Užitočné tipy

Vidím vás cez: ako pochopiť, že dievča vás má radi

Pin
Send
Share
Send
Send


Najjednoduchší spôsob, ako zistiť, či sa vám dievča páči, je vziať a opýtať sa. Nehľadáme však ľahké spôsoby. A nie každý úprimne priznáva všetko. Dokonca aj dnes, v období feminizmu, dievčatá nechávajú mužov právo prevziať iniciatívu. My, hovorím vám, sme len po ruke. Stimuluje, že je „rýchlejší, vyšší, silnejší“. A dnes sa z vás stane ešte jedna jednotka kvality, pretože sa naučíte čítať ženy ako otvorená kniha.

Jazyk tela: ako porozumieť tomu, čo sa dievčaťu páči, podľa vzhľadu a gest

"Prišla a povedala, že ma má rada." Ponúkla, že pôjde ku mne. Hodila ma na posteľ doma a mali sme násilný sex, „- čo ti to pripomína? To je pravda. V skutočnosti bude dievča, ktoré sa vám páči, lakomé pri vyjadrovaní pocitov. A nejde iba o plaché dievča puritánskej školy. V tomto zmysle je každý rovnaký.

Ak chcete žiť podľa šedivých vlasov, „nejete mäso, nepoznáte ženu“ - počkajte, kým nepríde a ponúkne vám prísť. Existuje aj iná možnosť - naučiť sa čítať ženy. Chápete, čo chce - viete, čo s vami má robiť.

 • S vysokou pravdepodobnosťou máš rada dievča, ktorého pohľad na teba pretrváva dlhšie ako 2-3 sekundy a vracia sa k vám neustále. Ešte lepšie - mladá dáma sklopí svoj zrak k hrudníku alebo rozkroku. To, čo sa hovorí, je ľahké uhádnuť.
 • Mimochodom eroticky zaujatá žena ukáže vnútro zápästia, Nepýtaj sa prečo. Len si pamätajte. Ak sa dievča snaží ukázať vám túto časť svojho tela, pravdepodobne si v hlave posúva najhorúcejšie scény.
 • Že ťa žena má rada signalizácia manipulácie s vlasmi, Napríklad trasie ňou „hrivu“, hádzajúc ju späť a ukazujúc jej krk. Alebo potiahnutie za vlasy do rúk - ťahy, narovnanie, vietor na prst. Alebo koketne položí vlasy za ucho a poskytne vám bezchybnú oválnu tvár.
 • Venujte pozornosť póze, Dievča ukazuje polohu a obracia sa k vám. Keď vás vidí, drží polohu - rovný chrbát vám umožňuje vytlačiť hrudník. Dokonca aj topánky, ktorých ponožky sú nasmerované na vás, môžu hovoriť o súcite. Čo, ani jedna topánka vo vašom smere? Potom si vytvorte záložku našich stránok a prečítajte si neoceniteľné (a čo je najdôležitejšie bezplatné) zoznamovacie informácie o čase a čase.
 • Dievča, ktoré sa vám páči, bude hľadať (a nájde) ospravedlnenie pre dotyk, Vytriasne neexistujúce prachové častice. Odstraňuje spadnutú riasinu z tváre. Podá ruky na košeľu so slovami „aké zaujímavé veci“. Najzúfalejší, dokonca naraziteľný, aby bol v rukách predmetu záujmu.

Prečítajte si o tom viac v knihe Allan Pisa, Body Language. Ako čítať myšlienky druhých gestami. “ Prečítajte si to určite. Pozeráte sa na svet úplne odlišnými očami.

Touts sám

A samozrejme, žena, ktorá vás skutočne má rád, bude kecy - pokúste sa urobiť dojem. To znamená, na otázku „Čo robíte?“ Pravdepodobne budete počuť: „Čítam Marqueza“, „pripravujem lasagne“, „idem do fitnescentra“.

Stále existuje mnoho spôsobov, ako pochopiť, že sa do vás žena zamilovala. Mimochodom, na sociálnych sieťach (VK, Facebook atď.) Sú dievčatá úplne pripravené na to, aby sa vám vaše príspevky páčili, komentovali vaše fotografie a zverejňovali informácie, ktoré zdôrazňujú spoločné chute (ide o ekológiu, ide o zomieranie korytnačiek). A posúvame sa k tretej dimenzii života moderného človeka - diela.

