Užitočné tipy

Ako zafarbiť popcorn

Pin
Send
Share
Send
Send


SBS Colored Popcorn - zložka z kroku 3. 2010 SBS Color Popcorn - Krok 3 Zloženie Foto (c) Carroll Pellegrinelli

Zhromaždite ostatné ingrediencie. Tento recept vyžaduje 1/4 šálky oleja, 3 polievkové lyžice ľahkého kukuričného sirupu, 1/2 šálky pevne zabaleného hnedého cukru a 3 unce (veľkosť 4 porcie) zeleného želatínového prášku.

Poznámka. Tento recept nebude fungovať s nelúpanou želatínou.

Pokračujte na 4 z 10 nižšie. 04 z 10

Ako vyrobiť farebný popcorn - krok 4 - zahrievanie zložiek

SBS Color Popcorn - Krok 4 Pridajte cukor a želatínu. 2010 SBS Color Popcorn - Krok 4 Pridajte cukor a želatínu Foto (c) Carroll Pellegrinelli

Pri nízkej teplote rozpustite maslo kukuričným sirupom. Po roztavení pridajte hnedý cukor a želatínový prášok. Miešajte spolu.

Pokračujte na 5 z 10 nižšie. 05 z 10

Ako si vyrobiť farebný popcorn - Krok 5 - Náhodné

SBS Colored Popcorn - Krok 5 Miešajte zmes. 2010 SBS Color Popcorn - Krok 5 Zamiešajte kombinovanú fotografiu (c) od Carrolly Pellegrinelli

Zmes sa nechá zahriať na mierny ohrev. Neustále miešajte. Za stáleho miešania znížte teplotu na nízku teplotu a nechajte ju päť minút variť.

Pokračujte na 6 z 10 nižšie. 06 z 10

Ako si vyrobiť farebný popcorn - krok deväť - pečený popcorn

SBS Color Popcorn - Krok 9 Pop popcorn. 2010 SBS Colored Popcorn - Krok 9 Rozpis fotografie Popcorn (c) od Carrolla Pellegrinelliho

Vyberte z rúry a nechajte úplne vychladnúť na panvici. Po vyfarbení sa popcorn ochladí, rozdelí na kúsky a uloží do vzduchotesnej nádoby.

Pokračujte 10 z 10 nižšie. 10 z 10

Chudnutie popcorn

Vyhlasovatelia, že popcorn je vhodný pre vyváženú stravu, odborníci na výživu majú na mysli nasledujúce body. Po prvé, na to, aby sa chudnutie mohlo úspešne vyskytnúť, je obmedzenie prístupu vášho tela k vysokokalorickým potravinám veľmi rozumnou záležitosťou. A popcorn úplne tieto požiadavky spĺňa.

Po druhé, popcorn je vynikajúcim poskytovateľom vlákniny. Rastlinné vlákna sú typom uhľohydrátov, ktoré sa v našom žalúdku úplne trávia. Vláknina obsiahnutá v potrave jej dodáva veľa, keď je nasýtená, naplníme ju pažerákom a žalúdkom. Keďže vláknina je v žĺtku, spomaľuje trávenie, takže po dlhšiu dobu pociťuje pocit sýtosti.

Osoba potrebuje 21 až 38 gramov vlákniny denne. Presnejšie ukazovatele sa počítajú na základe hmotnosti, pohlavia a veku osoby. Štúdie vykonané v európskych krajinách sa zistili, že v kontrolných skupinách, kde bola potrava sprevádzaná denným príjmom 19 gramov vlákniny.

Zvýšenie príjmu vlákniny je skvelý spôsob, ako schudnúť.

Zistilo sa, že po dosiahnutí tohto prahu sa pozorovala strata hmotnosti. Popcorn ideálne vyhovuje dennej potrebe vlákniny, ktorá stimuluje schudnutie tela.

Popcorn je nízkokalorické jedlo, napriek obrovským porciam. To naznačuje, že máte prestávku od sýtosti vysokokalorickými potravinami. Môžete jesť 2 až 5 pohárov popcornu, počnúc požadovaným počtom kalórií, ktoré sledujete pri jedle. Výmena vysoko kalorického občerstvenia za popcorn popcorn chráni pred nadmerným obsahom kalórií a prispieva k chudnutiu.

