Užitočné tipy

Ako vytvoriť iPod z iPhone a naopak

Pin
Send
Share
Send
Send


Produkty Apple sú vždy v očiach všetkých médií a ľudia túto značku neustále sledujú. Tieto prednosti patria veľmi talentovanému manažérovi spoločnosti Steve Jobs.

Spoločnosť nepredstavuje veľké množstvo zariadení na trhu, ale ak nejaký gadget vyjde, uistite sa, že vstúpi na vrchol predaja.

V dvetisícovom a prvom roku, keď spoločnosť „porodila“ spoločnosť iPod, začala sa nová história spoločnosti, výrobcovia vytvorili univerzálny prehrávač médií, šesť rokov po predstavení prvého prehrávača iPod spoločnosť Apple vydala úplne nový iPhone. To všetko sa stalo na úsvite dvoch tisíc a sedem.

O mňa vždy zaujímalo veľké množstvo ľudí, aké sú rozdiely medzi iPhone a iPod. Vždy som im odpovedal, bolo veľa rozdielov, vysvetlil som ľuďom, že nemá zmysel porovnávať prvý iPod s iPhone, pretože prvé iPody boli primitívne prehrávače médií a iPhone v roku 2007 bol už telefón. Ale ... čas plynul, značka iPod nerástla o roky, ale o hodiny a nové verzie boli vydané, napríklad iPod Touch. Môžete sa už pokúsiť porovnať tento produkt s iPhone, čo je presne to, čo urobíme v tomto článku.

Ak ste oboznámení s angličtinou, pre vás nie je ťažké preložiť meno iPhone. Pre tých, ktorí nie sú priateľmi s cudzími jazykmi, sa „telefón“ prekladá z angličtiny do telefónu, to znamená, že meno sa dekóduje ako telefón, ktorý sa dá pripojiť k sieti.

História mena iPod je zaujímavejšia ako predchádzajúca. Copywriter menom Vinnie Chieco, ktorý videl prvý produkt, spojil ho s kapsulou vesmírnej lode a spomenul si na film „Odyssey 2001“, v ktorom bola citácia „Otvorte dvere kapsuly“, kapsula je preložená z angličtiny ako „pod“, pričom sa pridá predpona „i“. , ľudia dostali iPod.

iPhone vs iPad Touch

Prvý rozdiel medzi týmito dvoma zariadeniami je v tom, že iPhone bol pôvodne navrhnutý ako smartfón a hlavnou úlohou tohto zariadenia bolo uskutočňovať hovory medzi ľuďmi, ale iPod jednoducho nemá slot na SIM kartu, ale čas nestojí a teraz môžete telefonovať cez iPod, ktorý na to používa ľubovoľných obľúbených poslov.

Druhým rozdielom je jedinečný dizajn prehrávača iPod Touch, hoci je trochu podobný dizajnu zariadenia iPhone. Aj v iPodoch používajú veľmi svetlé farby, ktoré výrobcovia iPhone nepoužívajú, napríklad jasne modrú alebo jasne žltú.

Po tretie, čo je veľmi významný rozdiel v cene medzi týmito dvoma pomôckami, je iPhone rádovo drahší ako jeho „brat“. Aj keď určite nemôžete volať iPod lacno, za podmienok, že je to veľmi, veľmi funkčné zariadenie s obrovským rozsahom funkcií, ale bohužiaľ bez podpory SIM karty.

V porovnaní s telefónom iPhone sú displeje iPodu oveľa menšie a rovnaké s rozlíšením obrazovky. Fotoaparáty týchto dvoch zariadení sú svojimi parametrami rovnaké, ale ak chcete niečo vylepšiť na miniaplikácii pomocou kamery, budete to môcť urobiť iba pomocou iPhone. Výdrž batérie v iPhone je oveľa dlhšia ako na iPade.

dokonalosť

Spoločnosť Apple Corporation rok čo rok vyvíja nové a vylepšené modely zariadení iPod a iPhone. Sú vybavené inteligentnými multi-pixelovými kamerami, výkonnými procesormi a displejmi, ktoré sú vytvorené pomocou najmodernejších technológií.

