Užitočné tipy

Ako obnoviť odstránené SMS na iPhone a Android: tri spôsoby

Pin
Send
Share
Send
Send


Ako obnoviť SMS v telefóne? Na úplné vrátenie SMS správ, aby sa v nich mohli čítať potrebné informácie, by sa malo používať množstvo funkcií, ktoré ponúka x-tarif.ru. Dnes budeme hovoriť o niekoľkých metódach, ktoré môžu osobe úspešne pomôcť pri získavaní vymazaných údajov. Prečo je vo všeobecnosti potrebné obnoviť vymazané informácie o správach SMS?

 • Aby bol účastník schopný čítať dôležité listy alebo pamätať si dôležité kontakty
 • S cieľom presne skontrolovať, odkiaľ a odkiaľ boli listy zaslané na mobilný telefón.

Ak chcete z telefónu vrátiť stratené alebo omylom odstránené správy, môžete:

 1. Obnoviť odstránenú správu z príslušného priečinka, ak tam bol uložený,
 2. Pripojte sa z telefónu k počítaču a synchronizujte údaje z telefónu uložením do počítača,
 3. Majitelia IPhone môžu používať program SQLite a obnovovať aj odstránené SMS.

Okamžite si všimneme, že odstránené SMS je možné obnoviť v telefóne. Z tohto dôvodu existuje niekoľko možností, ktorými môžete prejsť a problém vyriešiť. Nie je veľa používateľov, ktorí vedia, ako majú tieto činnosti robiť, a preto je každý vyzvaný, aby si to vymyslel a urobil to, čo považuje za potrebné (ide o to, že je vhodné použiť iba jeden spôsob, pretože v každom prípade problém vyrieši).

Obnova pomocou SMS by mala trvať niekoľko fáz. Všetky budú uvedené v článku, preto sa navrhuje starostlivo prečítať všetky materiály na stránke a rozhodnúť sa, čo bude pre prácu najvhodnejšie.

Čo treba okamžite napísať a zapamätať?

Potrebujete pochopiť, či je možné obnoviť odstránené SMS? - Odpoveď bude slovo „ÁNO“, pretože dnes existuje dostatok techník, ktoré pomôžu tento problém vyriešiť.

Zároveň však nezabudnite, že pri používaní aplikácií tretích strán je najlepšie vyhnúť sa zložitým programom, ktoré spúšťajú ich kód a prenikajú do operačného systému alebo štruktúry súborov: niekedy sa môžu vytvoriť, ako sa hovorí, „na kolene“. , takže existuje riziko, že predplatiteľ zruší telefón, a potom ho budete musieť obnoviť preinštalovaním (blikaním) údajov. V takom prípade je lepšie kontaktovať informovaných ľudí, ktorí rýchlo a lacno získavajú údaje z mobilného telefónu.

DÔLEŽITÉ: Ako obnoviť SMS v telefóne? - V súčasnosti je obvyklé tvrdiť, že v tomto ohľade bude veľmi efektívnych niekoľko krokov. Môžete použiť pomocné programy aj štandardné triky. V každom prípade musíte byť opatrní pri používaní softvéru tretích strán, keď konáte na mobilnom zariadení.

Obnova SMS správ na mobilnom telefóne

Obnovenie SMS po obnovení na výrobné nastavenia nie je možné. Aspoň - typické techniky, ktoré môže mať štandardný užívateľ mobilného zariadenia. V takýchto prípadoch môže byť výsledkom výlet k známym v Stredisku pre odborné posúdenie páchateľov trestných činov v oblasti IT, pretože odborníci s najväčšou pravdepodobnosťou vedia, ako obnoviť pamäť akýchkoľvek súborov.

Teraz je čas hovoriť o tom, ako obnoviť SMS v telefóne s Androidom alebo na akejkoľvek inej platforme v krátkom čase. Upozorňujeme vás, že tieto kroky sa budú líšiť, pretože existujú platené možnosti aj úplne zadarmo.

