Užitočné tipy

8 osvedčených moderných spôsobov, ako sa zbaviť tváre

Pin
Send
Share
Send
Send


wikiHow funguje na princípe wiki, čo znamená, že mnohé z našich článkov napísali viacerí autori. Pri vytváraní tohto článku 35 ľudí (a) pracovalo na jeho úprave a vylepšovaní, a to aj anonymne.

Počet zdrojov použitých v tomto článku: 7. Zoznam týchto zdrojov nájdete v dolnej časti stránky.

Už vás nebaví tváre škrečkov? Najlepším spôsobom, ako sa ich zbaviť, je schudnúť, ale existujú aj iné spôsoby, ako napríklad špeciálny systém cvičení pre tvár a stravu. Ak chcete vedieť, ako sa zbaviť okrúhlych líc - prečítajte si nižšie, ako to urobiť.

Makeup, ktorý za pár minút skrýva líce

Predpokladajme, že máte zajtra rande pre svoj sen. Alebo rozhovor v spoločnosti vašich snov. Alebo iba dôležitá udalosť. Chceš vyzerať dobre, ale líca, líca ...

Ako sa zbaviť plných líc, ako sa hovorí, na úteku? Je navizuály, ktoré môžu vizuálne zmeniť tvar tváre.

Ak chcete začať, postavte sa pred zrkadlo, odstráňte vlasy z tváre a starostlivo ich preskúmajte. Najpravdepodobnejšie je, že s plnými lícami je vaša tvár zaoblená. Našou úlohou je preto ju vizuálne zúžiť tak, aby hrubé líce nezachytili oko.

Určite ideálny tvar vašej tváre, o ktorý sa budeme usilovať. Univerzálne pravidlo funguje v makeupe: tmavá farba sa javí menej a svetlo sa zdá byť väčšie. Preto skrývame plnosť tváre pomocou prášku alebo nadácie v tmavých odtieňoch.

Odborné poradenstvo:

„Skôr ako začnete tvorivosť, vyhodnotte stav pleti. Ak je suchý, uprednostnite nadáciu. Ak je mastný, zastavte sa pri prášku.

Použite tón na svoju tvár podľa vzoru.

Tón, ktorým zredukujete tváre, by mal byť o niečo tmavší ako prirodzený tón tváre a musí sa starostlivo zatieniť, inak namiesto toho, aby sa problémová oblasť skrývala, neprimerane nanesený make-up naopak pritiahne zbytočnú pozornosť. ““

Olga Romanova, maskérka.

Zarovnajte tón pleti s práškom alebo nadáciou, začervenajte sa. Na hornú časť lícnych kostí by sa malo nanášať začervenanie svetlejšej farby a spodnú časť tmavšiu. Odtieň červenania závisí od typu farby: vyberte odtiene tmavej hliny alebo čokolády. Ktokoľvek však urobí, v závislosti na tom, ktorá farba vašej tváre bude vyzerať najprirodzenejšia. Jeden „ale“ je kategorický pre všetkých - červenať by malo byť matné, Nechcete, aby už okrúhle líce žiarili ako gule na vianočnom stromčeku?


Je veľmi dôležité používať mäkkú kefu, aby sa dosiahol hladký prechod z hornej časti lícnych kostí na spodok. Vytvárajte odtieň od líc po lícne kosti - farby tak prirodzene padnú. Na vrch naneste tenkú vrstvu prášku. Voila! Vaše líce sa zdajú oveľa menšie ako pôvodne.

Efekt môžete vylepšiť účesom. Ak chcete vizuálne zmenšiť dolnú tretinu tváre, stačí zväčšiť hornú časť tváre, tj zvoliť strih, ktorého silueta sa rozširuje smerom nahor. Perfektne skryte všetko, čo potrebujete skryť, ostré zámky, vyčesané vpred. Ak máte dlhé vlasy, potom kaskádový účes alebo svieža, dobrým riešením bude vysoký štýl. Hladké česanie vlasov späť z tváre však nestojí za to - tak to len zdôrazňujete plné líce.

Príčiny bacuľaté líce

Ak vylúčime genetickú predispozíciu, hlavným dôvodom vzniku opuchnutých líca je nerovnováha tekutín v tele. Telo jednoducho nemá čas na odstránenie všetkej spracovanej vlhkosti. Okrem toho existujú rôzne vonkajšie faktory, ktoré priamo spôsobujú vzhľad okrúhlej tváre.

