Užitočné tipy

Tip 1: Ako sa naučiť čítať myšlienky z diaľky

Pin
Send
Share
Send
Send


Aspoň raz za život, ale každý z nás sa nachádza v situácii, keď by chcel prečítať myšlienky inej osoby.

Bez ohľadu na to, ako blízko a dobre poznáme priateľa alebo člena rodiny, to, čo sa deje v ich hlavách, je mimo našu kontrolu. Tento aspekt je evidentne konečným cieľom našej znalosti niekoho iného.

Ale v skutočnosti je všetko trochu iné. Koniec koncov, existuje emocionálna inteligencia, empatia, s ktorou sa človek zmení na skutočného telepata s vysokou úrovňou citlivosti na emócie druhých.

Dnes je telepatia vo svojom klasickom chápaní (tj schopnosť čítať ľudské myšlienky na diaľku bez použitia akýchkoľvek zariadení) považovaná za pseudovedecký omyl.

Návrh, telepatia

Už v roku 1882 sa začali pokúšať dokázať realitu telepatie. Túto úlohu prevzal Frederick Myers, vtedajší vedecký pracovník a filozof, ktorý študoval paranormálne javy a napísal knihu „Ľudská osobnosť a jej život po smrti tela“. Odvtedy sa tieto pokusy na chvíľu nezastavili. Zaviedol pojem „telepatia“.

Odborníci v tejto oblasti identifikujú niekoľko typov telepatie, medzi ktorými sú:

- pri vedomí a bezvedomí,

- latentné (ktoré v súčasnosti spí, ale môže sa vyskytnúť v budúcnosti),

- retrocognitívne (týka sa udalostí z minulosti),

- intuitívne (týka sa udalostí od súčasnosti),

- pred poznávacím (týka sa udalostí z budúcnosti),

- emotívny (ak sa namiesto myšlienok prenášajú emócie, pocity, nálada atď.),

Ako rozvíjať telepatiu

Každý z nás si je vedomý existencie piatich zmyslových orgánov (chuť, sluch, zrak, dotyk, čuch). Osoba má okrem iného aj ďalšie dva pocity spojené s jemnejším zdôvodňovaním a porozumením. Potom, čo týchto päť zmyslov priamo súvisí s naším fyzickým telom, sú s ľudským astrálnym telom spojené pocity.

Astrálne telo

Astrálne pocity sú akýmsi analógom fyzických pocitov iba na úrovni astrálnych. Takéto pocity sú tvorivosť, intuícia a emócie.

Niekto môže povedať, že iba fyzické pocity sú skutočné, a zvyšok je nezmysel. Ale len si pomysli, že naše pocity nás môžu klamať. Napríklad farby sú určité dojmy konkrétnych svetelných vĺn, ktoré neexistujú samostatne.

Ďalší príklad. Bez ďalekohľadov a astronómie by ľudská inteligencia, dokonca ani najvyspelejšia a najrozvinutejšia, nestačila na vyvodenie záveru, že Zem je guľa. Je nemožné to dokázať iba pomocou pocitov.

Existuje veľa vecí, ktoré človek nevidí, ale ktoré sú. Sú to baktérie a rádiové vlny, röntgenové lúče atď. Inými slovami, spoliehajúc sa iba na pocity, je nemožné si predstaviť úplný obraz sveta.

O telepatii

U človeka, ktorý pozná astrálne pocity, je dôležitým doplnkom fyzického. Takýto človek sa môže ľahko prepnúť z fyzického tela na astrálne a nepociťovať rozdiel medzi nimi.

K piatim fyzickým zmyslom by sa mal pridať telepatický význam a pocit prítomnosti inej živej bytosti. Tieto pocity sú vlastné ľuďom a vyšším formám zvierat. Moderný človek ich však nevyužíva.

Človek zvyčajne nazýva toto uvažovanie alebo logiku, ale v skutočnosti nepomáha zvyšovať naše mentálne schopnosti alebo zaostrovať naše pocity. Preto sa človek nemusí rozvíjať, ale jednoducho prehodnotiť pocity, ktoré sú mu vlastné od narodenia.

Prvým princípom telepatie je existencia astrálnych pocitov. Druhá hovorí, že každá z našich myšlienok je vibrácia, ktorú náš telepatický význam môže zachytiť. Z vedeckého hľadiska je to realita neuroimagingu, ako aj toho, ako stroje môžu skenovať náš mozog, aby interpretovali výsledky, to znamená hovoriť o tom, ako sa cítime a čo si myslíme.