 1. Prvá možnosť je, že potom, čo odberateľ odstránil svoje správy, musíte sa pozrieť do priečinka Odstránené položky. Vymazané SMS tu môžu veľmi často zostať. V takom prípade by ste sa nemali uchýliť k žiadnym údajom a nebudete musieť používať špeciálne nástroje. Všetky problémy sa vyriešia približne týmto spôsobom.
 2. Druhým krokom je práca s aplikáciami, ktoré môžu pomôcť pri riešení tohto problému. Portál x-tarif.ru nebude inzerovať ani radiť s určitými službami, pretože spätná väzba a komunikácia na fórach s konkrétnou softvérovou službou je najlepšia na vyriešenie problému obnovy dát prostredníctvom SMS správ. Pri sťahovaní súborov z webu je najlepšie pamätať na to, že stránky, ktoré ponúkajú notifikáciu prostredníctvom SMS (pravdepodobne bezplatne), sa nakoniec ukážu ako tí, ktorí jednoducho vyberú peniaze z účtu a nedajú 95% program.
 3. Tretím krokom je práca so SIM kartou. V prípade, že správy boli nedávno odstránené, môžete systém použiť na pripojenie k počítaču alebo notebooku. Spravidla sa po reštarte mobilného telefónu vyrovnávacia pamäť vymaže, takže šance na vymazanie SMS správ sú príliš malé alebo skôr nereálne. Po vymazaní správ používateľom musíte okamžite (pred reštartovaním mobilného telefónu) systém prepojiť s programom PC Suite (pre Nokia), pretože bude možné zobraziť SMS správy, hovory a kontakty. V prípade iných mobilných telefónov je najlepšie použiť rovnaké osvedčené nástroje, ktoré budú fungovať v doslovnom zmysle slova.
 4. Ďalšou možnosťou je pri práci s iPhone. Ak chcete obnoviť údaje prostredníctvom SMS, môžete si stiahnuť program z internetu, napríklad „SQLite DB“, ktorý dokáže vytiahnuť údaje z telefónu, aj keď je vymazaný.
 5. Nakoniec je možné všetky údaje obnoviť na základe oficiálnej žiadosti adresovanej mobilným spoločnostiam, pretože zamestnanci na mieste majú vždy právo používať predplatiteľské úložné zariadenia. Ďalšia vec - dajú právo používať tieto rovnaké údaje? - V prípade, že sa podnik vážne zmení (napríklad strata alebo závažný trestný čin), je možné s takýmito podmienkami počítať. Niekedy, ak máte priateľov v kancelárskych štruktúrach (priatelia alebo príbuzní ako zamestnanci), môžete získať prístup k databáze takýchto denníkov.

DÔLEŽITÉ: Pripomíname vám, že odstránené SMS je možné obnoviť z telefónu, ale je lepšie to urobiť, ak neboli vymazané príliš dlho. Najlepšie je hľadať známych v štruktúrach FSB alebo telekomunikačných operátoroch, pretože títo ľudia majú vždy prístup k údajom, dokonca aj pred niekoľkými rokmi vymazaní.

Tri spôsoby obnovenia správ

SMS správy môžu zmiznúť z pamäte vášho telefónu rôznymi spôsobmi: bezohľadne ste vymazali potrebné informácie, dieťa si zahralo so smartfónom, omylom si zvolilo nesprávny príkaz, zariadenie „nefungovalo“ a vymazalo ich samotné. Môžem obnoviť odstránené SMS? Áno, je to možné niekoľkými spôsobmi:

 1. Mnoho telefónov, ultramoderných aj zastaraných modelov, má špeciálny priečinok - „Odstránené správy“, „Kôš“. Je možné, že vaše SMS teraz leží. Funkcia samočistenia však pre tieto priečinky funguje najčastejšie - nenárokované informácie sa z nich natrvalo odstránia raz za deň, týždeň, mesiac, v závislosti od nastavení. Preto tam musíte čo najskôr začať hľadať chýbajúce SMS.
 2. Mnoho mobilných operátorov na svojich serveroch ukladá celý archív histórie hovorov, zákaznícke správy. Deje sa tak z bezpečnostných dôvodov - akonáhle tieto informácie pomôžu vyriešiť zločin alebo vyrobiť niekoho alibi. Nikto vám však nemôže zaručiť, že operátor s vami bude zdieľať údaje z takého archívu.
 3. Použitie špeciálneho softvéru je niekedy jediným spôsobom, ako obnoviť odstránené SMS v telefóne. Najčastejšie je táto aplikácia čítačka SMS - obnovuje správy z vyrovnávacej pamäte. Ale s touto metódou sa tiež musíte ponáhľať - akonáhle je vyrovnávacia pamäť plná, všetky informácie z nej sa automaticky vymažú. Ak chcete tento okamih oddialiť, skúste použiť modul gadget menej aktívne - vypnite internet a zatvorte aplikácie.