Príčiny veľkých líc

Toto je:

 • Alergické prejavy. Pri vyrážkach a svrbení sa nevyskytujú všetky histamínové reakcie. Alergie vykazujú veľmi často opuchy tváre a krku.
 • Aklimatizácia. Ak sa po presťahovaní do inej krajiny alebo dlhej ceste opuchnú tváre, dôvod spočíva v zmene klímy. Pre všetkých tento proces prebieha prísne individuálne. Niekto trpiaci migrénou, teplota tela niekoho stúpa a iní sa „zaoblili“ v určitých častiach tela.
 • Hormonálna nerovnováha. Mnoho adolescentov (najmä mužov) má veľké, mäsité líce na pozadí asketickej postavy. Toto je jeden z prejavov dospievania. Akonáhle sa hormonálny systém je usadený, líca samy zmiznú. Táto položka zahŕňa aj hormonálne poruchy spojené s tehotenstvom a laktáciou.
 • Prírastok na váhe. Toto je najzreteľnejšia príčina opuchnutých líc a tváre ako celku. Tukové tkanivo má schopnosť akumulovať sa takmer všade, neprepúšťa tvár hornou časťou tela.
 • Zmeny súvisiace s vekom. Chudoba v lícach, strata turgoru, závesné záhyby v oblasti nasolabiálnej oblasti sú nepríjemnými spoločníkmi starnutia. U mnohých žien sa vrásky objavujú nielen v očiach a rohoch úst, ale aj pod lícami.

Spôsoby, ako sa zbaviť problému, sa líšia v závislosti od príčiny veľkých líc.

Ak sú lanity zaoblené v dôsledku priberania na váhe, jedinou racionálnou možnosťou na ich zníženie je strava. Ak chcete zredukovať tvár a znížiť líce, môžete si vybrať akúkoľvek šetrnú stravu (podľa Ducanea, BEECH, metabolického). Najskôr sa však musíte chrániť pred rýchlymi sacharidmi. Aké potraviny sa odporúčajú vylúčiť zo stravy:

 • Múka v akejkoľvek forme.
 • Čokoláda, marmeláda, karamel a iné nebezpečné uhľohydráty. Nie sú vylúčené z tela, ale sú ukladané v menej postihnutých oblastiach. Najmä na brade, lícach, spodnom bruchu.
 • Sýtená sladká voda.
 • Zemiaky.
 • Vyprážané, údené a slané jedlá.
 • V ideálnom prípade by ste mali prestať konzumovať cukor a soľ.

Najčastejšie sú opuchy tváre náchylné k dievčatám brušného typu. Na zníženie hmotnosti jabĺk je dôležité udržiavať vyváženú stravu. Vzorové menu pre tento deň:

 • Raňajky: zelený čaj s medom, krutóny so syrom, kaša z celých zŕn.
 • Obed: šťava, pár vajíčok, akékoľvek ovocie.
 • Obed: Vývar, čerstvý zeleninový šalát s olivovým olejom, krutónmi, zeleným čajom alebo kompotom, varené biele mäso.
 • Snack: Natural Yogurt Smoothie
 • Večera: Zeleninová polievka, zelný šalát, dusené kotlety, čaj s medom.

Ide o približnú stravu, ktorá sa môže líšiť v závislosti od preferencií jedla. Je dôležité dodržiavať optimálne denné kalórie. Požadovaný počet kalórií sa dá vypočítať pomocou kalkulačiek pre ženy.

Najjednoduchší spôsob, ako odstrániť previsnuté tváre škrečkov, je vyrobiť masky so sťahovacím účinkom. Poskytnú potrebný kožný chirurgický zákrok, osviežia vzhľad, zlepšia metabolizmus lymfy.

Hlinená maska

Z akého druhu masky si môžete odstrániť tváre?

