Užitočné tipy

Mení muž váhu

Pin
Send
Share
Send
Send


Váhová žena nie je zvyknutá žiadať o radu, čo sa má uvariť na večeru a aký obrus si vybrať pre jedálenský stôl. Váhy nie sú slabé dievčatá, môžu si nechty nechty nechať a zavesia si poličku. V priebehu času si Libra vyvinie šiesty zmysel, ktorý presne identifikuje ľudí, ktorí nie sú schopní rovnosti a konštruktívneho dialógu. Nikdy nebude strácať čas s tyranmi a tyranmi - to je charakteristika ženy Váhy.

Váhy sú zvyčajne extrémne vyberavé v opačnom poli. Nie sú oboznámení so slepou pripútanosťou, inšpirovaní zápalným ohňom lásky. Slepá vášeň spojená so ženami Škorpiónov je pre Libra nepochopiteľná. Nikdy nezatvára oči pred alkoholizmom, drogovou závislosťou alebo tendenciou ísť „doľava“ - podľa jej pravidiel nie je zábavné s nádejami v štýle „možno ceny“. Keď sa cíti, že sa niečo stalo, Libra položí otázku na čelo, aby objasnila svoje momenty záujmu. Ak sa jej odpoveď nepáči, zabuchne dvere bez toho, aby ponúkla kompromisy a riešenia.

Aká verná je žena z Váhy?

Pri výbere partnera sú váhy veľmi milostivé a nečitateľné, pretože si nikdy nie sú úplne istí, koho chcú vidieť vedľa nich. Ale ak už sú manželia, zabudnú premýšľať o láske. Berú manželské povinnosti veľmi vážne a nikdy nezačnú rozvod. Váhová žena musí neustále cítiť lásku a pozornosť svojho manžela a mala by sa o neho zaujímať. Sex pre nich je iba fyzický pocit, zriedka odhaľuje svoje duše.

Prečo podvádza žena Libra?

Očarujúce a pôvabné ženy Váhy oprávnene (alebo skôr podľa štatistík) získali druhé miesto v zozname najviac ... neverných manželiek (vpred „zdvorilo“ prechádzajú ženy Škorpióny). Tu nezaostávajú za mužmi Váhy, ktorí nie sú averzní k tomu, že majú aféru na boku alebo dokonca ani jedného. Prečo žena, ktorá sa narodila pod takým znamením zverokruhu, ako je Libra, porušuje prísahu lojality voči manželovi, pretože jej manželka je takmer dokonalá: uctieva svojho manžela a podporuje ho vo všetkom, radí mu a hladí ho ... A život so svojím manželom Skôr sa podobá životu Evy a Adama pred príchodom hadovho pokušiteľa ...

A tu zasiahne ten istý notoricky známy had. Až teraz v jeho úlohe je bežný život. Dôvod podvádzania pre Váhy je pomerne jednoduchý a nijako sa nelíši od príčiny podvádzania pre Váhy: jej rutina sa elementárne zasekla, jej každodenný život sa nudí, jej život je monotónny! A jej duša chce vymaniť sa z tohto blízkeho sveta každodenného života na slobodu, kde život iskri všetkými farbami dúhy!

Hneď, ako sa zrada stane, stratí Libra svoju „rovnováhu“, to znamená pokoj mysle a jej úzkosť a nervozitu bude ťažké nechať ujsť, hoci to možno často vysvetliť inými dôvodmi, nielen zradou. Jedna misa ženy Váhy bude naplnená vášňou a láskou na strane a druhá rodina bude prázdna. A ak manželka Váhovej ženy, ktorá nechce stratiť nepolapiteľného milovaného, ​​príde včas na svoje zmysly a naplní prázdnu misku, to znamená, predstaví novosť, rozmanitosť a ostrosť vo vzťahu, potom ju môže udržať blízko k nej, samozrejme, občas nezabúdať, aby pre ňu prekvapila a dávať romantické dary.

