Užitočné tipy

Naučí sa napaľovať filmy na disky na prezeranie na DVD

Pin
Send
Share
Send
Send


Mám jeden z drahých DVD prehrávačov BBK. Kúpil som ho niekde v roku 2007. Stále to funguje, teraz ho prakticky nepoužívame. Ale pred časom som aktívne napálil DVD disky a sledoval som ich prostredníctvom tohto DVD prehrávača. Prehrávač rozpoznáva video súbory, hudbu a obrázky rôznych formátov. Vidí priečinky vytvorené v počítači, všeobecne vidí celý systém súborov. To je veľmi cool. Ak to náš najdrahší dividendový hráč uvidí, drahšie modely by to určite mali urobiť.

Údaje môžete zaznamenať pomocou operačného systému Windows a softvéru tretích strán. Preferujem softvér tretích strán. Nero Express (Nero 8 Micro) - toto je názov programu, pomocou ktorého som zaznamenal filmové disky. Na bežný disk DVD (disk) sa umiestnia 3 filmy s veľkosťou asi 1,45 GB. Toto je priemerná veľkosť jednotky HDrip.

Najprv musíte nainštalovať softvér. Program je jednoduchý a váži 10,9 MB, aspoň verziu, ktorú mám. Softvér nedistribuujem, iba ho popisujem. Preto hľadajte seba. Dajte si pozor na podvodníkov a neposielajte SMS a nezadávajte svoje telefónne číslo.

Po nájdení programu ho nainštalujte. Vložte do jednotky prázdny disk DVD a spustite program Nero Express. Vyberte „Dátový disk“.

Zadajte typ DVD5 (4483 Mb). Potom svoje filmy priamo potiahnite do oblasti programu v strede. Ako vidíte, na disku som mal 3 filmy a 11 MB voľného miesta. Kliknite na tlačidlo „Ďalej“.

Ďalším krokom je zaznamenanie konečných nastavení. Aktuálny záznamník - tu by sa mala zvoliť vaša jednotka. Keďže ho teraz vôbec nemám, nie je to uvedené. Tam by mala byť zaregistrovaná vaša firemná jednotka, napríklad Sony alebo Nec. Názov disku - v zásade môžete zadať ľubovoľný, ale spravidla píšem v angličtine, neviem prečo. Nezačiarknite políčko „Povoliť pridávanie súborov“. Ak ho máte, zložte ho! Ak povolíte pridávanie súborov, to znamená, že sa niečo pridá na disk v priebehu času, DVD prehrávač nemusí vidieť údaje zaznamenané na disku. Je bezpečnejšie nezaškrtnúť políčko, aj keď zaznamenávate jeden film. Ak kliknete na tlačidlo vľavo od programu, otvorí sa program vľavo, kde môžete určiť rýchlosť záznamu. Pri DVD diskoch bola podľa môjho názoru maximálna rýchlosť x16. A pre prepisovateľné disky je to x2-x4. Pri konfigurácii všetkého kliknite na tlačidlo „Zaznamenať“.

Po dobu asi 8 až 12 minút sa zaznamená DVD disk s filmami, ktoré je možné sledovať na DVD prehrávači. Upozorňujeme, že lacní hráči nepodporujú formát mkv. A na internete sa niektoré filmy nahrávajú v tomto formáte. Bežný prehrávač DVD vidí formát AVI bez problémov.

Keď som napísal prázdne miesta, nedal som pred položku „Skontrolovať údaje po zápise na disk“ zaškrtnutie. Po napálení disku kontrola trvá dlhšie.

Neviem, akú cenu sú medzery teraz, ale v našom malom meste v roku 2007 sa predali za 10 - 12 rubľov najlacnejšie dvd-r, bez puzdra. V regionálnom meste sa nachádzajú obchody, ktoré sa nazývajú TEMP vo Voroneži. Existujú dve oddelenia, jedno predáva lacné flash disky, pamäťové karty, slúchadlá, batérie a oveľa viac. Na inom oddelení sa predávajú rôzne prázdne disky, puzdrá pre nich, všetky druhy škatúľ. Ceny sú omnoho nižšie ako v ktoromkoľvek obchode DNS. Neviem, ako riadiť, ale flash disky poskytujú záruku 1 rok, vyskytol sa prípad, keď bol chybný flash disk zachytený raz a bol vymenený bez problémov.