 • Modrá hlina. Hlinené výrobky podporujú aktívne zdvíhanie. Na prípravu produktu na zdvíhanie je potrebné zmiešať hlinku a vodu v rovnakom pomere a naniesť na tvár a krk. Ponechajte až 20 minút, kým tekutina nevytvrdne na koži. Opakujte 2-krát týždenne.
 • Ovsené vločky a kefír. Tento nástroj pomôže výrazne zmenšiť líce a zosvetlí pokožku. Na prípravu namočte 2 lyžice ovsených vločiek do prírodného jogurtu a nechajte zmes 20 minút. Keď hmota napučí, aplikujte ju v hustej vrstve na pokožku. Podržte 30 minút a opakujte každý druhý deň.
 • Med a hlina. Saggy tváre, ktoré sú pokryté vráskami, rýchlo obnovia zmes ílu a medu. Je to skvelý nástroj pre zdvíhanie domácnosti a bielenie pleti. Hlina by sa mala riediť vodou v pomere 1: 1 a do výslednej zmesi sa musí pridať polovica medu. Podržte 20 minút. Ak robíte masku každý deň, môžete natrvalo odstrániť červené líce.
 • Kvasinky a vajcia. Ďalším jednoduchým a rýchlym spôsobom, ako si doma sprísniť tváre, je rozpustiť lyžicu živých kvasníc v rovnakom množstve mlieka. Hlavným tajomstvom je nanášanie kvapaliny vo viacerých vrstvách. To znamená, že si raz zašpiníte svoje tváre, počkajte, kým vlhkosť nevyschne, druhý krát. Bude potrebných celkom päť krokov. Môžete to opakovať každý deň.
 • Čapíky pre hemoroidy. Toto je jediný spôsob, ako vyjsť z tých, ktoré sú opísané, ktoré skutočne pomôžu odstrániť tváre buldogov na tvári cez noc. V lekárni musíte kúpiť pomocné sviečky a zaplaviť ich vo vodnom kúpeli. Získate bielu krémovú hmotu. Musí sa nanášať na líca, bradu a pod oči. Najlepšie je urobiť postup pred spaním. Ráno si okamžite všimnete, ako sa pokožka osviežila a vrásky sa vyhladili. Jedinou nevýhodou metódy je, že sa nemôže používať často. Toto je núdzová pomoc, ak potrebujete Lanitídu redukovať v krátkom čase. Sviečky z veľkých líc
 • Ak si neželáte redukovať líce injekciami a plastické látky jednoducho odstraňujú, potom ako alternatívu odporúčame masky s kyselinou hyalurónovou. Kozmetika obsahujúca túto látku zaisťuje prietok krvi do ošetrovaných oblastí a podporuje podkožné spaľovanie tukov.

Cvičenia, ktoré pomôžu odstrániť druhú bradu a líca

Na odstránenie tuku z brucha sa dievčatá mučia v telocvičniach, navštevujú rôzne kurzy jogy a pravidelne masírujú zábaly tela. To isté platí, ak potrebujete odstrániť druhú bradu alebo upraviť tvar líca. Cvičenia na tvár sa nazývajú budovanie tváre. Pomáhajú vyrovnať ovál za týždeň a poskytujú dlhodobý efekt.

Cvičenia s veľkými lícami

Svalová masáž tváre

Na odvádzanie tuku z líc je dôležité aktivovať úplne všetky svaly tváre. V opačnom prípade nebude účinok taký zrejmý, ako by sme chceli. A tréneri v oblasti budovania tváre majú jedno tajomstvo: ako vyhladiť poklesy v čo najkratšom čase. Je to čo najviac grimasy. Predpokladá sa, že práve antikorózna ochrana je jednou z príčin vzniku vrások tváre. Toto však nie je pravdivé vyhlásenie. Ak pravidelne trénujete svaly, potom pokožka jednoducho nemôže klesnúť - nebude mať kam robiť.

Svalová masáž tváre

Ako rýchlo napnúť tvárové svaly na lícach, na čele a brade doma:

 • Pred každou gymnastikou sa tvár zahreje masážou. Vo všetkých oblastiach: od čela po bradu používajte jemné pohyby. Po trení pokožky krúživým pohybom a zahrievaním dokončite zahrievanie. Upozorňujeme, že po manipuláciách by modriny nemali zostať.
 • Tvár tváre sa paradoxne začína obočím. Zdvihnite obočie nahor, nadol a posúvajte obočie. Každý pohyb zopakujte 5-krát.
 • Zdvihnite si líca, akoby ste sa uškrnuli. Zaistite, aby v tomto cvičení nepracovali žiadne iné svaly - iba bukálne svaly. Vykonajte nie 3 minúty.
 • To isté urobte s perami. Zhromaždite ich v prove a pohybujte sa po kruhovej ceste. Cvičte 2 minúty.
 • Teraz grimasa. Pokúste sa použiť maximálne množstvo svalov tváre. Najprv bude najťažšie ovládať obočie. Mali by sa pohybovať symetricky s lícami. Opakujte 4 minúty.

