Užitočné tipy

Ako sa stať ikonou štýlu: 7 tajomstiev

Pin
Send
Share
Send
Send


Jednou z hlavných podmienok je jednota štýlu, ktorý ste vytvorili. Nemôžete ťahať najrôznejšie prvky, miešať ich a vyhlasovať, že je to váš jedinečný a najmä vysoký, napodobňujúci štýl.

Ďalším dôležitým bodom je atraktívny vzhľad a štíhla postava. Hoci sa zázraky odohrávajú a môžete sa stať skutočnou ikonou pre ženy XXXL. V histórii sa tak nestalo. A ak budete prví, milióny tukov budú dýchať úľavou a veľmi vám ďakujem. Ale nech je to tak, elegancia a milosť musia byť prítomné nevyhnutne.

A posledná: ak sa chcete stať ikonou štýlu, musíte sa presláviť. Aspoň na stupnici inštitúcie, v ktorej pracujete, školy alebo univerzity, kde študujete. Koniec koncov, existujú miestne trendy. To je miesto, kde začať.

Najprv si vyriešte svoj šatník. Zbavte sa všetkého zbytočného a ponechajte iba kľúčové veci. A v budúcnosti kupujte iba to, čo zdôrazňuje vaše zásluhy. Nezachytávaj módu, napriek tomu ju nemôžeš držať krok. Vytvorte „chrbticu“ vášho šatníka z klasických vecí, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Na tejto kostre už bude navlečené všetko ostatné. Medzi základné veci patria malé čierne šaty, klasické džínsy, biela blúzka, kašmírový sveter, vlásenky, baletné byty, kvalitná taška a spojka. A to správne príslušenstvo vám dodá eleganciu a štýl.

Pamätajte, že štýl a móda sú dva rôzne pojmy. Môžete si obliecť čiapku babičky z hrude a byť tým najštýlovejším dievčaťom v tejto oblasti, alebo si môžete kúpiť čiapku z najnovšej zbierky slávneho Couturiera za vynikajúce peniaze a vyzerať viac ako smiešne. Pocit vkusu a štýlu definuje všetko.

A ďalší veľmi dôležitý bod - mali by ste vyzerať čo najprirodzenejšie a uvoľnenejšie. Či už ste boli tým, čo dostal prvú vec, ktorú ste dostali zo skrine, a nevymyslel si svoje oblečenie na viac ako jeden deň.

Nechajte sa inšpirovať, nie kopírujte

Ak si myslíte, že veci vo vašom šatníku sa nezmestia, sú zastarané a mimo módy, a každý nový nákup nakoniec sklamá, skúste iný spôsob. Možno dôvod, že neviete vytvoriť štýlové obrázky a organické kombinácie, spočíva v nesprávnej technike? Takže je čas to zmeniť.

V prvej fáze by ste sa nemali snažiť brať mestá so svojou neodolateľnosťou. Začnime jednoduchým.

Má zmysel prihlásiť sa na odber kanálov úspešných módnych blogerov a vypočuť si ich rady. Mnoho dobrých informácií nájdete aj v lesklých časopisoch o móde a štýle.

Ak chcete začať, pozrite sa na niekoľko úspešných, podľa vášho názoru, obrázkov a skúste ich implementovať. Mnoho časopisov podpisuje obchodné značky a dokonca ukladá adresy s fotografiami. Väčšina z týchto vecí je samozrejme šialene drahá, ale nevzdávajte sa. Vyhľadajte podobné šatníkové predmety, ktoré si môžete dovoliť.

Po niekoľkých úspešných experimentoch zastavte. Nezúčastňujte sa kopírovania. Postupne si do úspešných lukov prineste niečo vlastné. V opačnom prípade riskujete, že sa nestanete ikonou štýlu, ale jej replikou.

Trend je odporúčanie, nie zákon

Skutočne štýlová žena je vždy v kontakte s módnymi správami. Sledujte trendy, ale nezabudnite, že vás nikto nenúti, aby ste sa poslušne riadili myšlienkami módnych domov.

