Užitočné tipy

Fake Piercing - Letný trend # 1

Pin
Send
Share
Send
Send


Falošný piercing alebo inými slovami trikové piercing je názov pre telové šperky, ktoré sa podobajú prepichnutiu, ale sú skutočne pripevnené ku koži pomocou špeciálnych netraumatických spojovacích prostriedkov a lepidla. Toto je skutočný spôsob, ako vystupovať z davu bez toho, aby došlo k poškodeniu. Otvory v koži pod náušnicou zanechávajú stopy, v niektorých prípadoch keloidné jazvy. To sa nemôže stať s falošným výrobkom. Môže sa nosiť na večierkoch alebo nosiť v každodennom živote. Hlavné je postupovať opatrne a nevyvíjať na piercing mechanický účinok.

Čo je to a aké funkcie

Náušnice v nose alebo na obočí vyzerajú odvážne, ale nie každý sa môže rozhodnúť urobiť vážny krok a urobiť skutočnú punkciu na tvári alebo tele. Po prvé, bolí to, liečenie môže trvať mesiace. Po druhé, podľa štatistík, každý piaty piercing končí zápalom a infekciou. Výsledkom je, že nemôžete dostať ornament, ale škaredú jazvu. Ak vás však táto myšlienka pravidelne navštevuje, odporúčame vám použiť piercing v zmesi.

 • nemá žiadne vonkajšie rozdiely od súčasnosti,
 • ľahko nasadiť a vzlietnuť, čo vám umožní zmeniť obrázok z plateného dievčaťa na nepredvídateľnú osobu v priebehu niekoľkých sekúnd,
 • nepotrebujete prepichnutie, aby ste si nasadili náušnicu, ktorá sa v budúcnosti môže rozprestrieť a vyvinúť sa v veľkú jazvu
 • bezbolestné.

Druhy upevňovacích šperkov pre pupok, nos, jazyk

V súčasnosti bolo vynájdených veľa možností, ako pripevniť náušnicu na rôzne časti tela. Najpopulárnejšie spôsoby:

Každý druh má svoje výhody a nevýhody, preto by ste mu mali podrobne porozumieť, aby ste sa mohli správne rozhodnúť.

 • Piercing ako zachytenie držané na magnetu. Ideálna metóda na transformáciu nosa, uší alebo pier. Výrobok je vyrobený z dvoch polovíc, vo vnútri ktorých je magnet s dostatočnou pevnosťou. Sila je dostatočná na to, aby ste dokonca získali oporu na chrupavke. Preto sa nebojte spoľahlivosti. Sú spoľahlivé, ak sa ich nedotýkajú ani sa nehýbajú.
 • Výrobok na prísavke. Táto možnosť je vhodná na simuláciu vpichu v jazyku. Pôsobí podobne ako bežná prísavka, ktorá pri mokrom spoľahlivo priľne k povrchu. Ako ozdoby môžu byť gule, tipy a iné náušnice. Hlavná vec je nenechať sa pozerať pod jazyk. Aby nedošlo k náhodnému prehltnutiu zmesi, odporúča sa ju pred jedlom odstrániť.
 • Upevnenie lepidlom. Kamienky sú zlepené profesionálnou vodotesnou kompozíciou určenou na aplikáciu umelých mihalníc. Ako dekoráciu môžete použiť perly alebo malé kamienky, ktoré sa predávajú v šijacích obchodoch. Aj v obchodoch je široký sortiment kameňov prezentovaný v špeciálnom kovovom ráme, ktorý je ťažké odlíšiť od skutočného piercingu. Falošný drží pevne na koži po dobu niekoľkých hodín, ak to nie je mokré a nedotýkajte sa ho. Na nos, brucho, obočie a ďalšie oblasti sa aplikuje prenikavý piercing.
 • Spona so sponou. Najodolnejší a najbezpečnejší spôsob upevnenia. Vo výrobku nie sú žiadne časti, ktoré by mohli spadnúť alebo spadnúť v nesprávnom čase. Túto možnosť majú radi fanúšikov falošných šperkov. Najjednoduchším tvarom je polkruh, ktorý sa musí zvoliť podľa veľkosti podľa hrúbky miesta. Podvod môže byť vyrobený z lacného kovu alebo striebra, zlata. Ďalšou možnosťou upnutia je nastavenie pružiny. Prispôsobuje sa veľkosti.

