Užitočné tipy

Ako porodiť krásne dieťa

Pin
Send
Share
Send
Send


  • Ako zostať krásny s malým dieťaťom
  • Ako byť dobrou mamou
  • Ako dlho rastieme

Hlavnou zásadou udržiavania krásy, starostlivosti o seba a vonkajšej príťažlivosti pre mladú matku by mala byť prirodzenosť. Napríklad dobre udržiavané krátke nechty, pokryté ľahkým lakom alebo iba povlakom, nie sú o nič horšie ako prvotriedna manikúra, a mierne nasadené viečka a zafarbené riasy vyzerajú prirodzenejšie a menej atraktívne ako líčenie z nejakého lesklého časopisu.

Pokiaľ ide o účes, môžeme povedať, že krátke, dobre upravené vlasy môžu vyriešiť mnoho problémov so stylingom a dlhé, pletené do elegantného vrkoča alebo zabalené do žemle nespôsobia žiadne nepohodlie. Hlavnou vecou je ich umytie a včasné sfarbenie koreňov. V tesných džínsoch, módnych topoch alebo svetroch, mládežníckych šatách alebo slnečných šatách bude rovnako pohodlné chodiť s dieťaťom ako v bezrozmerných nohaviciach a bundách. Iba v posledných mamách vyzerajú strašne neatraktívne, takže by ste ich nemali nosiť a ešte lepšie na ne zabudnúť.

Mama si musí pamätať, že je žena, stále mladá a atraktívna. Chôdza môže prospieť nielen dieťaťu, ale aj matke. Nie je ťažké udržiavať telo v tvare, hrať aktívne hry na čerstvom vzduchu s dieťaťom, zvyšovať kontakt s dieťaťom, prijímať veľa príjemných emócií, čo nie je o nič menej dôležité pre vzhľad. Kúzlo ženy pochádza zvnútra, takže aj v prípade absencie make-upu alebo manikúry vyzerajú sebavedomé matky za každých okolností oveľa atraktívnejšie.

Ak máte otca, potom nie je potrebné vždy prinášať krásu iba sami od seba, vždy môžete vždy navštíviť salón, bazén alebo telocvičňu aspoň pár hodín týždenne.

Je úplne nesprávne predpokladať, že keďže žena sedí s dieťaťom, nikto ju nevidí a môže vyzerať ako čokoľvek. Nie každý človek bude mať rád upravenú, rozcuchanú manželku, dokonca ani matku svojho dieťaťa. V prvom rade by mala byť žena krásna a pokúsiť sa to urobiť pre seba a potom pre všetkých ostatných vrátane manžela.

Neodolateľnosť ženy pomerne často spočíva v jej osobnom vnímaní. Napríklad, ak sa matka teší, že sa na zrkadlo pozrie na seba, táto dôvera neprichádza iba z jej vzhľadu, ale aj zvnútra a prenesie sa na ostatných.

Historické dôkazy a prípady

Od staroveku k nám prišlo presvedčenie, že tehotná žena môže nosiť krásne dieťa, ak nahliada do krásnych tvárí a je neustále obklopená krásnymi vecami, budovami alebo nádhernými prírodnými krásami. Zároveň v starých časoch ubezpečovali, že tehotná žena „musí odstrániť všetky problémy, predmety nepríjemného vzhľadu, zvieratá, škaredé osoby zo seba, pretože mohla porodiť dieťa, ktorého tvár (alebo obraz) mohla s týmto zvieraťom znášať veľa podobností. alebo blázon, ktorý často videla alebo ktorý sa bál. ““

Viera, že dieťa v lone dokáže plne osvojiť črty konkrétneho obrazu, pod vplyvom ktorého bola jeho matka počas tehotenstva, bola univerzálna. Najširšiu distribúciu mala v starovekom Grécku a Ríme, v Európe, Rusku, Číne atď.

Slávny domáci etnograf 19. storočia M. Zabylin cituje nasledujúce historické dôkazy o tejto téme: „Takéto presvedčenie bolo univerzálne už v dobe vedcov Plinyho a Gallena.

"Vedel som, ako hovorí Gallen, jeden škaredý muž, ktorý bol hrbatý a skôr ako Aesop. Keď sa obával, že bude predkom toho škaredého potomka, nariadil maľovať krásneho, dobre postaveného chlapca a v niektorých prípadoch zavesil taký obrázok do výklenku postele, aby jeho manželka v určitých prípadoch mohol by som to mať pred očami.

Očakávania manžela boli korunované úplným úspechom: manželka porodila krásneho chlapca úplne podobného portrétu. ".