Flirtovať v práci: ako zistiť, čo má kolegyňa rada

Horúce sex v zasadacej miestnosti je normálne ako fľaša koňaku v pracovnej skrini. A kde inde milovať a milovať, ak nie v práci, keď tam je, že trávime maximálny čas, a po náročnom dni snívame iba o jednej veci - obejmout sa so svojím obľúbeným vankúšom. Vo všeobecnosti je „strata mäsa v práci“ úplne prirodzená. A takto sa správa žena, ktorá vám jasne chová:

 • pravidelne sa objavuje vo vašom zornom poli, aj keď pracujete v rôznych oddeleniach, na rôznych poschodiach alebo dokonca v rôznych budovách,
 • komunikuje s vami, kolega mu hladí krk, ťahá mu vlasy, dotýka sa náušníc, prsteňov alebo retiazky, sublimuje túžbu dotknúť sa,
 • hovorí k vám inak ako k iným mužským kolegom, nedobrovoľne mení tempo, zabarvení, intonáciu a rytmus hlasu,
 • na stretnutiach „súhlas“, vyjadrujúce podporu a súhlas s vašimi návrhmi, nápadmi, myšlienkami a plánmi,
 • v detailoch buďte opatrní - napríklad pripravuje kávu pre vás osobne a samozrejme so správnym množstvom cukru,
 • ako každá žena, začne manicky monitorovať svoj vzhľad a mení prísny oblek na ženský vzhľad.

Ženy zostávajú ženami aj v práci, pretože neexistuje taký zákon, že „milovať je zakázané“. A všetko, čo neporušuje trestný zákonník, sa ľahko zmestí do pracovnej charty.

Ako porozumieť tomu, čo má dievča Taurus rád

Naopak, Taurus si udržuje city pre seba a nie je v žiadnom zhone ich odtajniť. Je to pravdepodobne kvôli nadmernému racionalizmu - Taurus sa vždy zameriava na pevné vzťahy a nikdy sa neponáhľa do strachu z pocitov s hlavou. V každom prípade, keď si všimnete príznaky vzájomnej sympatie, začnite sa intenzívne starať. Ženy tohto znaku uprednostňujú veľkorysých a statočných mužov.

Ako porozumieť tomu, čo sa dievčaťu Gemini páči

Flirtovanie a koketovanie tejto osoby by sa nemali brať za nominálnu hodnotu. Žetóny sú často iba spôsobom diverzifikácie rutiny. To, čo skutočne zaujíma dvojičky, je túžba investovať do komunikácie. Nikdy nestojte za sporákom - ponáhľajte sa, aby ste rýchlo uvarili. Ľahostajný k futbalu - kúpi šálku vášho obľúbeného tímu a lístok na ďalší zápas.

Ako pochopiť, čo dievča ako Lioness

Lvice sú zvyknuté úprimne prijímať lásku. Zamilovaní sa cítia v pohode - roztrhaní rozporom medzi potrebou niesť korunu a túžbou hádzať všetko, vrátane seba, na nohy vyvoleného. V tejto situácii sa môže Levica stať agresívnou, náročnou alebo zmiznúť. Nie dlho. Po ochladení a premýšľaní nad akčným plánom sa vráti.

Ako porozumieť tomu, čo má Libra dievča rada

Dievča Libra sa nepopiera potešením z kontaktu s mužom, ktorý má záujem. Vybudovať nedobytné dievča zo seba nie je jej správanie. Pravda, flirtovanie, vždy ponecháva spôsob, ako ustúpiť. V prípade, že s ňou náhle nesúhlasíte a s Librou sa to stáva stále.

Ako porozumieť tomu, čo má dievča radi, Vodnári

Toľko sa usmieva, že sa zdá, že záujem je evidentný. Záujem je určite prítomný. V zásade sa Vodnára zaujíma o všetko. Pokiaľ ide o sympatie, je takmer nemožné ich spoľahlivo identifikovať pomocou vonkajších znakov. Možno o niečom môže hovoriť iba rozvíjajúce sa priateľstvo. Spoločným záujmom a názorom pre Vodnára je všetko.

Je tu otázka: ako pochopiť, či sa vám dievča páči

A pár slov o probléme, ktorý na prvý pohľad nie je problém. "Nechápem, či sa mi dievča páči, alebo nie," niekedy píšu chlapci. Vo všeobecnosti, skôr alebo neskôr, to určite pochopíte. Na druhej strane, prečo vytiahnite mačku za vajcia, ak ju teraz môžete bodkovať.

Určite sa vám páči dievča viac ako priateľ, ak:

 • často alebo dokonca neustále o nej premýšľať, niekedy na úkor práce,
 • Hľadáte dôvod písať, volať, dotknúť sa alebo stretnúť sa,
 • na stretnutie som pripravený zmeniť svoje plány a všeobecne som na veľa pripravený,
 • robíte si starosti, keď ju vidíte alebo o nej počujete (tlkot srdca),
 • žiarli ste, keď ste ju videli v kontakte, dokonca aj ústne, s ostatnými.

Mimochodom, ak všetko, o čom sme hovorili, nemáte nikoho, kto by sa k nemu mal pripájať, okamžite sa zaregistrovať na zoznamovacej webstránke a precvičiť. Podrobný prehľad portálov na sprostredkovanie stretnutí s pripomienkami odborníkov a používateľov nájdete na odkaze. Veľa šťastia!

Pin
Send
Share
Send
Send