Pri výbere falošnej dekorácie nezabudnite vziať do úvahy všetky faktory: miesto pripojenia, možnosť mechanického namáhania a podmienky opotrebenia. Pomôže vám to pri výbere najlepšieho typu dummy piercingu, ktorý vydrží akýkoľvek test.

Ako robiť napodobeniny piercing doma

Ak nie je možné kúpiť hotové šperky, môžete si ich vyrobiť vlastnými rukami. Vyžaduje si to minimálnu súpravu nástrojov a niekoľko minút voľného času.

Ako urobiť zmes piercing sami doma:

 1. Na kreslenie zoberte pero, fixku, ceruzku alebo kefu.
 2. Pripravte si prúžok na vlasy a lepidlo s vodotesnými vlastnosťami na predĺženie mihalníc.
 3. Nasaďte vlásenku na rukoväť s okrúhlou časťou a začnite postupne navíjať konce, čím vytvoríte pružinu. Stačí dve alebo tri kučery.
 4. Výsledné krúžky sa šíria a pomocou kancelárskych nožníc odrežú prebytočný kov. Nechajte prsteň s malou vzdialenosťou medzi koncami.
 5. Polkruh môže zostať nezmenený alebo ozdobený kovovými alebo perlovými perličkami s otvorom v strede. Upevnite lepidlom v strede produktu. Počkajte, kým vyschne.

Napodobňoval si piercing do nosa, pier, obočia. Ak náušnice na niektorých miestach nedrží dobre, pripevnite ju lepidlom.

Ako sa nosí, aby nikto nerozumel, že vpich nie je skutočný

Už sme sa zoznámili s rôznymi spojovacími prvkami, teraz je čas povedať, ktoré falošné šperky sa najlepšie nosia na každom konkrétnom mieste.

 • Tlačidlo na bruchu. Klipy alebo priľnavé kamienky sú ideálne pre túto časť tela.
 • V jazyku. Spôsob upevnenia v ústach sa radikálne líši od ostatných. Pre spoľahlivú fixáciu je produkt potrebný na prísavke alebo magnete. Noste opatrne, aby ste neprehltli falošné príslušenstvo.
 • Obočie. Môžete ich ozdobiť miniatúrnymi kamienkami a lepidlom alebo otvoreným prsteňom, ktorý si môžete doma vyrobiť vlastnými rukami.
 • Ucho. Výber úchytiek je obrovský. Môžete si dať na falošné piercing s klipom, vo forme polkruhu, s magnetickou základňou. Obzvlášť populárne medzi hviezdami sú manžety, ktoré sú umiestnené na ušiach.
 • Piercing umelý nos. Najobľúbenejšie miesto na tvári na piercing a simuláciu vpichu. Pre bezpečné usporiadanie náušníc existujú dve možnosti: lepidlo a pol krúžok. Kamienok poskytuje ženskosť a prsteň nosený na nosu drzosti.
 • Guba. Najlepším spôsobom zdobenia je otvorený prsteň, ale kamienky a magnetické klinčeky vyzerajú esteticky príjemnejšie.

Ktorú možnosť si vybrať, iba budúci majiteľ rozhodne. Hlavná vec je, že šperky bez vpichu nepoškodzujú krásu a zdravie. Vyzerá to originálne, ostatní nebudú mať podozrenie z podvodu. Neobvyklý prístup k premene vzhľadu robí v budúcnosti atraktívnym bez bolesti a nebezpečných komplikácií.

Piercing na tvári: nielen na pery. Zistite viac o trende veľkého leta.

Vďaka celebritám, kozmetológom, instagramovým „hviezdam“ a farebným fotografiám festivalového make-upu za posledných niekoľko rokov sa záujem o piercing na rôznych častiach tváre vrátil. Piercing nebol dlho vnímaný ako výsadné právo výhradne pripravené kovospracujúcimi, amatérmi, ktorí transformujú svoj vzhľad (tzv. Morfovanie tela) alebo predstaviteľov iných subkultúr.

Dnes nám však ponúkame kompromisnú možnosť - falošný piercing. Už nemusíte riskovať krásu a zdravie, vystavujete pokožku riziku infekcií alebo keloidných jaziev. Falošný piercing je grandiózny, ale zároveň ľahký letný trend, ktorý vám umožní jednoducho odstrániť šperky, ak zmeníte názor na jej nosenie a nezanechajú na koži žiadne zvyšky.