V Semptových helvetických kronikách sa hovorí, že jedna slávna rímska žena, ktorá bola v úzkom kontakte s otcom Martinom IV., Údajne porodila syna, chlpatého ako vlčieho mláďa a pazúry ako dravé zviera. Vysvetľuje to skutočnosť, že pápež mal veľa obrazov zobrazujúcich rôzne zvieratá, tieto maľby slúžili ako narodenie chlpatého syna. Po tomto incidente ich otec nariadil, aby boli odstránení, obávajúc sa, že prekrásny Riman nevyrába celú generáciu chlpatých. “

Tieto etnografické záznamy vám môžu prinútiť úsmev, ale čo podobné prípady od súčasnosti. Počas mnohých rokov práce s tehotnými ženami som sa stretol s mnohými prípadmi, keď novonarodené dieťa v mnohých ohľadoch opakovalo rysy svojho obľúbeného portrétu, ktorý jeho matka sledovala počas tehotenstva. Jeden prípad ma však zasiahol.

To bolo v 80. rokoch. Slobodná žena, historička umenia z povolania, úplne neveriaca možnosti sobáša, sa v 32 rokoch rozhodla porodiť samu seba. Mala veľmi neatraktívny vzhľad: bola svislá, zakrpatená, široko lícová a mala ďaleko od pôvabnej postavy. Celý svoj život sedela v muzeálnych trezoroch a knižniciach, robila talianske portrétovanie 15. - 19. storočia a potom sa náhle rozhodla nechať ich na chvíľu na chvíľu, aby vyriešila svoj životne dôležitý problém. A predstavte si, rozhodol som sa! Je pravda, že ani otec nebol pekný - rovnako poddimenzovaný a nesympatický. A teraz, keď sa ukázalo, že nastalo tehotenstvo, sa naša hrdinka bezpečne vrátila k svojim milovaným portrétom, ktoré zobrazovali pôvabné a štíhle ženy, s dlhými tenkými prstami, veľkými očami a pravidelnými rysmi. Tehotenstvo pokračovalo pokojne, pôrod bol úspešný a narodilo sa dievča - zázračné dieťa, presne také isté ako na portréte. Toto dieťa sa skutočne stalo, ako sa hovorí, „ani v matke, ani v otcovi“, ale v milovaných portrétoch matky. Dievča má teraz 15 rokov a ohromuje každého svojou klasickou krásou, pôvabom a pleti úžasnej belosti.

Prípad je mimoriadnym a mimoriadnym výsledkom. A predstavte si, že nie je jediný! Ale čo zákony genetiky a čo hovorí veda o takých prípadoch, ktoré sa zjavne nezmestia do známych vzorov? Prípady tohto druhu dokazujú, že si nie sme tak dobre vedomí dedičnosti a mechanizmov prenosu informácií z matky na plod, ako sa nám zdá. Pokúsme sa nájsť stopu k takýmto mimoriadnym javom pomocou moderného výskumu v oblasti genetiky, embryológie, biofyziky a ďalších vied.

Čo vytvára priestorové formy živých organizmov?

Už vieme o existencii génov a chromozómov zo školy. Znenie učebnice hovorí: „Gén je biologická jednotka, ktorá kóduje sekvenciu aminokyselín, ktoré tvoria bielkovinové molekuly.“

Zamyslite sa nad jeho obsahom! Ak gén nesie informácie iba o zložení proteínových molekúl, potom skupina génov môže produkovať iba súbor proteínov, alebo v najlepšom prípade kolóniu vírusov, ktoré nie sú celým organizmom. To znamená, že takáto samoorganizácia nemôže viesť k zhromažďovaniu jednotlivých buniek, alebo navyše mnohobunkových organizmov. Všetky biologické organizmy však majú veľmi špecifické priestorové formy. Ako prebieha formovanie živých vecí?

Embryológovia boli prví, ktorí sa zaujímali o tento problém, ktorí pochopili, že keď bola stelesnená priestorová štruktúra akéhokoľvek živého organizmu, nestačili iba gény. Aby vysvetlili morfogenézu biologických tvorov, vyvinuli koncept embryonálneho morfogenetického poľa. Prvý vývoj uskutočnili A. G. Gurvich a N. K. Koltsov a ich kniha venovaná týmto problémom bola vydaná už v roku 1944. Podľa navrhovaného konceptu existuje okolo embrya a plodu osobitné pole obsahujúce informácie o priestorovej forme. telo. Je to z rýchlo rastúcej bunkovej hmoty, ktorá „vytvára“ orgány a telo ako celok. Morfogenetické pole je vlastné každej bunke a vo viacbunkovom organizme sa polia buniek prekrývajú a vytvárajú spoločné pole.

