Užitočné tipy

Ako k dnešnému dňu s Ryby

Muži - Ryby - citliví a extrémne zraniteľní snívatelia žijúci v iluzórnom svete. Tajomní a tajomní sami často nevedia, čo chcú od tohto života. Nerozhodné, Ryby majú tendenciu pochybovať o všetkom a zriedka podnikajú pár zodpovedných krokov sami. A prečo? Vedia, ako byť šťastní takmer za každých okolností, v blízkosti je milovaná žena, nie je to ... Ryby toho veľa nepotrebujú. Na stole je kus chleba - a dosť.

Preto len zriedka prevezmú iniciatívu. Vlna sa zhroutí, zavedie vás naspäť do vody - vynikajúce! Nie, to je tiež dobré. Budeme výprask v plytkej vode. To všetko sa týka vzťahov so slabším pohlavím. Ak nejaká chytľavá rybárka chytí ryby, bude to tak. Nikto nie je závislý - šialenci vo voľnej prírode. Riešenie otázky, ako dobyť človeka - rýb, preto nie je nijako zložité. V nej však existujú určité nuansy.

Ako očariť človeka - ryby

Muži, ktorí sa narodili v znamení Ryby, sú zvyčajne mäkkí, tichí a priateľskí. Vyzerajú preto veľmi úprimne, preto vyvolávajú súcit ostatných. Ryby nemôžu vydržať osamelosť a vždy sa snažiť byť medzi ľuďmi. Nezvyčajne očarujúce, spoločenské, sú obľúbené u žien. Samy sa snažia zamilovať - ​​Ryby sa bojia silných pocitov, ktoré v ich iluzórnom svete vytvárajú chaos, ktorý existuje podľa jeho vlastných pravidiel, pre nikoho neznámy.

V skutočnosti sú Ryby dobré na zaprášenie očí. Čo si myslia a čo uchovávajú v duši, nikto nevie. Z duchovne krehkého hľadiska sú títo muži často vystavení emocionálnemu nadmernému zaťaženiu. V takomto stave sa stanú veľmi citlivými a môžu nevhodne reagovať na najnecitlivejšiu otázku alebo frázu.

Dievča, ktoré sa mu páčilo - Ryby, by malo zohľadniť túto vlastnosť psychiky. Ak sa náhle stiahol, stratil náladu alebo sa náhle prepláchol bez dôvodu - je lepšie nechať toho chlapa samého. Potrebuje odpočinok. V opačnom prípade môže dôjsť k hádke. A nadviazať vzťah potom, čo bude musieť sám. Pretože Ryby je jedno, či tieto vzťahy existujú. Budú sa riadiť bez nich.

Celkovo povedané, s Ryby vo všetkom, čo potrebujete na prevzatie iniciatívy vo vlastných rukách. A zoznámenie sa s takýmto mužom a ďalšia komunikácia s ním - všetko záleží na žene. Je nerozhodný, vystavený pochybnostiam a vplyvu iných ľudí. Nestrácajte čas flirtovaním s touto osobou. Je nepravdepodobné, že bude venovať takémuto správaniu pozornosť. Pre Ryby je potrebné pochopiť hlavnú vec. Preto najlepším spôsobom, ako sa im bude páčiť, je schopnosť počúvať, udržiavať konverzáciu a prejavovať vrúcnu priateľskosť.

Chytanie rýb na háčiku je celkom ľahké. Stačí začať konverzáciu na akúkoľvek filozofickú tému. Nejedzte ryby chlebom, len sa porozprávajte o podstate bytia a jeho mystickom vplyve na spoločnosť. A aby muž tohto znamenia prehltol háčik hlbšie, len mu naznačil osud tohto stretnutia a jeho karmické pozadie. Určite sa bude držať týchto fráz a začne ich premýšľať týmto spôsobom. Zostáva iba nasmerovať ryby na správnu cestu. Ak sa k tomu budete chovať jemne a jemne, ochotne na to pristúpi.