Ak počítač nenahrá disk náhle až do konca, nahrávanie sa preruší, je možné, že káble nie sú pevne spojené s jednotkou. Demontujte systémovú jednotku, samozrejme odpojte a znova zapojte káble, keď je počítač vypnutý. Chybné disky môžu byť stále zachytené. Ak zaznamenáte dôležité informácie, fotografie, ktoré už nikde nie sú, urobte si aspoň 2 kópie údajov.

Keď vložíte nahraný disk do prehrávača DVD, aby ste mohli sledovať nahraté videozáznamy, na diaľkovom ovládači z prehrávača budete musieť prejsť do ponuky disku, ak ste nahrali disk, okamžite sa objavia súbory s filmami, ako som to videl na obrázkoch vyššie. To znamená, že nebude mať žiadne farebné menu s ukážkou, tu to nie je potrebné. Stačí posúvať nahor alebo nadol a vybrať film, ktorý chcete sledovať. Nie je to tak ťažké napáliť filmy na disk a pozerať ich na DVD prehrávači.

Vyberte disk

Široká škála diskov DVD môže vstúpiť do stupor. Nasleduje dekódovanie označení disku:

 1. DVD-R a DVD + R. Takéto médiá sú vhodné iba na jeden záznam. Vymazanie alebo zmena zaznamenaných informácií už nebude fungovať.
 2. DVD-RW a DVD + RW. Na disky s takýmto označením však môžete nahrávať a kopírovať viac ako jeden film.

Na zaznamenávanie informácií je vhodný ktorýkoľvek z nasledujúcich diskov. Je pravda, že ak hovoríme o označení „R“, médium by malo byť čisté, ale v prípade „RW“ môžete disk prepísať nepotrebnými informáciami.

V tomto článku vám povieme, ako rýchlo a ľahko vymazať priečinok Temp - http://forzapc.ru/kak-ochistit-papku-temp.html

Windows DVD Studio

Vývojári systému Windows 7 stanovili, že používatelia môžu potrebovať zaznamenať mediálne súbory na prehrávanie na „DVD“. Za týmto účelom vytvorili DVD štúdio. Nájdete ho kliknutím na tlačidlo "Štart" a výberom položky "Všetky programy".

V otvorenom zozname môžete ľahko nájsť Windows DVD štúdio.

V okne tohto pomocného programu pridajte požadovaný súbor pomocou príslušného tlačidla.

Po pridaní obrázka môžete zadať názov disku DVD-ROM (predvolený je dátum záznamu). Kliknite na tlačidlo „Ďalej“.

V ďalšom okne si môžete prispôsobiť text a vzhľad ponuky, ako aj zobraziť ukážku toho, ako bude vyzerať všetko v prehrávači. Plnenie začnete kliknutím na príslušné tlačidlo.

Zobrazí sa okno ukazujúce proces vytvorenia „DVD“. Prevod formátu súboru môže nejaký čas trvať, najmä ak váš film váži veľa.

Pre používateľov Windows 8 a Windows 10 nie je táto metóda k dispozícii, takže sa musíte pri prevode a zaznamenávaní informácií uchýliť k použitiu špeciálnych programov.

Video konverzia

Nasledujú spôsoby nahrávania videozáznamov na disk na ďalšie prehrávanie na „DVD“. Problém je však v tom, že väčšina dnešných filmov je distribuovaná v avi formáte, ktorý veľa DVD prehrávačov nepodporuje. Preto sa odporúča pred odovzdaním súbor previesť. Ak ste si však istí, že váš prehrávač dokáže prehrať video s príponou avi, môžete túto položku preskočiť.

Na konverziu použijeme bezplatný program DVD Flick. V pravej časti okna programu kliknite na „Pridať názov“ a pridajte film.

Teraz stačí kliknúť na tlačidlo „Vytvoriť DVD“ a počkať na dokončenie procesu prevodu. Súbory DVD nájdete v priečinku Moje dokumenty.

Môžete kvalitne zaznamenať film na médium prostredníctvom Nero alebo UltraISO.

Nero obsahuje balík pomocných programov pre prácu s CD a DVD. Na zaznamenanie obrázka potrebujeme Nero Burning ROM.

Vložte disk a spustite program. Nové okno projektu by sa malo otvoriť automaticky. V ľavom hornom rohu je rozbaľovacia ponuka, v ktorej musíte vybrať „DVD“. Keďže nahrávame film, v ľavom poli vyberieme položku „DVD-video“.

