Užitočné tipy

Mikrovlnná toastová pizza

Pin
Send
Share
Send
Send


"A prišli sme, stretni sa!" - Koľkokrát ste počuli také slová od nečakane osídlených príbuzných alebo priateľov? A ako by to malo šťastie, v chladničke je iba najmenšia sada výrobkov - dlhý bochník, klobása, syr. Ale aj z tejto minimálnej sady potravín si môžete pripraviť veľmi chutné sendviče, ktoré trochu pripomínajú chuť mini pizze! Teraz ich máte čo najesť z cesty a potom už môžete uvariť viac slávnostnej večere!

Zložky na výrobu sendvičov na pizzu:

 • varená klobása alebo klobásy - 300 g
 • paradajky - 2-3 ks.
 • čerstvé zelené (kôpr alebo petržlen) - 1 zväzok
 • čerstvý biely bochník (hnedý chlieb) - 6-8 plátky
 • majonéza - 5-6 polievkové lyžice
 • tvrdý syr - 100 g

Recept na varenie Sendviče „Pizza“:

Párky alebo varené klobásy nakrájané na malé kocky. Ak kategoricky vylúčite z ponuky všetky párky, vyskúšajte varené mäso alebo kuracie filé.

Paradajky umyte, nakrájajte na kocky a párky. Ak sú rajčiaky príliš šťavnaté, odporúča sa odstrániť semená a nakrájať len dužinu tak, aby bochník nezhĺtil z paradajkovej šťavy, zatiaľ čo sa zmes nerozprestiera na plátky.

Rozdrvte veľa čerstvých bylín, pridajte do klobásy a paradajok.

Nastrúhajte tvrdý syr, pridajte k ďalším prísadám.

Pridajte majonézu, zamiešajte. Pretože sa do zmesi pridáva majonéza a okrem toho klobása a tvrdý syr obsahujú určité množstvo soli, nie je potrebné ho soliť.

Rozdeľte plátky bochníka alebo čierneho chleba s výslednou zmesou (môžete ich použiť, ak si budete priať, ale stále s bielym bochníkom sa sendviče najviac podobajú chuti pizze). Odporúčame používať plátky bochníka - rovnaké plátky budú vyzerať elegantne na stole. Polotovary sendviča položte na plech, vložte do rúry na 15 minút pri teplote 200 stupňov. Počas pečenia sa tvrdý syr roztaví, vo vnútri sa vytvorí jemná a šťavnatá štruktúra, keď je dno bochníka opečené a chrumkavé chrumkavé. Toto je veľmi chutné občerstvenie!

Prísady do mikrovlnnej toastovej pizze

 1. Plátok bieleho chleba 1 kus
 2. Maslo alebo margarín voliteľné
 3. Paradajka (malé) z niekoľkých plátkov
 4. Soľ podľa chuti
 5. Mleté korenie podľa chuti
 6. Syr 1 plátok
 7. Salámy 1-3 plátky (v závislosti od veľkosti)

Nevhodné výrobky? Vyberte si podobný recept od ostatných!

Mikrovlnka, kuchynský nôž, krájacia doska, hriankovač, tanier.

Krok za krokom recept

Masu uvaríme a rozložíme na toastu. Pečieme pri 150 °, 10 minút

25. novembra 2007, 15:35

Obtiažnosť: Neurčené

skvelé a ľahké!

Originálne recepty na tvarohové koláče a iné sladkosti od blogerky Vicki Melnikovej, z knihy „Tvarohový koláč vo vnútri“. Najpredávanejší v roku 2018! Úžasné fotografie a jasný opis prípravy. Cítite sa ako skutočný kuchár!

Pin
Send
Share
Send
Send