Úprava tvaru a veľkosti

Predpokladá sa, že ovál tváre je možné opraviť iba chirurgickým zákrokom, ale skutočne a bez chirurgického zákroku je možné eliminovať previsnuté tváre. Ako odstrániť bacuľaté Lanity a zmenšiť kontúry tváre:

 • Posaďte sa vo vzpriamenej polohe a položte si ruky na kosť. Usmievajte sa čo najširšie a skúste túto polohu pier zafixovať. Pomaly otvorte ústa a posuňte čeľusť nadol, akoby ste chceli povedať: „A“. Opakujte 12-krát pre 2 sady.
 • Sadnite si do východiskovej polohy. Natiahnite hlavu čo najviac a udrite si pery (dievča maľuje rúžom taký pohyb). Čím hlasnejší zvuk, tým lepšie fungujú svaly. Opakujte 12-krát pre 2 sady.
 • Je nemožné opraviť tvar tváre a oválu bez rozpracovania oblasti pod očami. Práve v tom majú dievčatá najčastejšie zlyhania. Položte ukazovacie prsty na horné viečka a pritlačte kožu na kosť. Otvorte čo najviac očí a pokúste sa posunúť viečka nadol. Opakujte 10 krát.
 • Po predchádzajúcom cvičení nevyberajte prsty, ale jemne ich posúvajte z nosa. Pomôže to uvoľniť svaly predného laloku.

Posilnenie svalov tváre a krku

Dievča, ktoré má silné líce, musí venovať maximálnu pozornosť svalovým skupinám krku. Sú zodpovedné za správne rozloženie záťaže a tukového tkaniva. Na posilnenie týchto oblastí sa používajú tieto cvičenia:

 • Otvorte ústa a nasajte maximálne množstvo vzduchu (odporúča sa diafragmatické dýchanie). Potom vytiahnite jazyk čo najviac a vydýchnite. Opakujte 10 krát.
 • Podobne, nasávaním vzduchu pod hornú peru by sa tam mal vytvoriť pružný valec. Potom vytlačte pery k sebe, akoby praskli a hlasno ich vytlačte. To bude namáhať svaly krku, nasolabiálnej a líca. Opakujte 10 krát.
 • Aby ste utiahli zapadnuté líce, musíte ich neustále nafúknuť a hrať sa s lícnymi kosťami. Až potom budú visiace sekcie menej viditeľné. Najjednoduchšie cvičenie je nasávať vzduch do úst a otáčať ho kruhovou cestou. Opakujte 3 minúty.

Poslednou úlohou v terapii nie je masáž. Po dosiahnutí výraznejších výsledkov musíte po každej gymnastike napnúť svaly krku a dolnej časti tváre. Za týmto účelom jemne nakloňte hlavu zo strany na stranu, otočte ju pri maximálnej možnej amplitúde, zdvihnite oči a sklopte ich k podlahe.

Odstránime druhú bradu

Opuchy na lícach, ich ochabnuté, chýbajúce výrazné lícne kosti sú často výsledkom nedostatočného rozvoja bradových svalov. Jedným z príznakov tohto problému sú mastné usadeniny pod bradou, ktoré sa pridávajú k previsnutým lícam.

Odstránime druhú bradu

Môžu byť odstránené nasledujúcimi spôsobmi:

 • Otvorte ústa a pritlačte jazyk k spodným zubom. Pri výdychu tlačte čeľusť čo najviac dozadu a pri vdychovaní ju vráťte do pôvodnej polohy. Opakujte 12-krát.
 • Ak chcete, aby boli okrúhle líce trochu viditeľné a brada jasnejšia a jasnejšia, kombinujte cvičenie „Smacking“ s predĺžením čeľuste. S otvorenými ústami zatlačte čeľusť nadol, ako je to len možné, potom ju nadvihnite a udrite. Najdôležitejšie je vykonať cvičenie veľmi pomaly, merateľne. Beží 12-krát.
 • Na odstránenie závesných oblastí v dolnej časti tváre sa použije maximálny úsek. Musíte uvoľniť svaly čo najviac a potom ich všetky napnúť a napnúť. Najjednoduchší spôsob, ako dokončiť cvičenie, je nakresliť analógiu s ranným popíjaním. Opakujte 15 krát.

Zbavte sa bacuľatých líc

Doma sa môžete tváriť iba pomocou Facebooku. Bez výplní, punkcie hyalurónovým kokteilom alebo inými neinvazívnymi technikami.