Pri komunikácii s mužom tohto znaku sa musíte naučiť, ako okamžite zachytiť rozdiely v jeho nálade. Vnútorný svet Ryby je veľmi mobilný a zraniteľný. Nemožno ju prepracovať. Preto žena, ktorá má v úmysle dobyť muža - Ryby, by mala byť jemne citlivá, dojímavá a romantická. Musí byť schopná uhádnuť impulzy duše svojho vyvoleného a zaobchádzať s nimi opatrne, s porozumením. V opačnom prípade budú ryby plávať na otvorenom mori. Hrubosť, pozemskosť, nadmerný pragmatizmus, netoleruje.

Dobre. Naučili sme sa porozumieť Man-Fish, starať sa o jeho vnútorný svet, máme záujem s ním diskutovať o Blavatského knihách a parapsychológii ... Znamená to, že ryby sú pevne uviaznuté v našich sieťach a môžete oslavovať víťazstvo? Vôbec nie. Na to, aby sme konečne dobyli takého bakalára, nestačí iba vznešená, jemne citlivá povaha. Čo ešte potrebujeme?

Aký by mal byť životný partner človeka - Ryby

Ideálom muža, ktorý sa narodil v znamení Rýb, je jemná, jemná, tolerantná a zároveň spoľahlivá a silná žena. Mala by byť dosť triezvy na to, aby sa pozrela na okolitú realitu a aby bola schopná dôstojne prekonať najťažšie situácie. Ryby sa nemôžu stať ochranou a podporou niekoho. Neplánujú sa v reálnom svete a ak sa pod tlakom ponáhľajú bojovať proti niektorým zo svojich problémov, je nepravdepodobné, že zvíťazia. Uvedomujúc si to, Pisces hľadá proaktívne, podnikavé, sebavedomé dievča na manželstvo. Okrem toho by sa silná vôľa mala kombinovať s ženskosťou a textom.

Pokiaľ ide o intímne vzťahy, Pisces má niekoľko konkrétnych preferencií. Priťahujú ich aktívnych a podnikavých partnerov s trochou sadistických sklonov. Tieto sklony je však potrebné len ukázať, niekedy zohrávajúc úlohu temperamentného, ​​zmyselného snívača. Pretože predstavitelia tohto znamenia nemôžu stáť ženy, pre ktoré je fyzická intimita dôležitejšia ako duchovná stránka vzťahu. Ryby veria, že pravá láska by nemala závisieť od telesnej žiadostivosti. Nepatria k typu mužov, ktorých priťahuje predovšetkým sex. Títo ľudia dávajú prednosť fyzickému zlúčeniu, ktoré sa uskutoční až potom, ako srdce vydá svoj hlas.

Muži narodení pod týmto znakom nemôžu byť kritizovaní. A nie preto, že majú príliš chorú márnosť. Len Ryby, a tak si nie sú istí svojou neomylnosťou. A ak do ohňa pridáte olej a upozorníte na nedostatky, ich sebaúcta spravidla neklesne pod nikde. Je nepravdepodobné, že po tom môžete od chlapa Pisces očakávať aspoň nejakú pozornosť alebo akciu. Jednoducho sa stiahne do seba a rozhodne, že nie je hodný byť niekým životným partnerom, pretože je pre tento svet príliš zlý.

Ryby musia neustále potvrdzovať svoje potreby a význam. Nemôžu byť vtipné ani ironické. Žena, ktorá chce byť s takým mužom celý svoj život, by sa do neho mala pokúsiť vniesť pocit bezpečia. Otvorená nadvláda nad ním a jeho životom je však neprijateľná. Napriek tomu je to človek. Dominantnosť by mala byť taktná s pochopením opatrenia.

Vo všeobecnosti je na účely pripútania sa k človeku potrebné dokázať jeho podnikanie a schopnosť riešiť problémy. Je však potrebné dokázať to nie vtedy, keď sa dokáže sám s nejakou záležitosťou vyrovnať. Mladá dáma by mala preukázať svoju vynaliezavosť a efektívnosť pri riešení situácií, ktoré spôsobujú mužovi ťažkosti. Malo by sa to urobiť ľahko a dokonca veselo, aby sa ryby vystrašili jeho tvrdou asertivitou a aby neurazili náznak platobnej neschopnosti.