Nezabudnite skontrolovať, či je príslušná položka začiarknutá na karte „Záznam“. Odporúča sa tiež nastaviť rýchlosť záznamu na 8. Teraz môžete kliknúť na tlačidlo „Ďalej“.

V pravej časti okna nájdeme a presunieme doľava všetky súbory prijaté po konverzii. Teraz stačí kliknúť na tlačidlo „Záznam“. Na konci procesu sa otvorí jednotka s médiom, na ktorej bude obraz pripravený na prezeranie na DVD.

Mnoho ľudí radšej používa UltraISO na nahrávanie.

Na začiatok potiahnite požadovaný súbor do pracovného priestoru programu. Použijeme všetky rovnaké konvertované súbory. Ak ste si istí, že váš prehrávač bude hrať avi alebo iný formát, môžete film jednoducho presunúť myšou.

Teraz vyberte všetky súbory a kliknite na tlačidlo v hornom paneli „Vypáliť obraz CD“.

V okne, ktoré sa otvorí, vyberte jednotku a kliknite na tlačidlo „Write“.

Náš podrobný článok vás naučí, ako správne otvárať súbory APK v počítači, čítajte ďalej.

záver

To, či bude nahratý film fungovať na DVD prehrávači, do veľkej miery závisí od prehrávača samotného. Pri starších modeloch je zvyčajne potrebný prevod do špeciálneho formátu. Na nalievanie môžete použiť priamo Nero alebo UltraISO. Používatelia systému Windows 7 môžu používať štúdio DVD, ale v prípade iných operačných systémov budete musieť použiť špeciálne programy. Teraz by ste mali mať predstavu o tom, ako správne nahrávať filmy a klipy na disk a prezerať ich na „DVD“. Veľa šťastia

Pár dôležitých bodov

Aby mohol prehrávač DVD prehrávať disk, musí byť správne pripravený! Ak napíšete film vo formáte FLV na disk (ako každý iný súbor), potom, ako som už povedal vyššie, DVD prehrávač jednoducho nemôže čítať a prehrávať film, pretože nemá správny kodek na dekódovanie súboru. V počítači je to jednoduché: nie je potrebný žiadny kodek - stiahol som a nainštaloval 😉.

Aby bolo možné disk otvoriť na DVD prehrávači: musí byť zaznamenaný v požadovanom formáte - vo formáte DVD V>(je niekoľko priečinkov na disku: AUDIO_TS a VIDEO_TS) , Existuje množstvo programov na konverziu formátu AVI, MP4, FLV na DVD (ale je tu ešte jeden jemný bod!).

Jedinou soľou je, že veľkosť DVD disku (DVD 5) je 4,5 GB. tj musíte sa prispôsobiť veľkosti, vypočítať bitrate, aby ste uhádli, a po kódovaní sa dostať do tejto veľkosti súboru. Toto je, samozrejme, dosť namáhavé a nepríjemné!

Existujú však programy, ktoré dokážu automaticky previesť všetky vybraté súbory do požadovaného formátu, pričom si zachovajú požadovanú veľkosť a potom ich vypália na disk DVD. Takto sú vyriešené naraz dve úlohy! Tu o takýchto programoch - pár riadkov nižšie.

Sprievodca videom

Tento program je skutočným nálezom pre vaše domáce PC! Umožňuje vám rýchlo prevádzať video (podporuje viac ako 500 formátov!), Vystrihnúť / vystrihnúť, vytvoriť DVD, komprimovať klipy na prezeranie v telefóne, konzolách atď.

Čo je obzvlášť podmanivé, všetky akcie v ňom sa vykonávajú za 2-3 kliknutia myšou, ponuka je jednoduchá a zrozumiteľná aj pre neznalú osobu vo videu.

V nej zvážim všetko, čo je potrebné urobiť, aby sme vyriešili náš problém (krok za krokom).

1) Po spustení programu prejdite do ponuky "Súbor" a pridajte všetky videá a filmy, ktoré chcete napáliť na DVD.

Dôležité! Čím viac súborov pridáte (presnejšie, čím dlhší je celkový čas videa) - tým nižšia bude kvalita. Pokúste sa na jeden disk nenahrávať viac ako 3 - 4 filmy!

2) Ďalej kliknite na tlačidlo Napaľovanie DVD v pravej dolnej časti okna programu. Pozri obrázok nižšie.