Fake Piercing: Festival Fashion

Festivalová móda sa už zmenila na samostatné šialenstvo: Zatiaľ čo na hromadnom trhu sa uvoľňujú celé kolekcie oblečenia venované začiatku ďalšieho veľkého podujatia, hostia hudobných podujatí sami vytvárajú svoje vlastné trendy. Niekedy uprostred toho všetkého sa objavujú tieto nádherné, celkom elegantné a zaujímavé nápady, navrhnuté tak, aby zmenili váš vzhľad presne jedného večera a potom sa ľahko vrátili k známym každodenným trikom - falošné pihy a piercingy sú len jedným z nich. Dnes je dravá móda držaná vysoko v úcte s falošnými piercingmi pupku, ako aj s „pseudo“ nosnými prstencami alebo perovými doplnkami: sú súčasťou makeupu a chodia s nimi na neformálne večierky alebo kluby.

V skutočnosti sa trend v roku 2014 „vyrazil“, mnohí sa zaujímali o piercing do nosa v indickom štýle - z podania Rihanny, Lady Gaga a mnohých ďalších extravagantných a experimentálne zameraných celebrít. Výrobcovia šperkov rýchlo reagovali na tento záujem uvoľnením falošných nosných krúžkov: ľahko sa nosia a dokážu napodobniť piercing prirodzeným spôsobom bez vpichov a iných závažných zásahov. Tento rok, s nástupom festivalovej sezóny, sa falošný trend piercingu vtelil do novej kvality - tentokrát vďaka Kim Kardashian: na ďalšiu akciu prišla so solídnym zdobením v spodnej pery zo zlata a diamantov. Toto samozrejme zostalo bez povšimnutia a nie je prekvapujúce, že takéto doplnky boli vyhlásené za trend už za pár dní.

Medzitým experti na krásu na Instagrame navrhujú vytvoriť imitáciu piercingu bez toho, aby opustili dom: imitácia zlatého alebo strieborného prsteňa môže byť vytvorená pomocou kovových rúžov ​​alebo tekutých očných tieňov, alebo jednoducho zanechať malý „holý“ prúžok kože v procese líčenia.

Ako urobiť falošný piercing

Ak chcete simulovať piercing v nose alebo najmä v ušiach, stále musíte navštíviť obchodné centrum alebo indický trh, potom pomocou šperkov na perách je všetko jednoduchšie a príjemnejšie. Prax ukazuje, že možnosti nakreslené pre instagram sú dobré nielen pre fotografovanie: rovnaký lesk v spoločnosti matnej rúžu je celkom schopný zostať na perách po dlhú dobu a nespôsobuje nepríjemnosti.

V súvislosti so šírením nového trendu je ľahké nájsť krásne a zaujímavé možnosti falošného piercingu aj teraz. V poslednej dobe sa takéto šperky dajú kúpiť takmer všade - v spoločnosti H&M, na webových stránkach ASOS atď. Čisté náušnice s polkruhom si môžete kúpiť v priamom kontakte alebo ich môžete vytvoriť pomocou aplikácií z kovových prvkov alebo drobných perál z ručne vyrábaných obchodov. Na ušiach si môžete vyskúšať aj náušnice s magnetmi, ich rozsah je však pomerne úzky a vo všeobecnosti sú tieto modely určené skôr pre mužov. Ale pre fanúšikov unisexu - skvelá voľba!

Falošné piercingové krúžky sa dajú ľahko vyrobiť z hotových šperkov, z ktorých ste už unavení. Ďalšia jednoduchšia myšlienka - kresliť šperky a nie kupovať alebo vyrábať je tiež atraktívna: tekuté tiene a kovové rúžy sa zhromažďujú v mnohých letných kozmetických taškách, takže existuje ďalší spôsob, ako ich aplikovať na ruky všetkých.

Pri kúpe šperkov na falošné piercing venujte pozornosť skutočnosti, že tieto doplnky budú stále v úzkom kontakte s pokožkou, takže ľudia, ktorí sú alergickí na kovy (a teda na kovové povlaky), je lepšie skontrolovať ich kvalitu dvakrát a tiež sa vyhnúť tomu, ako Niklový oheň je najsilnejším alergénom.