Ako príklady ilustrujúce formatívny účinok morfogenetických polí môžeme uviesť možnosť, ako živé bytosti obnovia svoje pôvodné formy v prípade zranenia alebo straty končatín. Spomeňme si na známeho jašterice, ktorý v momente nebezpečenstva vrhá chvost, po ktorom z neho bezpečne vyrastie nový, rovnako ako ten predchádzajúci. A tieto prípady nie sú v prírode nezvyčajné: krab stratí nový pazúr, keď sa stratí starý, had obnoví stratený chvost atď. Takáto obnova tkanív a celých orgánov je možná nielen pre nižšie triedy zvierat a plazov. Série laboratórnych štúdií na potkanoch a myšiach ukázali, že po zraneniach u týchto zvierat je možná úplná obnova končatín (chvost, falanga z prsta), ak sa povrch rany stále nezhojuje, odstraňuje sa suchý kôra a neustále dráždi. V mieste poranenia bunky intenzívne delia, rastú a vďaka morfogenetickému poľu tvoria končatinu v pôvodnej podobe.

Moderné štúdie Garyaeva, Kaznacheeva, Sheldrakea a ďalších vedcov preukázali, že biologické pole je mimoriadne zložitá vlnová štruktúra pozostávajúca z elektromagnetických a akustických vĺn rôznych frekvencií a dĺžok. Nosičom morfogenetického poľa bunky, vrátane sexuálneho, je DNA, t.j. dedičné prístroje. Preto môžeme hovoriť o prenose dedičných informácií nielen chemicky, ale aj vlnou. Počas oplodnenia sa vytvára nový súbor chromozómov (nová molekula DNA), a teda aj nová jednotka dedičnosti a nová štruktúra informačnej vlny - embryonálne morfogenetické pole.

Štúdie tiež ukázali, že embryonálne bunky sú mimoriadne citlivé na poľné účinky. Okrem toho sa v ich morfogenetickom poli zaznamenávajú všetky vlnové informácie prichádzajúce zvonka, ktoré sa transformujú matkovým poľom. Okrem toho sú tieto informácie uložené v tele po celé desaťročia a slúžia ako dedičné a embryonálne vlastnosti buniek dieťaťa sú prítomné počas prenatálneho obdobia.

To znamená, že pre dojčatá vyvíjajúce sa v lone je nesmierne dôležité, aké pole to ovplyvňuje. Vynikajúcim príkladom tohto záveru sú známe experimenty dr. Kien-Jen, ktorý ožiaril biopalivo kačice v kuracom vajci a v dôsledku toho dostal kurča. Toto stvorenie (genetické kurča) malo na nohách široký zobák a membrány ako kačka. Mnoho experimentov, ako je tento, uskutočnil úžasný vedec s rastlinami a zvieratami a získal úžasné výsledky. Jeho výskum dokázal, že zdroj genetického materiálu sa môže transformovať pôsobením na vyvíjajúci sa organizmus skôr, ako sa biopalivá narodia na svete.

Komplexný zákon harmónie

Dotkli sme sa svätyne svätých - možnosti ovplyvnenia genetického potenciálu nenarodeného dieťaťa. Tradícia hovorí: pozrite sa na krásne a vyhnite sa škaredým. Koncept „krásny“ je však veľmi relatívny - ľudia majú úplne iný vkus. Čo zvoliť ako kritérium pre hodnotenie krásy s cieľom pozitívne ovplyvniť potenciál budúceho dieťaťa a nepoškodiť ho (koniec koncov, dosiahnutie pozitívneho výsledku nie je vôbec potrebné). Našťastie existuje kritérium krásy, absolútne a nezameniteľné.

Pravdepodobne ste opakovane museli obdivovať stvorenia prírody: krásnu kvetinu, motýľa, pôvabnú jeleň, mocný dub, stalaktity v jaskyni, výhľad na vrcholky hôr, hviezdnu oblohu.

Vezmite prosím na vedomie, že prírodná krása je najvyššia výhoda: nič nemožno odstrániť bez narušenia integrity a nič sa nedá pridať - bude to zbytočné. Celý hmotný svet, ktorý nás obklopuje, prechádza úžasnou harmóniou, ktorej vyjadrením sú princípy symetrie a „zlatá časť“.

Zlatý pomer už dlho priťahuje pozornosť najlepších mysliteľov a umelcov. Tento záujem je spôsobený skutočnosťou, že všetky predmety (prírodné aj umelé), vo formách ktorých je zlatá časť, sú pre oči príjemné, vždy spôsobujú pocit krásy, proporcie a harmónie. (Vysvetlite, že princíp zlatého pomeru spočíva v špeciálnom rozdelení segmentu, v ktorom je pomer väčšieho a menšieho vyjadrený číslom Ф = 1 618.)