Cvičenia s buclatou tvárou

Na tento účel stačí každý deň vykonať súbor cvičení:

 • Natiahnite svoju tvár s úsmevom a nasajte vzduch do úst. Roll bublinu z jednej tváre na druhú po dobu 3 minút. Potom ho vsuňte do úst kruhovou cestou a jemne ho držte v oblasti líc a pier.
 • Zavesené tváre sú infláciou dobre korigované. Hlavná vec je nahustiť svaly do maximálneho stavu, priamo tak, aby boli oceľové. Najprv musíte vydržať najmenej 30 sekúnd v tejto polohe, vaším cieľom je dosiahnuť oneskorenie napätia o 3 minúty.
 • Cvičenie „skúmavka“ pomôže odstrániť opuchy. Vytiahnite pery pomocou „trubice“ a vydajte trvalý zvuk: „U“. Hlavná vec - Nepúšťajte svaly, mali by byť natiahnuté, ako struny gitary.

Skombinujte tieto cviky na lícach s vyššie opísanou gymnastikou. Výsledok vás nenechá čakať. Prvý efekt bude zrejmý po 5 reláciách.

Efekt budovania Facebooku

Tvorba krásnych lícnych kostí

Je ťažké si predstaviť krásnu tvár s jasne definovanými čiarami bez výrazných zygomatických kostí. Môžete ich samozrejme kresliť aj pomocou make-upu, napríklad korektora, korektora a bronzérov. Avšak len málo dievčat je oboznámených s tvarovaním. Ak nechcete vytvárať efekt skromných líc pomocou červenania, môžete si pomocou gymnastiky vytvoriť krásne lícne kosti:

 • Aby sa líce zapadli a lícne kosti boli vyslovené, musíte ich vytrénovať. Zatvorte čeľuste a pokúste sa presunúť vaše vzdialené svaly. Pocity by mali byť podobné tým, ktoré vznikajú pri žuvaní mäsa. Opakujte 3 minúty. V budúcnosti postupne zvyšujte čas na 5-minútový interval.
 • Cvičenie „Úsmev“ pomôže zdôrazniť jamky a redukuje tukové tkanivo. Páčite si pery k sebe a jemne sa pomaly usmievajte. Pokúste sa konať výlučne s lícnymi kosťami bez toho, aby ste sa dotkli čela a obočia. Opakujte 15 krát.
 • Pri ťahaní lícnych kostí idú ďalšie centimetre od líc. Je to vynikajúca príležitosť zdôrazniť „mongolské“ rysy tváre. Sadnite si rovno a roztiahnite krk dopredu. Pri vdychovaní otvorte ústa čo najširšie a držte ich v tejto polohe 1 minútu. Pripojte svoje pery pomaly a cvičenie opakujte 12-krát.
Pred a po budovaní Facebooku

Na dosiahnutie maximálnej účinnosti by sa malo ošetrenie tváre doplniť mezoterapiou alebo aktívnou masážou prírodnými olejmi. Minimálny kurz odporúčaný trénermi tvárovej gymnastiky je 15 procedúr. Potom, čo potrebujete urobiť mesiac prestávku a potom, ak je to potrebné, pokračovať v reláciách.

Príčiny hrubých líc

Hlavným dôvodom zaoblenia v tejto oblasti tváre osoby je dedičnosť. Bohužiaľ, poraziť taký silný argument je dosť ťažké a niekedy dokonca nemožné. Ak ste zdedili bacuľaté tváre, potom s najväčšou pravdepodobnosťou budete musieť pravidelne pracovať na ich redukcii pomocou špeciálnych cvičení a vyváženej výživy.

Помимо врожденной предрасположенности на рост щек большое негативное влияние оказывает «неправильная» еда. И это на лице становится заметным, когда все части тела уже приобрели нежелательные жировые отложения.

Ako sa však v tejto oblasti môžete zbaviť tuku?

Ako redukovať tukové tváre

Tu je možné rýchlo odstrániť tuk iba chirurgickým zákrokom - liposukciou, tj uvoľnením z tukových usadenín v nevyhnutnej časti tela. Mali by ste však vedieť nielen to, že ide o veľmi nákladný spôsob odbúravania tukov, ale aj to, že je úplne nepredvídateľný, čo je spojené so sklamaním a rôznymi poruchami emocionálneho stavu človeka.