KROK 2 - vyberte nástroj na napaľovanie DVD

3) Po výbere ponuky - zobrazí sa okamžite po vložení disku do zásuvky DVD prehrávača. Všeobecne platí, že veľmi pohodlná vec.

Môžete si však vybrať možnosť „Bez ponuky“ a okamžite pokračovať v nahrávaní (tj obísť nasledujúci krok).

KROK 3 - výber ponuky

4) Potom sa zobrazí okno, v ktorom môžete podrobne nakonfigurovať ponuku: podpíšte každé video podľa potreby, vyberte písma, zmeňte farby, pridajte pozadie, obrázok atď. Vo všeobecnosti sa to všetko robí veľmi ľahko a nevyžaduje si osobitné poznámky.

KROK 4 - nastavenie ponuky

5) Posledný dotyk:

 1. určiť jednotku, na ktorú sa bude DVD nahrávať (spravidla sa vyberie automaticky),
 2. nastaviť typ videa (pre našu krajinu je to optimálne „DVD v norme PAL“, ako v príklade nižšie),
 3. špecifikujte kvalitu a kliknite na „Ďalej“.

KROK 5, 6, 7 - nastavenie záznamu, nahrávanie

6) Zostáva len čakať na ukončenie procesu. Doba konverzie a nahrávania sa môže veľmi líšiť (záleží na výkone vášho počítača, na kodekoch, ktoré komprimujú video, na počte pridaných súborov, na rýchlosti jednotky DVD atď.).

ConvertXtoDVD

Veľmi dobrý kodér, ktorý mi viackrát alebo dvakrát napísal „správne“ a čitateľné videodisky. Jednou z jeho výhod je úplná automatizácia, ktorá vás ušetrí od všetkých bežných úloh: jednoducho vyberiete súbory, ktoré chcete pridať na DVD-ROM, a stlačte tlačidlo prevodu!

 • Video súbory zaznamenané týmto programom je možné čítať na akomkoľvek DVD prehrávači,
 • Vstavané kodeky v programe (nie všetky!),
 • Docela rýchly prevodník,
 • Disk s automatickým napaľovaním po konverzii,
 • Podpora ruského jazyka,
 • Podpora všetkých populárnych verzií systému Windows: XP, 7, 8, 10.

Postup nahrávania disku zvážte postupne.

1) Po otvorení programu sa zobrazí okno rozdelené na 2 časti: pridané súbory budú viditeľné na ľavej strane a iba prehliadač a editor na pravej strane.

Prvá vec, ktorú urobíte, je pridať potrebné súbory, ktoré chcete napáliť na DVD-ROM (šípka-1 na obrazovke nižšie), druhá - prejdite na nastavenia (šípka-2 na obrazovke nižšie).

Teoreticky je možné na jeden DVD disk zapísať pomerne veľa súborov. Ale čím viac súborov pridáte, tým horšia bude kvalita (zvuk aj video)! Odporúčam nepridávať viac ako 2-3 filmy na jeden disk.

Pridávanie do projektu a nastavení

2) V nastaveniach programu: v časti „Cieľový formát“ vyberte formát videa - PAL (Rusko, Európa) (pre našu krajinu - je to najlepšia voľba, jeden z najpopulárnejších formátov. Ale napríklad v USA - NTSC je bežný). Rozlíšenie DVD je na celej obrazovke, pomer strán obrazu je automatický.

3) V časti Možnosti kódovania odporúčam nainštalovať túto možnosť automaticky (aby program sám vybral optimálne možnosti pre pridaný počet súborov). Pokiaľ ide o celkovú veľkosť, tu je vo väčšine prípadov potrebné zvoliť DVD-5 (4300 MB) (alebo DVD-9, ktorý je dvakrát väčší, ale podľa môjho názoru sa tieto disky používajú menej často).

Priorita konverzie je normálna. Ak ho nastavíte vysoko, počítač pravdepodobne začne mrznúť a spomaľovať v procese dokončovania úlohy (hoci niekedy si môžete kúpiť čas.).

4) Poslednou vecou, ​​ktorú v nastaveniach odporúčam, je zvuk. Musíte nastaviť niekoľko možností: vyberte automatický zvukový formát a začiarknite pred položku „Konvertovať DTS na AC-3 (najlepšia kompatibilita)“ (pozri obrazovku nižšie).

5) Po nastavení a pridaní videosúborov musíte:

 1. pretože program má vstavaný editor, môžete video upravovať (napríklad vystrihnúť reklamy, ak ste urobili nahrávku z televízneho tunera - nožnicový nástroj alebo pridať ďalšie štítky atď.),
 2. kliknite na tlačidlo previesť (pozri obrázok nižšie).