Princíp zlatého pomeru je známy už v staroveku. Antici považovali tento pomer za špeciálny, harmonický, „božský“. A to nie je náhoda. Vzory zlatej symetrie sa prejavujú v štruktúre galaxií a planetárnych systémov, v štruktúre hviezd, planét a minerálov. Odrážajú sa vo svete elementárnych častíc a v molekulárnej štruktúre chemických zlúčenín. Tieto zákony prenikli do celého vesmíru, v ktorom žijeme.

Vzhľadu biologického sveta na našej planéte predchádzalo utváranie neživej hmoty. Všetky živé bytosti sa objavili v už vytvorenom prostredí, ktoré zasa odrážalo vlastnosti vesmíru a podliehalo zákonom harmónie. Biologický svet preto nemohol odrážať samy o sebe vlastnosti prostredia, v ktorom vznikol. Štruktúra molekuly DNA skutočne podlieha zásadám zlatého pomeru. Rovnaké princípy sa odrážajú v jeho terénnej štruktúre. Ak tieto dedičnosti odrážajú dedičný aparát všetkých živých bytostí, musia ich tiež dodržiavať ich priestorové formy. V rastlinnom a živočíšnom svete neustále vidíme vertikálnu symetriu (v smere rastu a pohybu) a pomer častí v pomere zlatého pomeru horizontálne. Tieto vzorce sa dajú sledovať nielen v integrálnej štruktúre tiel živých bytostí, ale aj v štruktúre ich jednotlivých orgánov, ako aj v biorytmoch, práci mozgu a pľúc, v srdcových rytmoch, t.j. v práci všetkých funkčných systémov tela.

To znamená, že na harmonizáciu vývoja vnútromaternicového dieťaťa je nevyhnutné, aby bola tehotná žena obklopená iba tými predmetmi, prírodnými maľbami, stavbami atď., Ktoré odrážajú zákony harmónie vesmíru.

V dnešnom svete, nanešťastie, sme otrokmi každodenného života a nemôžeme urobiť všetko, čo je potrebné pre krásu a zdravie našich vlastných detí. Skutočne však neexistuje spása z „výhod civilizácie“ a moderného dizajnu, ani zďaleka dokonalá. Existuje spása - sú to výtvory vysokého umenia.

V tieni umeleckých výtvorov

Počiatočný dedičný potenciál nenarodeného dieťaťa sa môže zlepšiť, ak umiestnite tehotnú ženu do oblasti „krásy“. A taký silný zdroj vln harmónie a krásy sú umelecké diela a kultúrne pamiatky.

Vzory harmónie prírody, ktorú si človek všimol, ho nemohol použiť, ale použil pri svojej práci. V súlade s prirodzenou harmóniou videli starí filozofi jednotu s Božským. Tajomstvo zlatého oddielu bolo známe v staroveku: egyptské chrámy a pyramídy, starogrécke chrámy a sochy sú výsledkom praktického uplatňovania zlatého pomeru architektmi a umelcami. Vo svojej tvorbe ho využili Leonardo da Vinci, Raphael a mnoho ďalších. Veľký pán Antonio Stradivari, ktorý tento pomer použil pri výrobe svojich slávnych huslí, bol s ňou dobre oboznámený. Zlatý pomer sa však najčastejšie používa vo veľkých dielach architektúry a maľby.

V sile vplyvu umeleckých výtvorov hrá úlohu nielen živosť rozmerov. Spomenuli sme, že oblasti živých bytostí majú najúčinnejší účinok na embryo a plod. Okrem harmónie a harmónie foriem sú kultúrne hodnoty špecifickou záležitosťou spájajúcou vlastnosti animovaného a neživého sveta. Pri tvorbe svojich diel používali majstri minulých storočí materiály organického pôvodu. Napríklad veľa budov a nábytku bolo vyrobených z dreva, bielkoviny z kuracieho vajca boli zahrnuté do malty pre budovy, do farieb boli použité rastlinné oleje, na vypchávanie látky boli použité farbivá rastlinného pôvodu, obrazy boli maľované na plátne (odtiaľ výraz „maľby veľkých majstrov“ ), ikony - na drevenej doske atď. Kvôli zložke organického pôvodu možno kultúrne pamiatky považovať za látky, ktoré majú vlastnosti biologickej bytosti, alebo, ako to opisuje Vernadsky, za „biogénnu povahu“.

