Užitočné tipy

Kedy si určite lepšie klamať

Pin
Send
Share
Send
Send


Dámske módne oblečenie, ktoré bacuľaté a skresľuje postavu
Exkluzívne! Pre tých, ktorí sa radi obliekajú štýlovo a krásne.

Pozrite sa na tieto fotografie. Prečo si myslíte, že tá istá žena napravo vyzerá efektívnejšia a štíhlejšia? Aké veci na fotografii vľavo kazia? (odpoveď nižšie)

Niektorí ľudia si myslia, že vzhľadom na vzorový vzhľad je ľahké vybrať si šatník, pretože na každej postave bude vyzerať absolútne akékoľvek módne oblečenie. Je to tak? Ukazuje sa, že existujú veci, ktoré môžu zničiť aj štíhlu postavu. Stačí sa pozrieť na tieto fotografie Keiry Knightleyovej. Pozrime sa bližšie: vpravo a vľavo - to je tiež ona! Stále si myslíte, že pre modelku nie je zlé oblečenie?
A čo môžeme povedať o číslach, ktoré nie sú ani zďaleka ideálne.
Dnes vám povieme, čo vyzerá škaredo a kazí aj štíhla ženská postava. Skontrolujte, či váš šatník obsahuje týchto 10 vecí:

1. Orezané nohavice (kraťasy, lýtkové nohavice, afghanis atď.) Možno sú klopy nohavičiek dobre vyzerajúce na krásech s plochými bedrami, ktorých nohy rastú „z uší“. Orezané nohavice však menia obyčajnú ženu na „drdol“, čím úplne zbavujú ženskosť a príťažlivosť. Takéto nohavice vyzerajú zvlášť trápne u žien s krátkou postavou s plnou postavou. Namiesto toho, aby napínali siluetu, „ju drvia“ a zameriavajú sa na boky a zadok.
A ak by tieto ženy niekedy videli, ako vyzerajú zozadu, potom by sa orezané nohavice stali na prvom mieste zoznamu najhorších vecí.

Rada stylistky: budete vyzerať štíhlejšie, ak si nezasuniete blúzku do nohavíc a nezmiznete z nej.

7. Bunda alebo sveter v tvare bez rukávov Hovoria, že vesty skrývajú plné boky a preto štíhle. Nie je to pravda! V skutočnosti dlhá bunda robí figúrku nepriepustnou a kladie vizuálny dôraz na miesto, kde končí, t.j. len na boky, a preto je táto už problematická časť ženskej postavy ešte plnšia.
Neveríte? Pozri fotografiu:

Rada Stylistky: vymenite si vestu za mierne priliehajúcu bundu

8. Členkové topánky Opäť sa pozrite na fotografiu vyššie. Je potrebné povedať, že polovica čižiem značne skracuje nohy? Preto ich noste iba s nohavicami.

9. Srsť capa Tento kabát si každý rok získava na popularite. Musíte si však zvoliť čiapku s veľkou starostlivosťou, pretože takáto módna srsť robí postavu objemnejšou a kratšou. Okrem toho hrá textília dôležitú úlohu - či náustok bude krásne sedieť na postavu alebo či bude mať štetiny so zvončekom, záleží na materiáli.
Na tenkej a vysokej, podlhovastá čiapka vyrobená z tenkej vlny vyzerá nádherne, ale nízka bbw v týchto vrstvách je úplne obrovská.

Rada stylistky: ak vám obrázok umožňuje nosiť čiapku, doplňte obrázok dlhými rukavicami, ako na fotografii vyššie, vyzerá to veľmi módne a elegantne.

Buďte v móde, ale zostaňte štýloví!

