Užitočné tipy

Ako nakresliť šteniatko po stupňoch

Pin
Send
Share
Send
Send


Už sme maľovali veľa zvierat a roztomilé štekajúce šteniatka nemôžete ignorovať. Medzi najroztomilejšími psami je Corgi. Sú vtipné a vtipné. Odporúčame vám naučiť sa kresliť corgi jednoduchou ceruzkou. A aby pes získal ešte roztomilejšiu podobu kresby, dáme mu určitú zvláštnosť.

Dozviete sa presne, ktorú funkciu v tomto procese používame. Medzitým si zoberte ceruzku a začnite vytvárať kresbu corgi:

 1. Nakreslíme hlavu psa a po stranách pridáme pár kľukadiel, aby sa srsť vytvorila. V hornej časti hlavy odvodzujeme trojuholníkové uši, vo vnútri pridávame vlny.
 2. Teraz rys kreslenie. Šteňa nakreslime veľkými okrúhlymi, roztomilými očami. Oddeľte oblúk pod očami. Pridajte dve okrúhle zvýraznenia a nad očami nakreslíme malé obočie.
 3. Z vrcholu hlavy čerpáme dva oblúky. Okolo jedného pod ľavým okom, druhého pod pravým. V centrálnej časti papule zobrazíme trojuholníkový nos. Pod ňou natiahnite ústa a vyčnievajúci jazyk.
 4. Nakreslite telo psa. Nakreslíme oválny tvar. Do kľuky a na prsia pridajte kľukaté vlny. Pridajte krátke nohy nižšie. Nakoniec ich urobíme zaoblené. Vlasy sú kľukaté na prsiach av strede tela.
 5. Ceruzkou sme nakreslili šteniatko corgi. Teraz môžete kresbu zakrúžkovať čiernym perom a zafarbiť.
  Zafarbite nos a oči. Jazyk je ružový a chrbát je červený. Na tvári a tele nechajte biele miesta.

Ako ľahko kresliť roztomilé šteniatko pre dieťa

Ak sa vám Corgi páčilo a nakreslili to, potom na vás zapôsobí aj ďalšie šteniatko. Použijeme jednoduchý štýl kreslenia. Takýto príklad môže byť preto ponúknutý aj malým deťom. Sme vybavení akýmikoľvek nástrojmi, v prípade megamaster.info je to marker, farby a ceruzky. Začneme kresliť:

 1. Nakreslíme dva krúžky pre oko. Okamžite ich natrite čiernou farbou. Pod očami zobrazujeme trojuholníkový nos. Pridajte malé obočie.
 2. Pridajte bočné časti hlavy. Zakrúžkujeme ich konce a pripojíme na spodok hubice. Kreslíme hornú časť hlavy a kreslíme trojuholníkové uši. Mali by byť spustené a zakončené po stranách hlavy. Pod papuľa nakreslite malý oblúk do úst.
 3. Zostúpime. Dole pod ňufáňom nakreslíme dve čiary pre každú nohu. Na konci ich zaokrúhlite a pridajte čiary prstov. Usporiadajte karty tak, aby sa ich tipy navzájom dotýkali.
 4. Nakreslite zvyšok tela. Nakreslíme naklonenú čiaru a na konci zaokrúhlime. Spodnú časť priveďte k predným labkám. Pomocou trojuholníka nakreslite jednu zadnú nohu. Druhou očividne nebude. Na chvost pridajte malý chvost.
 5. Vyfarbte nášho psa. Hnedú farbu riedime vodou a kresbu zakrývame sotva viditeľnou farbou. Čakáme, až vyschne a pridáme krk a telo ceruzkou požadovanej farby.

Tu je návod, ako nakresliť šteniatko s dieťaťom. Ak chce malý umelec pokračovať v kresbe, odporúčame vám naučiť sa kresliť ježka.

Husky šteňa

A teraz vám ponúkame, ako sa naučiť kresliť šteniatko na pódium s rovnako roztomilým vzhľadom. Bude to husky šteňa. Pes bude sedieť nabok, preto postupujte podľa pokynov a nakreslite s nami:

 1. Najprv nakreslite nos. Okraje zaoblíme, z ľavej strany nakreslime líniu tváre a stiahneme ju z nosa. Pod ňu pridáme dlhý rad úst. Nižšie kreslime jazyk trčiaci von.
 2. Pridajte vlnovku pod krk a pokračujte k nakresleniu hlavy. Nakreslite zaoblenú čiaru z nosa, na hornú časť hlavy pridajte vlnu a nakreslite trojuholníkové očko. Okamžite ho orámujte kľukatkami. Nakreslite zostávajúci oblúk hlavy.
  Na pozadí nakreslite ďalšie trojuholníkové ucho. Vyberte trojuholník vnútri.
 3. Pomocou kučeravých čiar označíme samostatnú farbu srsti, zvýrazníme miesto pre oči. Nakreslite oči. Oko, ktoré je k nám bližšie, sa obraciame, okamžite naň maľujeme a odleskujeme. Oko, na druhej strane, by malo mať úzky oválny tvar, okamžite ho tiež natierame.
 4. Začnime kresliť trup. Vyberte vlnené prsia šteniatka. Na základe toho nakreslite prednú nohu. Pridajte ďalšie pozadie na pozadí, vyberte prsty šteniatka malými čiarami.
 5. Z hlavy čerpáme čiaru chrbta. Mala by smerovať dole, keď bude šteniatko sedieť. Chrbát je zaoblený. Nakreslite zadnú nohu, pridajte k nej prsty. Druhé zadné chodidlo bude sotva viditeľné, takže stačí vykresliť jeho siluetu.
 6. Zostáva pridať chvost. Urobíme z neho nielen chmýří, ale aj vyvýšené a mierne zaoblené. Na vyfarbenie šteniatka používame sivú a ružovú ceruzku. Hlavná časť srsti je natretá šedou farbou, zanechávame biele škvrny. Maľujte jazyk a šteniatko je pripravené.

Ako nakresliť šteniatko v plnom raste

Začnite s oválmi (všetko je ako vždy): veľké pre telo a malé pre hlavu.

Krok 2

Nakreslite obrys krku a hlavy trsy krátkeho vlasu na korunu, potom ústa, nos, uši, chvost a labky.

Krok 3

Hrubá čiara vykresľuje obrys tela. Pridajte oči, labky a škvrny na hlavu a späť. Teraz môžete vymazať všetky pomocné riadky.

Krok 4

A posledná etapa, ako nakresliť šteňa, do ktorého môžete pridať iba trochu vlny na hrudník, nohy a papuľa. Pri krátkom zdvihu naneste malý odtieň na hlavu, chrbát a vnútro zadnej končatiny. Hotovo!

Ako nakresliť šteniatko pre začiatočníkov

Musíte začať kresliť šteniatko zo základnej línie. Potom bez kliknutia na ceruzku nakreslite oválne telo nad základnú čiaru a nezabudnite na uhol sklonu. Teraz nakreslite obrysy predných nôh, ktoré by mali byť na línii základne. Noha pravej labky by mala byť mierne pod základnou čiarou. Na nakreslenie ostrej papule na vrchole oválneho trupu a uší na oboch stranách hlavy.

Krok 2

Čiernejšou ranou definujte obrys tvaru šteňa. Nakreslite vyčnievajúcu hornú čeľusť. Pridajte obrys nosa a úst. Nakreslite chvost blízko zadnej nohy. Vymažte pomocné linky čistým gumou.

Krok 3

Nakreslite chrbát šteňa pridaním zakrivených čiar. Nakreslite vlasy na chvost, prsty na labkách a polkruhy očí v súlade s koncom hornej čeľuste na pravej strane. Určte žiakov očí.

Krok 4

Odtiene sivej so stredne nasýtenými žiakmi, nosom a ústami. Nezabudnite, že niektoré časti musia byť nenatreté. Pridajte fúzy, obočie a jemne zatiente hornú čeľusť. Nakreslite ťahy na hrudník, žalúdok a nohy šteniatka. Po stranách dotykového pera mierne nakreslite celú kontúru šteňa pozdĺž obrysov. Pri práci na pozadí obrázka nezabudnite, že misa by nemala byť nakreslená, ale oválna. Koberec je obdĺžnik umiestnený v určitom uhle. Najprv nakreslite misku a potom koberec.

Realistické šrafovanie šteniatka farebnými ceruzkami krok za krokom

Ak si chcete vyskúšať seriózny nákres, táto lekcia je určená práve pre vás. Navrhujeme nakresliť realistický obraz pomocou viacfarebných ceruziek a bieleho kvaša. Ak máte správne nastavené, neodkladajte kreslenie, začnite s nami:

 1. Pre tých, ktorí sú odhodlaní získať kvalitnú kresbu, musíte načrtnúť budúce šteniatko. Vyrábame schematickú konštrukciu ceruzky budúceho psa. Zaznamenávame polohu hlavy, nosa, labiek a očí. Nakreslite uši, nemali by mať stály výhľad.
 2. Po dokončení náčrtu môžete pokračovať v farebnom vykreslení. Začnime s čiernou. Pomocou tejto ceruzky odtieňujte nos a jeho čiaru hore. Strednú časť nosa urobíme trochu ľahšiu a nezabudnite na vrchnú časť zvýrazniť.
 3. Hnedou ceruzkou maľujte miesta okolo očí, krku a zvýraznite strednú časť ucha.
  Môžete maľovať na jednotlivé časti vlasov, napríklad na nohy, boku papule a na temeno hlavy. Teraz je potrebné túto vlnu podrobne opísať, použiť sivú ceruzku, nakresliť hnedé oblasti.
  Rovnakou ceruzkou pridajte vlnu na pravej a ľavej strane a na čele vyberte kožušinu. Na vrchu je tmavší a po stranách svetlejší.
 4. Naďalej používame čiernu farbu. Tieni oko. Robte ťahy v smere rastu srsti šteniatka. Stredná časť abalonu zostáva nedotknutá. Nakreslite prsty na chodidlo. Vyplňte sivý priestor medzi nimi.
 5. Žiaroviek maľujeme čiernou a svetlo modrou ceruzkou. Aby žiaci vyzerali realisticky, jemne odtieňujte modrú farbu zhora sivou farbou. Čiernou ceruzkou nakreslíme vonkajšie obrysy očí a označíme rohy. Bielou ceruzkou pridávame do očí odlesky.
 6. Vonkajšiu časť zvyšného ucha natrite čiernou farbou. Pridajte malé podrobnosti. Čerpáme hnedé vlasy cez oči. Sivou ceruzkou označujeme vlnu, na ktorú dopadá tieň.
 7. Na labkách bude lopta. Ako podklad používame žltú ceruzku. Na loptu necháme biely pás. Pridajte bielu ceruzkou svetlé oblasti. Tmavé strany zatemnite svetlozelenou ceruzkou a pridajte trochu šedej farby. Zostávajúce svetlé oblasti vlasov sú vyplnené sotva viditeľnými šedými ťahmi.
 8. Zostáva pridať posledné podrobnosti k nášmu šteniatku. Použite kvaš a tenkú kefu. Naneste biele línie pozdĺž vlasovej línie. To dodá obrázku živosť a samotné šteniatko bude mať lesklý kabát.

Hotovo, teraz viete, ako nakresliť realistické šteňa krok za krokom. Odporúčame vám naučiť sa kresliť dospelého psa.

Ako nakresliť šteniatko s farebnými ceruzkami v etapách

Na papieri načrtneme obrys a umiestnenie tohto nárazníka. Tu som pridal prednú labku na dokončenie obrázka! pre prácu vzal môj obľúbený akvarel papier s textúrou plátno A3.

Krok 2

Začala sa liahnúť výraznými očami, potom prešla na vlnu okolo očí a plynulo k nosu.

Krok 3

Postupné liahnutie celej hlavy psa sa prejavovalo rôznymi farbami. hnedá a modrá na tmavých miestach a modrá s okrom na svetle prevládajú.

Krok 4

Takže som dal obrázok vedľa obrázku. a ďalšie sú všetky rovnaké ceruzky Marco Raffine.

Krok 5

Pokračoval som v prechode na pozadie, vždy som ho vyliahol rôznymi smermi, aby som zvýraznil postavu. Moje šteniatko je pripravené!

Ako nakresliť dve šteniatka pit bull s ceruzkou v etapách

Kreslenie začneme základnými prvkami. Nakreslite dva kruhy a pod nimi pravý ovál.

Krok 2

Teraz nakreslime hlavu pravého šteniatka a jeho uši.

Krok 3

Kreslíme mu oči, líca, ústa a nos.

Krok 4

Prejdeme k trupu a načrtneme zadnú a prednú labku.

Krok 5

Pridajte druhú prednú labku.

Krok 6

Teraz pridajte zadné nohy pravého šteniatka.

Krok 7

Zoberme si fotografiu druhého šteniatka a urobíme si obrys hlavy.

Krok 8

Pridajte k tomu všetky prvky - oči, nos a ústa.

Krok 9

Nakreslite pravú prednú labku.

Krok 10

Teraz bude viditeľná druhá labka a časť tela.

Krok 11

Pomocou gumy vymažeme všetky pomocné línie, zakrúžkujeme obrysy a zafarbíme kresbu našich šteniatok pitbul.

Po fázach nakreslíme roztomilé spiace šteňa pri šálke kávy

Nakreslíme časť tváre, nosa a úst.

Krok 2

Nakreslíme na nich pokračovanie papule, hlavy, dvoch uší, zavretých očí, obočia, dvoch nôh a zväzkov, ako na obrázku.

Krok 3

Nakreslíme chrbát a časť tela k nášmu šteniatku.

Krok 4

Teraz nakreslíme šálku kávy blízko nášho šteniatka, ako na obrázku!

Krok 5

Nakreslíme tanierik, na ktorom stojí šálka, a ceruzkou B7 zatienime do šálky, čím vytvoríme efekt kávy !!

Krok 6

Berieme ceruzku B6 a namaľujeme ju nosom, zosvetľujeme lúče a líniu oka a všetky tmavé tiene, ako na obrázku! Potom vezmeme ceruzku H4 a urobíme z nej svetlo tiene po celej kresbe !! Posledným krokom je vziať ceruzku B7 a vystopovať celý obrys nášho šteniatka, čím sa stane tmavším. A to je všetko! Naša kresba je pripravená))) !! Veľa šťastia všetkým !!

Pozrite si video: Husky Positive na Troch kráľov (August 2020).

Pin
Send
Share
Send
Send