Telepatia je práca poslanej správy a jej príjemcu, ale na úrovni, keď sú mentálne schopnosti človeka také rozšírené, že vie, ako takéto vlny prijímať.

Ako rozvíjať telepatiu?

Takže si stanovíte úlohu - naučiť sa čítať myšlienky inej osoby. Dúfajme, že dôvod na stanovenie takéhoto cieľa je celkom úctivý. Ak máte túto moc, je mimoriadne dôležité ju používať rozumne. Hovoríme vám o krokoch, ktoré musíte podniknúť:

Ako sa naučiť telepatiu

1) Musíte skutočne veriť

Nikdy nebudete schopní niečo urobiť, ak tomu neveríte celým svojím srdcom. Ak sa chcete naučiť telepatii, musíte zabudnúť na všetky vedecké úvahy týkajúce sa tejto témy. Vaša viera vám pomôže urobiť z telepatie realitu.

2) Do svojej práce musíte zahrnúť čakru tretieho oka

Na aktiváciu centra intuície a porozumenia (tretie oko) je mimoriadne dôležité vyvážiť čakry. Toto je centrum všetkého telepatického významu. Bohužiaľ, v modernom človeku sa tretie oko stalo nepoužiteľným a atrofickým a zmenilo sa na epifýzu v mozgu. Prvými a najdôležitejšími krokmi, ktoré treba urobiť, sú meditácie, aby sa vyčistili čakry a aura.

3) Potrebujete nájsť niekoho, kto s vami súhlasí, aby ste mohli vykonávať telepatiu

V najskorších fázach musíte byť v kontakte s osobou, ktorá sa podelí o vašu túžbu zvládnuť telepatiu. Pokúste sa cvičiť spolu. Je dôležité vyhnúť sa podvádzaniu tu, nemusíte nútiť iného, ​​aby premýšľal o prítomnosti telepatických schopností skôr, ako sa to skutočne stane.

Telepatické schopnosti

- spolupracovať, zložiť rôzne ľahké testy.

- Nájdite pokojné miesto, kde vás nikto nebude obťažovať.

- skúste začať s emóciami (to znamená, že by sa váš partner mal snažiť sprostredkovať vám veľmi silné emócie, ako sú bolesť, hnev, sexuálna túžba, nadšenie atď.).

- Vo svojej práci nepoužívajte zložité a abstraktné myšlienky, pretože sú veľmi jemné a na začiatku tréningu ich nebudete môcť chytiť.

- Môžete sa tiež pokúsiť „zistiť“, čo váš partner píše v poznámkovom bloku, čo si predstavuje.

- jeden z vás musí byť odosielateľ, druhý - príjemca. Tieto úlohy si ponechajte celý deň a nasledujúci deň ich vymeňte.

- počas cvičenia sa uistite, že ste obaja v dobrom stave.

- Pred začatím cvičenia môžete spolu meditovať.

Telepatia v diaľke

Teraz opíšeme vaše konkrétne kroky v konkrétny deň.

1. Sadnite si proti sebe.

2. Rozdeľte role (jedna vysiela signál, druhá ju prijíma), vezmite za každý list papiera a pero.

3. Zaostrenie, uvoľnenie všetkých myšlienok, uvoľnenie. Ak chcete len sledovať svoje dýchanie, sústredte sa naň niekoľko minút: zhlboka sa nadýchnite a vydýchnite. Mal by sa objaviť veľmi uvoľnený stav, veľmi podobný stavu meditácie.

4. Praktický lekár musí poslať signál príjemcovi. Začnite s najjednoduchšími obrázkami. Napríklad to môže byť geometrický útvar alebo lietajúci vták. Na kúsok papiera nakreslite obrázok, ktorý prenášate, len sa uistite, že váš partner nevidí to, čo maľujete.

5. Praktizujúci si teraz pamätá svoju kresbu a predstaví si, ako letí zo stránky do vzduchu.

6. Musíte sa úplne sústrediť na obrázok a doslova vidieť, ako visí vo vzduchu.

7. Obrázok musí mať farbu a objem. Zamerajte sa na obrázok asi 30 sekúnd, urobte ho objemným, vykreslite podrobnosti vo svojej fantázii, vyplňte ho farbou a pritom nezabudnite na veľký obrázok.

