Užitočné tipy

TOP 12 vecí, ktoré by malo mať každé dievča vo svojej kabelke

Pin
Send
Share
Send
Send


V kabelke nájdete všetko. Mnoho mužov má logickú otázku, ako to všetko zapadá do niekedy dosť miniatúrnej kabelky. Faktom však zostáva, že dámska kabelka je jednoducho bezedná vec, a niekedy to samotné dámy veľmi trpia, pretože v tomto chaose často nenájdu tú správnu vec. Pretože sa obvykle skrýva medzi obrovským množstvom úplne zbytočných a zbytočných vecí a žena z bezmocnosti jednoducho vyleje celý obsah svojej kabelky na stôl. Aby sme sa vyhli takej nepríjemnej situácii, pripravili sme pre vás zoznam najdôležitejších vecí, ktoré by mali byť v kabelke každej ženy.

1. Dokumenty

Pas, vodičský preukaz - bez toho by sme sa neobišli. Nie je potrebné so sebou nosiť hromadu všetkých druhov dokumentov. Pre cestovný pas je však ešte lepšie prideliť si do kabelky samostatnú kapsu, aby v prípade potreby nestrácala veľa času hľadaním.

Je lepšie dať kľúče od domu do samostatného vrecka, zavesiť na ne krásny prívesok na kľúče. A esteticky budú vyzerať lepšie a ich nájdenie pomocou kľúčenky je oveľa jednoduchšie.

Ďalšou dôležitou položkou v kabelke je peňaženka. Výber peňaženky je samostatná téma, ale hlavná vec je, že sa vám to páči zároveň, nie je príliš objemná a priestranná. Peňaženka by mala mať miesto na uloženie bankovej karty, papierových bankoviek a maličkostí.

5. Minimálna sada kozmetiky

Nevkladajte celú tašku na make-up do vaku. Potrebujete so sebou iba minimálnu súpravu. V zásade by mal pozostávať z rúžu (lesk alebo balzam na pery) a prášku. Dokonca aj najtrvalejšia rúž bude časom opotrebovaná a bude ju treba osviežiť. Dobrý prášok pomôže vašej pokožke vyzerať dobre upravený a krásny, skryje lesk a poskytne matný povrch.

7. Pilník na nechty

Pilník na nechty je tiež nevyhnutnou vlastnosťou dámskej kabelky. Rozšírený klinec sa môže kedykoľvek zlomiť. A aby sa nestal pre vás kritickou situáciou, ktorá vám kazí náladu - nenoste so sebou celú sadu manikúry, ale aspoň pilník na nechty.

9. Miniatúrne parfumy

Samozrejme nemusíte so sebou nosiť veľkú fľašu svojho obľúbeného parfému. Stačí vám hodiť malú fľašu do kabelky, aby ste ju kedykoľvek mohli osviežiť. Slávne značky často vyrábajú menšie kópie svojich základných vôní, takže si môžete ľahko kúpiť svoju obľúbenú.

10. Suché a mokré obrúsky

Obrúsky sú ďalším nevyhnutným obyvateľom dámskej kabelky. Pomôžu vám v každej situácii: rozliata káva, zafarbené ruky alebo topánky. Každý vie o účele obrúskov, takže nemá zmysel sa do toho ponoriť.

13. Pero a zápisník

Dokonca aj vo veku informačných technológií môže nastať situácia, keď sa miniaplikácia alebo ukončí nabíjanie. V tomto okamihu sa vaše pero a zápisník stane vaším najlepším pomocníkom. Okrem toho si do svojho notebooku môžete zapisovať denné plány, aby vám nič neuniklo, ba dokonca ani nákupný zoznam.

14. Prostriedky osobnej hygieny

Mnoho dievčat kontroluje „tieto“ dni a presne vie, kedy by mali začať, ale u niektorých menštruácia nie je vždy naplánovaná, takže len v prípade, že výrobky osobnej starostlivosti by mali byť vždy v kabelke. V kabelke nezaberajú veľa miesta, ale vždy budete v plnej bojovej pohotovosti a príležitostne môžete pomôcť menej šetrnej priateľke.