A teraz sa s vami podelíme o programy, ktoré vám pomôžu pri obnove stratených údajov.

Obnova pomocou aplikácie Android Data Recovery

Ako viete z názvu, tento program je navrhnutý tak, aby pomohol majiteľom „androidov“ zmätený problémom „Odstránené SMS - ako sa zotaviť?“ Tento softvér je jednoduchý a intuitívny na používanie, má bohaté funkcie - s jeho pomocou môžete obnoviť nielen správy, ale aj textové poznámky, odstránené kontakty, fotografie alebo videá.

Ako obnoviť odstránené SMS pomocou systému Android Data Recovery, čítajte ďalej:

 1. Stiahnite a nainštalujte aplikáciu do svojho počítača.
 2. Teraz sa postarajte o telefón - pre ďalšie manipulácie je potrebné v ňom aktivovať režim vývojára. V časti „Nastavenia“ vyhľadajte „Informácie o zariadení“ a zastavte sa na čísle „Zostaviť číslo“.
 3. Teraz musíte kliknúť na „Zostaviť číslo“, kým sa neobjaví okno „Režim ladenia (vývojár)“.
 4. V rovnakom „Nastavenia“ vyhľadajte „Nastavenia vývojára“ a aktivujte ladenie USB.
 5. Pripojte smartphone k počítaču pomocou kábla.
 6. Spustite Obnova dát Android. Po pripojení sprievodcu obnovením programu k telefónu proces aktivujte stlačením tlačidla „Štart“.
 7. Na obrazovke niektorých modelov telefónov musíte potvrdiť povolenie programu na prácu s pamäťou modulu gadget.
 8. Skenovanie bude nejaký čas trvať. SMS, ktoré bol program schopný obnoviť, budú viditeľné v oranžovom okne.

Ako obnoviť odstránené SMS prostredníctvom databázy android?

Na telefónoch s Androidom sa správy SMS neukladajú na kartu SIM, ale v špeciálnej databáze. Ak správu odstránite, zmizne iba z položky ponuky „Správy“, ale na určitý čas sa uloží do súboru mmssms.db. Nájdete ho prostredníctvom správcu súborov zariadenia. Ale iba ak máte oprávnenie typu root.

Sqliteman vám pomôže prečítať správy uložené v zadanom databázovom súbore.

SMS obnovenie na iPhone s Enigma Recovery

Odstránené SMS je možné obnoviť na iPhone4 a novších modeloch pomocou softvéru tretej strany s názvom Enigma Recovery. Tento proces nie je zložitejší ako v prípade systému Android:

 1. Stiahnite a nainštalujte program. K dispozícii sú platená aj bezplatná verzia.
 2. Pripojte modul gadget k počítaču pomocou kábla. Potom kliknite na „Obnoviť zo zariadenia iOS“.
 3. Program začne skenovať smartfón a vytvorí databázu.
 4. Po dokončení práce sa na obrazovke PC zobrazí správa o obnovených súboroch. Kliknite na Pokračovať.
 5. V ďalšom okne vyberte priečinok „Správy“. Ak sa chcete pozrieť na obnovené odstránené údaje, kliknite na „Zobraziť iba odstránené údaje“.
 6. Tlačidlo „Export“ pomôže odoslať SMS späť do iPhone.

