Užitočné tipy

Strata hmotnosti o 25 kg: ako dosiahnuť cieľ

Pin
Send
Share
Send
Send


  • Ako schudnúť o 25 kg ročne
  • Koľko kg môžete schudnúť za týždeň?
  • Skutočne schudne rám 25

Téma chudnutia je v poslednej dobe veľmi populárna. Dôvodom je predovšetkým výskyt veľkého počtu obéznych ľudí, ktorí od detstva priberajú na váhe a majú vážne metabolické poruchy. Preto na internete nájdete veľké množstvo rôznych diét, čo podľa popisu povedie k požadovaným výsledkom. Je to tak? Je možné schudnúť o 25 kilogramov ročne?

Nič nie je nemožné

V skutočnosti môže mať osoba s nadváhou stratu viac ako 25 kg za rok, ak sa správne priblíži k procesu chudnutia a pripraví sa na dlhú a tvrdú prácu. Napriek množstvu prísnych diét, ktoré môžu trvať až 10 kilogramov za 2 týždne, môže správna výživa v kombinácii so športom tiež priniesť dobré výsledky.

Väčšina chudších ľudí používala iba vhodnú výživu bahna a jedla jedlo po malých dávkach v presne stanovenom čase. Pri ochabnutej pokožke sa so stratou hmotnosti bojovalo pri športe, telových zábaloch a masážach. To je dôvod, prečo na internete môžete vidieť veľa fotografií s obrázkami fit a štíhlych dievčat, rovnako ako vyčerpaných a pekných mužov.

Ako schudnúť o 25 kg ročne

Najprv musíte vypracovať akčný plán, určiť svoj zdravotný stav, poradiť sa s dietetikom a endokrinológom a až potom začať proces chudnutia. Odborník na výživu vám pomôže vyvinúť optimálne menu, ktoré vám pomôže schudnúť bez poškodenia tela. Endokrinológ vás požiada, aby ste urobili nejaké testy, aby ste pochopili, že nadváha nebola spôsobená žiadnymi hormonálnymi chorobami (ako je cukrovka alebo dysfunkcia štítnej žľazy). Ak sa v dôsledku ochorenia objavila nadváha, v tomto prípade budete musieť používať špeciálnu diétu pod dohľadom lekára, ako aj v kombinácii s lekárskym ošetrením.

Potom, čo dostanete radu lekárov, tipy na výživu a fyzickú aktivitu, budete sa musieť pripraviť na chudnutie. Veľkou ťažkosťou je psychologická reštrukturalizácia vedomia - je veľmi ťažké prejsť na 5 jedál denne so zdravými výrobkami, keď ste celý život jedli cestoviny s mäsom alebo vyprážanými zemiakmi.

Dostaňte poplatok

Žiadny proces chudnutia sa nezaobíde bez riadneho fyzického namáhania. Bez ohľadu na to, ako tvrdé diéty používate, bez cvičenia nebude výsledok dokonalý. Napríklad, ak sa nepohybujete (chôdza, robíte aerobik atď.), Potom sa po určitom čase môžete dostať do svalovej atrofie a potom budete musieť svoje zdravie dlho obnoviť.

Dodržiavaním týchto jednoduchých pravidiel a odporúčaní lekárov môžete nielen schudnúť o 25 kg ročne, ale tiež získať dobré zdravie a perfektnú postavu!

Tipy Ruslana Pysanka

Ukrajinská Ruslana Pysanka je známa osobnosť v oblasti filmu a divadla. Jej strava ilustruje, ako vážne sa priblížila k vlastnému chudnutiu. V boji proti nadváhe Ruslana rozvinula svoju taktiku - robí to postupne a cielene. Herečka sa nedokázala okamžite rozhodnúť uplatniť tak závažnú metódu, ako je strava. Korekcii stravy predchádzal dlhý proces psychologickej nálady.

Režim napájania

Prvou vecou, ​​ktorú urobila Ruslana, bolo zmeniť jej stravovací režim na nepoznanie. Po 14:00 prestala jesť. K dispozícii boli iba raňajky a obed. Po dvoch popoludňajších hodinách mohla herečka piť iba minerálnu alebo čistú vodu, Napriek týmto obmedzeniam sa táto strava považuje za celkom úplnú, pretože na jedálnom lístku sú sacharidy aj bielkoviny. Zemiaky, majonéza, jogurty a iné výrobky, ktoré zaručujú priberanie na váhe, boli kategoricky zakázané.