Nastavenie a konverzia (kliknutie)

6) Program začne spracovávať video (prevádzať na požadovaný formát). Doba konverzie je spravidla dosť dlhá (závisí od výkonu počítača, množstva a kvality pridaného videa). V tejto chvíli je lepšie nezaťažovať počítač cudzími úlohami a čakať na dokončenie operácie.

7) Po konverzii súborov vás program ConvertXtoDVD vyzve na výber jednotky a vypálenie videa na disk. Vo všeobecnosti už nie je čo komentovať - ​​nahraný disk môžete bezpečne vložiť do ktoréhokoľvek prehrávača DVD a vychutnať si video!

Výber jednotky na napaľovanie disku

Prevodník videa FreeMake

Zdarma a veľmi populárny video konvertor. Podporuje množstvo rôznych video formátov: MP4, AVI, MKV, WMV, MP3, DVD, 3GP, SWF, FLV, HD, MOV, RM, QT, Divx, Xvid, TS, Fraps, atď. Program podporuje vysokokvalitné video vo vysokom rozlíšení 1080p, HD 720p (z ľubovoľného HD fotoaparátu).

Chcem tiež osobitne poznamenať jeho rýchlu prácu - podľa môjho skromného názoru prevádza video rýchlejšie ako mnoho iných podobných programov.

bez : bezplatná verzia vkladá malé úvodné obrazovky na koniec a začiatok videa (pri vytváraní disku DVD). Podľa môjho názoru to nie je také desivé.

A tak podrobne o vytvorení DVD vo Freemake Video Converter.

1) Po spustení programu - kliknite na tlačidlo „Video“ a pridajte všetky video súbory, ktoré chcete napáliť na disk. Nezabudnite, že čím viac súborov pridáte, tým horšia kvalita! Moja rada: pokiaľ ide o filmy, nepridávajte viac ako 3-4 kusy (štandardná dĺžka - približne 1 hodina 30 minút).

2) Po pridaní všetkých videí musíte kliknúť na „ Konvertovať na DVD Tlačidlá prevodu sú umiestnené v dolnej časti okna (pozri obrázok nižšie).

Pridané video prevádzame do formátu DVD

3) Ďalším krokom je nastavenie parametrov prevodu. Tu by ste mali venovať pozornosť (obrazovka nižšie zobrazuje všetko, čo je napísané nižšie):

 1. Výber miesta na konverziu videa - Odporúčam jednoducho uložiť video do súboru ISO na pevnom disku vášho počítača (ISO je obraz disku, ktorý sa dá ľahko a rýchlo zapísať na bežný disk CD / DVD, viac o tom neskôr v článku),
 2. Dobrá kvalita : ak vám program týmto spôsobom zapíše, potom je všetko v poriadku. Ak existuje fráza, že kvalita je zlá, pridali ste príliš veľa filmov (video súborov) a musíte ich počet znížiť,
 3. Štandardné DVD (4,7 GB) - tu jednoducho uveďte disk, na ktorý chcete nahrávať svoje filmy,
 4. PAL 720x576 25 FPS - tu nie je potrebné nič meniť, v Rusku je formát PAL bežný
 5. AC, 320 kB, 5.1 - zvukový formát (kodek). Nemôžete zmeniť
 6. prilba - mínus bezplatný program.

4) Proces konverzie môže trvať dosť dlho. V tejto chvíli je lepšie odvádzať pozornosť od počítača a robiť iné veci (môj prístup).

Po dokončení prevodu budete mať súbor ISO vo formáte DVD. Teraz ju musíte napáliť na disk, o tom pár slov nižšie.

Как записать образ ISO на DVD диск

Для этого существуют специальные утилиты: Alcohol 120%, Daemon Tools, Nero, Ultra ISO и другие. Последние версии Windows образ ISO могут записать и без всяких дополнительных программ (правда, процесс построен криво и нередко изобилует ошибками) . Поэтому я рекомендую воспользоваться Ultra ISO.

Ultra ISO

Одна из самых удобных и многофункциональных программ для работы с ISO образами. Любой ISO образ можно открыть, отредактировать и записать на флешку, CD/DVD диск, внешний жесткий диск, и пр. Если вам приходится иметь дело с ISO образами — рекомендую эту программу, как одну из самых лучших!