Obnovte odstránené SMS pomocou iTunes

Ak hľadáte spôsob, ako obnoviť odstránené SMS správy v iPhone bez stiahnutia cudzieho softvéru, môžete skúsiť obnoviť záložnú kópiu prostredníctvom iTunes:

 1. V počítači otvorte iTunes a potom pripojte telefón pomocou kábla USB k počítaču.
 2. V okne kliknite na ikonu telefónu - otvorí sa karta Prehľad.
 3. V časti „Zálohy“ kliknite na „Obnoviť z kópie“. V takom prípade odporúčame použiť príkaz „Vytvoriť kópiu“ neskôr.
 4. V rozbaľovacom okne potvrďte, s ktorým zariadením pracujete.
 5. V nasledujúcom okne musíte zadať dátum, kedy bola stratená SMS stále v pamäti modulu gadget.
 6. Kliknite na položku Obnoviť. Akonáhle program dokončí proces, to, čo sa podarilo obnoviť, sa opäť objaví v ponuke smartphonu „Správy“.

Ďalšie metódy obnovy

Ak sa ukáže, že všetko, čo ste napísali, je pre vás zbytočné, uvedieme niekoľko osvedčených programov, ktoré pomôžu vyriešiť otázku: „Odstránil som SMS - ako obnoviť?“.

Pre Android: Zálohovanie a obnovenie SMS, FonePaw, Dr. Fone, GT SMS Recovery.

Pre iPhone: Obnova dát Primo iPhone.

Každému problému je ľahšie predchádzať, ako ho vyriešiť. Aby ste sa nebáli toho, že vaša SMS z neúmyselného zásahu alebo z nesprávnej činnosti zariadenia zmizne, je najlepšie aktivovať zálohovanie týchto údajov do „cloudu“, odkiaľ ich môžete kedykoľvek získať.

Aká veľká je šanca na obnovenie správ

Ak boli správy odstránené relatívne nedávno, približne pred dvoma až štyrmi týždňami, existuje každá šanca ich vrátiť, Pretože nie sú okamžite vyčistené od samotného telefónu, zostávajú, ako keby boli v koši vnútornej pamäte, odkiaľ sa dajú získať pomocou špeciálnych aplikácií.

Podobne ako obrázky, videá, textové dokumenty. Ukázalo sa, že obnovuje správy? S najväčšou pravdepodobnosťou bude tiež možné úspešne dokončiť túto operáciu týkajúcu sa iných odstránených materiálov.

Dr. Obnovenie dát pre Android

Ďalší skvelý program obnovy, ktorý vykonával operácie prostredníctvom počítača. Ihneď po spustení pomôcky sa zobrazí upozornenie, že musíte zariadenie pripojiť pomocou kábla USB. Pre začiatočníkov je najlepšie vybrať si iba jedno zariadenie na testovanie programu a zistenie, či úspešne rozpozná telefón.

Teraz skontrolujeme ladenie cez USB a ak je vypnuté, vykonáme postup opísaný nižšie. Ak ste ju povolili v systéme „Nastavenia“, tieto kroky preskočte.

  Pre majiteľovandro>

Teraz znova pripojíme smartfón k počítaču a na obrazovke monitora kliknite na „ďalšie". Skenovanie preto bude nejaký čas trvať uistite sa, že je batéria nabitá, Chcete ušetriť čas a potrebujete hľadať iba konkrétne súbory: videá, správy alebo obrázky? Potom v ďalšom okne označíme typ materiálov, klikneme na „Ďalej“, vyber režim: rozšírený alebo štandardnýa počkajte na dokončenie skenovania.

Po dokončení operácie sa dostaneme do okna náhľadu, kde sú zobrazené vymazané a aktívne informácie. vypúšťa SMSbude zvýraznená červenou farbou. Označíme potrebné materiály na obnovenie a klikneme na tlačidlo Obnoviť. Hotovo.

Venujte pozornosť! Tento program zvyčajne funguje dokonale a bez koreňových práv, ale v ojedinelých prípadoch môže byť potrebný režim Superuser.

MobiKin Doktor

Podobný program sa prakticky nelíši od predchádzajúcich. jeho hlavným plusom je jednoduché použitie a intuitívne rozhranie. Vykonávame štandardný postup: stiahnutie, inštalácia, spustenie a pripojenie telefónu. Ideálnym riešením by bola aktualizácia všetkých ovládačov v počítači ešte predtým.