Čo sú

Napodobňuje vpich do ucha. Upevňuje sa pomocou špendlíkov alebo na malý magnet z oboch strán. Magnety sú spoľahlivejšie, ale ťažšie je kúpiť - klipy do uší momentálne nie sú v móde, čo znamená, že sa predávajú na niekoľkých miestach :)

Štýlové šperky, ktoré sa zmestia do celého ucha. Sú vyrobené z lacných materiálov s postriebrením alebo zlacením. Môžete si objednať manžety zo zlata a striebra, ozdobiť drahými kameňmi alebo kryštálmi Swarovski.

Vrchol popularity snagovacích tunelov prišiel v rokoch 2007 - 2010 - vtedy boli skutočne roztiahnuté uši v móde, ale nie všetci boli na to pripravení. Nemôžete napodobňovať veľký tunel s podvodom, ale na jeden centimeter je to celkom dosť.

Najčastejšie je prsteň napodobňovaný, dá sa to urobiť nezávisle: nájdite akýkoľvek pevný drôt a otočte ho do neblokovacieho krúžku. Menej často používajú náušnice vo forme guličky - sú vyrobené z magnetu, čo je nebezpečné: môžete dýchať.

Ako piercing

Existujú dve možnosti, ako urobiť piercing: pištoľ a ihla. Proces kalcinácie pištoľou je zásadne odlišný od punkcie ihlou. Odborníci sa zároveň domnievajú, že práca s oceľovou ihlou je bezpečnejšia a rýchlejšia.

dialo poskytuje rýchlu a tichú vpich. Vo väčšine prípadov dokonca nepotrebujete počas zákroku anestéziu. Bolí to piercing s pištoľou? Skôr je to nepríjemné ako vpich do ucha alebo obočia.

Musíte si však pamätať na pravdepodobnosť infekcie. Pištoľe majú zložitú štruktúru, čo znemožňuje ich čistenie. Počas punkcie spadne časť buniek pod držiak a pri ďalšom punkcii (aj keď je ihla vymenená) môžu preniknúť do krvi ďalšieho pacienta.

ihly vždy na jedno použitie, čo minimalizuje možnosť infekcie alebo vírusu. Tento proces je však nebezpečnejší. Ak má pištoľ pevnú silu a dĺžku injekcie, potom vpich ihlou riadi výlučne odborník. Pre úspešné sedenie tu zohrávajú veľkú úlohu skúsenosti majstra. Okrem toho je táto metóda často bolestivejšia. Presne rovnaká metóda sa používa na prepichnutie nosa, pier a jazyka.

Ako funguje piercing?:

 1. Pacient vystaví brucho punkcii. Master spracováva pupok pomocou špeciálnych antibakteriálnych roztokov. Môže to byť alkohol, chlórhexidín atď.,
 2. Do pištole (ak sa používa) sa vkladá ozdoba. Ak master pracuje s ihlou, potom je po vybratí z vaku ošetrený alkoholovým roztokom,
 3. Plánuje sa bod vpichu. Rovnosť je určená vizuálne, v tejto chvíli je veľmi dôležité nehýbať sa. Po prepichnutí. Najčastejšie špecialista najskôr vkladá banánové šperky, po uzdravení už môže byť použitý motýľ, prívesok alebo iné náušnice na piercing pupku,
 4. Dekoračná diera je ošetrená antibakteriálnym roztokom. Alebo sa do otvoru vkladá dekorácia, po ktorej sa maže masti a roztokmi na zaistenie bezpečnosti.

Teoreticky môžete sedieť doma, ale je to veľmi nebezpečné. Ak prepichnete bez predchádzajúcich skúseností, môžete sa dotknúť kože brucha nad pupkom alebo zaviesť infekciu.

Video: ako je pupok prepichnutý

Koľko sa lieči a ako spracovať

Hodnotenia tvrdia, že liečenie piercingu pupka je čisto individuálne. Priemerná doba od 1 týždňa do 2, u mužov sa toto obdobie môže skrátiť na jeden týždeň. Je zaujímavé, že u úplných dievčat sa tento proces trochu spomaľuje v dôsledku poškodenia tkaniva pod punkciou.