Majte na pamäti, že hrubé tváre nestrácajú na váhe pri cvičení príliš ľahko. Je to kvôli ťažkostiam v pohybovej aktivite tvárových svalov, ako aj skutočnosti, že telo spaľuje tukové vrstvy na lícach ako posledné. Vyvážená strava a špeciálne cvičenia preto môžu iba mierne upraviť veľkosť tváre.

cvičenie

Vykonanie týchto cvičení pomôže zredukovať zaoblenie tváre. Musíte ich opakovať každý deň:

 1. Nafukujte líca na limit, držte ich v tejto polohe po dobu piatich sekúnd, potom rýchlo vydýchnite.
 2. Otvorte ústa dokorán bez toho, aby ste zdvihli tvár, pozerajte sa očami a na jednu minútu neúprosne blikajú. Toto cvičenie opakujte päťkrát celý deň.
 3. Z nahustených líca postupne uvoľňujte vzduch s malými trasmi.
 4. V silne nasýtenej tvári prenasledujte vzduch zľava doprava a naopak. Toto cvičenie vám pomôže rýchlo vyriešiť váš problém.
 5. Rukami a úsmevom stlačte tváre. V takom prípade by prsty nemali umožňovať, aby rohy ústa stúpali.
 6. Hlavu držte striktne rovnú, pokúste sa skrátiť rohy pier a napnite svaly líc a krku.
 7. Držte ceruzku za zuby a začnite písať slová alebo celé vety vo vzduchu. Napríklad: Chcem mať krásnu tenkú tvár.
 8. Zložte pery a začnite spievať všetky samohlásky abecedy.
 9. Ohýbajte hlavu mierne dopredu, otočte ju doprava a do ľavého ramena a veľmi silno ťahajte bradu.
 10. Intenzívne zatleskajte rukami po tvári v problémovej oblasti.
 11. Pevne stlačte a uvoľnite svaly líc.
 12. Posaďte sa na stoličku, sklopte hlavu dozadu a posuňte bradu, aby spodná pera zachytila ​​hornú.
 13. Postavte sa rovno, ruky skrížené cez hrudník, chyťte sa za plecia. Začnite krknúť do krku až do „krajného bodu“, potom sa zhlboka nadýchnite, počítajte do desiatich, vydýchnite a vráťte sa do pôvodnej polohy.

Tieto cvičenia by ste mali robiť nielen dovtedy, kým sa nedosiahne výsledok, ale neustále, aby nedošlo k návratu k predchádzajúcej okrúhlosti.

Masáže a masky

Masky a masáže môžu skutočne pomôcť odstrániť plnosť. Ich pravidelné používanie zlepší a zachová turgor pokožky na dlhú dobu:

  Dôkladne očistite pokožku. Naneste mastný krém. Jemne si zovrite líce, počnúc bradou až po lícne kosti. Masáž vykonávajte raz týždenne.

Pred začatím procedúry nezabudnite očistiť pokožku. Po dokončení naneste krém, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu typu pleti.

Odporúčame používať masky na zníženie okrúhlosti líc:

 1. V jednom žĺtku pridajte jednu čajovú lyžičku medu a jednu dezertnú lyžičku olivového oleja. Zmiešajte prísady. Zmes naneste na tvár špeciálnym štetcom po dobu dvadsiatich minút. Opláchnite teplou vodou. Kurz: dvakrát týždenne počas dvoch mesiacov.
 2. Zmiešajte jednu polievkovú lyžicu nasekanej ovsenej kaše s jednou polievkovou lyžičkou dojčenskej výživy, nalejte trochu teplého mlieka a všetko miešajte, kým nezíska hustú kyslou smotanu. Dajte zmes na tvár, krk, dekolt na dvadsaťpäť minút. Opláchnite teplou vodou. Naneste krém. Takéto masky sa môžu robiť týždenne počas dvoch mesiacov.
 3. Beat vajcia biele a aplikovať na tvár po dobu dvadsiatich minút. Opláchnite zdvíhaciu masku. Používajte kontrastné úpravy vody. Naneste výživný krém.

Masky dokonale napínajú pokožku tváre, dodávajú jej svieži zdravý vzhľad a pôsobia tiež na omladenie.