Alexandra Vernier
© ShoppingCenter

Ešte zaujímavejšie: Facebook alebo VKontakte

Obsah článku [skryť]

Mark Twain raz vyhlásil: „Iba deti a blázni povedia pravdu.“ Preto záver: múdri a dospelí majú tendenciu klamať. A tiež preto, že pravda nie je zďaleka absolútnym dobrom. „So všetkou príťažlivosťou pravdy by ste sa nemali stať jej fanatikmi,“ hovorí psychologička Irina Tugarina, - Nezabudnite, že jedným slovom môžete zabiť. Než začnete hovoriť nepríjemnú pravdu, vysporiadajte sa so skutočnými motívmi svojho konania, ktoré vás poháňajú. ““ Je potrebné čestne vyhlásiť priateľovi, ktorého ste už dlho nevideli, a jej manželovi, že ako milenec dnes nebol na rovnakej úrovni? Opýtajte sa sami seba, či vaše uznanie bude k ničomu. Je možné, že nič nezmení, ani to nekomplikuje. Tak prečo to urobiť? Predstavte si, radi by ste sami počuli takéto odhalenia od ostatných? Stojí vaša poctivosť za duševnú ranu, ktorú máte v úmysle spôsobiť osobe?

Ako povedať pravdu

Ak ste si stále istí, že chcete povedať, čo považujete za potrebné, nezabudnite: môžete byť čestní a ohľaduplní. Vyberte správny čas, miesto a správne slová.

* Nestrúhajte maternicu pravdy, pričom dominujú emócie. Je nepravdepodobné, že budete schopní ovládať to, čo hovoríte, a primerane vyhodnotiť účinok vašich slov na svojho partnera v takom rozrušenom stave. Po upokojení budete s najväčšou pravdepodobnosťou ľutovať, čo ste urobili, ale žiaľ, nebudete môcť previnúť film dozadu.

* Vyberte správne slová. Rovnakú otázku je možné zodpovedať čestne, ale rôznymi spôsobmi. Napríklad, ak sa priateľ spýta, či majú tieto nové šaty s nadváhou, môžete úprimne povedať, že to nie sú vôbec šaty, ale jej nadváha. A je možné povedať, že iné veci k nej idú oveľa viac. Obe odpovede budú pravdivé, ale ich vplyv na partnera bude odlišný.

* Povedz pravdu v dávkovaní. "Pravda by sa mala predkladať osobe starostlivo a presne, keď odošlete kabát, v ktorom sa môže voľne ponoriť, a nie omráčiť úderom do hlavy," hovorí Irina Tugarina. - Musíte nahlásiť toľko, koľko môžu ostatní vydržať bez toho, aby ste stratili orientáciu v skutočnosti. Ak budete hovoriť príliš veľa a rýchlo, potom sa pravda stane smrtiacou zbraňou. “

* Urobte si čas na premýšľanie. Ak vás niekto upozornil na dôležitú otázku, ktorej odpoveď určite rozruší partnera, ale je potrebné povedať pravdu, nereagujte okamžite. Požiadajte o časový limit a dôkladne premyslite. Potrebné slová určite nájdete.

Kedy je lepšie klamať

* Ak nie je človek atraktívny, škaredý, hlúpy. Aby ste pravdu povedali, niekedy musíte mať odvahu a aby ste túto pravdu prijali - silu, ktorá to vydrží. Mali by ste si byť vedomí, že človek s touto pravdou bude musieť nejako žiť. „V približne polovici prípadov by ľudia radšej nepoznali pravdu a neboli šťastní,“ hovorí Irina Tugarina. - Existujú situácie, keď starostlivosť o pocity inej osoby je dôležitejšia ako ich vlastné presvedčenie a spoločenské zásady. Niekomu povedať, že nie je pekný, zle oblečený, hlúpy - znamená hlboko uraziť, ublížiť a niekedy neodvolateľne zvrátiť situáciu k horšiemu. Človek môže byť tak nepripravený na pravdu, že ho doslova rozdrví. Aj tu musíte pochopiť, aké ciele sledujete svojimi priznaniami, sú zamerané na prospech tejto osoby? Ak viete, že horká pravda nijako nezmení existenciu toho, komu ju odhalíte, nechajte svoj názor na sebe. Podľa slov Zhvanetsky: „Čo vonia dobre, nepáči sa mi - krok späť.“

* V prípade zrady. Čokoľvek hovoria o výhodách cudzoložstva, vzácny muž nájde silu, aby upokojil urazeného mužského majiteľa a skutočne odpustil zakopnutej priateľke. Vyhliadka na udržanie manželstva v tomto prípade, aj po formálnom zmierení, je veľmi pochybná. Je nepravdepodobné, že budete môcť opraviť medzeru vytvorenú vo vzťahu. Dokonca ani uzamknuté na stenu s nevyvrátiteľnými dôkazmi vo forme ukradnutých listov a fotografií, účty očitých svedkov, nevyznávajú posledný pád. Ľahni bezbožne a božsky! Ako áno, nechala sa uniesť, stratila kontrolu nad situáciou, dovolila si trochu viac, ale neprekročila hranicu. Si čistý a bez hriechu. A bod! Neváhajte, bude vám veriť, a to len kvôli pýche a kvôli svojmu pokoju.

