Užitočné tipy

Ako vyrobiť flash papier

Kriedový papier alebo nitrocelulóza sa spracuje kyselinou dusičnou, čoho výsledkom je, že keď sa plameň dotkne, okamžite vyhorí bez dymu alebo popola. Takýto papier sa používa na divadelné špeciálne efekty a predstavenia kúzelníkov. Rýchlohoriaci papier môžete vyrobiť doma namáčaním papiera v kyslej tekutine. Práca so silnými kyselinami je však nebezpečná. Ak nemáte v laboratóriu skúsenosti s miešaním chemikálií, nemali by ste sa sami snažiť vyrobiť flash papier.

Pyro papier

Pyro papier

V balení 10 listov pyro-papier 25 cm x 20 cm (takmer A4).

Poponáhľajte sa, nakupujte na Nový rok - množstvo je obmedzené!

Pyro papier na triky - u nás si môžete kúpiť v Moskve!

Pyro papier je jedným z najpozoruhodnejších atribútov iluzionistického kúzelníka, ktorý sa používa na okamžitý výskyt ohňa bez artefaktov. Pyro papier je vhodný na magické transformácie, viacfarebné šály, karty, v jeho plameňoch sa môžu objaviť všetky atribúty mága.

Pyro papier sa používa v show programoch ako farebný, nezvyčajný koniec alebo prechod medzi prvkami show, je možné rozdeliť list na niekoľko kusov, v závislosti od ich funkčného použitia, alebo ako list na nápisy a kresby.

Na pyro papier sa môžu nanášať akékoľvek kresby, výhodne pomocou DVD značky. Po nakreslení alebo napísaní je potrebné, aby bol „atrament“ suchý, inak bude oheň čiastočný!

úplnosť: 10 listov v balení

skladovanie: Na chladnom mieste bez priameho slnečného žiarenia

účel: Náhly a okamžitý vzhľad ohňa - bez dymu, zápachu a BEZ tvorby popola!

Návod na použitie: Pyro papier, impregnovaný špeciálnym zložením, sa predáva v hermeticky uzavretých vreckách, ktoré sú v nich uložené (nie je potrebné ich sušiť!)! Ak chcete použiť pyro papier, musíte z vrecka získať list (poznámka! Kým je pyro papier vlhký - zlepuje sa. Pri oddeľovaní jedného listu od druhého postupujte opatrne) a vysušte. Ak chcete urýchliť sušenie pyro-papiera, môžete ho vysušiť na batérii.

Vypálený papier z bezpečnostných dôvodov NEŽELAJTE horúcou žehličkou!

Ďalej, ak chcete zapáliť pyro papier, musíte ho priniesť do ohňa. Ak je list veľký, pri jeho horení je potrebné ho vyhodiť, aby horel vo vzduchu a nemal čas padať na zem.

Štandardnou otázkou, ktorú sa pýtame na pyro-papieri, je: „Je to papier s dusičnanmi?“ Odpovedáme „NIE!“ papier nasýtený dusičnanom poskytuje pri horení veľa dymu a zápachu a tiež zanecháva popol. Použitím nášho pyro papiera uvidíte, že pri horení nevypúšťa dym a zápach a pri horení jasným bleskom zmizne!

Pyro papier na magické triky kúpiť v Moskve, Flash Paper

Pozrite si video: How to Make Flash Paper - Magic Trick Fireballs Nitrocellulose (Február 2020).