Jedným slovom, aby si podmanilo srdce človeka Rýb, musí byť dievča romantické, jemne citlivé, jemné a zároveň rozhodné, vytrvalé a podnikavé. V žiadnom prípade by nemala byť tvrdá vo svojich úsudkoch, nemravnosti, bezdotykovosti, neschopnosti prekonať ťažkosti a neochote pomôcť pri riešení zložitých otázok. Zničí to dôveru takého impozantného človeka a na dlhý čas odíde vo svojom vlastnom svete. Možno aj natrvalo.

Musím povedať, že aj keď žena nespĺňa ideál mládenca narodeného pod značkou Ryby, môže si ju ešte vziať. Dosť pani v pravý čas na to, aby ste prejavili vytrvalosť. Ľudia tohto znaku sú poddajní a sugestívni. Sú schopní vidieť osobu, ako chce vyzerať. Takže pragmatický človek zbavený duchovnosti dokáže chytiť ryby do svojich sietí. Ale stojí to za to? Veľká otázka.

Úprimnosť je na prvom mieste

Povedzme, že ste veľmi roztomilý samec Ryby. Ako sa s ním správať, aby sa z komunikácie stala niečo viac ako len priateľstvo? Pre zástupcu označenia nie je ľahké pochopiť ho, ale má v ľuďoch dobré znalosti. Nesnažte sa ho oklamať, vidí vás skrz a skrz. Úprimnosť je to, čo si cení predovšetkým.

Ryby potrebujú partnera duše. Je im jedno, koľko peňazí máte. Jemne cítia nespravodlivosť. Tento muž sa dokáže zamilovať do dievčaťa, ktoré sa vyznačuje súcitom a citlivosťou.

Spoznajte priateľov so svojimi príbuznými a priateľmi. To je pre neho dôležité. Pokúste sa potešiť svoju mamu. Neskúšajte masky. Pamätajte na úprimnosť vo všetkom. Budete sa musieť snažiť, aby ho vaši príbuzní a priatelia prijali za svojich vlastných. Bez tohto nebudú normálne vzťahy fungovať.

Je to váš muž?

Muž narodený v znamení Ryby je ideálny, ak si myslíte, že:

 • nemôže žiť bez romantiky
 • ste uchvátení všetkým nadprirodzeným
 • partner musí byť jemný
 • máte radi dojemných mužov
 • bojíš sa neúnosných a agresívnych mužov,
 • musí byť prvý vo vzťahu
 • nadmerný mužský tlak je nechutný
 • je potrebné sa o niekoho starať neustále.

Takýto muž vám kategoricky nevyhovuje, ak:

 • Romance je pre vás cudzí.
 • Myslíte si, že kytica kvetov sú peniaze hodené do vetra.
 • Cítite pôdu pod nohami zle - presne ako muž z Ryby. Ako sa s ním správať v rodinnom živote? Dvaja zmätení ľudia v manželstve sú katastrofou.
 • Zodpovedný za dospelého človeka - nie za vás.
 • Naštvaný sliepka.
 • Potrebujete muža so silnou postavou.

Ako sa správať s mužskou rybou k žene, ktorá je do neho zamilovaná?

Vo svojej podvedomej mysli dlho maľoval dokonalý portrét milenca. Je jemná, romantická, jemná a tolerantná k jeho nedostatkom. Zároveň by sa malo dievča pozerať striedmo na svet, pretože samotný zástupca vodoznaku nevie ako. U žien títo muži netolerujú hrubosť a bezdotynosť. Takéto správanie je pre zraniteľné Ryby cudzie.

V intímnom vzťahu musíte pravidelne prevziať iniciatívu. Ale nebuď príliš zvedavý. Má rád obraz sníva so sadistickým sklonom. Zabalte svoj vzťah do atmosféry utajenia. Nezabudnite na nenapraviteľné romantiky vášho muža Ryby. Ako sa s ním správať, vám povie váš úprimný pocit.