* V záujme dobrého správania. Odpovede na protokolové otázky ako „ako sa máš?“, „Ako sa máš?“, „Ako sa máš?“ Atď. nemusíš byť úprimný. Áno, nikto to od vás neočakáva. Takéto frázy sú iba zdvorilosťou, zdvorilosťou, prejavom dobrých mravov. Je nepravdepodobné, že známi a kolegovia, ktorí sa zaujímajú o vaše záležitosti, sú skutočne pripravení vypočuť si zdĺhavý monológ. Preto by ste sa nemali venovať každému detailu svojho života. Deti, ktoré konečne prišli o ruky, manžel, ktorý na vás podvádza so sekretárkou, drobný šéf tyranov, ktorý sám nevie, čo chce - vo veľkom nebráni nikomu okrem seba. Takže neodkladná odpoveď „normálna“, „úžasná“, „všetko je v poriadku“, aj keď je všetko veľmi zlé, nebude lož, ale rovnaká formalita, výmena zdvorilosti ako položená otázka.

1. Správne vyberte obuv a doplnky

Prvé pravidlo štýlovej ženy: múdro si vyberajte doplnky. Módne a populárne choker, ktorý k nám prišiel zo 90. rokov, dnes používa každý druhý módy.

Ale málokto o tom premýšľa, ale namaľuje obraz ženy? Napokon, toto príslušenstvo si môže dovoliť pekne vysoké a štíhle dievča.

Móda fajčiari

Faktom je, že čierne fajčiari vytvárajú aktívny horizontál, ktorý ostro kontrastuje s krkom. Vzhľadom k tomu, čo sa krk zdá kratšie, než je v skutočnosti. vizuálne rast sa tiež znižuje.

Elegantný tenký obojok s dlhými príveskami je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí chcú vizuálne predĺžiť krk.

Ďalšia verzia tlmivky, ktorá nezkracuje krk -stručná a otvorená slučka.

Ľahká škrečka tiež krásne zdôrazní krivku krku.

Venujte pozornosť topánky. Musí byť správna výška a farba. Správne zvolené topánky neznížia chodidlá, ale skôr im pridajú dĺžku.

3. Vyberte si tašky a džínsy, ktoré vyhovujú vašej výške.

Nezabudnite, že nie každý má na sebe džínsy rovnakého štýlu a tašky rovnakého tvaru. Napríklad obrovské vrece na vrece by vyzeralo smiešne na krátkom, tenkom dievčati.

Ak si vyberiete džínsy v štýle priateľvyskúšajte správnu blúzku alebo sveter zvýrazniť pás, Inak vizuálne skrátite nohy.

4. Vyberte si ten pravý top pre vaše palazzo nohavice

V móde tzv palazzo nohavice.

Palazzos sú široké nohavice. Na rozdiel od pravidelných rozšírených nohavíc, rozšírené nohavice nohavíc palazzo nohavíc začínajú už od hornej časti stehna alebo pása.

Palazzo môže byť skvelou voľbou pre štíhle a vysoké dievča a pre niekoho, kto si nie je istý harmóniou nôh. Tieto nohavice vyžadujú starostlivo vytvorený top.

Vyhnite sa duu s týmto oblečením šatníka, dlhými a príliš voľnými vrchmi a svetre.

Obrázok ukazuje, ako dobre vybraný top pod nohavicami palazzo môže zmeniť obrázok ako celok.

5. Správne noste ceruzkovú sukňu

Sukňa na ceruzky je pravdepodobne jednou z najviac ženských súčastí dievčenského šatníka. Ale aby ste nezmenšili svoj rast, musíte ho nosiť správne.

Pozrite sa na obrázok. Vizuálne tónovaná blúzka nakreslí siluetu. Košele, ktoré sa voľne posúvajú na sukni, zabraňujú rastu a porušujú správne proporcie postavy.