K dnešnému dňu sa obe zariadenia stali ako dvaja bratia, na prvý pohľad ich možno len ťažko rozlíšiť. Táto dramatická zmena nastala po vydaní prehrávača iPod Touch, inžinieri sa zamerali na dotykovú obrazovku v prehrávači iPod a dizajn zariadenia iPhone bol úzko zmiešaný s dizajnom prehrávača iPod a aby ste pochopili „Kto je to?“ Musíte sa pozrieť na údaje z cestovného pasu každého zariadenia.

Každý čitateľ bude pravdepodobne mať otázku na konci článku. Čo si ešte musel vybrať?

Zdá sa mi, že táto otázka nie je úplne položená, pretože tieto zariadenia boli pôvodne vytvorené absolútne na iné účely. Ak chcete kvalitný prehrávač bez zbytočných problémov, kúpte si iPod, ak to hľadáte všetko v jednej fľaši, potom si zoberte iPhone, ale za to platte.

Ako urobiť iPod z iPhone 4. V žiadnom prípade.

EventMNR 25. mája 2014

Uvádzame všetky iPhone / iPod / iPad do prevádzky (okrem SIM)
Overené na všetkých zariadeniach (všetky telefóny iPhone sa vyrábajú ako prehrávače iPod)
A tak začnime:

Prejsť do priečinka:
(Jednotka, na ktorej je nainštalovaný systém Windows) / Windows / system32 / drivers / etc a find hosts.
Potom tam odstránime adresu, kde jablko a dal túto.

Tieto adresy však odstránime (ak existujú)

# 73.208.10.249 gs.apple.com
# 127.0.0.1 gs.apple.com

Potom otvoríme iTunes a vykonáme zotavenie, potom vydá chybu (nevenujte pozornosť) a vytí, už môžete použiť akékoľvek zariadenie ako iPod (pre iPad a iPhone a iPod Touch 5g je to super vec)

Prajem všetkým veľa šťastia

P.S 1 Server nemusí fungovať, ale na tom nezáleží (je to 1-3 hodiny)
P.S 2 adresy IP, ktoré tu berieme https://twitter.com/hashtag/doulCi

sasha85 26. mája 2014

Ich server je vždy vypnutý, koľko hodín sa zapne? Nečakal som včera ráno, ale nefungovalo to, Admin. nie je to falošné?

faraón 26. mája 2014

xs Neverím týmto párom vôbec. Recenzie sú však plné, takže si myslím, že nie sú falošné.

iPod, iPad alebo iPhone ako jednotka flash. Urob to sám

Aby váš iPod, iPad alebo iPhone fungoval ako USB flash disk, musíte do počítača nainštalovať program priečinkov iPhone, ktorý je programom Prieskumník systému Windows: integruje sa do systému Windows a funguje ako bežný prieskumník.

Tiež by ste mali nainštalovať útek z väzenia do svojho modulu gadget Apple a pomocou nástroja Cydia Appsync otvoriť prístup do systému súborov.

Ako vytvoriť USB flash disk z iPhone, iPad alebo iPod

Ak chcete, aby váš iPhone (iPad / iPod) fungoval ako jednotka Flash, postupujte podľa týchto tipov:

  1. Stiahnite si iTunes z Apple.com. Nainštalujte ho.
  2. Stiahnite si program iPhone Folders a nainštalujte ho do svojho počítača.
  3. Po tejto inštalácii reštartujte počítač.
  4. Pripojte svoje jablko k počítaču.
  5. Potom prejdite na: Tento počítač → iPhoneFolders → Vaše zariadenie (iPhone, iPad alebo iiPod) → private → var → mobile → vytvorte priečinok pod ľubovoľným menom.

Ak chcete minimalizovať čas strávený hľadaním tohto priečinka, vytvorte odkaz na pracovnej ploche. Tým sa zjednoduší prístup na pamäťovú kartu vášho iPhone. Pri každom pripojení telefónu k počítaču stačí otvoriť kartu Flash, stačí kliknúť na odkaz na priečinok.