Látka tohto druhu vykazuje úžasné vlastnosti. Jeho polyméry biologického pôvodu majú dlhodobú molekulárnu informačnú pamäť, ktorá sa uchováva desiatky alebo dokonca stovky rokov. Zlatá symetria organizuje svoje priestorové formy, takže umelecké diela a kultúrne hodnoty sú podobné živým veciam. Organická hmota, oblečená do nových foriem, inšpirovaná harmóniou zlatého úseku, dostala nový život. Сегодня с помощью новейших сверхчувствительных приборов было установлено, что многие заброшенные исторические памятники и древние строения обладают мощным информационным излучением, которое фиксируется даже тогда, когда от них сохранились лишь фрагменты. Именно поэтому памятники древней культуры поистине являются живыми хранителями духа времени, который был присущ исторической эпохе их создания.

Veľké výtvory kultúry a umenia sú vďaka vlastným vlastnostiam živého organizmu schopné zmeniť chemické a fyzikálne vlastnosti okolitého priestoru a vytvoriť tak neviditeľnú auru, ktorá pomáha neutralizovať vonkajšie nepriaznivé faktory. Táto transformovaná oblasť vesmíru vytvára prostredie s liečivými a harmonizačnými vlastnosťami. Okrem toho odráža emocionálny svet a duchovnú silu starodávneho tvorcu. Práve v tejto transformovanej a zušľachtenej časti priestoru s najvyššou intenzitou dochádza k výmene vĺn a fyzikálnych interakcií medzi živnou hmotou a živými organizmami.

Embryo a plod sú zvlášť citlivé na vplyvy na pole a nemôžu reagovať iba na polia, ktoré k nim susedia.

Ak je tehotná žena umiestnená v harmonizovanom živom odbore umeleckých diel, ktorý má osobitnú moc, potom sa jej dieťa bude vyvíjať pod jeho vplyvom (spomeňte na malé kurča). Osobitné prostredie kultúrnych pamiatok bude u dieťaťa podporovať a rozvíjať všetky najlepšie sklony a prípadne zlepšovať tie existujúce. Prostredie tohto druhu môže tiež brániť rozvoju tých vlastností dieťaťa, ktoré sú neharmonické a ďaleko od skutočnej krásy. Z toho vyplýva, že ak sa tehotná žena z prvých mesiacov nachádza pod baldachýnom starobylého hradu, vrhne sa do sveta umenia alebo sa aspoň na chvíľu potuluje zrúcaninami starobylého mesta, bude mať na svoje dieťa mimoriadne priaznivý vplyv.

Chcete byť zdravý - pozrite sa na krásne

Prečo sa napokon v staroveku odporúčalo tehotným ženám pozerať sa na krásne? Po prvé, rozjímanie o krásnych veciach a tváriach sľúbilo narodenie krásneho dieťaťa a krása a zdravie sa považovali za pojmy úzko súvisiace a plynúce jeden od druhého. Preto narodenie krásneho dieťaťa vždy znamenalo, že mal dobré zdravie. Pamätajte, že keď hovoríme o princípe zlaté časti v prírode, povedali sme, že tento princíp sa vzťahuje aj na všetky funkcie tela a štruktúru jeho vnútorných orgánov. To znamená, že vlastník prijatého harmonického orgánu zaručuje, že všetky jeho vnútorné orgány a systémy budú normálne fungovať. Ale každý rodič chce, aby jeho dieťa bolo nielen krásne, ale aj zdravé.

Po druhé, vďaka vízii získame 90% informácií o vonkajšom svete. Okrem toho hrá dôležitú úlohu pri prenose informácií z matky na plod. Ak pri ovplyvňovaní vnútromaternicového dieťaťa kombinujeme priamu poľnú expozíciu zvonka s vizuálnymi pocitmi matky (expozícia zvnútra), efekt dosiahneme niekoľkokrát väčší. Preto tradícia odporúča, aby sa tehotné ženy obklopili krásnymi vecami a vyzerali a udržiavali tento vplyv dlhým a častým nahliadnutím do čŕt krásnych tvárí.

Preto s cieľom pomôcť dieťaťu vytvoriť harmonický a krásny vzhľad, odporúčame, aby si tehotné ženy vybrali niekoľko portrétov ľudí s krásnymi tvárami a zavesili ich do svojho bytu alebo domu na miestach, kde trávia najviac času, aby sa na ne mohli neustále pozerať. Okrem toho je vhodné aspoň raz denne pohodlne sedieť v kresle alebo na gauči a pod krásnou starou hudbou sa oddávať nepretržitému rozjímaniu krásnych tvárí v portrétoch, pozerať sa a „skresľovať“ ich črty. Ale samozrejme je najlepšie oddávať sa samote bez starostí, byť v starom meste alebo zámku, v tieni reliktného lesa alebo v jasnom brehovom háji.