Сам процесс записи.

1) После запуска Ultra ISO - откройте меню файл/открыть и укажите образ, который вы хотите записать на диск (т.е. otvorte obraz ISO, ktorý sme vytvorili v programe Ultra ISO).

Otvorte súbor ISO

2) Ďalej otvorte ponuku nástroje / napáliť obraz CD (alebo stlačte tlačidlo F7). Pozri obrázok nižšie.

Vypáliť obraz CD

3) Tu potrebujete špecifikovať jednotku do ktorého je vložený CD / DVD na nahrávanie, označte rýchlosť zápisu (v predvolenom nastavení môže zostať maximum) a kliknite na tlačidlo „ Zapíšte si ".

Vlastne to je všetko. Po zaznamenaní obrázka je možné disk použiť na prezeranie v akomkoľvek DVD prehrávači.

Nejedná sa o zložité programy, ktoré vám umožňujú ľahko a rýchlo vypáliť video disky.

Upravený článok: 05/12/19

Krok 1. Stiahnite a nainštalujte program „VideoMASTER“

Na napálenie filmu na DVD potrebujete program nainštalovaný v počítači. Môžete si ho stiahnuť za 3-5 minút. Rýchlosť sťahovania závisí od rýchlosti internetového pripojenia vášho poskytovateľa. Po stiahnutí musíte spustiť súbor VideoMASTER.exe. A to je všetko ... program je pripravený na použitie! VideoMASTER má pohodlné rozhranie v ruskom jazyku. Tým sa výrazne ušetrí čas na učenie sa programu a umožní vám pracovať efektívnejšie.

VideoMASTER štart menu

Krok 2. Pridajte do programu video súbory

Program je nainštalovaný a je pripravený na použitie. Ďalší krok - v počítači musíte vybrať videá alebo filmy, ktoré chcete preniesť na DVD. Aplikácia podporuje väčšinu známych formátov, čo vám umožňuje vypáliť akýkoľvek video súbor na DVD iba niekoľkými kliknutiami.

Napríklad máte v počítači súbor vo formáte AVI a chcete prijať disk so súborom vo formáte DVD. Prejdite do programu av ľavom hornom rohu kliknite "Pridať", Potom sa video súbory načítajú do aplikácie. V takom prípade môžete nahrávať súbory jednotlivo, selektívne alebo okamžite, s celým balíkom. Pri nahrávaní vyberte prevod v smere AVI -> DVD.

Kliknite na tlačidlo „Pridať“ a nahrajte film do programu

Krok 3. Ako napáliť DVD film pomocou softvéru VideoMASTER?

Najprv musíte do napaľovačky vložiť prázdny disk DVD. Potom v dolnom rohu rozhrania vpravo kliknite Napaľovanie DVD, Softvér vám ponúkne výber vzhľadu ponuky DVD. Čo je to?

Program VideoMASTER má zabudovaný katalóg hotových šablón, ktoré možno použiť na dekoráciu. Je možné ho upraviť podľa vašich predstáv: môžete zmeniť pozadie, upraviť tvar a veľkosť nápisu, zvoliť umiestnenie sekcií v ponuke, pridať hudbu. Po vytvorení rozloženia ponuky ho môžete uložiť ako šablónu priamo do programu. Teraz môžete začať nahrávať. Stlačte tlačidlo "Next".

Prispôsobte si ponuku budúceho DVD

Ako napáliť DVD film na disk?

V okne, ktoré sa otvorí, nakonfigurujte základné nastavenia pre video DVD. Potom začiarknite políčko vedľa možnosti „Napáliť na disk“, Potom musíte zvoliť:

 • video štandard (pre krajiny SNŠ a Rusko to bude PAL),
 • rozlíšenie obrazovky
 • nastavenie kvality obrazu.

Potom kliknite na tlačidlo OK "Next" a konverzia sa spustí automaticky. Niekedy musíte napáliť video vo formáte DVD do počítača bez toho, aby ste ho napálili na disk. Musíte to urobiť v aplikácii Štruktúra DVD a obraz ISO, Potom môžete kedykoľvek nahrať video na disk DVD pomocou iného napaľovacieho programu.

Nakonfigurujte možnosti napaľovania DVD

Pomocou programu VideoMASTER a našich pokynov na zaznamenanie disku DVD na prezeranie môžete zaznamenať fotografie, zvukové súbory a videosúbory v krátkom čase.

Pin
Send
Share
Send
Send