6. Noste správne tričko

Šaty si vyberajú dievčatá, ktoré milujú pohodlie a pohodlie. Ak sú šaty košele pomerne širokého strihu, potom môžu "Jedzte" pás a znížte svoju výšku.

Aby ste tomu zabránili, použite remienok, ktorý zvýrazní pás, a tým vás štíhlejší a vyšší.

Venujte pozornosť tomu, ako sa silueta vizuálne napína, keď je žena v šaty oblečená. Zvyšuje sa aj dĺžka nôh jeho majiteľa.

7. Veľká klietka

Oblečenie s veľkými klietkami môže jednoducho zabiť vašu postavu. Táto tlač vyzerá štýlovo, ale dodáva extra centimetre a vizuálne rozširuje boky.

Uprednostňujte neutrálne, malé výtlačky alebo iba obyčajné farby. Ak máte radi pestré veci a nemôžete ich odmietnuť, vyberte si oblečenie v malej klietke. Takéto veci robia menej tučnými.

8. Pri vodorovných výtlačkoch buďte opatrní.

Horizontálna tlač zvyšuje váhu postavy, čím je väčšia ako v skutočnosti je.

Ale ak máte radi pruhy v šatách, nezúfajte. To nie je dôvod na ich opustenie.

Stačí zmeniť smer: účinok zvislých pruhov na oblečenie bude úplne iný. Natiahnu vašu siluetu a urobia vás vizuálne štíhlejším a vyšším.

Okrem toho je na výber obojstranne výhodná možnosť klasická kombinácia, Rôzne kombinácie monofónnych vecí ešte neboli zrušené.

9. Nadmerná výzdoba oblečenia

Buďte opatrní pri ozdôbkach, záhyboch a volánkach. Ich prebytok vám pridá aspoň pár veľkostí.

Môže si to dovoliť iba tenké dievča s nedostatkom potrebných objemov a foriem.

Pokúste sa vybrať oblečenie s minimálnym dekorom. Napríklad sukňa s dlhým zipsom vizuálne napína siluetu, ako aj zvislý pásik, ktorý bol uvedený v predchádzajúcom odseku.

10. Veľká tlač s horizontálnymi prvkami

Vďaka veľkému vzoru bude postava ťažšiaa tzv sandále gladiátora s dlhými šnúrkami stúpajúcimi na nohu vizuálne skracujte nohy.

A tu V-krk a štrbina v sukninaopak, vizuálne podlhovastá postava, vďaka ktorej je tenšia a vyššia.

Vyberte si pevné predmety, ako aj topánky vo farbe, ktoré sú podobné tónu pleti. Pomôže tiež vyzerať vyššie a štíhlejšie.

12. Široké vodorovné pruhy v odevoch

Horšie ako vodorovné pruhy v odevoch môžu byť iba široké a svetlé vodorovné pruhy.

Pre vizuálne porovnanie si pozrite obrázok. Takáto sukňa dodá masívu a zrúti aj najelegantnejšiu postavu a ženy s krivými tvarmi by sa takému modelu mali vyhnúť.

Ak vy nechcem zmeniť postavu na beztvarú tašku, vylúčte takúto vec z vášho šatníka.

Obyčajné šaty s malými ornamentami a široký čierny pás v páse zvýraznený pásom. Týmto spôsobom budete vyzerať štíhlejšie.

13. Svetlé farby oblečenia

Svetlé farby oblečenia zapĺňajú jeho majiteľa viac ako pokojné tlmené odtiene.

Napríklad vesta rovnakého štýlu, ale s inou farebnou schémou, môže na obrázku vyzerať úplne inak. Majiteľ s jemnými, tlmenými farebnými pruhmi vyplní oveľa viac svojho majiteľa. A to isté, ale s červenou, aktívnejší prúžok k obrázku pribudne masívnosť.

Venujte osobitnú pozornosť temným veciam. spravidla čierna je štíhla. Ale iba ak on sám štýl je vybraný správne.

V opačnom prípade bude celý obrázok poškodený.

Pozrite si video: BOX OF LIES +TREST. Nibuška (Júl 2020).

Pin
Send
Share
Send
Send