Nadbytok sodíka v každodennej strave vedie k zadržiavaniu vody v tele, čo okamžite ovplyvní šípku rovnováhy a rozruší vaše plány na chudnutie. Zbavte sa hotových balení popcornu plných farebných obilnín na pultoch obchodov. V rúre varte čisté kukuričné ​​zrná a používajte prírodné prísady - dodávajú popkorn zdravú chuť.

Odborníci na výživu nazývajú popcornové jadrá „výživnými elektrárňami“, pričom zdôrazňujú, že „popcorn obsahuje viac polyfenolov, zdravých antioxidačných látok, než veľa ovocia a zeleniny“.

Ak chcete sledovať stravu, musíte jesť popcorn namiesto niečoho iného. Neexistujú žiadne prísne pravidlá, koľko vzduchových zŕn by ste mali jesť a akú dennú dobu. Všetky jedlá nemusíte nahradiť popcornom. „Popcorn - strava“ - najmenej prísny stravovací režim, je to skôr zábavná zábava.

Najlepšie recept na popcorn

Olej a soľ značne vykompenzujú akúkoľvek nutričnú hodnotu pop-up pop-up popcorn, ale existujú veci, ktoré môžete použiť na okorenenie chuti vášho občerstvenia.

Odporúčame pripraviť domáci popcorn a pridať k nemu parmezán, nasekané chilli a rascu. Byliny, ako je bazalka, oregano alebo červená paprika, dokážu zázraky. Môžete tiež ponoriť svoj popcorn do voňavej horčice, len si dajte pozor, aby ste príliš zvýšili príjem sodíka.

Idea č. 1: Garland of Popcorn

Tvorba girlandy s jedlom je veľa zábavy a deti vám v tejto lekcii pomôžu. Ak chcete pobaviť deti užitočnými vecami, keď sú zaneprázdnené vážnejšími prípravami, potom je táto majstrovská hodina práve pre vás!

Popcorn sa dá použiť nielen na sledovanie filmov! To môže urobiť elegantný veniec, ktorý je tiež jedlý. Takéto remeslo sa môže stať ozdobou nielen pre vianočný stromček, ale aj pre miestnosť, krb, okno alebo kuchyňu. Môžu sa stať fantastickým a chutným zimným dekorom. Ak nemáte malé deti, môžete použiť striekanie farieb a vytvoriť si striebornú alebo zlatú girlandu. Môžete tiež použiť farbu v rôznych farbách. Ale ak sú v dome deti, neodporúča sa používať žiadne farby a je lepšie nechať materiál na veniec v jeho pôvodnej jedlej podobe. Nebuďte prekvapení, ak je dekorácia menšia ako pôvodný materiál. Popcorn sa môže riediť inými sladkosťami rovnakej veľkosti, ako je napríklad sušené ovocie.

Ak chcete vyrobiť vianočný veniec z popcornu, musíte zásobiť:

 • veľká misa popcornu
 • silná niť - červená alebo biela,
 • veľká šijacia ihla
 • striekacia farba

Pozri tiež: vianočné vence z ozdobnej sieťoviny

Postupná výroba veniec popcornu:

Krok 1. Pripravte popcorn a nechajte ho vychladnúť. Najlepšie je urobiť to bez oleja, aby ste sa vyhli mastným škvrnám. Výrobok nesušte tak, aby pri šnúrke nebol príliš krehký. Ak sú deti zapojené do procesu výroby girlandy, pripravte viac popcornu, ako je potrebné pre girlandu.

Krok 2. Nite odrežte na veľkosť budúceho vence. Na koniec girlandy urobte prívod nite na ďalšie upevnenie.

Krok 3. Na navlečenie použite veľkú ihlu.

Krok 4. Ak je to potrebné, môžete striekať farbu na veniec popcornu, ale iba v prípade, že nemáte deti alebo ste ich upozornili, že v tomto prípade nemôžete jesť veniec. Ak nie je k dispozícii žiadny sprej, môžete girlandu prikryť tenkou vrstvou lepidla a posypať iskrami. Po použití maľby by malo byť remeslo ponechané dobre vyschnúť a potom ho ozdobte vianočným stromčekom alebo interiérom.

Idea č. 2: Cestoviny Garland

Nedávno prišiel nový druh remesiel využívajúcich suché cestoviny. Obzvlášť dobré sú cestoviny vo forme lukov. Rúrkové cestoviny sa tiež často používajú na výrobu vianočných stromčekov.

