Užitočné tipy

Ako kopírovať PSP UMD

Pin
Send
Share
Send
Send


Pri surfovaní na internete som narazil na mnoho tém a otázok, napríklad: „Ako nainštalujem hru na PSP“, „Nemôžem inštalovať hry ISO a CSO na PSP“, „Ako hrať hry na PSP z pamäťovej karty“, ... a mnoho ďalších. A bolo rozhodnuté venovať sa tejto téme článku s cieľom ukončiť tieto problémy.

Pokyny na inštaláciu hier na PSP:

  1. Stiahnite si archív s hrou.
  2. Ak je hra archivovaná, musíte ju rozbaliť (môžete použiť program WinRar). POZOR! Niekedy sú súbory * .ISO hry definované ako archívy - vzhľad ich nerozbaľujte :).
  3. Pripojte PSP k počítaču - na to použite kábel USB. Na pripojenie PSP k počítaču nie sú potrebné žiadne ovládače - stačí použiť ponuku PSP „Menu - Nastavenia - USB pripojenie“. Potom počítač určí PSP ako jednotku USB flash.
  4. Prejdite na pamäťovú kartu PSP a vyhľadajte priečinok ISO v koreňovom adresári. Skopírujte do nej svoj obraz ISO alebo CSO hry. Ak neexistuje priečinok ISO - vytvorte ho ručne.
  5. Potom odpojte PSP od počítača a spustite skopírované hry z ponuky PSP „Games“.

POZOR! Obrázky ISO a CSO je možné spúšťať iba na firmvéri CUSTOM. V oficiálnom firmvéri sa hry z pamäťovej karty nespúšťajú. Preto, ak chcete hrať hry z pamäťovej karty, musíte zmeniť konzolu PSP.

Ako určiť firmvér:

Po zapnutí zapneme PSP, choďte na Nastavenia systému> Informácie o systéme> a pozrite si verziu softvéru (Systémový softvér). Ak sa hovorí, že systémový softvér (verzia softvéru): 5. ** GEN alebo M33 - potom ide o CUSTOM firmvér, ktorý nie je oficiálny.

Ak prepíšete svoje PSP a vložená nová pamäťová karta, potom nevytvárajte priečinok ISO sami. Túto pamäťovú kartu naformátujte pomocou vášho PSP. Vyberte možnosť „Menu - Nastavenia - Formátovať pamäťovú kartu“. V dôsledku toho sa na pamäťovej karte vrátane priečinka ISO vytvoria systémové priečinky.

Ak chcete nainštalovať hry, ktoré obsahujú súbory ako eboot.pbp, algoritmus je podobný algoritmu pre hry ISO a CSO. Rozdiel je v tom, že priečinok so súbormi hry sa musí skopírovať na pamäťovú kartu v blízkosti priečinka PSP GAME . Spustiť z ponuky Hry.

Ak niečo nie je jasné - opýtajte sa, nemusíte sa hanbiť. Ako môžem - pomôžem.

PSP hry sťahujte vysokou rýchlosťou.

Najnovšie články

Spoločnosť Sony Computer Entertainment predstavuje systém ručných hier novej generácie, ktorý bol uvedený na trh v roku 2011 27. januára 2011 na špeciálne organizovanej tlačovej konferencii v Tokiu (Japonsko), Sony Computer Entertainment Inc. (SCE) predstavila nový prenosný herný systém novej generácie (kódové označenie - NGP), ktorý bude skutočným prielomom v oblasti prenosnej zábavy.

Ako nastaviť hry ISO, CSO a PSX?

Ako nainštalovať hry na PSP
Pokyny na inštaláciu hier ISO a CSO pre PSP:

Ako bežať * ISO a * CSO hry na PSP?

Ak to chcete urobiť, musíte mať nainštalovaný vlastný firmvér (M33, GENalebo Prometheus), najlepšie na najnovšiu verziu.

Pre firmvér GEN, M33 a Prometheus
1. Najskôr si stiahnite hru pre PSP v ISO alebo CSO Formát. Hra môže byť v archíve (.rar, .zip, .7z )
2. Z archívu vyberieme samotnú hru (obrázok), ktorej formát (ISO alebo CSO).
3. Hádzame hru do priečinka X: / ISO / v koreňovom adresári pamäťovej karty (kde Xpamäťová karta). Ak taký priečinok neexistuje, vytvoríme ho sami, ale skôr naformátujeme pamäťovú kartu cez PSP a objavia sa všetky priečinky.
4. Choďte na GAME - Memory Stick a je tu vaša hra. deprimovať X a užite si hru!