Ako zistiť, že človek mení váhu

Váhový človek v živote oceňuje harmóniu a vnútornú rovnováhu. Miluje neustále okolo neho bolo „tiché a hladké, ale Božia milosť“. V takejto atmosfére môže jeho umelecká povaha prejaviť svoje najjemnejšie vlastnosti, užívať si kreativitu a zotavovať sa z aktívnych akcií. Ak však jeho priateľka násilne poruší túto idylku, vtrhne na svoje územie (fyzicky aj psychicky) a zbaví ho vnútorného pokoja, potom sa bude muž Libra postupne cítiť nespokojný. Ah, ako sa nechce nič rozhodovať a nič meniť! Urobí všetko pre nápravu situácie alebo jej prispôsobenie. Ak však jeho najdrahšia polovica neznesie život, rozhodne sa zlomiť.

Pred rozhodnutím o takom vážnom kroku bude dlho premýšľať a váhať. Niekedy na neho môžete zachytiť jeho zamyslený pohľad, ktorý okamžite odnesie. To znamená, že všetko znova zvažuje a stále sa nedospelo ku konečnému rozhodnutiu. Opýtajte sa ho, čo si myslí, že by mal byť obťažovaný, ak vám chce niečo povedať. Presvedčte toho, kto sa neháda. Váhový muž sa často bojí povedať, že ho nemá rád, pretože nechce naraziť na váš emocionálny výbuch. Sľúbte vopred, že mu odpustíte bez ohľadu na to, čo hovorí. A nezabudnite dodržať svoj sľub, inak nebude druhýkrát! Ak pre vás hovorí niečo nepríjemné, neskúšajte sa za to pomstiť alebo si to neustále rozprávajte. Vašou úlohou je poskytnúť mu maximálnu bezpečnosť na vyjadrenie jeho myšlienok. Toto je kľúč k úspešnej komunikácii s mužom Váhy. Ak na neho padneš z akéhokoľvek dôvodu, nikdy ti nepovie nič nepríjemné alebo nepríjemné. Ale jedného dňa len odíde. A pre vás to bude len šok - ako by to mohlo byť, všetko bolo v poriadku a zrazu to bolo? Uistite sa, že máte najdôveryhodnejšie vzťahy.

Ak vám niečo Libra mužovi nevyhovuje alebo ste ho urazili, upadne do nejakého špeciálneho, zasneného, ​​neprítomného stavu .. a začne sa dlhšie pozerať na ostatné ženy. Ak sa rozhodne, že ste nesplnili jeho očakávania, okamžite začne hľadať svoj ideál - sladké a tiché vysnívané dievča. Navyše sa ešte nerozhodol úplne a navonok vzťah medzi vami vyzerať dobre. On sám si nie je úplne vedomý svojich činov. Jednoducho sa nedobrovoľne usmieva obzvlášť očarujúco voči ostatným predstaviteľom spravodlivého sexu a v jeho očiach sa objavuje očakávaný výraz.

V tejto fáze je veľmi ľahké sa vrátiť a veľmi ľahko stratiť. Ak s ním začnete byť jemný a nežný, pokúste sa opraviť svoje chyby, poskytnúť mu pohodlie domova a dlho očakávaný mier - dostanete ho späť. Možno však budete príliš neskoro. Váhový muž je mimoriadne atraktívny pre mnoho druhov žien. Napríklad v jeho pracovnom tíme bude pravdepodobne niekoľko nezosobášených dievčat, ktorým nebude chýbať ani jediný vzdych. Určite sa budú zaujímať o to, prečo je v poslednej dobe taký romanticky premýšľavý. A ak sa sťažuje, uistite sa, že súcitné krásy ho dokážu uspokojiť. Ak majú nejakú inteligenciu a priľnavosť, nedostanete ju späť. Vzhľadom na to všetko sa snažte držať krok s jeho vzťahom v práci, často sa tam objavujú a stavte sa takým spôsobom, že sa tam módne ženy bojia ako oheň. A iba váš milovaný by vo vás mal naďalej vidieť pokornú ovcu a nie zlú zúrivosť.