Prekvapivo, napriek striktnosti stravy, Ruslana Pisanka v ňom nechala miesto na koláče a sladkosti. Je pravda, že na nich hostia výlučne pred večerou. Herečka poznamenáva, že počas prvého týždňa takejto globálnej reštrukturalizácie stravy boli všetky myšlienky iba o jedle. Postupom času to však prešlo.

Počas 4 mesiacov abstinencie stratila herečka 20 kg. Ale všeobecne sa jej podarilo rozlúčiť sa s 30 kg.

odporúčanie

Pre tých, ktorí chcú schudnúť o 25 kg, ale stále nevedia veľa nuancií, dáva Ruslana Pisanka niekoľko praktických odporúčaní.

  • Snaha prekonať stravu útokom sa neoplatí. Najprv musíte poskytnúť svojmu telu úplnú psychologickú prípravu na chudnutie.
  • Nepočúvajte tých, ktorí vás ubezpečujú, že náchylnosť k plnosti nemôže byť opravená žiadnou diétou.
  • Nájdite si čas. Boj s nadváhou by mal byť pomalý, ale systematický. Ak urobíte všetko správne, prvé zmeny vzhľadu sa prejavia najskôr po 7 dňoch. Urýchlenie procesu má negatívne následky pre organizmus.
  • Udržujte hmotnosť pod kontrolou. Váženie je potrebné najmenej raz za 3 dni. To sa musí urobiť súčasne.
  • Ideálnou fyzickou aktivitou na udržanie výsledkov a získanou formou je tanec. Chudnutie by sa nemalo zmeniť na nudné spaľovanie prebytočného tuku. Okrem tanca je tiež dobré plávať a robiť vodný aerobik.

Aby som to zhrnul

Ak máte v úmysle schudnúť stratou až 25 kg, je lepšie sa nezúčastňovať amatérskych aktivít, ale vyhľadať odbornú pomoc od odborníka na výživu. Predpíše vitamínové komplexy a poradí vám správne fyzické aktivity.

V prípade akýchkoľvek chronických ochorení (napríklad cukrovky, kardiovaskulárnych chorôb) je potrebné predbežné vyšetrenie s príslušnými lekármi. Inak riskujete nebezpečnú komplikáciu namiesto dobrej postavy.

Buďte trpezliví - 25 kilogramov za pár dní nezmizne. Morálne sa pripravte na to, čo musíte stráviť na realizáciu svojich snov na viac ako mesiac. A nezabudnite odfotiť „pred“ a „po“. Toto určí, ako pôsobivý výsledok ste boli schopní dosiahnuť.

Receptúra ​​na chudnutie s hmotnosťou 25 kg

Druh stravy - nízkokalorická

Chudnutie - od 10 do 25 kg

Doba použiteľnosti je 1 mesiac.

Predstavujeme vám ďalšiu zázračnú stravu pre rýchle chudnutie 25 kg. A hoci náš web fotodiet.ru nie je zástancom prísnych diét, rozhodli sme sa uverejniť túto techniku ​​chudnutia. Je možné, že niekto príde vhod na vytvorenie vlastného systému výživy.

Strava na chudnutie 25 kg za 1 mesiac vám zaručuje, že môžete schudnúť až do 10 kg. Ľudia s veľkou nadváhou môžu stratiť ešte viac libier (podľa povestí, a to až do 25 kg). Ale ak máte skutočne veľkú váhu, môžete túto diétu používať 2 mesiace.

Strava kombinuje princípy samostatnej výživy, mono-diéty, bielkovín s bielkovinami a denných raňajok pol grapefruitu alebo pomaranča s 1 - 2 vajíčkami, takže vyzerá ako vaječná strava Anita Tsoi.