* Ak hra na PSP nefunguje, vložte do jednotky UMD akýkoľvek disk s hrou (môžete mať aj ukážku), aby hra hrala. Stále môžete v ponuke OBNOVA aktivovať funkciu Použite NO-UMD (Konfigurácia - použite NO-UMD), nefunguje pri všetkých hrách, takže ak máte aspoň jednu jednotku, tento režim nepovoľte.

Pokyny na inštaláciu hier PSX (hry z konzol PS1) pre PSP:

Musíte mať nainštalovaný vlastný firmvér (GEN, M33 alebo Prometheus), najlepšie najnovšiu verziu.

Pre firmvér GEN, M33 alebo Prometheus
1. Najskôr si stiahnite hru PSX.
2. Z archívu vyberieme priečinok s hernými súbormi.
3. Vyhodíme ho do priečinka X: / PSP / GAME / v koreňovom adresári pamäťovej karty. Ak taký priečinok neexistuje, vytvoríme ho sami.
4. Prejdite na GAME - Memory Stick a je tu vaša hra. Stlačte tlačidlo X a užite si hru!

POPSLoader:
Bohužiaľ, niektoré hry idú iba na 3,52 M33 a iné iba na 3,71 M33. Preto musíme zabezpečiť, aby sme si mohli zvoliť metódu potrebnú na spustenie každej hry PSX.
Aby sme to dosiahli, musíme si stiahnuť POPSLoader (už obsahuje možnosť použiť výber metódy sťahovania PSX z 3.52 a 3.72). Po stiahnutí rozbaľte obsah archívu do koreňového (horného) adresára na pamäťovej karte. Ak budete požiadaní o potrebe výmeny súborov, súhlaste.
Teraz prejdeme do režimu obnovy na PSP (pozrite sa, ako to urobiť) a v časti Pluginy aktivujte vyskakovací plugin (vedľa tejto položky by malo byť napísané Povolené). To vám umožní vybrať potrebné jadro pri spustení hry PSX.

Kopírovanie hier PSX na PSP:
Archív s hrou musíte rozbaliť do priečinka PSP / GAME na pamäťovej karte. Výsledkom by mala byť úplná cesta k hre vo formáte PSP / GAME / Názov hry / EBOOT.PBP
Hra sa spustí z ponuky Memory Stick> Memory Card

Výber spôsobu sťahovania hry PSX:
Teraz, keď sťahujete hru z nášho katalógu, mali by ste venovať pozornosť položke „Metóda sťahovania“. Ak v tomto okamihu existuje iba 3,52 POPS, potom na spustenie tejto hry potrebujeme súbory firmvéru 3.52. Našťastie sa nemusíme zakaždým prehodnocovať, všetku špinavú prácu za nás vykoná POPSLoader.

Ako POPSLoader funguje?
Pri prvom spustení každej hry PSX sa zobrazí výzva na výber spôsobu spustenia (iba body 3.52 a Original from flash work. Ak hra vyžaduje 3.52, vyberte 3.52. Ak hra vyžaduje 3.72, vyberte Original from flash. Po prvom štarte si systém zapamätá váš výber, a už vás nebudem otravovať touto otázkou v tejto hre.
Ak z nejakého dôvodu chcete zmeniť spôsob zavádzania, pri načítavaní hry PSX podržte stlačený pravý spúšť (R Shift) a znova vyberte svoju voľbu.
Ak nevidíte výber spôsobu sťahovania vôbec, neaktivovali ste doplnok (čítajte vyššie).

* Možno sa vám zdá, že pôvodná veľkosť obrázka je príliš malá, takže máte možnosť roztiahnuť ju na celú obrazovku stlačením HOME (po spustení hry) a výberom položky ponuky Nastavenia -> Režim obrazovky -> Celá obrazovka
* Pokiaľ ide o správu, môžete ju tiež nakonfigurovať podľa potreby pomocou položky ponuky Priradiť tlačidlá.
* Pri hraní verzií hier PSX na viacerých diskoch máme novú položku ponuky - Zmena disku. Spravidla je neaktívne, kým vás systém nevyzve na vloženie iného disku.

Inštalácia homebrejských aplikácií na PSP

Pin
Send
Share
Send
Send