Ranu ošetrite podľa potreby. V prvých dňoch je potrebné prepichnutie trikrát alebo viackrát prepláchnuť. Tým sa má zabrániť rozpadu. Chlorhexidín sa používa na pranie, ktoré lieči veľké rany aj mikrotrhliny. Na otvorenú ranu nie je potrebné kvapkať alkohol - pokožka to veľmi preplňuje.

Navel Healing

Náušnicu musíte namazať pomocou záchrancu, liečiteľa, levomekolu alebo akejkoľvek inej antiseptickej masti. Na náušnicu naneste trochu peňazí, potom ju niekoľkokrát zamiešajte, aby sa masť rozšírila do rany. Hrášok produktu sa tiež nanáša pod náušnicu.

prepážka

Punkcia septa sa nazýva septa a pôvodný trompe l'oeil pre ňu sa teraz predáva všade. Vyzerá to štýlovo, nikto nebude hádať, že je to napodobenina vpichu. Môžete si kúpiť niekoľko naraz a zmeniť náladu.

To isté ako pri piercingu na nose: buď krúžok alebo „gombík“ na magnete. Niekedy na internete navrhujú nalepiť kamienok, ale aby som bol úprimný: vyzerá to čudne a je okamžite jasné, že vpich nie je skutočný :) Vyberte si krúžky - sú bezpečné, nebudete ich prehltnúť ako magnet a v rozhodujúcom okamihu sa neodstránia.

Výber materiálu pre šperky

Nielen váš imidž, ale aj úspech celého postupu závisí od správneho výberu materiálu na náušnicu. Najobľúbenejšie sú drahé kovy: piercing do striebra alebo zlata. Ak chcete svoje náušnice okamžite vložiť, musíte na to čarodejníka pred zasadnutím upozorniť, najmä ak pracuje so zbraňou.

Druhy materiálov na zdobenie piercingu pupka:

 • oceľ, V skutočnosti neexistuje nič také ako „chirurgická“ oceľ. Jedná sa o obyčajnú oceľovú zliatinu, do ktorej sa pridáva nikel a chróm. Vďaka legovaniu nehrdzavie a podporuje hojenie (vďaka dokonale hladkému povrchu dekorácie),
 • Bioplast alebo lekársky plast, Používa sa, ak sa zo všetkých ostatných náušníc objaví začervenanie a zápal. Zriedkavo sa vkladá okamžite po punkcii, častejšie už v 3. týždni hojenia,
 • titán, Nerezová oceľ, ktorá sa často používa v lekárskej praxi. Predpokladá sa, že má protizápalové a antibakteriálne vlastnosti,
 • Biele a žlté medové zlato, Samozrejme, čím vyššia je vzorka, tým lepšie. Zároveň však môžu mať niektoré dievčatá alergiu na krásne náušnice zo zlata na piercing do pupka. Tento kov podporuje zrýchlenú regeneráciu tkanív, ochranu proti infekciám.
 • striebro - cenovo dostupnejší analóg.

Šperky (s diamantom alebo kamene Swarovski) si môžete kúpiť na piercing do pupka v špecializovaných predajniach. Niektoré salóny tiež ponúkajú možnosť vybrať si náušnicu tesne pred zasadnutím.

Ako sa starať o piercing do pupka

Aby nedošlo k odmietnutiu dekorácie, musíte ranu pravidelne umyť a namazať ju masťami. Prvýkrát sa tiež odporúča obmedziť kontakt s náušnicami a odevom. Aby ste to dosiahli, v čase odchodu z domu je pupok uzavretý omietkou.

Tipy na starostlivosť o dieťa doma:

 1. Ak pupok veľmi oslavuje, opláchnite ho slanou vodou niekoľko dní. Morská soľ je ideálna
 2. Je najvýhodnejšie umyť ranu bez náušníc, ale je prísne zakázané odstraňovať piercing počas prvého týždňa.Preto sa môžete vyzbrojiť striekačkou a tlakom chlorhexidínu, aby ste vypláchli otvory striekačiek a hnisu,
 3. Správna starostlivosť spočíva v neustálom používaní regenerujúcich zlúčenín. Po namazaní pupka nezabudnite niekoľkokrát posúvať náušnicu - masť sa tak lepšie rozšíri cez ranu,
 4. Peroxid vodíka a Levomekol rýchlo zmiernia zápal a hnisanie. Pri použití peroxidu je potrebné ranu niekoľkokrát opláchnuť a potom ju dôkladne umyť masťou. Použitie vodíka je povolené najviac raz denne. Ako je uvedené vyššie, pri silnom rozklade je lepšie nahradiť morskou soľou.
 5. V procese hojenia je potrebné obmedziť kúpanie na otvorenej vode, opaľovanie a chôdzu v prašných oblastiach s otvoreným pupkom.