Nadmerná vášeň pre trendy je znakom zlého vkusu. Áno, a budete musieť minúť veľa peňazí na skriňu, pretože nové veci zmiznú z módy len pár mesiacov po vzhľade. Okrem toho, nie každý trendový šatník je univerzálny, novinka vám nemusí vyhovovať. Spomeniete si na mnoho príkladov úprimne neúspešných trendov, ktoré vyzerali dobre iba na móle a na profesionálnych fotografiách.

O miešaní

Dokonca aj veľa bohatých žien má z masového trhu veľa vecí. Ak máte dostatok peňazí na nakupovanie, nemusíte utrácať všetky peniaze za veci od drahých značiek.

Výrobcovia odevov pre mládež stredného cenového segmentu často nadchnú fanúšikov s veľmi úspešnými kolekciami. Ak sa pozriete bližšie na katalógy Zara, Next, H&M a Asos, určite nájdete veľa úžasných cibuľiek. A najlepšie na tom je, že ceny značiek pre mládež sú celkom prijateľné. Pri sezónnom predaji môžete spravidla šetriť na malom množstve. Čierny piatok na nose! Je čas kúpiť kvalitné veci za peknú cenu.

Kombináciou drahých vecí s vysokokvalitnými rozpočtovými v šatníku získate dobré výsledky.

Čo sa nedá uložiť

Pripomeňme, že vedúce značky, ako napríklad Dolce & Gabana, nikdy neznížili cenu na úroveň mestského obchodného domu. Topánky Jimmy Choo sú vždy drahé, rovnako ako originálna taška od Louis Vittona. Ale vysoká cena je spôsobená nielen veľkým menom, ale aj vynikajúcou kvalitou a skvelým štýlom.

Lacná obuv vyrobená z nekvalitného materiálu zníži náklady na akýkoľvek vzhľad. Toto pravidlo platí aj pre tašku, peňaženku, slnečné okuliare, opasok.

Strávte nejaké solídne doplnky. Aj v spoločnosti bavlnené tričko a jednoduché džínsy budú hrať hlavnú hru. Obrázok bude štýlový a drahý.

Mimochodom, ďalšou výhodou drahého príslušenstva je ich trvanlivosť. Kvalitná taška vydrží nie rok alebo dva, pričom úplne stratí svoju prezentáciu a lesk.

Minulosť musí zostať v minulosti

Je dôležité monitorovať nielen trendy, ale aj antitrendy. Čo bolo v móde pred pár rokmi, je čas poslať mezanín do vzdialeného rohu. Mimochodom, ak je vec v dobrom stave, neponáhľajte sa s ňou navždy: je pravdepodobné, že o 7-10 rokov bude opäť relevantná.

Jeseň 2018 je časom, keď je čas prestať sa uniesť beztvarými snoodmi, pevne priliehajúcimi svetre svetlých farieb, parky s farebnou kožušinou a sadami „šatkových rukavíc“. Čas na tieto veci už uplynul.

Mimochodom, šperky z náhrdelníkov, ktoré sa skladajú z prsteňov, náušníc, príveskov a náramkov, sú v minulosti tiež časom. Kombinujte šperky rôznych veľkostí a tvarov, experimentujte s farebnými tandémami - to je skutočne štýlové. Aj kovové kombinácie rôznych farieb, ktoré boli nedávno považované za zlé spôsoby, sú dnes celkom prijateľné.

Čas a miesto

Štýlová žena nikdy nebude nosiť teplákové súpravy v reštaurácii. V jesennom počasí sa nebude chodiť chodiť v sandáloch alebo čižmách s otvorenou špičkou. A keď pôjde do fitnescentra, nechá šperky doma s veľkými kameňmi.

Korešpondencia situácie a denného času je štýlová a kompetentná. Prekvapenie je lepšie ušetriť na novoročné party.

Pin
Send
Share
Send
Send