Užitočné tipy

Ako nastaviť hodinky Armitron

Pin
Send
Share
Send
Send


Recenziou modelov tejto značky začneme krátkym úvodom a porozprávame sa o histórii značky a jej pôvode. V roku 1956 sa objavila nová značka hodiniek Armitron spolu so založením spoločnosti E. Gluck Corporation, ako aj Anne Klein. Americké hodinky Armitron vďačia za svoj vzhľad prezidentovi Eugenovi Gluckovi. Bol to iba jeho nápad vytvoriť skutočnú národnú značku. Jeho myšlienka a túžba sa splnili, po krátkom čase si hodinky tejto značky zaslúžene získali popularitu a s istotou obsadili svoje miesto na trhu hodiniek. Okrem toho si nemôžem všimnúť, že táto značka dnes vstúpila do prvej desiatky najpredávanejších hodiniek na severoamerickom trhu medzi značkami Timex, Fossil, Guess, Seiko, Bulova, Citizen, Casio, Pulsar, Movado. Modely hodiniek Armitron kombinujú jedinečný a zároveň dobre rozpoznateľný štýl, vysokú kvalitu, spoľahlivosť a pohodlie.

Náš výber obsahuje 7 najpredávanejších hodiniek Armitron s cenami do 50 dolárov.

1. Pánske hodinky Armitron 408231RDGY Chronograph Digital Sport

Tento digitálny chronograf má špeciálny mužský charakter. Tieto pánske hodinky pripomínajú slávny Casio G-Shock. Tieto hodinky majú funkcie, ako sú chronograf, stopky, odpočítavanie času, hodinový časovač, dátum, deň v týždni a indikátor batérie. Puzdro na hodinky a remienok sú vyrobené v dvoch farbách. Hlavný tón je čierny a rámček, niektoré detaily sú vyrobené zo striebra. Vo vnútri hodiniek je japonský kremenný pohyb. Hodinky sú vodeodolné do 100 metrov. Cena tohto modelu je asi 25 dolárov.

2. Pánske hodinky Armitron408188GMGchronografdigitálnešport

Tento model takmer úplne opakuje funkčnosť predchádzajúcich hodín, iba zmeny v dizajne. Dizajn digitálneho číselníka sa zmenil. Pridá sa jasne oranžová farba, ktorá oživí tento model a dodá mu trochu sviežosti. Usporiadanie a povaha zobrazenia čiastkových číselníkov zobrazujúcich ďalšie parametre sa zmenili. Dizajn tiež vyzerá veľmi odvážne, odvážne, charizmaticky a drahý. Cena tohto modelu je tiež asi 30 dolárov.

3. Pánske hodinky Armitron408209BLKchronografdigitálnešport

Ďalší dvojfarebný chronograf so základnou funkciou digitálnych hodiniek a dobrým dizajnom. Súbor funkcií tohto modelu, hoci nie je bohatý, je užitočný a používa sa takmer každý deň. Odolnosť voči vode je udržiavaná na 100 metrov. Cena tohto modelu je asi 20 dolárov.

4. Pánske hodinky Armitron 408177RED Chronograph Digital Sport

Obdĺžnikové športové hodinky v pôvodnej červeno-čiernej farbe. Ovládač je dostatočne veľký na to, aby bol čas ľahko čitateľný pri športe a neodvádzal pozornosť od času na čítanie. Popruh je vyrobený z čiernej gumy a dá sa pripevniť na takmer každé zápästie. Upevňovacie otvory na páse sa vyrábajú pomerne často. Číselník je trochu neobvyklý, hlavná časť LCD displeja, pozadie je čierne a informačná časť je biela. Hodinky sú vodeodolné do 100 metrov a cena nepresahuje 30 dolárov.

5. Dámske hodinky Armitron456984PNKdigitálnešport

Tento model sa prísne zameriava na dievčatá. To je zrejmé pri použití ružovej v dizajne puzdra na ciferník a hodinky. Hodinky majú tiež hladké a hladké línie. Dizajn je elegantný a elegantný. Kombinácia ružového, strieborného rámu a čierneho remienka vyzerá optimálne a zaslúži si tento model slávy jedného z najpredávanejších. Hodinky majú užitočnú funkciu druhého časového pásma. Vodotesnosť tohto ženského modelu je nižšia ako u športových modelov mužov a je 50 metrov. A cena je udržiavaná na viac ako dostupnej úrovni 30 dolárov.

6. Pánske hodinky Armitron40/8251 Digitálnešport

Tento mužský model je pravdepodobne tým najbrutálnejším zo všetkých, ktoré vám boli predložené. Jasne červené akcenty, strieborný rám, ostré hrany a ostré tvary, to všetko dáva hodinkám pocit hrubej sily a sily. Funkčnosť je rovnaká, druhá časová zóna a sada štandardných funkcií pre digitálne hodiny. Odolnosť voči vode je 100 metrov, rovnako ako pri predchádzajúcich modeloch pre mužov. Cena naďalej poteší a je iba okolo 30 dolárov.

7. Dámske hodinky Armitron 752433BLK TERAZ s prízvukom Diamond

Tento ženský model sa odlišuje od vyššie uvedenej série. Tento elegantný ženský model získal popularitu u žien na celom svete, ale na severoamerickom trhu je tento model obzvlášť obľúbený a je bestsellerom. Hodinky majú hladké ohyby a línie a majú silný atraktívny dizajn pre krásnu polovicu našej planéty. Ciferník je vyrobený z analógového telefónu a má tri ruky a okolo 12 hodín veľký biely kameň a nahrádza index. Kameň a ruky dokonale kontrastujú s čiernym číselníkom. Hodinky majú vynikajúcu čitateľnosť. Hodinky vyzerajú veľmi drahé a štýlové. Náramok je možné upraviť odstránením odkazov, čo zaisťuje pohodlné nosenie tohto modelu, ktorý je pre dievčatá taký dôležitý. Hodinky majú priemer 19,2 mm. Puzdro a náramok sú vyrobené z kovu a majú ochranu proti poškriabaniu. Vo vnútri hodiniek je japonský kremenný pohyb. Bohužiaľ, vodotesnosť týchto hodiniek je veľmi malá, mali by ste ich opatrne používať aj pri umývaní rúk. Cena tohto modelu je 50 dolárov.

Na záver by som chcel povedať, že pre vynikajúci dizajn a dobré spracovanie si značka Armitron vyžaduje dosť skromné ​​peniaze. V našom článku boli popísané najobľúbenejšie modely. Ale v skutočnosti ich je veľa a môžete si nájsť model pre každý deň, zatiaľ čo peňaženka nestratí vôbec veľa.

Pin
Send
Share
Send
Send