Užitočné tipy

Používanie efektov pre správy iMessage na zariadeniach iPhone, iPad a iPod touch

Pin
Send
Share
Send
Send


porota
Predtým, v prípade neexistencie internetu, mohol byť užívateľovi s iMessage zaslaný pravidelný SMS. Teraz to tak nie je. Ako posielať bežné SMS?

Ak sa iPhone stále pokúša odoslať správu cez iMessage pri odosielaní SMS bez internetu, postupujte takto:

1. Podržte prst na správe a vyberte položku Poslať ako SMS / MMS.

2. Choďte na Nastavenia - správy a uistite sa, že je táto možnosť povolená Poslať ako SMSAk je už zapnutý, vypnite ho a znova zapnite a potom reštartujte zariadenie.

3. Choďte na Nastavenia - správy a otvorte sekciu Preposielanie správ, Odpojte všetky určené zariadenia a reštartujte svoj iPhone.

4. Ak všetko ostatné zlyhá, otvorte ho Nastavenia - základné - reset a vyberte si Obnovte nastavenie siete.

Pridávanie efektov do automaticky otváraných okien správ

Pomocou efektov pre kontextové okná môžete tieto okná dynamizovať pomocou rôznych výrazov. Ak chcete poslať správu obsahujúcu tento efekt, postupujte takto:

 1. Otvorte aplikáciu Správy a klepnutím napíšte správu. Alebo vyberte existujúcu konverzáciu.
 2. Napíąte správu alebo vloľte fotografiu a potom stlačte a pridrľte.
 3. Kliknutím zobrazíte efekty pre kontextové okná správ.
 4. Ak chcete poslať správu, kliknite na.

Ak chcete prehrať výsledný efekt správy, kliknite na ňu pod správou. Ak nemôžete prijímať efekty pre kontextové okná správ, začiarknite políčko „Redukcia pohybu“.

Pridávanie efektov na celú obrazovku

Efekty na celú obrazovku vám umožňujú „oživiť“ obrazovku pomocou ech, reflektorov a iných efektov. Postupujte podľa krokov uvedených nižšie.

 1. Otvorte aplikáciu Správy a klepnutím napíšte správu. Alebo vyberte existujúcu konverzáciu.
 2. Zadajte text správy.
 3. Stlačte a podržte a potom klepnite na Obrazovka.
 4. Ak chcete zobraziť efekty na celej obrazovke, potiahnite prstom doľava.
 5. Ak chcete poslať správu, kliknite na.

Ak chcete prehrať výsledný efekt správy, kliknite na ňu pod správou. Ak nemôžete získať efekty na celú obrazovku, začiarknite možnosť „Redukcia pohybu“.

Posielanie správy s efektmi fotoaparátu

Efekty fotoaparátu v systéme iOS 12 vám umožnia ešte viac okoreniť vaše konverzácie. Rýchlo fotografujte a zdieľajte fotografie alebo videá s Animoji, Memoji, filtrami, textom, vtipnými nálepkami atď. Postupujte podľa krokov uvedených nižšie.

 1. Otvorte aplikáciu Správy a klepnutím napíšte správu. Alebo vyberte existujúcu konverzáciu.
 2. Kliknite na tlačidlo.
 3. Stlačte tlačidlo, vyberte Animoji * (), filtre (), text (), tvary () alebo aplikáciu iMessage. K fotografii alebo videu môžete pridať niekoľko efektov.
 4. Po výbere požadovaného efektu kliknite na v pravom dolnom rohu a potom - .
 5. Kliknutím odošlete fotografiu alebo kliknutím na tlačidlo „Dokončiť“ pridajte pred odoslaním fotografie osobnú správu. Ak sa rozhodnete fotografiu neodoslať, kliknite na ňu v pravom hornom rohu.

* Ak chcete používať programy Animoji a Memoji, potrebujete zariadenie iPhone X alebo novšie.

Ako posielať rukou písané správy na iPhone a iPad

Krok 1. Spustite „správy», Vyberte kontakt, ktorému chcete poslať rukou písanú správu, a stlačením riadku pre písanie otvorte klávesnicu.

Krok 2. Kliknite na ikonu rukopisu umiestnenú v pravom dolnom rohu. Upozorňujeme, že v iPhone sa bude zobrazovať iba v horizontálnej orientácii.

Krok 3. V okne, ktoré sa otvorí, napíšte rukou písanú správu. Zrušenie poslednej akcie je možné kliknutím na „Neaplikujte". Oblasť písania môžete posúvať tak, že na ňu uchopíte dva prsty.

Krok 4. Po dokončení správy kliknite na „hotový„A poslať rukou písanú správu účastníkovi rozhovoru.

Všetky predtým vytvorené rukou písané správy sa naďalej ukladajú v aplikácii Správy. Ak chcete získať prístup k nim, napríklad pri opakovanom odosielaní, musíte prepnúť do režimu písania rukou a kliknúť na ikonu v ľavom dolnom rohu. Existujú tiež rôzne pripravené ručne písané správy.

Ak sa vám táto téma páči, vložte do spodnej časti článku 5 hviezdičiek. Sledujte nás na stránkach VKontakte, Facebook, Twitter, Instagram, Telegram a Yandex.Zen.

Návrat na začiatok článku Ako posielať rukou písané správy na iPhone a iPad

8 komentárov k téme „Ako posielať SMS do iPhone, nie do iMessage“

Práve som to poslal a teraz ho vždy posiela iba ako SMS, ale ako ho môžem získať späť?

Podobne alebo poslať e-mailom na e-mail, ktorý je zviazaný ako Apple ID.

Pomoc, vyskytol sa problém, sedel som s TV2. Teraz som zmenil SIM kartu na MTS. Nemôžem autorizovať iMessage čaká na autorizáciu, ale stále ešte nedosiahne koniec, v odosielateľovi sa zobrazuje iba e-mail a staré číslo

Poslal som správu, internet fungoval zle a odišiel ako SMS, teraz sa vždy posiela tomuto adresátovi ako SMS, nemôžem dostať všetko späť, jednoducho som to neskúšal (pomôcť získať všetko späť

A keď kliknem na správu SMS, je len úlohou kopírovať alebo uskutočniť videohovor alebo červenú. Kontaktujte nás! Čo robiť

Povedz mi, zmenil som svoj nový mobilný telefón s Androidom samsung, ale teraz neviem, ako nakonfigurovať odosielanie SMS správ, povedz mi.

Pin
Send
Share
Send
Send