Základné princípy stravovania:

- prísne dodržiavajte diétu a striedanie jedál, nemôžete vynechať ani prvočísla,

- zelenina na diétu sa používa varená alebo dusená bez oleja alebo tuku, môžete použiť dvojitý kotol. Je povolené pridávať korenie, soľ / v malom množstve /, cibuľu, cesnak, petržlen, zeler,

- neodporúča sa jesť medzi hlavnými jedlami, ale ak sa obávate silného hladu / najmä v prvom týždni stravy /, môžete jesť mrkvu, uhorky, paradajky, ale nie skôr ako dve hodiny po nasledujúcom jedle,

- pitný režim: vypite najmenej 2 litre čistej vody bez plynu každý deň, čaj, káva, sóda / diéta cola sú povolené, ak to nemôžete / bez nich, ale najskôr 20 minút pred hlavným jedlom alebo za hodinu po,

- s výraznou nadváhu môžete predĺžiť diétu opakovaním prvej a štvrtej etapy stravovania,

- Mesačný režim takejto diéty vám umožňuje dôstojne schudnúť, ale ak zlyháte, budete musieť začať znova od samého začiatku. Preto starostlivo premýšľajte - či vydržíš celú diétu.

- po diéte sa vám zníži objem žalúdka a bude potrebné nasýtiť menšie množstvo jedla, použite ho na udržanie telesnej hmotnosti a ďalšie chudnutie.

Diéta menu pre chudnutie 25 kg za mesiac.

raňajky sú rovnaké pre každý deň: 0,5 pomaranča alebo grapefruitu a 1-2 varené vajcia

distribuovať výrobky na celý deň a konzumovať pri hlade / lepšie, ak to bude 5 - 6 recepcií /

pondelok
utorok
streda
štvrtok
piatok
sobota
nedeľa

raňajky sú rovnaké pre každý deň: 0,5 pomaranča alebo grapefruitu a 1-2 varené vajcia

pondelok
utorok
streda
štvrtok
piatok
sobota
nedeľa

pondelok
utorok
streda Celý deň: ovocie iné ako uvedené. Varená (dusená) zelenina, šaláty.
štvrtok
piatok Pečené mäso (okrem jahňacieho) alebo kuracie mäso (vyprážané alebo varené) v akomkoľvek množstve, varená zelenina.
sobota
nedeľa 1 druh ovocia v akomkoľvek množstve kedykoľvek.
pondelok - 4 plátky vyprážaného alebo vareného mäsa alebo 0,5 var. kura
- 3 paradajky
- 4 uhorky
- plechovka tuniaka bez oleja
- 1 toast
- 1 pomaranč alebo grapefruit.
utorok - 2 plátky vyprážaného mäsa (do 200 g)
- 3 paradajky
- 4 uhorky
-1 prípitok
- 1 jablko (alebo hruška alebo plátok melónu / melónu)
- 1 oranžová (alebo grapefruitová)
streda - 1 lyžica tvarohu (alebo nízkotučného bieleho syra).
- malý tanier varenej zeleniny
- 2 paradajky
- 2 uhorky
- 1 toast
- 1 pomaranč alebo grapefruit.
štvrtok - 0,5 varené alebo vyprážané kurča
- 3 paradajky
- 1 uhorka
- 1 toast
- 1 pomaranč alebo grapefruit
- 1 druh ovocia
piatok - 2 varené vajcia
- 1 šalát
- 3 paradajky
- 1 pomaranč alebo grapefruit
sobota - 2 varené kuracie prsia
- 120 g tvarohu alebo syru feta
- 1 toast
- 2 paradajky + 2 uhorky + jogurt
- 1 pomaranč alebo grapefruit
nedeľa - 1 lyžica tvarohu
- plechovka tuniaka bez oleja
- malý tanier varenej zeleniny
- 2 paradajky + 2 uhorky
- 1 toast
- 1 pomaranč alebo grapefruit

Chudnutie strava 25 kg za mesiac je dobre tolerovaná. Prvý týždeň môže byť ťažký, ale telo si rýchlo zvykne na malé množstvo jedla a ďalšiu diétu ľahko tolerujeme. Ak chcete dosiahnuť väčší účinok, skúste kombinovať diéty s cvičením, hodnotením, plávaním, tancom. Nepreháňajte to.

Stravu môžete opakovať najskôr o dva mesiace neskôr.

Pozrite si video: How Not To Die: The Role of Diet in Preventing, Arresting, and Reversing Our Top 15 Killers (Jún 2020).

Pin
Send
Share
Send
Send