Aké znamenia zverokruhu sú vhodné pre Ryby

Ideálne pre Ryby - predstaviteľ vlastnej značky. Taká žena zabezpečí v dome pohodlie a muž jej dodá harmóniu a pokoj. Manželstvo dvoch Ryby môže byť krásne aj hrozné. Existujú dva extrémy - buď sa navzájom milujú až do vyčerpania, alebo nenávidia tvrdú nenávisť. Žiadne iné.

S Ryby Škorpión je v poriadku. Obaja sú z jemných svetov. Zástupcovia zverokruhu si navzájom vážia svoj dôvod a hĺbku pocitov. Žijú vo svojom vlastnom iluzórnom svete, ale akonáhle tam zasiahne hrubá realita, kúzlo sa dá rozptýliť.

Ďalším skvelým partnerom muža Ryby je žena narodená v znamení Panny. Aj keď sú tieto požiadavky dosť náročné, skutočný pocit a oddanosť Ryby vyhladí všetky uhly.

Man-Fish kategoricky nezapadá do ženy-Taurus. Posledne menované milujú stabilitu a pravdepodobne môžu urobiť Ryby prehľadnejšou. Ale duša znamenia vody, ktorá si vyžaduje zmenu a romantiku, to jednoducho nemôže vydržať.

Trocha humoru

Ak sa táto očarujúca postava už usadila vo vašom dome, môžete ho pobaviť rozprávaním o jeho vlastných črtách:

 • Piscesova obľúbená fráza: „Ach, nezavádzaj ma,“
 • myslí si, že nikto nevie nič lepšie ako on,
 • keď hovorí, rád je inteligentný
 • kvalita jeho práce závisí od toho, či bude skontrolovaná.

 • Empatia je nevyhnutnejšia ako pomoc.
 • Niekedy je potrebný nejaký alkohol, napríklad voda je malá ryba.
 • Objednávka je tak nudná.
 • Sľúbiť nie je oženiť sa.
 • Rozumiem všetkým okrem seba.
 • Flexibilná vŕba sa v búrke ohne a dub spadne.
 • Každý vie, že som veľmi obchodný, ale nikto nevie, čo robím.
 • Nemôžete na mňa vyvíjať nátlak, inak vyskočím z rúk ako klzká ryba.

Tu je - muž Ryby. Ako sa s ním správať, sme na to prišli. Máte šťastie, ak ste v ňom videli svojho partnera. Nezabudnite však, že sa nemôžete uvoľniť. Zástupca znaku nie je ženský tvor, ale jeho vzpurná duša je stále v hľadaní. Musíte sa neustále meniť, ale zároveň musíte byť úprimní. A potom zistíte, ako sa Pisces človek v láske správa.

Najlepšia kompatibilita lásky pre Ryby

Najlepšie odbory pre Ryby sú Rak, Škorpión a Kozorožec. Ryby aj rakovina sa navzájom dobre rozumejú. Budú schopní ísť na hlbšiu úroveň ako mnoho iných príznakov. Ryby sa budú radi starať o rakovinu s láskou a rakovina bude platiť šikovne. Títo dvaja vytvoria veľký milostný pár, pretože majú veľa spoločného, ​​a ak niečo nemajú, potom sa budú navzájom dopĺňať.

Scorpio-Pisces je tiež nádherný pár a dokáže sa o seba dobre postarať. Vždy sa budú cítiť milovaní a budú sa cítiť starostlivosť o svojho partnera. Majú tiež veľa spoločných záujmov. Dokonale sa budú baviť intelektuálnymi rozhovormi.

A nakoniec, Capricorn Pisces tiež zdieľajú vynikajúcu kompatibilitu s láskou, pretože sa od seba navzájom veľmi líšia. Tieto príznaky sú pekným doplnkom. Ryby pomáhajú urobiť život Kozorožca romantickejším a bezstarostnejším, zatiaľ čo Capricorn sa stará o ryby a pomáha stabilizovať ich život.