Berúc do úvahy extrémne nerozhodnosť vášho muža Váhy, môžeme povedať, že rozhodnutie nie je až také také, ako vy ... alebo iná žena. A čím viac máte spoločného (majetok, plány, dokonca spomienky), tým väčší bude na vás vplyv. Buďte však milosrdní! Ak je vaša postava taká, že je pre vás ťažké vyjsť s ňou a zároveň sa správať prirodzene, pozrite sa na seba brutálnejšieho muža, ktorý vám bude vyhovovať. Neubližujte svojej milovanej váhe ani sebe. Ak si myslíte, že ste pre neho najvhodnejší pár, neočakávajú sa medzi vami žiadne nezrovnalosti. Aj keď idete za ním do práce - alebo do spoločnosti, v ktorej sa často stáva - tak ako tak. Len pre každý prípad. Pre prevenciu.

Muž - Váhy a manželstvo

Muži tohto znamenia zverokruhu majú realistický pohľad na manželstvo a zvyčajne sa v ňom správajú ako silní a stáli partneri vo svojich pocitoch.

* 57% mužov - Libra prekročila desaťročný medzník manželstva - prvé miesto medzi všetkými znameniami zverokruhu

* iba 12% mužov tohto znaku sa po rozvode rozhodlo, že sa k nemu už nikdy nepripojí - to je najnižší ukazovateľ zverokruhu

* ale iba 44% z nich sa ožení s jediným mužom - výrazne nižším ako je priemer znamení zverokruhu

* iba 43% si myslí, že ich sexuálny život v manželstve sa zlepšil (pomerne nízka miera) a 42% tvrdí, že manželstvo žiadnym spôsobom neovplyvnilo kvalitu pohlavia (vyššia ako priemer).

* 70% mužov tvrdí, že keď sa znovu vydajú, ich sexuálny život sa zlepšil - najnižší zo všetkých znamení zverokruhu

* V skutočnosti, ak hovoríme o sexe a mužovi - Váhe, potom môžete opísať jeho postoj k nemu takto: „kdekoľvek, akýmkoľvek spôsobom, ale nie s nikým“

* Muži tohto znaku nemajú radi okamžitý sex bez predohry

* Muži tohto znaku by sa radšej milovali častejšie a viac experimentovali: 63% - najvyšší ukazovateľ zverokruhu

* Muži tohto znaku pred manželstvom mali viac ako 20 sexuálnych partnerov - to je najvyššia miera spomedzi znamení zverokruhu

* muži sú veľmi ľahostajní k svojej váhe a váhe svojho partnera a neveria, že to môže mať vplyv na kvalitu sexu, navyše muži tohto znaku milujú svieže ženy viac ako predstavitelia iných znamení zverokruhu.

* muži tohto znamenia zverokruhu sú jedným z najvernejších partnerov, ale môžu zmeniť manželku - najmä v reakcii na jej neveru a preto, že im chýba sex doma

* V reakcii na neveru väčšina mužov - Váhy uprednostňuje diskusiu o situácii s cieľom zachrániť manželstvo alebo jednoducho očakávať, že sa kríza skončí, pričom ich v reakcii zmení.

Žena - Váhy a manželstvo

Mnoho žien tohto znamenia zverokruhu sa ožení raz a na celý život, ale zároveň hľadajú priateľ duše, a nie bunkového partnera. Žena - Libra hľadá muža, ktorý by sa dobre pobavil, aby ju podporoval. Ak stratí záujem o muža - nie je možné ho udržať. Tieto ženy si cenia viac pozornosti ako seba samého ako náklonnosť k partnerovi.