AppCenter
Oprava zariadení Apple iPhone, iPad, iPod, MacBook

Petrohrad
Kamennoostrovsky pr. 42 (izba 2A), metro Petrogradská (rekreačné stredisko "Lensoveta") +7 (911) 9999-655

Copyright © 2017. Servisné stredisko AppCenter v Petrohrade (SPb)
Osobné údaje používateľa sa na stránke spracúvajú za účelom jeho fungovania a ak s tým nesúhlasíte,
musíte opustiť web. V opačnom prípade to predstavuje súhlas so spracovaním vašich osobných údajov.

Záverečné opatrenia

Pretože váš nový iPod Touch nezahŕňa telefonovanie ani posielanie / prijímanie správ, je najlepšie úplne vypnúť celulárnu komunikáciu. Nie je to potrebné, ale tento prístup pomôže výrazne šetriť energiu batérie. Prečo by mal telefón hľadať signál, ktorý nikdy nepríde?

Na druhej strane bude zariadenie úplne závisieť od bezdrôtového sieťového pripojenia Wi-Fi, ktoré tiež ovplyvňuje spotrebu batérie.

Uvidíme, ako správne nakonfigurovať všetko:

1. Prejdite sa cez Nastavenia a vyberte „Mobilné údaje“.
2. Použite prepínač v hornej časti: kliknutím naň ho deaktivujete (sivá farba).
3. Vráťte sa na obrazovku základných nastavení a vyberte Wi-Fi.
4. Tu naopak musíte aktivovať voľbu.
5. Potom vyberte domácu sieť zo zoznamu a zadajte heslo (ak k nej ešte nebol pripojený iPhone).

Užitočné aplikácie

Po dokončení všetkých potrebných krokov si môžete stiahnuť akýkoľvek program pre svoj aktualizovaný iPod. Môžete napríklad použiť prehrávač hudby / videa, rôzne podcasty. Do svojho starého smartfónu si môžete tiež stiahnuť niekoľko hier, filmov alebo televíznych relácií.

Zariadenie môžete používať výlučne ako hudobný prehrávač. Toto je veľmi pohodlné riešenie pre auto, kanceláriu alebo telocvičňu. Náhradný telefón pre hudbu vám šetrí iba vybitú batériu alebo stratu hlavného telefónu pri chôdzi alebo behaní.

Prečítajte si to isté


Spustili sme kartu Zariadenia, konkrétne tu môžete odstrániť všetky predtým vykonané zálohy. Všetky sme ich odstránili. Teraz vytvoríme jednu najčerstvejšiu záložnú kópiu prehrávača iPod touch 5 v rovnakom programe iTunes:


Pripojte iPod Touch 5 k počítaču pomocou kábla USB. Spustite iTunes v ponuke na ľavej strane v časti Zariadenia, kliknite pravým tlačidlom myši na iPod touch a vyberte - Vytvoriť zálohu. (Ak nemáte postranné menu, prečítajte si tu).

Predpisovanie percentuálneho podielu nabíjania v zariadení iPod touch

Titulky sa ukázali trochu zle, nezaregistrujeme percento poplatkov v samotnom prehrávači iPod, ale v záložnej kópii, ktorú sme práve vytvorili. Program iBackupBot nám v tom pomôže.


Spustíme iBackupBot a v tomto programe uvidíme našu jedinú záložnú kópiu, máme iba jednu kópiu, takže sa nebudeme zmätení (je skvelé, že sme odstránili všetky staré záložné kópie).


Hlavnou úlohou programu iBackupBot je pomôcť nám nájsť tento súbor com.apple.springboard.plist a upravte ho pridaním percenta poplatkov. V zariadení iPod touch 5 s firmvérom 7.0.3 sa tento súbor nachádza na nasledujúcej ceste: Systémové súbory - HomeDomain - Knižnica - Predvoľby.