Možné následky

Piercing na štrk je škodlivý alebo nie - jedná sa o veľmi aktuálny problém, pretože lekári, majstri punkcií a ezoterika sa až doteraz domnievajú. Tento proces je veľmi nebezpečný z dôvodu vysokej pravdepodobnosti infekcie, ale môže tiež začať nesprávnym zaobchádzaním alebo výberom šperkov materiál odtrhávať.

Možné komplikácie:

 • Najúspešnejšie piercing je, keď sa slávia a náušnice „tečú“ do kože pupka. Tento proces je veľmi nepríjemný. Tu je nevyhnutná okamžitá konzultácia s lekárom a ďalšie ošetrenie, inak sa pupok môže zlomiť,
 • Ak prepichnete pupok v zime, potom sa otrie odevom a zapáli sa. A ak v lete - nebude možné plávať a opaľovať sa. Zároveň je tiež nemožné odstrániť náušnicu z dôvodu pravdepodobnosti vstupu baktérií a hojenia tkanív,
 • Okolo punkcie sa často vytvára tmavá škvrna. Toto je mŕtvy epidermis. V závislosti od typu pokožky sa časom stane menej viditeľným alebo sa jednoducho zbaví,
 • Niektoré ženy na fórach píšu, že piercing pupku sa nehojí aj po 6 mesiacoch starostlivosti. To naznačuje, že telo odmieta šperky a najlepším riešením je ich jednoducho odstrániť. Na mieste vpichu zostane malá jazva.
Fotografie - Dôsledky

Piercing v tehotenstve

Samozrejme, ak ste už v zaujímavej polohe, potom je piercing pupka veľmi nežiaduci. To môže spôsobiť stres v tele. Ale po mnohých rokoch nosenia náušníc a následného tehotenstva - čo robiť s piercingom?

Ak to veľkosť náušnice (a brucha) umožňuje, je celkom možné ju nechať. To nepoškodzuje dieťa a matku, navyše je to presná záruka, že sa táto dierka nezhojí. Ak je bruško dosť veľké a koža je veľmi napnutá, je lepšie odstrániť náušnicu. Inak môže pretrhnúť pupok a nechať škaredú jazvu. Po tehotenstve môžete piercing opäť prepichnúť.

Toto nie je kritická kontraindikácia, hoci salóny krásy sa zdráhajú pracovať s takýmito pacientmi - existuje vysoké riziko infekcie alebo ďalšieho prejavu zápalu a odmietnutia.

Cena piercingu pupka ako na fotografii v rôznych mestách a medzi rôznymi pánmi sa výrazne líši.

Na gombík a jazyk brucha

Veľmi zriedkavý typ zachytávača - opäť ponúkajú kamienky alebo magnety. Jazyk a pupok sú takmer neviditeľné, možno takéto napodobeniny dokonca nie sú potrebné :)

V našom ateliéri sa takéto šperky nepredávajú, ale stačí zadať hľadanie „falošného piercingu“, pretože sa okamžite objavia internetové obchody alebo dodávky z Číny. Alebo dokonca možnosti, ako urobiť falošný piercing sami!

Ak chcete vykonať piercing v Moskve alebo zistiť jeho cenu, zavolajte na +7 (495) 725-13-13 alebo napíšte na +7 (903) 725-13-13 v WhatsApp a telegrame.

Dobrý článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach. Je to pre vás ľahké, je to pre nás pekné, je to užitočné pre ľudí

Príďte na naše sociálne siete

Ukážeme prácu, hovoríme o propagačných akciách a nových majstrov, dávame rady a odpovedáme na otázky.

Máte šialený nápad? Chcete viac ako len meno na členku?

Poskytujeme zľavu 20-40% na zložité tetovanie.

Už vás nebaví tetovanie? Chcete sa zbaviť chyby mládeže alebo čarodejníka s pokrivými rukami?

Moderným neodýmovým laserom zobrazujeme alebo zosvetľujeme tetovanie akejkoľvek veľkosti a hustoty.

Pin
Send
Share
Send
Send