1. „Prepichuje ma chladným pohľadom na Ryby.“

Kurt Cobain mal určite dôvod povedať tieto slová vo svojej piesni. Fish Girls nie sú len očarujúce a príťažlivé. Vesmír ich tiež obdaril očami neuveriteľnej krásy. V minulosti ich skľučujúci pohľad zdobený hustými radmi mihalníc skĺzol sotva ani ten najmenší detail. Hneď, ako sa utopíte v týchto bezedných očiach, bude Fish okamžite vedieť, čo ste urobili alebo čo ste neurobili.

2. Pozorovanie a pozornosť

Pisces Girls sú najpozornejšími partnermi na svete. A ako vyplýva z predchádzajúceho odseku, sú tiež veľmi pozorný. Radi sledujú veci okolo a potom pomocou informácií, ktoré získajú, lepšie postarajú o svojich blízkych. Ak ste mali ťažký deň v práci, ale nechcete dievčaťu tieto problémy zaťažovať, nezáleží na tom, aké ťažké sa snažíte vykresliť jej radosť. Vo vašom správaní si Fish určite všimne, keď sa niečo stane.

3. Intuícia ako brnenie

Aj keď tvrdenie, že dievčatá majú veľmi rozvinutú intuíciu, sa môže zdať celkom všeobecné, v prípade rýb je to úplne pravda. Ak sa im zdá, že sa niečo pokazilo alebo cítia, že sa nebezpečenstvo blíži, vedzte, že ich intuícia ich nezvádza. Dievčatá narodené pod značkou Ryby používajú intuíciu, aby odvrátili možné nebezpečenstvo nielen od milovanej osoby, ale aj od seba samej. Intuícia vždy hovorí Fishovi, komu dôverovať a komu nie.

5. Stále zmeny nálad

Aj keď sú všetky ženy známe svojimi výkyvmi nálady, u dievčat narodených pod značkou Ryby je možné túto vlastnosť vysledovať vo všetkých farbách. Nie každý úsmev alebo slza má nejaký konkrétny dôvod. Môžu kričať, plakať a smiať sa iba preto, že ich nálada sa práve teraz mení.

6. Rád robia veci vlastným spôsobom.

Ryby patria medzi najchytrejší postavy. Tieto ženy starostlivo zvážia klady a zápory a len potom si môžu zvoliť. Ryby sú však niekedy dosť nerozhodné. Z veľkej časti je to spôsobené skutočnosťou, že ich empatia doslova nasáva energiu od ľudí okolo seba. Nakoniec sa budú snažiť presadiť tým, že začnú robiť všetko sami.

7. Sexuálne odvolanie

Ženy Ryby sú veľmi citlivé a plaché. Keď sa do niekoho zamilujú, môžu vykresliť odvahu pred partnerom a zostať dieťaťom zvnútra. Ak chodíte s dievčaťom narodeným pod značkou Ryby, strávte trochu času jeho pokusom zviesť ho, oddávať sa jeho fantázii a dobre sa baviť ...

Slabá kompatibilita lásky pre Ryby

Najhoršie odbory pre ryby sú Blíženci, Váhy a Strelec. Ryby si pravdepodobne budú myslieť, že dvojčatá neberú svoj vzťah dostatočne vážne kvôli svojej povahe voľného kúpania. Blíženci sú koketné znamenie, takže môžu flirtovať s ostatnými tak, že ubližujú Piscesovým pocitom. Je pravdepodobnejšie, že sa navzájom oklamú, ako zostanú spolu.

Láska kompatibilita Váhy a Ryby tiež slabo zodpovedá ideálu. Váhy nie sú príliš dobré v kontakte s náladou Ryby. Spočiatku môžu byť v dobrom stave, ale nakoniec ich rozdiely budú hrať fatálnu úlohu a s najväčšou pravdepodobnosťou ich nevystúpia.

Nakoniec je Strelec pre Ryby zlou voľbou, pretože zvyšok sveta je príliš rozptyľovaný, aby venoval náležitú pozornosť Rybám, a Ryby sa musia cítiť milované a starať sa o ne. Ryby cítia, že sú jediní, ktorí akceptujú pokusy o udržanie tohto vzťahu. Nakoniec tento pocit spôsobí, že sa tento pár rozpadne.

Ak nájdete v texte chybu, vyberte ju pomocou myši a stlačte Ctrl + Enter