15. Elastický pás na vlasy

Táto položka je nevyhnutná aj v dámskej kabelke. V závislosti od počasia môže váš účes prejsť rôznymi zmenami v závislosti od počasia. Úpravy vetrom a snehom. Ak máte po ruke elastickú pásku alebo pásku, môžete si vlasy nielen ľahko upratať, ale aj zmeniť vzhľad.

Okrem týchto požadovaných atribútov sa v kabelke objavujú aj veci, ktoré závisia od ročného obdobia. Jedným z týchto atribútov je slnečník v daždivom alebo zasneženom počasí. Okrem toho si môžete do kabelky vložiť jablko alebo diétne cookies (pre tých, ktorí sledujú ich postavu). Nikdy nevieš, čo sa môže stať počas dňa, a chôdza po celý deň na prázdny žalúdok nie je dobrý nápad. Ak ste veľkým fanúšikom hudby a neviete si predstaviť sami seba bez slúchadiel, je pre nich lepšie kúpiť si špeciálny kufrík, ktorý ich zachráni pred rozbitím a neustálym zamotaním.

TOP 12 vecí, ktoré by malo mať každé dievča vo svojej kabelke

1. Peňaženka

Nie je možné predstaviť si tašku bez peňaženky. Každé dievča by malo mať peňaženku na ukladanie peňazí a bankových kariet. Potrebné je hotovosť, pokiaľ možno s malými účtami, aby ste nemuseli dať vodičovi mikrobusu 500 rubľov ráno, keď je cestovné 11. Peňaženka je výhodná vec nielen z hľadiska peňazí: v nej môžete ukladať vizitky, poznámky, prstene, náušnice. Bez fotografie milovanej osoby to tiež málokedy robí.

2. Mobilný telefón

Dnes je ťažké si predstaviť človeka, ktorý tento vedecký úspech nevyužije. V taške na telefón je dokonca aj špeciálne vrecko. Mobilný telefón je jednou z najbežnejšie používaných vecí, preto si musí vo svojej kabelke prideliť čestné miesto, ktoré sa dá dosiahnuť v čo najkratšom možnom čase, než otriasť celou taškou.

3. Kozmetika (nevyhnutné minimum a nie celý arzenál dostupnej kozmetiky)

Bez ohľadu na ročné obdobie, počasie a náladu chce byť každé dievča krásne. Preto by rúž (lesk na pery alebo balzam na pery) a prášok mali zaujímať správne miesto v kabelke. Správne vybraná rúž vždy pomôže vyzerať veľkolepo, čím častejšie sa rýchlo vymaže, a ak ju máte, môžete si kedykoľvek vyladiť svoj make-up. Balzam na pery je v horúcich letných dňoch nevyhnutnosťou na zvlhčenie pier. Prášok pomôže osviežiť pokožku, skryť jej lesk, dodať matnú a zamatovú pokožku.

4. Malé zrkadlo

V prípade, že potrebujete skontrolovať a opraviť svoj make-up, malé zrkadlo bude tou správnou cestou. Obrazovky mnohých telefónov sú teraz dosť fotocitlivé a ich odrazy sú v nich celkom dobre viditeľné. Mnoho dievčat v nich vyzerá ako zrkadlo - s touto možnosťou je niekto spokojný.

5. Pilník na nechty

Ruky sú časťou tela, ktorej sa nevenuje pozornosť menej ako tvár. Aby náhodne zlomený klinec nepoškodil vašu náladu - vždy noste pilník na nechty. Dnes existujú pilníky na nechty rôznych tvarov a veľkostí, takže si môžete vybrať ten, ktorý sa zmestí aj do najmenšej kabelky.

6. Comb

Myslím, že nie je čo povedať o potrebe hrebeňa. Bez nej si nemôžete dať vlasy do poriadku, najmä ak máte dlhé alebo nezbedné vlasy a sú veľmi zamotané.

7. Vreckovky, servítky

Jednorazové utierky sú ďalšou potrebnou vecou v dámskej kabelke. Ruky sa znečistili - vytiahla z kabelky mokrý uterák a všetko bolo pripravené. Záchranári tiež prídu, keď potrebujete opraviť make-up.