Bylinné infúzie

Vzhľad tváre je výrazne ovplyvnený rôznymi infúziami liečivých bylín:

 1. Nalejte tri polievkové lyžice nakrájaných kvetov harmančeka (môžete použiť lastovičku, šalvia) so pohárom vriacej vody. Vývar pevne prikryte vekom. Nechajte to variť niekoľko hodín. Strain. Dennú infúziu používajte ako krém na tvár.
 2. Rozpustite tri polievkové lyžice jodizovanej soli v pol litri vody. Použite roztok na horúce obklady (namočte froté uterák do soľanky a naneste ho na tvár na niekoľko minút), potom svoju tvár ochlaďte kockami ľadu.
 3. Nalejte tri polievkové lyžice byliny ľubovníka bodkovanej a harmančeka kvety dvoma pohármi vriacej vody. Nechajte vývar vylúhovať osem hodín. Strain. Denne utrite tvár, krk a výstrih.

Užitočné tipy

Existujú malé triky, ktoré tiež prispievajú k zníženiu nafúknutej prírody a nielen tváre:

 1. Na konci cvičení masírujte a pred spaním naneste masky.
 2. Minimalizujte používanie slaných potravín, pretože zadržiavajú v tele tekutinu, ktorá sa môže oneskoriť v tvári.
 3. Predstavte si jedlá s vysokým obsahom vápnika. Jeho použitie pomôže schudnúť.
 4. Prírodné šťavy zrieďte vodou.
 5. Pokúste sa jesť malé jedlo najmenej päťkrát denne v konkrétnom čase.
 6. Uprednostnite pomaranče, grapefruity, jablká.
 7. 30 minút pred jedlom vypite pohárik čistej vody.
 8. Obmedzte svoje pitie.
 9. Pokúste sa spať pri ležaní na chrbte.
 10. Choďte behať, jazdiť na bicykli.
 11. Vizuálne zmenšenie líc pomôže poprášiť ich tmavším práškom. Podobne pomocou nadácie.

Tí, ktorí zdedili bacuľaté tváre, bude ťažké zvládnuť. Pre tých, s ktorými vyrastali v dôsledku nadmernej výživy, bude ľahšie zbaviť sa ich hustých líc.

Takže, bez ohľadu na príčinu vzniku opuchnutých líc, nečinné sedenie za to nestojí. Ak sa chcete problému zbaviť, musíte sa usilovne snažiť. Pomocou správnej výživy, špeciálnych cvikov, športu, masáží, masiek a bylinných nálevov získate nepochybne požadovaný výsledok.

Komentár odborníka:

„Existuje veľa diét, je lepšie zvoliť si tú najlepšiu možnosť spolu so svojím lekárom. A je veľmi dobré, ak môžete zmeniť svoje stravovacie návyky.

Budem sa podeliť o svoje skúsenosti: piť vodu. Ak telo nemá dostatok vody, snaží sa ho umiestniť do rezervy a používa na to „lúhy“ v lícach a pod očami. Oči plávali? Hľadáte opuchnuté tváre? Pite vodu! Nie džúsy, nie minerálna voda, najmä čistá voda, najmenej 2 litre za deň. Za pár dní budete cítiť rozdiel. “

Ak chcete obnoviť rovnováhu vody, vylúčte soľ a cukor zo stravy, ktorá akumuluje vodu a ukladá ju do rezervy v oblasti našich dlhotrvajúcich líca.

Pokúste sa soľ nesoliť - a vy rýchlo uistite sa, že to nie je menej chutné. Ale užitočnejšie - áno a oveľa viac.

Všetko, čo sa hovorí o soli, nie je o alkohole o nič menej pravdivé. Vyhnite sa alkoholu, soli a cukru - nielen vďaka lícam, ale aj srdcu, krvným cievam, mozgu a nervovej sústave.

Čo by malo byť súčasťou stravy? Vláknina (ovocie a zelenina) a vápnik. Posledne menované nie je lepšie používať vo forme tukových odrôd syra, ale vo forme tvarohu, kefíru a jogurtu.

Zhlboka sa nadýchnite, ruky širšie!

Veľmi veľa ľudí, ktorí sa rozhodli odstrániť nadbytočný objem, začalo hľadať cvičenia, ako schudnúť na lícach - a zistia, že také cvičenia neexistujú.

Tuk skutočne horí v „peci“ našich svalov. Najväčšie svaly na tele sú svaly nôh a svaly chrbta. Napínaním svalov tváre spálite iba pár kalórií a napínaním nôh a chrbta - niekoľko stoviek. Preto sú proti lícam rovnaké všeobecné cvičenia, ktoré pomáhajú odvažovať celú váhu.