* 51% týchto žien sa vydalo za viac ako 10 rokov - najvyšší percentuálny podiel na znameniach zverokruhu

* 53% žien sa ožení o jednu a len (priemer)

* iba 73% z týchto vydatých žien si myslí, že sa ich sex zlepšil

* ženy - Váhy sa nepáčia, keď je ich pohlavie monotónne a rovnaké, uprednostňujú rozmanitosť a experimentovanie

* 90% z týchto žien si myslí, že nemajú sex

* väčšina z nich sa neponáhľa spať s mužom a ženy tohto znaku zaujímajú jedno z prvých miest medzi znameniami zverokruhu kvôli zdržanlivosti a rozmachu v dôsledku rozšírenia pohlavne prenosných chorôb.

* 99% žien - Váhy sú heterosexuálne a je to najvyšší ukazovateľ všetkých znamení zverokruhu

* 66% žien - Váhy veria, že ich váha atď. Má pre kvalitu pohlavia veľký význam - je to nadpriemerné, ale iba 12% si myslí o svojich partneroch to isté

* ženy - Váhy sú najmárnejšie zo všetkých znamení zverokruhu: 39% podvádza svojho manžela iba preto, že jej milenka ich dokázala presvedčiť, že sú najatraktívnejšie

* pre ženy - Libra má najvyššie cudzoložstvo: 42% a vysvetľujú to tým, že sa ich partner nudí, že od manžela nedostávajú dostatočnú pozornosť

* ak je taká žena presvedčená o nevere svojho manžela, buď urobí veľký škandál alebo sa potichu pomstí zmenou s mladším a príťažlivejším partnerom.

Rozdiely medzi mužmi a ženami tohto znaku.

Ženy - Libra majú väčšiu pravdepodobnosť, že muži tohto znaku sa oženia so svojou jedinou a ešte skôr zostanú pred manželstvom cudní.

Váhové ženy sa však tiež viac pravdepodobne ožení o tento znak ako muži a veria, že manželstvo je najlepší spôsob.

Váhy mužov dávajú prednosť priamemu fyzickému zblíženiu a ženy tohto znamenia dávajú prednosť súdu a vhodnému prostrediu pre sex.

Muži vo Vahe preferujú čo najviac sexu a partnerov, a ženy v Librii by chceli bezpečnejší sex s tými, ktorí ich majú naozaj radi.

Muži - Libra sa menia dvakrát častejšie ako ženy - Libra.

Ak dôjde k zrade, potom budú mať ženy vo Vahe pravdepodobnejšie prerušenie vzťahov ako muži v Libre.

Najčastejšie si moji klienti objednávajú predpovede kompatibility vo dvojiciach: láska a manželstvo stále vzrušujú ľudí najviac a astrológovia sa obracajú na psychológov, aby objasnili kontroverzné momenty v ich osobnom živote. Kritizujú však astrologov rovnako často ako psychológovia - zdá sa, že astrologické predpovede v médiách sa často nezhodujú s tým, čo sa deje v živote ľudí.

Napríklad všade sa uvádza, že muži - rakovina - sú pozorní manželia, pretože nikto nie je v rodine strážcom, a ak chcete „raz a na celý život“, je lepšie rakovinu nenájsť. V modernej realite však rakovina patrí na popredné miesto v zozname mužov náchylných k podvádzaniu, rozvodu a opätovnému vstupu do matriky: takmer polovica z nich sa ožení viac ako raz. Poviem vám viac: slušné množstvo rakovín 5 (!) A viackrát idú dolu uličkou. Alebo žena - Leo: píšu, že je posledným zo znakov, ktoré sa usilujú o vytvorenie rodiny, že Levice potrebujú neustálu pozornosť a komplimenty mnohých mužov, že hľadajú luxus a popularitu ... Ale podľa mojich dlhoročných skúseností sú Levice najťažšie pracujúce v oblasti manželstva manželky: snažia sa zachrániť rodinu viac ako ostatní, často sa vydávajú len raz a veľmi zriedka majú milencov.

Známky zrady: Žena podvádza svojho manžela - ako to zistiť?

Každý chlap môže pochopiť, že dievča bolo podvádzané. Kontrolujem, či váš obľúbený nemá nejaké známky zrady, ktorú uvediem nižšie. Ak nájdete niektoré z týchto príznakov v správaní svojej milovanej osoby, mali by ste vedieť, že nevera dievčaťa voči chlapcovi sa už stala alebo je blízko, prakticky dnes, takže zajtra sa tak stane.