Pri výbere portrétov pre rozjímanie sa zameriavame na prácu štetca K. P. Bryullova, Raphaela, Leonarda da Vinciho. Na kontempláciu je vhodná aj socha starovekého Grécka. Je skvelé, ak máte originál, ale je v poriadku, ak reprodukciu robíte, hlavnou vecou je, že by mala mať dobrú kvalitu tlače a správny obsah. Ak však používate reprodukcie, budete potrebovať priamy kontakt s umeleckými hodnotami. Preto v tomto prípade pravidelne skúste byť blízko historických pamiatok.

Pamätajte, že fotografie, portréty s rozmazanými obrázkami, rozmazané čiary a zvýraznenia nie sú vhodné na rozjímanie. Nie je vhodná žiadna štylizácia, podmienené obrázky ľudských tvárí, portrétne verzie takzvanej „autorovej vízie“.

Pomocou týchto odporúčaní nemusíte zlepšovať geneticky určené externé údaje vášho dieťaťa, ale v žiadnom prípade sa chráňte pred všetkým, čo by mu mohlo ublížiť. Môže sa stať „zázrak“ a dieťa dopadne úžasne krásne. Aby ste však dosiahli taký výsledok, potrebujete dlhý a možno dokonca konštantný pobyt v „oblasti krásy“, a preto musíte vynaložiť veľké úsilie.

Centrum vedie triedy s tehotnými ženami v rámci prípravy na pôrod a výchovu dieťaťa, ako aj terénne kurzy v Suzdale a vo Francúzsku podľa špeciálnych programov zameraných na vytvorenie krásneho dieťaťa. tel (095) 245-3421

Ako byť krásny s malým dieťaťom: jednoduché, ale vkusné

Ak ste boli pred narodením majiteľom dravej svetlej manikúry, potom ste sa po vzhľade dieťaťa museli rozlúčiť s „pazúrmi“. Nenechajte sa odradiť, pretože krása nie je o rozmanitosti. Môžete nosiť krátke nechty, ale zároveň ich „dajte“, aby ostatní vydávali zo závisti sliny. (Prečítajte si tiež Láska vyjde v rodinnom priateľstve?).

Hlavná vec je byť čistá a uprataná. Založte ich, vyleštite pilníkom na nechty. A nie je potrebné pokryť vínovým lakom. Stačí použiť priehľadný papier a vaša manikúra bude vyzerať vznešene. Toto pravidlo sa uplatňuje na účesy. Nájdite najlepšiu voľbu, ktorá nevyžaduje veľa času na kladenie. Napríklad vhodný krátky účes. Ak sa nechcete rozlúčiť s dlhými kučerami, zbierajte ich do elegantného zväzku alebo klasického vrkoča. Len nezabudnite na odfarbenie koreňov.

Ukazuje sa, že starostlivosť o váš vzhľad nezaberie veľa času. A riasy môžu byť „oživené“ pomocou riasenky a lesku na pery. Človek chce iba: „Môžete a hviezdy.“

Ako byť krásny s malým dieťaťom: prehodnotte svoje šatník

V beztvarých bundách a nohaviciach sa vám nebude zdať atraktívny. Preto si vyberme oblečenie, v ktorom bude na prechádzku s dieťaťom pohodlné a zároveň módne.

Vymeňte podlhovasté nohavice za džínsy. Účinok „aplikácie“ je rovnaký, ale vyzerá „mladistvý“ a atraktívny. Zoberte si ľahkú bundu, ktorá zdôrazňuje vašu dôstojnosť. Môžete tiež nosiť pletené šaty, ktoré neobmedzujú pohyb. Vymeňte pošliapané tenisky za baletné topánky, mokasíny. S moderným výberom nového obuvníckeho priemyslu je možné nájsť atraktívny model.

Ako byť krásny s malým dieťaťom: byť v dobrej kondícii

Skutočnosť, že mladé matky priberajú na váhe, je spôsobená nielen vnútornými zmenami v tele, ale aj psychickými predpokladmi. Koniec koncov, žena musí byť odteraz pevná, a to musí byť „zvonku“ zobrazené vo forme ďalších libier. (Prečítajte si tiež unavený manžel).

Budeme sa ich snažiť zbaviť a skombinovať podnikanie s radosťou. Pri chôdzi s dieťaťom sa viac pohybujte - hrajte spolu s loptou, skákajte pomocou švihadla. Nielenže nálada vzrastie, ale aj „napísané s takými ťažkosťami“ opustí vaše telo.