8. Parfumová fľaša

Naša vôňa je dôležitá nielen pre opačné pohlavie, ale aj pre nás, takže v kabelke je vždy fľaša s vašim obľúbeným parfumom. Ak chcete, aby parfum nezaberal veľa miesta, môžete si kúpiť menšiu verziu svojho obľúbeného parfumu.

9. Poznámkový blok a pero

V prípade prenosného počítača môžete vždy nájsť miesto vo svojej kabelke a ak potrebujete niečo rýchlo napísať - kúsok papiera pred vami. Je tiež možné zapísať plány na deň, nákupný zoznam, dôležité telefónne čísla. Preto sa neobísť bez pera alebo ceruzky. Je pravda, že v prípade núdze sa dajú ľahko nahradiť kozmetickou ceruzkou na pery, oči alebo obočie. Ale aby ste na ubrousok nenapísali telefónne číslo rúžom, uložte si poznámkový blok a pero do kabelky.

10. Prostriedky osobnej hygieny

Keď príde ten veľmi červený deň kalendára so 100% presnosťou, môžete povedať. Preto je lepšie mať so sebou všetko, čo potrebujete. Nezaberie veľa miesta, ale prekvapením ho nezachytí. V extrémnych prípadoch pomoc niektorej menej šetrnej priateľke.

11. Anestetický

Všetci sme živí ľudia a pár tabliet aspirínu, nospy alebo iných liekov proti bolesti by malo byť vždy po ruke (a ak to nie je potrebné).

12. Doklad totožnosti

Len pre prípad ... A nie je potrebné mať so sebou pas, môže to byť študentský alebo knižničný preukaz, pracovný certifikát, práva atď. Hlavná vec je, že s fotografiou a priezviskom.

Modely a štýly

Súčasní výrobcovia vyrábajú obrovské množstvo rôznych tašiek pre mladé krásy. Dnes si môžete vybrať ideálnu voľbu pre akúkoľvek súpravu oblečenia, od každodennej po školu.

Podrobne zvážte modely dievčenských kabeliek.

Taška na batoh

Je veľmi dôležité zvoliť správny priestranný a krásny školský batoh. Prednosť by sa mala venovať batohom a ramenným modelom. Sú najpohodlnejšie. Ak sa rozhodnete kúpiť batoh, odporúča sa uprednostniť modely s ortopedickým chrbtom.

Pri výbere takéhoto výrobku je potrebné venovať osobitnú pozornosť jeho priestrannosti. Knihy, zápisníky a písacie potreby by sa mali ľahko zmestiť do tašky. Najfunkčnejšie a najužitočnejšie sú prípady, ktoré majú niekoľko izolovaných priehradiek a vreciek. Do takej vnútornej časti môžete umiestniť všetky objekty čo najpohodlnejšie a systematicky.

Školská taška musí mať striktný alebo neutrálny dizajn. Príliš svetlé modely s farebnými výtlačkami a lesklými dekoratívnymi prvkami sa nezmestia do kódu obliekania pre študentov.

Odporúča sa vybrať modely, ktoré sú blízko k nadčasovej klasike alebo obchodnému štýlu.

Sedlo a Hobo

Nemenej zodpovedne musíte pristupovať k výberu tašiek na každodenné nosenie. Existuje veľa možností pre takéto kabelky. Zoberme si niektoré z nich.

Sedlové vaky vyzerajú skvelo mladým spôsobom. Majú zaoblený spodok a zužujú sa. Originálna koža alebo jej dobrá náhrada umožňujú takýmto vreckám udržiavať tvar.

Hitom nedávnych sezón sú hobo tašky. Jedná sa o také bedrové doplnky vyrobené v láske milujúcej slobodu a pokojnej žile. Pre mládežnícky súbor sú úžasné! Tašky typu Hobo môžu mať akýkoľvek dizajn a sú často doplnené rôznymi dekoratívnymi detailmi: výšivkami, vzormi, odznakmi, príveskami, strapcami atď.

Pin
Send
Share
Send
Send