Dopĺňajte zdravú stravu s fyzickou aktivitou. Recept je jednoduchý: keď človek spotrebuje viac kalórií, ako trávi, stráca tuk, keď rovnaké množstvo - jeho hmotnosť zostáva na mieste, ak je menšia - stráca váhu. Neexistuje žiadny iný spôsob, ako schudnúť a nemôže byť.

Ako bez námahy odstrániť tuk z vašich líc

Výsledok použitia domácich liekov závisí iba od vašej vytrvalosti. Bohužiaľ, je nestabilný a zmizne, len čo si oddýchnete.

Ak chcete zaručený výsledok, dávajte pozor na kozmetické a lekárske spôsoby, ako odstrániť silné tváre. Pomáhajú aj v najťažších prípadoch, napríklad, keď je jeden líc hrubší ako druhý.

Ukazuje sa, že okrúhle líce majú tri rôzne príčiny. Preto chudnutie nie vždy pomáha - iba v jednom prípade z troch. Najdôležitejšie však sú prvé.

Ak sa chcete v tomto prípade zbaviť veľkých líc, musíte schudnúť alebo užívať drogy - lipolitikami, Zavádzajú sa pod kožu mezoterapiou a zreteľne odstraňujú podkožný tuk, čím odhaľujú čisté, tvarované lícne kosti.

Autor posudku Natalia, 43 rokov

„Od detstva sú moje kliatby mojou kliatbou. Naopak, nikdy som nebol tučný a vždy som vyzeral ako púpava na tenkej nohe, ako v karikatúre.

Keď som sa na konzultáciu obrátil na Platinu, myslel som si, že sa nedá nič urobiť. A lekár navrhol odstránenie Bishiných hrčiek a povedal, že by to pomohlo usporiadať jeho tvár.

Operácia bola vykonaná v celkovej anestézii - bolo to možné v lokálnej anestézii, ale obávam sa, že mám extrémne nízky prah bolesti.

Spočiatku sa samozrejme nezaznamenali žiadne zmeny, ale po troch týždňoch sa mi líca líštila, lícne kosti boli vyššie a vo všeobecnosti sa mi zdá, že o pätnásť rokov som mladší a som veľmi potešený. ““

Ak ste zdedili okrúhly tvar tváre, kozmetici a plastickí chirurgovia sa tiež naučili túto situáciu napraviť.

V tomto prípade zúženie tváre ... pomocou brady! Nezmysel? Vôbec nie. Zvýšenie brady mení proporcie tváre, napína ju a harmonizuje vzhľad.


Dočasnú úpravu brady vykonáva výplň Radiesse, ktorá po 2 rokoch úplne ustúpi.

Celoživotný výsledok je zaistený inštaláciou permanentného implantátu do brady. V Platine používame implantáty Medpor, ktoré sú pevne pripevnené k kosti a majú poréznu štruktúru. Takýto implantát sa nepohybuje ani pri náraze a je veľmi dobre „zvyknutý“. Po niekoľkých mesiacoch klíčí krvnými cievami a splynie s vlastnými tkanivami tváre.

Bol nainštalovaný bradavkový implantát Medpor a Bisha hrče boli čiastočne odstránené. Chirurg - Iskornev Andrey.

Ktorákoľvek z uvedených metód poskytuje veľmi dobrý výsledok, ale maximálny účinok sa dosiahne kombináciou viacerých postupov. Napríklad odstránením hrudiek Bishy a zväčšením brady zmeníme proporcie tváre, a tým získame vysoké lícne kosti a vizuálne podlhovastú tvár.

Na zvýšenie účinku odporúčame používať vlákna typu Intemporel. Tento postup ešte viac zviditeľňuje „čistokrvné“ zatiahnutie líca, dodá tvári mladý a výrazný vzhľad. Ahoj Angelina!

Z celej svojej zjavnej jednoduchosti je chirurgia najjemnejšou prácou. V každom prípade individuálne. Koniec koncov, je potrebné odstrániť presne toľko tuku, aby sa zachoval kvitnúci vzhľad a aby nedošlo k rozpadu tváre. Nedotýkajte sa tvárových nervov ani slinných žliaz.

Ak sa chcete stretnúť s plastickým chirurgom, zavolajte na:

+7 495 989-21-16, +7 495 723-48-38 v Moskve

+7 843 236-66-66 v Kazani.

Alebo si dohodnite schôdzku online a získajte 30% zľavu na konzultáciu!

Pin
Send
Share
Send
Send