Na záver by som rád uviedol, že tí, ktorí sa domnievajú, že „nikto nevidí dekrét“, sa mýlia. Vidia, a ešte viac, než si myslíte. Hlavnou osobou, ktorá každý deň vidí roztiahnuté rúcho a mastné vrkoče, je váš manžel. Rodina samozrejme nie je v tejto chvíli jednoduchá, starosti s malým človekom zaberajú veľa času. Nezabudnite však, že ste žena. Preto niekedy stojí za to nechať dieťa s otcom a ísť do kaderníčky alebo stráviť hodinu v triedach v telocvični. Stanete sa ešte krajšími a odvádzajú pozornosť od starostí.

Ďakujem za prečítanie až do konca! Zúčastnite sa na hodnotení článku. Vyberte požadovaný počet hviezdičiek vpravo na 5-bodovej stupnici.

-> Kategória: V harmónii so sebou samými 03/08/2016 | | -> Autor: Ksenia Kozitskaya -> Počet zobrazení: 1458 | -> Značky: dekrét, žena, dieťa | -> Hodnotenie: 0,0 / 0
-> Teraz čítam:

Tiež si ho prečítali.

Potrebuje žena racionálnosť vo vzťahoch s mužom a v čom by sa mala prejaviť racionalita žien. Nie je ľahké byť racionálnou ženou, ale je to dôležité pre budovanie silných rodinných vzťahov.

Žena a racionálnosť: kto koho?

Ak si jedného dňa všimnete, že všetky priateľky sú slobodné, potom okamžite utečú z tejto spoločnosti, pretože okrem toho, že ste sami, neprinesie vám v živote nič dobré. Osamelosť je nákazlivá!

Osamelosť je nákazlivá!

Nie vždy je možné ľahko začať nový život a mnoho faktorov nám bráni začať nový život, sme v kontakte s ľuďmi, prácou, bývaním a inými aspektmi sociálnej spoločnosti.

Čo vám bráni v začatí nového života

Životné situácie sú rôzne. Stáva sa tiež, že sa musíte rozlúčiť s vami vybraným. Väčšina príbehov všetkých eposov je založená na tom, ako darebák-ženích vrhá svoju nevestu do frustrovaných pocitov. Toto je v románoch. Ale v živote sa to stáva a naopak. Ako povedať človeku o rozchode?

Ako povedať človeku o rozpadu

20 zásadných zásad pre každého človeka nad 14 rokov, ktorý sa chce vyhnúť častým chybám v oblečení.

Najčastejšie chyby v pánskom oblečení

Sedem účinných tipov, ako prežiť prestávku s milovaným a nestratiť srdce.

Odišiel si, ale zostal som ... alebo ... ako prežiť prestávku s blízkym

Nedávno sme si ráno dopali kávu s priateľkou môjho brata. Je mimo vlaku - nemala čas vynahradiť celý program, pekne ako ráno. Je v rozpakoch, sadne si do ďalekého rohu, aby si nikto nevšimol, že nie je „pri prehliadke“.

Byť dospelým je dobrý

Keď píšete na papier, máte pocit, že vám niekto jednoducho diktuje vaše myšlienky a vy, ako stenograf, ich zručne a odborne dáte do usporiadaných riadkov slov. Je to ľahké a bez bolestivého „toho, čo sa vám nedostane do hlavy“. Poznáte tajomstvo? V skutočnosti v tom nie je nič nadprirodzené. Všetko je úplne vedecky vysvetliteľné.

Prečo je užitočné písať rukou

Naozaj chcete vedieť, ako dosiahnuť to, čo chcete? Hovorí sa: Strach z naplnenia vašich túžob. Ak ste tak odhodlaní, potom začnime.

Akčný plán na dosiahnutie želaných

Textilný priemysel ponúka mnoho modelov záclon, ktoré v kombinácii so správne vybraným príslušenstvom znovu vytvoria vzhľad miestnosti, ktorá najviac vyhovuje emocionálnemu impulzu a nálade. Aké závesy si vyberáte v moderných apartmánoch v Moskve?

Aké závesy si vyberáte v moderných apartmánoch v Moskve?

Moderné štýly interiérového dizajnu často zahŕňajú úplné odmietanie záclon. Z praktického hľadiska je však potrebný tyl. Prečo zavesiť tyl na okná?

Prečo zavesiť tyl na okná?

Keď si vážim seba, znamená to prejavovať úctu k svojmu životu, telu, osobnosti, znakovým črtám, schopnostiam. Keď si cením seba, starám sa o to, aby moje vzťahy s inými ľuďmi neboli deštruktívne, aby moje telo bolo zdravé, moja myseľ dostáva výživu a moje pocity mi pomáhajú prechádzať svetom a vzťahy s inými ľuďmi.

Nechajte sa oceniť.

V modernom svete nie je ani jeden novinový list alebo časopis kompletný bez popisu horoskopu. Milióny ľudí sa každý deň obracajú k nim, aby hľadali stopy do budúcnosti. Napĺňajú sa horoskopy?

