Užitočné tipy

Odpovede na akékoľvek otázky

Pin
Send
Share
Send
Send


Vy, ako vždy, pokračujte vo svojom podnikaní, a tu prichádza vaša dcéra do miestnosti, v ktorej sa nachádzate, skromne a očividne v rozpakoch, a akoby sa mimochodom, pýta, ako zistiť, či vás má chlap rád - dobrá otázka, dobre, mier Dospievajúci je plný takýchto otázok.

Je zaujímavé, že dospelé ženy niekedy na prvý pohľad alebo čisto intuitívne môžu pochopiť, či sa im páčia alebo nie, ale môže byť pre nich veľmi ťažké vysvetliť, na základe čoho vyvodzujú takéto závery.

Všetci rodičia sú si dobre vedomí, že táto otázka ich dcéry skutočne mučí, takže budú musieť niečo zodpovedať. Urobiť chybu v tomto prípade je dosť ľahké, pretože chlapci niekedy majú radi pozornosť všetkých dievčat, stále však existujú spoločné znaky.

Najprv jej povedzte, že jeho správanie sa s najväčšou pravdepodobnosťou príliš nelíši od toho, ako sa správa, a teda od nasledujúcich príznakov.

V otázke, ako zistiť, či vás chlap má rád, môže jeho vystúpenie tiež pomôcť:

 1. Často sa jej snaží nazývať menom alebo používať neštandardnú náhradu - „slnko“, „zajačik“, „mačiatko“, akoby trochu koketoval,
 2. Aj keď predtým používal obscénne slová, teraz bude nasledovať jeho prejav a pokúsiť sa hovoriť správne.

Všeobecne platí, že chlap urobí všetko pre to, aby potešil alebo aspoň upozornil dievča na seba. Ale presne vedieť, či sa jej páči, je len jeden spôsob - opýtať sa ho. Spočiatku sa táto myšlienka bude zdať fantastickému a strašidelnému strašidelnému dievčaťu, ale postupne k nej sama príde.

Pre veľmi plaché dievča môže byť táto voľba vhodná: jej priateľ sa na to pýta od svojho priateľa alebo od seba. Nič komplikované. V nasledujúcom článku bude možné zistiť, čo robiť s chlapom, ak sa mu v hlave točí iba jedna myšlienka: Chcem mať rád dievčatá, čo by som mal robiť?

Pamätajme, vážení rodičia, na vaše pochybnosti o týchto otázkach, ako ste sa dostali z tejto situácie? Prosím, podeľte sa o komentáre.

Posunková reč

Malé pohyby rúk, ťahanie odevov, ruky vo vreckách - každá s výnimkou obvyklej reči, má špeciálny posunkový jazyk. Je individuálny, jedinečný, v rôznych situáciách sa prejavuje v súlade s charakterom, temperamentom a myšlienkami.

Určite a pre seba ste si všimli, ako sklopíte oči k podlahe alebo začnete mierne koktať, keď stretnete pekného chlapa. Správajú sa podobne.

Dávajte pozor na jeho pohyby, behaviorálne vlastnosti smerované vašim smerom:

 • Pokúša sa dotýkať, kedykoľvek je to možné,
 • V škole, vhodné pre každú príležitosť,
 • Príliš plachý na to, aby sa pozrel priamo do očí
 • Zároveň neustále sleduje oči, aj keď hovorí s priateľmi,
 • Môže sa pokúsiť upútať pozornosť nie vždy príjemným spôsobom: ťahá vlasy, púšťa hlúpy vtip, kreslí karikatúru,
 • Ak je chlap odvážny, nestydí sa, bude mu naopak pomáhať, otvorene komunikovať, zobrať ho domov, hľadať komunikáciu mimo školy.

Stačí sa na chvíľu pozerať, zhodnotiť, či dokonca vie, že ste.

V tomto videu bude Melissa hovoriť o príznakoch, pomocou ktorých môžete jasne pochopiť, že sa vám chlapec páčil:

Aké dievčatá majú chlapci radi?

Existuje názor, že je potrebné dodržiavať niektoré normy: mať tenký pás, dlhé nohy a vlasy, nádherné mihalnice. Údajne potom môžete upútať pozornosť chlapa, a ak takéto riasy neexistujú, potom prejdite celý život starej slúžky. Nie je to tak.

Modelové štandardy tvoria módne časopisy na predvádzanie odevov, kozmetiky, spodného prádla. Nesúvisia však so skutočným životom, je to iba profesionálny ukazovateľ, je potrebné, aby sa zobrazený produkt stal príjemným na zváženie. A rôzne dievčatá sú pre chlapcov roztomilé, pretože chlapci sú rôzni: vysoký, nízky, závislý a monogamný.