Odzbrojenie, však? Áno, viem. Chcete až do posledného dňa uveriť, že také príbehy, ako manželka, podvádzajú svojho manžela, podvádzajú dievča s mužom, nie sú s vami, s niekým iným, že sa objavujú iba známky zrady. Ale vopred varované znamená ozbrojené. Prečítajte si týchto 15 príznakov zrady a na konci článku pochopíte, ako sa môžete bez problémov riadiť touto situáciou.

Tieto znaky ako celok alebo iba niektoré z nich môžu naznačovať, že vaša priateľka, s ktorou máte dlhý vzťah alebo vaša manželka, má stáleho milenca. Ak poznáte akékoľvek ďalšie znaky zrady, neponechajte si tieto vedomosti v sebe. Zrušiť prihlásenie na odber komentárov. Koniec koncov, bojujeme za jednu vec!

Takže príznaky zrady!

Ak bola nevera dievčaťa jednorázová, napríklad opitá, nikdy to nebudete vedieť, iba ak by sa náhodou opláchla. Prakticky neexistujú žiadne zvláštne znaky nepresnosti, pomocou ktorých by bolo možné vypočítať jednorazovú nepresnosť. Napríklad manželka podvádza svojho manžela, ako ju vypočítať vopred? Prečítajte si príznaky zrady, ktoré som uviedol nižšie. Dôkladne si preštudujte tieto príznaky podvádzania dievčat. Možno sa vám niektoré z nasledujúcich príznakov zrady zdajú byť známe.

1. Prvým príznakom zrady, ktorá vás upúta, je náhle obmedzenie prístupu k vášmu osobnému priestoru. tj Skôr by ste mohli ľahko vyliezť na jej počítač alebo mobilný telefón, a teraz, keď je dievčenská zrada blízko, vás tam nenechá pod zámienkou. A bude stále kričať, ak si všimne, že sám vyliezol.

2. Zrazu si všimnete, že dievča, ktoré je pripravené na zmenu, sa začne bližšie pozerať na seba a snaží sa hádzať pár bodov. Pamätáte si, aké to bolo, keď ste sa stretli? Prečo nie ste znamením zrady? Je dokonale pripravený, máte hladké oholenie ... Pokúšate sa zapôsobiť na seba. Takže teraz sa snaží. Len nie pre vás. Všeobecne som si všimol, že namiesto pančucháče nosí pančuchy, je maľovaná ako sprievod, a keď odchádza niekde bez vás - môžete odtok vody, nadržaný - dievča vás podviedlo. Ak ste si to nevšimli, toto bola druhá známka zrady, ktorá zazvoní v uchu alarmujúcim zvončekom ...

3. Všimli ste si, že vaša manželka alebo priateľka má naraz novú priateľku alebo skupinu priateľov, v ktorých vás nepozýva, alebo zrazu začína tráviť všetok svoj voľný čas so svojimi starými priateľmi. Chodí s nimi, chodí na niektoré udalosti, vracia sa neskoro. A to všetko bez vás! Máš zmysel? Po takýchto prechádzkach je dievča zvyčajne v dobrej nálade, ktorá však vo vašej prítomnosti okamžite kazí. To je ďalší znak, ktorý nepriamo naznačuje, že dievča vás podviedlo.

4. Ďalšia známka zrady: po žiadosti o prechádzku s vami na prenocovanie je s vami nezvyčajne láskavá, neustále hovorí o tom, ako ste chladní a ako vás miluje, aj keď o tom predtým mlčala. A môže sa stať, že dievča alebo manželka sa akýmkoľvek možným spôsobom zabráni kontaktu s vami na telesnej úrovni až do neochoty bozkávať.