Umenie telepatie

8. V tejto fáze musíte opustiť svoj imidž. Musíte si predstaviť, ako ju váš partner uvidel, ako vstúpila do jeho mozgu, v jeho hlave.

9. Potom požiadajte spoločníka, aby nakreslil na kus papiera prvú vec, ktorá sa mu stala. Potrebuje vykresliť ten obraz, myšlienku, ktorá mu prišla na myseľ, keď ste sa ho na to spýtali.

Váš partner môže namiesto stromu s veľkou korunou znázorniť lietadlo namiesto vtáka alebo sviežu kvetinu. Výkresy však budú schematicky podobné, pretože proporcie sú podobné, detaily, ohyby a čiary sú podobné.

V ideálnom prípade by mal váš spoločník vidieť trojrozmerný pohľad na to, čo máte na mysli, a tiež povedať, akú farbu obrázku vidí. Potom môžete zamieňať miesta a opakovať cvičenie.

Je veľmi dôležité pamätať na to, že keď prvýkrát dosiahnete požadovaný výsledok, nebude to fungovať. Túto zručnosť je potrebné rozvíjať, čo je možné iba pri bežnej praxi. Pamätajte tiež, že v každej osobe je schopnosť komunikovať prostredníctvom myšlienok, musíte trénovať, aby ste dosiahli konkrétny výsledok, a potom musíte pokračovať v zdokonaľovaní nového daru.

Vďaka tomu sa budete môcť spojiť s pozadím ľudského myslenia a poslať svoje myšlienky inému. Uvidíte, ako telepatia otvára nové aspekty a mení váš život k lepšiemu.

Ako sa naučiť čítať mydlá iných ľudí: psychické tipy

Ľudia, ktorí sa naučili čítať myšlienky, sa nazývajú telepati. Psychici tvrdia, že môžu preniknúť nielen do hlbín ľudského mozgu, ale aj ktokoľvek, kto sa učeniu venuje veľa času a energie.

Schopnosti sú samozrejme dôležité v každom podnikaní, ale kľúčom k úspechu pri získavaní schopnosti čítať cudzie mydlo je trpezlivosť, schopnosť sústrediť sa a relaxovať (meditovať).

Najskôr sa musíte na radu psychiky naučiť, ako ovládať svoje telo a vedomie. Denná meditácia to pomôže.

Vykonaním nasledujúcich cvičení rozviňte schopnosť čítať mydlo:

1. Zoberte veci, ktoré patria osobe, ktorú poznáte. Vstúpte do stavu meditácie, odpojte sa od cudzích myšlienok a úplne zaostrite na objekt vo vašich rukách. Pokúste sa predstaviť, ako ju človek používa, čo si v tom čase myslí, akú energiu má predmet.

2. Požiadajte priateľa, aby počal udalosť a neustále v nej prechádzal vo svojich myšlienkach. Zaostrite a pokúste sa zachytiť všetky obrázky, ktoré vás napadnú. Diskutujte o tom, čo ste videli so svojím partnerom.

3. Zhromaždite skupinu ľudí, ktorí sa chcú naučiť čítať mysle. Každý by mal zase ísť do inej miestnosti, zvyšok v tomto okamihu by mal prísť s nejakou jednoduchou akciou. Napríklad zdvihnite ruku, urobte krok, skrčte sa atď. Keď vodca vstúpi do miestnosti, každý sa musí sústrediť na požadovanú akciu, mentálne požiadať vodcu, aby to vykonal, a musí v poslušnosti prenášanej energii urobiť to, čo bolo naplánované.

4. Naučte sa čítať zručnosti v rôznych maličkostiach. Napríklad pri sledovaní filmov a predstavení sa pokúste uhádnuť, čo hrdina povie ďalej. Počas výletov a prechádzok predpokladajte, kam cudzinec pôjde alebo na ktorej zastávke.

Možno, že výsledky nebudú viditeľné rýchlo, ale po dlhých tréningoch určite uvidíte výhody tried.

Ako sa naučiť čítať mydlo inej osoby: rady psychológov

Čítanie mydla je v skutočnosti omnoho jednoduchšie, ako si mnohí myslia. Slová sprostredkujú iba malú časť informácií, ale telo človeka, jeho výrazy tváre a gestá môžu rozprávať o procesoch, ktoré sa odohrávajú nielen v jeho mysli, ale aj v jeho podvedomí.