Materiály na výrobu novoročných veniec cestovín:

 • cestoviny
 • povrázok
 • cigánska ihla
 • farby, lepidlá a iskry

Podrobné pokyny na prípravu novoročných veniec cestovín:

Krok 1. Cestoviny natrite zlatou alebo striebornou farbou. Môže byť potiahnuté lepidlom a posypané iskrami. Nechajte to dobre vyschnúť.

Krok 2. Odrežte priadzu na veľkosť budúceho vence, aby ste si mohli v byte priložiť ozdoby.

Krok 3. Cestoviny navlečte na vlákno pomocou cigánskej ihly.

Idea č. 3: Veniec medveďov, marshmallows a iných sladkostí

Jedným z najchutnejších a najzábavnejších nápadov pre detské girlandy je použitie sladkostí akéhokoľvek druhu! Potrebujete balíčky so želé medvede alebo inými želé cukrovinky, červené a biele motúzky a ihlu.

Pozri tiež: Novoročné remeslá TOP-3 pre materské školy

Najjednoduchší spôsob, ako vyrobiť lahodnú veniec pre medvede, je zviazať každé mláďa medveďa jednotlivo na povraz a ovinúť niť okolo postavy. Môžete si vybrať medvede rovnakej farby alebo použiť rôzne farby sladkostí.

Ako si vyrobiť marshmallow girlandu? Marshmallows sa zvyčajne používajú ako obľúbený doplnok horúceho kakaa alebo kávy, ale môžu sa použiť aj ako vynikajúca vianočná dekorácia. Budete potrebovať balenie marshmallows, nití a ihiel. Biele marshmallows možno natrieť červenou farbou jedla, ktorá sa zriedi a ponorí do roztoku cukroviniek. Na navliekanie sa používa ihla so silnou niťou. Taký veniec môže ozdobiť stôl pre deti. Rovnakým spôsobom si môžete pripraviť girlandu zo všetkých želé cukrovinky.

Rôzne jedlé girlandy sú uvedené nižšie.

Zanechajte všetky bolesti a starosti za posledný rok, odvráťte pozornosť od zhonu do sveta vašej fantázie a novoročná nálada vás zahreje v zimných večeroch. A ak sa na tomto procese zúčastňujú deti, máte zaručenú zábavu! Koniec koncov, spoločná tvorivosť s deťmi nielen rozvíja talenty medzi mladšími, ale spája aj vašu rodinu! Pre také remeslá je vhodné všetko, čo je po ruke. Nebojte sa experimentovať a neobmedzujte svoju fantáziu!

Americký popcorn na strope (júl 2019).

Bola to jedna z najpoužívanejších foriem dekorácie v 70. rokoch a bolo ju možné ľahko aplikovať. Textúru popcornu je naozaj ťažké odstrániť, takže ak ju plánujete použiť a odstrániť neskôr, zamyslite sa dvakrát.

Ako odstrániť popcorn textúru

Ľudia sa zvyčajne viac zaujímajú o odstránenie tohto typu textúry sadrokartónu zo stropu ako o novú aplikáciu. Akustické textúry popcornu postriekané pred rokom 1978 pravdepodobne obsahujú azbest. Materiály obsahujúce azbest by mal odstraňovať iba školený a licencovaný odborník.

Začnite odstránením škvrny popcornu, aby ste odstránili zafarbenú vrstvu.

 1. Po odstránení farby
 2. na textúru použite vodu na jej zmäkčenie , Textúra popcornu v jeho prirodzenom stave absorbuje vodu a textúru bude ľahšie odstrániť. Šrot-popcorn-textúra bude generovať prach, takže nezabudnite zavrieť alebo odstrániť všetok nábytok z miestnosti. Ak je v miestnosti koberec, zakryte ho plastovou bariérou a papier spracujte. Na trhu existujú špecifické výrobky, ktoré sa dajú umiestniť priamo nad koberec a budú slúžiť ako plastová bariéra.
Po odstránení celej textúry môžete použiť nový povrch.
 1. Pri odstraňovaní popcornovej textúry buďte opatrní a pokúste sa nenarušiť povrch sadrokartónu, na ktorom sa popcorn použil. Ak sa povrch zmenil, pred použitím ďalšej sadrokartónu ju opravte.
 2. Ak odstránenie povrchu popcornu spôsobí ďalšie problémy, môžem navrhnúť inštaláciu novej vrstvy sadrokartónu na vrch existujúcej textúry, ale určite použite skrutky dostatočne dlhé, aby ste prenikli na existujúce povrchy a prenikli do krokiev alebo trámov.
 3. Ako aplikovať textúru popcorn

Pin
Send
Share
Send
Send