Uskutočňujú sa horoskopy

Ako sa presvedčiť, že byť ženou je šťastie? Netreba sa o tom presvedčiť. Musíte sa len nechať byť šťastní. A už si sa narodil ako žena. Sex nezaručuje šťastie. Ale človek si môže vybudovať vlastné šťastie. A úplne bez ohľadu na pohlavie.

Ako sa presvedčiť, že byť ženou je šťastie?

Osobitne som vypočúval mužov, veľa som s nimi robil rozhovor, všetci potvrdili, že žena v klobúku je krajšia než bez klobúka. Žena by mala byť krásna alebo mala klobúk.

Žena by mala byť krásna alebo mala klobúk

Znie to neslušne, ale v tejto vete je nejaká pravda. V tomto prípade samozrejme nehovoríme o používaní obscénneho jazyka počas procesu „zasielania“. Ale napriek tomu by ste nemali byť iróniou ohľadom nastoleného problému. Niekedy stačí, keď sa naučíte, ako hrať jednoduchú hru, ktorej meno je „Ale je mi to jedno“. Musí sa to však urobiť správne. Pred triumfálnym výkrikom - pošlem každého - stojí za to sa trochu pripraviť.

„Pošlem všetkých!“ - Potrebujete vždy nasledovať svoje emócie?

Rozlúčka s mladým mužom. Hovorili sme viac ako šesť mesiacov. Bláznivá vášeň. A teraz prázdnota. V mojej hlave je bolestivá otázka: ako na to zabudnúť? Chápete, že s touto osobou nemôžete mať nič iné. Vzťahy musia byť prerušené pre dobro oboch strán. Potom sa pustite do práce a postupujte podľa týchto tipov.

Ako na neho zabudnúť

Mnoho žien je mučených otázkou, prečo manžel prestal venovať pozornosť. Aký je dôvod zmeny vzťahu manžel / manželka?

Prečo človek nakoniec prestáva venovať pozornosť svojim manželkám?

Závesy do kancelárie - doplnok, ktorý sa v poslednej dobe bežne vyskytuje a upevňuje svoju pozíciu na textilnom trhu. Len pred niekoľkými desiatkami rokov dlaň patrila žalúziám, ktoré prichádzali ako inovácia z európskych krajín.

Závesy do kancelárie: útulný prízvuk v interiéri

Chcete nekonečné nežné a vášnivé vzťahy so svojím manželom? Potom zistite niekoľko spôsobov, ako oživiť lásku svojho manžela aj po mnohých rokoch manželstva.

Ako oživiť manželskú lásku

Nový rok je čas na prehodnotenie a pozitívne zmeny v živote. A ak ste zvyknutí prevziať zodpovednosť za seba, skôr ako čakať na dary od osudu, nezabudnite, že ak chcete prísť nové šťastie, musíte si na to urobiť priestor. Aké predmety v dome a šváby v mojej hlave by som sa mal zbaviť včas?

Ako dať nové šťastie do vášho života?

Piatok je deň v týždni, keď si môžete v práci trochu oddýchnuť. Napríklad urobiť jednu dôležitú vec a zvyšok času sedieť na sociálnych sieťach a niekedy dokonca odísť skoro. Víkend po všetkom. To sa však nestane každému. Niektorí obzvlášť zodpovední sa vracajú domov doslova na svoje posledné nohy. Ako ísť do práce v piatok na zábavný a ziskový víkend?

Pracovať v piatok

Každé dievča sníva o nájdení princa. Dokonca aj v detstve si malé dievčatá predstavujú, že hneď ako dospejú, princ ich bude čakať! Ale čas plynie a krásny cudzinec sa stále neobjaví! Čas pokračuje, ale ani jeden mladý muž nie je vhodný na úlohu kniežaťa. Čo robiť? Kde nájsť princa? Ako dlho to môžete očakávať?

Kto sa budú kniežatá oženiť?

Niektorí to porovnávajú s lekárskou gymnastikou, iní s jogou, alebo prirovnávajú kallanetiku k rozťahovaniu. Čo je to skutočne Pilates? Pilates (Pilates) - známy a populárny systém cvičení po celom svete zameraný predovšetkým na zlepšenie zdravia.

Pilates - harmónia tela a duše

Beh s dieťaťom cez kaluže a srdečne sa smiať. Namiesto karikatúr na tablete alebo najbližších detských atrakcií v obchodaku. Je to tak malé a také jednoduché. Toľko však prinesie skutočné ľudské emócie a spomalí čas. Takže stlačíte tlačidlo play na diaľkovom ovládači svojho života. Takže znova zapnete život.

Pin
Send
Share
Send
Send

Zapnite život