Napríklad môžete ľahko zistiť, či sa niekto nudí alebo či vás zaujíma. Gestá sú vyznačené gestami, ako je naklonenie hlavy do škatule s dlaňami pod ňou, ťuknutie na nohu, kliknutie na rukoväť, prezeranie a použitie cudzích predmetov a chýbajúce oči.

Ak je naklonená hlava podopretá rukou tak, aby ukazovák zostal zdvihnutý do chrámu, ruky sediaceho tlmočníka ležia voľne a uvoľnene na bokoch, môže to znamenať, že konverzácia je predmetom záujmu.

Zatvorené pózy hovoria o pocitoch, úzkosti u osoby: ruky na hrudi, skrížené nohy, pri pohľade zboku, trením očných viečok a uší.

Ak sa snažíte ovládať, nemusíte byť schopní čítať myšlienky, môžete to vidieť výrazmi tváre a gestami. Cisár zdvihol ruku na podanie ruky, sklonil dlaň, pokúsil sa postaviť nad sprostredkovateľa, položil ruku do vrecka, aby vystrčil palec,

Je ľahké ho vyriešiť a podviesť. Poškrabanie špičky nosa, zakrývanie úst rukou, krútenie očí, trenie si zápästia, všetky tieto príznaky naznačujú, že osoba hovorí lož.

Úprimnosť sa dá hodnotiť podľa toho, ako sa človek priblíži k partnerovi, otvoreným dlaniam a otvorenej póze.

Existujú aj tzv. Flirtovacie gestá. Keď si ich všimnete u partnera, môžete bezpečne zblížiť, a preto si vôbec nemusíte byť schopní prečítať mydlo ľudí. Ak žena narovnáva vlasy, krúti pramene vlasov, hladí ruky alebo nohy, má ho rád. Gestá pripravenosti pokračovať v známosti u mužov trasú bradou, narovnajú trup, rozopínajú gombík na košeľu alebo bundu, narovnávajú kravatu.

Ak ste na dôležitej schôdzke, skúške, pohovore, môžete pochopiť, že partner sa rozhodol, všimol si, že zatvoril knihu alebo priečinok, zložil dlane pred svoj dom a odstrčil hrnček od neho.

Takto sa naučíme, ako čítať, umývať dosť ľahko. Ak to chcete urobiť, musíte trpezlivo cvičiť a nezanedbávať rady psychológov.

Ako privolať osobu?

Drahí, okamžite to objasním. Nenúťte nikoho zavolať! Svoju myšlienku nasmerujeme iba do noosféry, aby sme ju preniesli na inú osobu. To všetko je celkom neškodné.

Raz som teda naozaj chcel, aby mi zavolal jeden mladý muž. Môj starý známy, s ktorým som veľmi dlho nekomunikoval. A tu je to, čo som urobil.

Začal som si mentálne predstavovať, čo mi povie, ak to naozaj volá. Prišiel som so slovami, ktoré som presne vedel, čo môže povedať. Aby som to urobil, obrátil som sa na moju pamäť a spomenul som si, ako na mňa začal telefonovať.

A začal to banálne: dlho natiahnutý „Ahoj“, potom pauza a „Ako sa máš?“ Predstavil som nielen obsah textu. Tiež som si predstavoval jeho hlas, intonáciu a dôraz. Po tomto obrázku som sa presunul na iný.

Predstavoval som si, ako telefón zvoní, pozerám sa na obrazovku a vidím, že zvoní, vidím meno, ktoré je napísané v mojom telefónnom zozname. Obidve tieto vizualizácie som „ochutnal“ emóciami, ktoré zažijem, keď skutočne volá. Takže, samozrejme, budem mať radosť ...

Hmm, čo mu poviem? Pravdepodobne by pre neho nebolo zlé dozvedieť sa o tom ... To bol priebeh mojich myšlienok. Plne som veril, že v blízkej budúcnosti ho skutočne zavolám. A nakoniec ma zavolal asi o 5 dní neskôr. Všetko šlo presne podľa plánu.

Keď som videl jeho meno na obrazovke a potom som počul tieto „ahoj“ a „ako sa máš“, bol som trochu ohromený. Je neuveriteľné, ako môžete sprostredkovať myšlienky na diaľku!

