natiahla, môžete ju zmeniť na novú.


- Predtým bolo za sebou lano, od roku 2016 bolo nahradené poterom. Navyše medzera medzi trupom a hlavou zmizla, laná vzadu neboli príliš estetické. Oveľa pohodlnejšie však bolo vykonať opravu sami.
Tu je fotografia medzery v Kanani. Do tej istej miery majú všetky hypertenzie.

Laná alebo potery? Za jednu bábiku som zmenil lano na poter, ale nechal som to na Kanani. Milujem autentickosť zbierateľných hračiek.

- AG sa zvyčajne fotografuje vpredu, v polovici zákruty, zozadu. Ale na strane - hrboľ na chrbte je viditeľný na boku. Bohužiaľ neviem, čo mám robiť. Dizajn spoločnosti AG, našej generácie a mnohých ďalších bábik s látkovým trupom je chrbtom späť. Takto to vyzerá.

- Bábika sa bojí vody, môže to spôsobiť škvrny a plesne na tele. Predtým, ak bábika padla do vody, bolo možné odstrániť obal, vysušiť telo, teraz je to zložitejšie. Nemôžete si namočiť oči, niektoré bábiky mali efekt strieborného oka, môžete si o tom prečítať tu americangirl.wikia.com/wiki/Silver_Eye Nové dievčatá, ako, to nemajú.
- Parochne z Kanekalonu, takže sú veľmi podobné skutočným. Kanekalon je ochranná známka pre modakrylové vlasy, používajú sa pre ľudské parochne a niekedy aj pre bábiky. Napríklad kanekalon používa aj Kathe Kruse.
Vlasy sa zhromaždili

Pre mňa bola spodná vrstva parochne prekvapením - krátke chĺpky, ktoré sa vytrhnú, ak sú vlasy oddelené. Pamätám si, že aj niekto sa sťažoval, že to bolo hanba, bolo to dieťa, ktoré si hralo s kaderníkom. Nie, jedná sa o konštrukčné prvky parochne.

- Vlasy vyžadujú starostlivosť. Odporúča sa rozčesať špeciálnou kefou na samostatnom zámku. Niekto nedoporučuje striekať vlasy vodou, niekto nie. Ak sú však vlasy roztrhané, zlomia sa a vytrhnú vo všetkých smeroch. Ich štruktúra bude porušená. Myslím si, že toto je jeden z dôvodov, prečo je značka 8+ na bábike. Vo všeobecnosti sú vlasy AG niekoľko typov: rovné, zvlnené a zvlnené. Bez ohľadu na to, koľko milujete kučery, musíte pochopiť, že si vyžadujú špeciálne zaobchádzanie. Čím menej sa dotknete, tým lepšie. Pre dieťa je lepšie zvoliť si bábiku s rovnými vlasmi.
Jeden z perfektných účesov na hranie s AG54. Tresky, s ktorými sa nič nestane, a rovné vlasy. Navyše nie sú čierne. Ak sa pozriete pozorne, existujú odtiene hnedej + čiernej. Ako skutočné.

Môžete prámik alebo chvost.

Bábiky s bočným oddeľovaním majú jemný odtieň, vlasy vyliezajú cez vaše oči. Preto ho môžete zapnúť, ak to dĺžka umožňuje, alebo použiť ráfiky, čiapky atď. Na fotografii je AG53 s gumičkou.

AH má tri farby pleti, mám iba 2 farby: svetlú a strednú, bez čiernej. Ale aj ten najľahší dáva šedivý odtieň. Preto je ich fotografovanie ťažké, často kvôli nedostatočnému osvetleniu, je tmavšie, ako v skutočnosti je. Ospravedlňujeme sa, odfotil som ju večer a bleskom, ale stále môžete pochopiť, aký veľký rozdiel má malý Gotz s ľahkým tónom. K dispozícii je bábika s ľahkým a stredným odtieňom pleti.

Tu je farba bližšia realite, aj keď aj polnočné snímanie.

Je dôležité pochopiť, že hypertenzia nie je len bábika, ale celý svet. Navyše prekonali dokonca rozvedenú Barbie. Pamätáte si na vtip? (Anekdot.ru/a/an0712/s071224,10.html). V európskych hračkách mi to často chýba. Bábika je dobrá, ale nemá koncept, umiestnenie ani vlastný svet. Bábika a bábika. Gotz sa snaží niečo urobiť, ale majú pravdepodobne tematické súbory: kaderníctvo, narodeniny. AG sa odvíjajú naplno, vytvárajú bábkové svety, či už ide o historické bábiky, bábiky roka alebo dokonca sériu dievčat typu Skutočne ma. Všetky druhy doplnkov, kníh a filmov idú k bábikám. Možno vďaka tejto myšlienke a marketingu sa americké dievčatá stali štandardom v tomto formáte. Naozaj dúfam, že na rozdiel od všetkých hospodárskych a politických trápení, také hračky raz prídu do našej krajiny. Medzitým, bohužiaľ, práve naopak.