Keď aplikácia nájde smartphone - na ľavej strane obrazovky kliknite na „správy". Zobrazia sa všetky dostupné správy SMS. Zaškrtneme správy potrebné na obnovenie a klikneme na tlačidlo „zotaviť sa».

Skutočná šanca

Mnohí sa pýtajú, či je možné obnovenú SMS obnoviť. V systéme Android alebo inom operačnom systéme to nie je také dôležité. Hlavná vec je, že ide o mobilné zariadenie.

Všeobecne sa uznáva, že používatelia nemajú žiadnu šancu na vrátenie odstránených správ. V skutočnosti tomu tak nie je. Vymáhanie sa môže vykonať, ale iba podľa určitých pokynov. Musíte použiť ďalší obsah. Všetci účastníci si musia tieto funkcie pamätať.

Ale ako obnoviť odstránené SMS na Android? Čo bude potrebné urobiť v konkrétnom prípade, aby sa problém vyriešil?

Metódy obnovy

V skutočnosti sa zaoberať skúmanou témou nie je také ťažké. S istou prípravou bude vytvorenie myšlienky realitou jednoduchšie, ako to znie.

V súčasnosti sa navrhuje obnovenie odstránených údajov v systéme Android nasledujúcimi spôsobmi:

 • Používanie obnovenia údajov systému Android
 • pracovať s aplikáciou MobiKin pre Anfroid,
 • zálohovanie a obnovenie pomocou SMS BackUP & Restore.

To všetko sú veľmi dobré spôsoby, ako oživiť myšlienky. Ako obnoviť odstránené SMS správy v systéme Android? Ďalej budeme hovoriť podrobnejšie o všetkých týchto metódach.

Spätné odoslanie SMS

Ale to nie je všetko! Ak niekto uvažuje o tom, ako obnoviť odstránené SMS v systéme Android, môže mu byť odporučené použiť nástroj na vytváranie a obnovenie zálohovania údajov. Navyše, ako ukazuje prax, nemusíte pracovať s počítačom. Všetky manipulácie sa budú vykonávať priamo na telefóne.

Veľmi dobrou aplikáciou na riešenie tohto problému je SMS BackUp & Restore. Práca s programom je jednoduchá - má iba niekoľko funkcií, ktoré vám umožňujú:

 • zálohovať dáta
 • hľadať konkrétne dokumenty,
 • odstrániť archív s informáciami,
 • obnoviť správy.

Preto musíte najprv vytvoriť kópiu. Za týmto účelom je na mobilnom zariadení vopred nainštalovaná služba SMS BackUp & Restore. Potom musíte spustiť program a vybrať funkciu s názvom Záloha. Niekoľko minút čakania - a vytvorí sa kópia.

Akonáhle potrebujete vrátiť predtým odstránené správy, musíte sa znova uchýliť k pomoci aplikácie. Stačí kliknúť na tlačidlo Obnoviť a potom vyberte požadovanú kópiu údajov. Len pár minút - a je hotovo!

Teraz je jasné, ako obnoviť odstránené SMS v systéme Android. Môžete si všimnúť, že bez ďalšieho obsahu nemôžete svoj nápad oživiť. Za najjednoduchšie spôsoby sa považujú možnosti, ktoré ponúkajú prácu s počítačom. Ukázali sa ako najúčinnejšie.

Vo všeobecnosti nie je možné so 100% pravdepodobnosťou povedať, že účastník bude schopný obnoviť predtým odstránené správy. Podobná funkcia bez zálohovania údajov môže zlyhať. Napriek tomu existuje malá šanca na úspech.

Ako konať v konkrétnom prípade? Každý účastník nájde odpoveď na túto otázku. Niekto pohodlnejšie pracuje so službou Obnova dát, zatiaľ čo niekto uprednostňuje funkciu BackUo & Restore SMS. Všetky tieto metódy sú rovnako účinné!

Pin
Send
Share
Send
Send