5. Pravdepodobne najškaredším a najnepríjemnejším prejavom zrady je ochladenie v sexe. Priamo hovorí, že manželka podviedla svojho manžela. V posteli ste sa o ňu nezaujímali. Teraz sa snaží ísť spať pred vami a okamžite zaspať, alebo naopak, neskôr, keď zaspíte, aby sa vyhýbala sexu s vami. Možno, že v procese predohry, v reakcii na nejaký druh náklonnosti z vašej strany, podráždene zatlačte ruku alebo vás preč, hoci predtým bola potešená ... Veľmi nepríjemný znak zrady.

6. Если ты замечаешь, что твоя жена или девушка начинает резко реагировать на те твои недостатки, которые раньше не замечала, пытается поднять тебя на смех и вообще перестает тебя уважать как мужика – знай, она потеряла к тебе интерес и уважение потому, что нашла все это в другом. Это даже не признак измены, это жена тебе уже изменила!

7. Семь – счастливое число? Как бы ни так! Это я уже седьмой признак измены описываю! – Она пропускает твои звонки, хотя такого раньше ты не замечал. Alebo vo všeobecnosti predstiera, že „zabudol“ telefón doma, alebo náhle jej batéria začala žiť najviac jeden deň, a preto sa telefón začal často vypínať. A ona v tomto okamihu niekde podvádza.

8. Často začína hovoriť o nejakom novom študentovi, kolegovi z práce, o obchodnom vyjednávacom partnerovi, o ktorom ste predtým nič nevedeli. A zakaždým, keď zdôrazňuje, že ich vzťah je čisto priateľský, ale zároveň neustále hovorí o jeho vynikajúcich vlastnostiach charakteru, ktoré sa jej páčia a ktoré nemáte, je znakom zrady, možno ešte stále vzdialenejšej.

9. Práca nadčas sa náhle prikryla hlavou. Buď zostáva na konzultácii po celú dobu, alebo pretrváva v knižnici, prichádza domov neskoro - to je znak zrady, možno už bol sex, a možno sa teraz každé takéto „oneskorenie“ deje. Veľmi uctivý znak zrady, nie?

10. Desiate znamenie nevery manželky. V dôsledku predchádzajúceho odseku - zakazuje stretnutie s takýmito udalosťami, prácou, štúdiom. Prirodzene! Už ju vezmú alebo ju zdvihnú. Manželka podvádza svojho manžela najčastejšie týmto spôsobom, „zotrváva“ po práci.

11. Stáva sa ľahostajným pre vašu oneskorenosť, vaše neskoré príchody z práce. Je to jedno, hlava vašej priateľky alebo manželky je zaplnená iným chlapom. Mimochodom, máte pocit, že od nej máte menej sexu? vás môžu pozvať na zábavu. Možno niekoho zastrelíte a jej svedomie to nebude okusovať, alebo ešte viac povedané, keď bude mať sex na boku, nebudete od nej vyžadovať sex. Medzera je blízko. Dievča sa zmenilo, to je skutočnosť, nie známka zrady.

12. Ak boli vaše spory skôr tankovými bitkami, teraz je kurva ... Súhlasí so všetkým, jednoducho s vami nehovorí a nekomunikuje. Toto je dvanásty znak zrady.

13. Trinásta známka zrady. Všimli ste si, že sa na vás neustále pozerá, možno vás teraz preceňuje a porovnáva vo všetkých ohľadoch s iným. A on si možno myslí, že vás postaví do hry „Rival“? Čoskoro o nej napíšem ...

14. Teplo a úsmev z tváre zmizli. Pózy sú zvyčajne zavreté, snažia sa nedívať do očí s náhodným kontaktom s očami - okamžite sa odvráti. Komunikuje bez záujmu, ako s cudzím človekom, ktorý už pravdepodobne existuje. Bola to predposledná známka zrady.

15. Pozornosť na jej tvári sa vysvetľuje ťažkými myšlienkami o tom, ako a kedy prerušiť vzťahy s vami, či ju druhá strana prijme, ponechávajúc možnosť návratu ... Vyslovuje sa posledná sugestívna známka zrady.

Pin
Send
Share
Send
Send