Kúpte si bábiky na hranie môžete nakupovať

Yamogu: Vyrábam OOAK, parochne, tetovanie pre bábiky, tiež budem rád vytvoriť celý obrázok, vyrobím parochne z akýchkoľvek materiálov

Krátky popis značky American Girl

American Girl je americká značka, ktorá existuje od roku 1986. Značkové výrobky sú obľúbené u dievčat všetkých vekových skupín. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu bábik. Sortiment značky zahŕňa hračky, obuv, doplnky. Spoločnosť tiež vyrába farebný nábytok pre bábiky pre bábätká.

Myšlienka založiť novú hračkársku spoločnosť vznikla z amerického Pleasant Rowland. Táto myšlienka vznikla po tom, čo išla do obchodov a hľadala darčeky pre svojich mladých príbuzných. Rowland bol prekvapený zistením, že ani jedna bábika nevyhovuje jej potrebám. Vďaka tejto skúsenosti sa na trhu s detskými výrobkami objavili pozoruhodné výrobky American Girl. V prvom rade stojí za zmienku o jednej z hlavných charakteristických čŕt tejto značky. Faktom je, že každá hračkárska hrdinka American Girl má svoj príbeh.

Špecialisti spoločnosti starostlivo premýšľajú prostredníctvom miniatúrnych krás. Tím odborníkov vytvára skutočné príbehy, ktoré nenechajú nikoho ľahostajným. Tento prístup urobil spoločnosť populárnou medzi rodičmi, ktorí sú pozorní pri výchove svojich dcér. Vďaka stabilnému úspechu na trhu sa sortiment amerického dievčaťa začal rýchlo rozširovať. Každý rok sa katalógy značiek dopĺňajú novými výrobkami. Mladí športovci, príkladné školáčky, rôzne historické postavy sa stávajú obľúbenými hračkami pre deti z celého sveta.

Môžete si kúpiť skvelý firemný darček pre dievča v mnohých online obchodoch. Tu je niekoľko z nich:

  1. Toywiz.com je trh, ktorý ponúka široký výber rôznych hračiek.
  2. Etoys.com je jedným z najväčších online zdrojov na svete, ktorý je známy širokou škálou produktov pre deti.

Úplné informácie o produktoch nájdete na stránkach oficiálnej webovej stránky American Girl. Podobné produkty sa uvádzajú na trh pod značkami Moxie, Winx, Dream of Doll, Momoko, Madame Alexander. Ak chcete, aby bol nákup výrobkov American Girl ziskový, musíte využiť špeciálne ponuky a propagačné akcie. Dobré zľavy pomôžu výrazne znížiť vaše finančné náklady.

Analógové americké dievča

Poviem vám o analógii slávnych a milovaných bábik American Girl v zahraničí.

Náhodne zasiahla predaj hračiek v Ozone. Tieto bábiky stoja iba asi 200 rubľov za počiatočnú cenu asi 1300 rubľov. Trvalo toľko ako tri.

Poviem to: za cenu 200 rubľov vynikajúcu, ale za rok 1300 by bola škoda, keby si bábiku našil šihaným vláknom.

Teraz v poriadku. Bábika je takmer kompletným analógom americkej značky. Dokonca som sa plazil v myšlienke, čo robia v tej istej továrni, možno aj napriek tomu, že bábika je nová, všitá etiketa bola znížená na nulu. Toto je viditeľné na fotografii. Tak to bolo so všetkými tromi bábikami.

Prvá hra môjho syna sa skončila odtrhnutím nohy bábiky. Hra spočívala v odstránení nohavíc, nie demontáži)))

Veľkosť bábiky je 46 cm, telo je vypchaté, ruky a nohy sú kĺbovo spojené. Zdá sa mi, že je veľmi podobný pôvodnému zdroju. Dokonca aj krabica s oknom.

Kvalita vlasov a prešívanie neboli príliš príjemné: vlasy sú plešaté a bolestivo tenké, zvyčajne sú naopak bábiky hrubšie. A tento rovný rovný tenký pás. „Pri česaní sa na začiatku vyšplhá.

Nevylučujem, že bábika sa vyrába pod inou značkou. Na etikete sú uvedené informácie, že dovozca je „ooo internet solutions“, sú to tiež ozón.

Teraz rovnaká bábika stojí asi 650 rubľov s prirážkou kvôli poškodeniu škatule.

V dôsledku toho poviem, že bábika si zaslúži pozornosť. Aj za 600 rubľov stojí peniaze, je pekné držať sa v rukách. V detských obchodoch sú drahšie bábiky. Ak sa chytí - zoberte to!

PS V čase, keď je Masha s nami, sa trochu odložila)) na jednom americkom webe existujú vzory pre takúto bábiku, som rada, že jej šijú oblečenie.

Pin
Send
Share
Send
Send