Ako nakresliť správu od správnej osoby?

A teraz druhý príbeh. O SMS. Tento príbeh bol zdieľaný dievčaťom, ktoré povedala:

Naozaj som chcel uzavrieť mier s mužom.

Vo večerných hodinách som na kus papiera spontánne nakreslil dialógové okno, ako vo Viber a text z neho: „Ahoj, chýbaš mi.“

Asi po dvoch hodinách som od neho dostal správu vo Viber s rovnakým textom.

Wow! Ako vidíte, mentálna vizualizácia funguje rovnako ako to, čo píšeme na papieri. Chcete prijať hovor alebo SMS od nejakej osoby? Potom to vyskúšajte. Žiadna mágia. Iba sila smerového myslenia!

Tieto dva príbehy jasne ukazujú, ako môže jedna osoba poslať myšlienky na hovor alebo SMS inej osobe.

Viete, ako to vyzerá zo strany osoby, ktorej bola myšlienka zaslaná?Bude si úplne istý, že je to jeho vlastná myšlienka!

Myslíš si, že teraz myslíš na svoje myšlienky?

Ako prinútiť človeka, aby na vás myslel?

Mnoho ľudí sa ma pýta, či je možné „pracovať“ s človekom na diaľku. Ihneď odpoviem každému - je to možné. Na začiatku článku si prečítate, ako sa naše myšlienky pohybujú od jednej osoby k druhej.

Teraz chcem povedať, ako usmerniť moju myšlienku tak, aby ju „chytila“ správna osoba. To sa deje veľmi jednoducho - pomocou vašej fantázie.

Jednoducho si predstavíte tohto človeka a predstavíte si, že myšlienka, ktorú potrebujete, vstúpi do jeho hlavy.

A teraz vám poviem viac pikantný spôsob, ako vštípiť osobné myšlienky, a to ani myšlienky, ale skôr túžby ... To znamená, že niekto o vás premýšľa. Toto je vhodné iba v prípade milostného vzťahu.

Autorom metódy „Magic Touch“ je Amargi Killer.

Metóda Magic Touch

Predstavte si, že vaša osoba je nahá. Ďalším krokom je osloviť ho a dotknúť sa ho. Použite vizualizovaný pocit, aby ste ho eroticky hladili rukou. Ak stratíte všeobecný obraz tejto osoby - je to normálne. Zamerajte sa iba na oblasť tela, ktorej sa dotýkate.

Ak si neviete predstaviť, ako presne vyzerá táto časť tela, dokončite ju (napriek tomu bude fungovať). Použitie dotyku vo vašej vizualizácii je najdôležitejším aspektom, ktorý prinúti človeka, aby na vás myslel.

Этот навык должен быть развит, и вы должны практиковать прикосновение в вашем уме так, чтобы вы могли «почувствовать» это вашим умом. Когда вы касаетесь кого-то в вашей визуализации, вы создаете ужасающе мощную связь с этой персоной.

Это есть «магическое» прикосновение, которое будет вводить человека в неистовство и притягивать его к вам. Изучайте его вашими пальцами, ладонями, руками и уделяйте этому время. Nechajte svoju fantáziu študovať každé vnímanie, keď sa dotknete osoby.

Vo svojej mysli vytvárate, čo s nimi robíte a čo prežívajú. Nechajte svoje prsty a ruky skúmať rôzne časti tela: bradavky, ústa, uši, vnútorné stehná, vlasy, kolená atď.

S týmto použitím dotyku sa nemôže porovnávať žiadna iná technika vašich mentálnych schopností a pre človeka neexistuje spôsob, ako sa jej vyhnúť. Ak to urobíte iba päť minút, vytvorte efekt, ktorý môže trvať niekoľko hodín.

Osoba začne pociťovať teplo, mravenčenie, stuhnutosť, vlhkosť a ďalšie pocity. Čím dlhšie budete používať „magický dotyk“, tým ťažšie bude pre ňu prekonať a stanete sa pre ňu veľmi atraktívni.

Nebude schopná odolať týmto pocitom, pretože prichádzajú hlboko dovnútra (akoby samy o sebe). Pamätajte, že to bude mať trochu praxe, ale zasiahne ich aj pri prvých pokusoch, bez ohľadu na to, ako vážne.

Teraz chápete, že prenos myšlienok z diaľky je skutočný

Pin
Send
Share
Send
Send