V závislosti od verzie firmvéru systému iOS sa náš súbor môže nachádzať v inom priečinku. V takom prípade pomôže integrované vyhľadávanie. Napríklad v iPod touch 4G je tento súbor: Knižnica - Predvoľby.
Po nájdení súboru com.apple.springboard.plist sme ho exportovali iba v prípade požiaru (pravým tlačidlom myši kliknite na súbor - Exportovať vybrané položky).


Potom kliknite na Enter súbor alebo dvakrát myšou, je tu návrh na kúpu programu, ale zatiaľ to neurobíme, kliknite na - Zrušiť a spustíme editáciu.

Obnovte iPod touch a pozrite si percento

Akonáhle je kód vložený a uložený do súboru, musíte iPod touch zo svojej kópie vrátiť. Na obnovu používame iTunes. Predtým sme už obnovenie zo záložnej kópie urobili, ale urobili sme to na príklade iPhone, v zásade sú akcie približne rovnaké.


V programe iTunes vyberte náš iPod touch a na karte Prehľadávať kliknite na -
Návrat z kópie. Pozrite si, nemýľte tlačidlá. Všetky značky a body by mali byť zarovnané tak, ako na obrázku vyššie.


Vyberieme našu jedinú záložnú kópiu a stlačíme tlačidlo - Návrat. ITunes obnovuje iPod touch z mierne vylepšenej zálohy.


Prehrávač zobrazí správu - Probíhá obnova. Po nejakom čase sa iPod reštartuje a my vidíme, ako sa škála plazí na čiernom pozadí s jablkom.

Záujem o iPod touch 5 - hotovo

Percento nabitia batérie zariadenia iPod touch 5

Keď sa iPod touch topí po dokončení obnovy, uvidíte percento nabitia v blízkosti indikátora batérie. Percentuálny poplatok za iPod touch je veľmi užitočný, pretože keď je prehrávač úplne nabitý, ikona blesku stále visí, ikona zástrčky odborníci Apple z nejakého dôvodu v siedmom firmvéri z nejakého dôvodu nepoužili.

Ako urobiť opak

IPod Touch je v skutočnosti rovnaký iPhone, ale bez funkcie hovorov a textových správ. Medzi jeho osobitné nevýhody patrí skutočnosť, že prístup na internet je možný iba prostredníctvom bezdrôtového pripojenia. A ak je takmer nemožné to urobiť bez Wi-Fi, je celkom možné usporiadať hovory z iPodu. Táto voľba samozrejme nemôže nahradiť plnohodnotný telefón (aj keď len preto, že bez internetu je jednoducho nefunkčný). Ale niekedy môže takáto alternatíva významne pomôcť. Celé tajomstvo je v špeciálnych aplikáciách, ktoré využívajú IP telefóniu (služby VoIP).

Upozorňujeme, že táto metóda vyhovuje iba prehrávačom Apple so špecifikáciami 3G. Pre modely iPod 1G a 2G musíte kúpiť mikrofón.

Vizuálna podobnosť

Samostatne by ste mali zvážiť ďalšie príslušenstvo, ktoré zvyšuje podobnosť transformácií.

Prehrávač môžete zmeniť na telefón pomocou čínskeho puzdra Peel 520. Jeho nová generácia je vybavená celulárnym modemom, slotom na SIM kartu a modulom GPRS.

Urobiť tú istú transformáciu v opačnom smere je trochu zložitejšie: zatiaľ čo sa poskytuje iba pre 6. model iPhone. iPod Cover je inovatívne riešenie, ktoré vyzerá úplne ako predtým populárny iPod Classic. Charakteristické dotykové koliesko na puzdre navyše umožňuje ovládať hudbu podobne ako originál.

    Boli tieto informácie užitočné?

Nezabudnite si prečítať komentáre, je tu tiež veľa užitočných informácií. Ak na vašu otázku neodpovedáte, ale existuje odpoveď na neskoršie pripomienky, odpoveď na otázku je uvedená v článku, rešpektujte čas ostatných ľudí.

Pozrite si video: Jak stáhnout fotky z iphone do počítače -Import fotek a videí z iPhonu, iPadu nebo iPodu touch, (August 2020).

Pin
Send
Share
Send
Send