Hlavná vec Postaraj sa o seba:

 1. Elegantný účes, čisté vlasy,
 2. Používajte dezodorant pravidelne
 3. Nenoste zastarané oblečenie. Malo by byť čisté, žehlené. Pokúste sa zvoliť harmonicky, dodržujte určitý štýl a prispôsobte danú situáciu. Škola je oficiálna, je pohodlná na ulici,
 4. Vaša skromnosť nie je chyba, ale cnosť. Bráni vám v tom, aby ste sa blížili a priamo sa pýtali alebo rozprávali o svojich pocitoch, ale zároveň vynikajú medzi hlučnými priateľmi.

Ako ukázať chlapcovi, že ho máš rád?

Táto jemná zručnosť je priťahovať pozornosť druhých, keď ich potrebujete a na konkrétny účel. Nie je to ľahké pre všetkých, ale ak sa naučíte, ako s ľuďmi zaobchádzať, môžete dostať, čo chcú.

Ak to chcete urobiť, musíte:

 • Naučiť sa počúvať napríklad o tom, čo hovorí s priateľmi. V rozhovoroch môžu prejsť frázy o dievčatách, ktoré sa vám páčia. Tiež o koníčkoch, záujmoch. To je dôležité, možno ste úplne iní ľudia, možno by ste sa potom nemali snažiť priblížiť. Ak sa záujmy zhodujú, obráťte sa na neho so žiadosťou o pomoc: opravte bicykel, naučte sa korčuľovať, radte dobrému fitness trénerovi alebo posilňovni. A tam konajú podľa okolností
 • Ak je predmet ťažký, ponúknite pomoc s domácimi úlohami. V iných veciach
 • Staňte sa záhadou, inou v dave. Rozhliadnite sa, okolo ktorých sú väčšinou dievčatá: čítajú malé knihy, trochu navštevujú kultúrne podujatia a prípadne fajčia. Toto je napríklad príklad. Staňte sa výnimkou z pravidla: dobrá, pozitívna výnimka,
 • Buďte pozitívni. Priťahuje ho muž s úsmevom na tvári as dobrým vtipom v správny čas.

Hlavnou vecou nie je otravovať sa, rešpektovať seba a svoj názor.

Ako viete, že vás chlapec má rád?

Okrem gest a vzhľadov existujú aj ďalšie znaky:

 • Chlap počúva vašu radu. Priatelia odporúčajú, aby ste tento film nechodili, ale páčilo sa vám to a tiež prichádza,
 • Označí vaše fotografie na sociálnych sieťach a zanechá komentáre. Ide teda o aktualizácie,
 • Hovorí o svojom živote, o tom, čo včera urobil, o tom, aké úspechy dosiahol, čo nefunguje,
 • Nezabudnite zaželať všetko najlepšie k narodeninám, iným sviatkom.

Nezabudnite však, že ľudia sú odlišní a vidia situáciu vlastným spôsobom. Niektorí chlapci prejavujú pozornosť nelogickými spôsobmi: môžu šikanovať, dráždiť, flirtovať s inými dievčatami, aby spôsobili žiarlivosť.

Iné príznaky sympatie

 1. Ak chlapec pozve do svojej spoločnosti, predstaví svojich priateľov,
 2. Vyzerá to, že bude vyzerať solídne ďalej: narovnáva jeho ramená, natiahne krk,
 3. Snaží sa urobiť vtipný, originálny vtip,
 4. Zmeny vo vašom vzhľade: nový účes, šaty,

S najväčšou pravdepodobnosťou je zamilovaný, o tom niet pochýb. Pokiaľ to, samozrejme, nejde o elementárnu zdvorilosť a statočnosť.

Stáva sa to, že dievča vezme za priateľa vzdelaného mladého muža, začne reagovať na znaky pozornosti, ale nemyslel nič vážne. Preto si dajte čas, pozrite sa, je možné, že komunikuje aj s ostatnými. Táto odvaha je potrebná nevkladajte sa nepohodlne jeho postavenie, nespadnite do seba.

Akým chybám sa treba vyhnúť?

Pri hľadaní milovaného človeka strácajú niektoré dievčatá mysle. Udržujte svoju myseľ čistú:

 • Neprestávajte komunikovať s priateľmi, nezablokujte sa na tému zbožňovania. Vzťahy sa budú rozvíjať alebo nie, nikto nevie, a bude tam dobrý priateľ, ak na neho sami nezabudnete,
 • V prípade reciprocity sa nenechajte zavrieť. Prvýkrát musí byť obmedzený priestor, nechať ho dokázať skutkami. Nie v doslovnom zmysle, ktorý od neho požaduje, využíva. Buď opatrný, opatrný a múdry. Navyše, nedobytné dievčatá priťahujú viac
 • Pokúste sa menej hovoriť o svojich pocitoch s ostatnými. Môžete zdieľať s jednou priateľkou, ale nehovorte v každom rohu. Šťastie miluje ticho.

Všetko je individuálne, nemôžete spojiť všetkých chlapcov s jedným štandardom správania. A ak vás stále trápi otázka, ako zistiť, či sa vám chlapec páči, prečítajte si článok znova. Jeho hlavným účelom je objasniť: nemôžete sa pýtať priamo - pozorovať a vyvodzovať závery.

Pin
Send
Share
Send
Send