Užitočné tipy

Ako ovládať bojovníka v GTA San Andreas?

Pin
Send
Share
Send
Send


Jazda v hrách série GTA je základným atribútom, pretože strávite veľa času jazdením. V týchto hrách vždy existovalo veľké množstvo áut, ktoré ste mohli vyskúšať. Majú rôznu ovládateľnosť, dokážu zrýchliť na rôzne rýchlosti a tak ďalej. Preto mohol každý hráč získať veľa potešenia na dlhú dobu. Je však potrebné poznamenať, že lietadlá a iné lietadlá sa neobjavili veľmi dlho. Ale v dohode GTA San Andreas sa všetko zmenilo a používateľom sa sprístupnili rôzne spôsoby leteckej dopravy. Je však potrebné poznamenať, že takmer každý mal problémy so správou, pretože tento proces sa stal realistickejším a budete musieť urobiť korekcie pre rôzne faktory. Osobitná pozornosť by sa preto mala venovať tomu, ako lietať v lietadle v GTA San Andreas. Práve v tomto momente má väčšina hráčov vážne otázky.

Lietadlo v GTA San Andreas

Predtým, ako sa podrobne zaoberáte otázkou, ako ovládať lietadlo v GTA San Andreas, musíte pochopiť vzhľad týchto vozidiel v hre. Existuje ich viac ako desať a všetky majú odlišné vlastnosti. V prvom rade je potrebné poznamenať, že sú rozdelené na reaktívne a skrutkovacie, každý z typov má svoje výhody a nevýhody, a čo je najdôležitejšie - funkcie riadenia. Ak chcete začať ovládať letún, musíte ho najskôr získať, ale môžete tak urobiť iba na určitých miestach. Môžete čakať na okamih, keď budete mať možnosť lietať vo vzduchu podľa úlohy zápletky, alebo môžete ponáhľať veci a nájsť miesta, kde sú lietadlá sami. Povedzme, že ste už našli leteckú dopravu pre seba. Čo ďalej? Ako lietať lietadlom v GTA San Andreas?

Ovládanie letúna

Nemyslite si, že táto akcia v hre je niečo nepredstaviteľné. Faktom je, že musíte používať takmer všetky rovnaké kľúče ako pri šoférovaní, ale zároveň budete potrebovať oveľa viac usilovnosti a pozornosti, ako aj plynulosť pohybu. Ako ale letieť lietadlom v GTA San Andreas? Najskôr by ste mali pochopiť, že budete potrebovať všetky rovnaké tlačidlá pohybu. Klávesy A a D sú zodpovedné za otáčanie doľava a doprava, ale za plynulejšiu rotáciu je lepšie vyskúšať klávesy Q a E. Tlačidlo W je zodpovedné za zrýchlenie, to znamená, že môžete zvýšiť rýchlosť, keď ju držíte, a spomaliť, keď ju uvoľníte. Nezabudnite, že rovina môže tiež stúpať vyššie a nižšie. Šípky nahor a nadol sú zodpovedné za to, ale venujte pozornosť skutočnosti, že šípka nadol vám umožňuje stúpať vyššie a šípka nahor - nižšia nadol a nie naopak. To sú všetky základy ovládania lietania, ostatné sú len praxou. Vykonajte misie v GTA "San Andreas", v ktorej musíte používať lietadlo, lietať na vlastnú päsť a časom budete môcť pilotovať akékoľvek vozidlo bez problémov.

Jet Aircraft Search

Najprv by ste mali nájsť „Hydra“ - jediný bojovník, ktorý je k dispozícii v pôvodnej verzii hry. Nachádza sa na nasledujúcich miestach:

 • Na lietadlovej lodi v prístave San Fierro.
 • Na tajnej vojenskej základni „Zone 69“ v Las Venturas.
 • V okrese Bown (severne od Las Venturas) na „cintoríne lietadla“.

CJ tiež dostane stíhačku Hydra po dokončení misie 93 pod názvom Vertical Bird. Lietadlo ukradnuté z námorníctva bude ďalej zaparkované na letisku Verdant Meadows - na opustenej dráhe.

Ak nedodržíte pravidlá fair play, môžete použiť kód „JUMPJET“, Predtým sa usadil na plochom a voľnom priestranstve.

management

Ak sa chcete dostať k kormidelníku lietadla, kliknite na tlačidlo OK vstúpiť alebo F.

Následne použite klávesy:

 • «8» (numerická klávesnica) - umožňuje horizontálny letový režim.
 • «2» (numerická klávesnica) - umožňuje vertikálny let alebo vznášanie sa vo vzduchu.
 • «+» alebo «2» - zatajenie a opustenie podvozku.
 • «W» (hold) - množina rýchlosti.
 • «S» (hold) - brzdenie.
 • «Q» - odbočte doľava.
 • «E» - odbočte doprava.
 • «A» - otáčajte sa doľava.
 • «D» - otáčajte doprava.
 • «↑» - sklon nosa lietadla hore.
 • «↓» - sklopte nos lietadla nadol.

Bojovník môžete použiť na určený účel a strieľať na ciele. Bombardovanie sa vykonáva pomocou troch kľúčov:

 • medzera - zachytenie cieľa.
 • alt (vľavo) - strela z guľometu.
 • ctrl (vľavo) - odpálenie rakety.

Alternatívne riadenie

Nie je to však jediný spôsob ovládania lietadla, existuje aj alternatíva. Neodporúča sa používať, keď potrebujete dokončiť dôležité misie v GTA San Andreas. Faktom je, že tu musíte byť veľmi skúsení v oblasti počítačovej myši, pretože ovládanie sa vykonáva výlučne s pomocou. Ak držíte pravé tlačidlo stlačené, môžete sa rozhliadnuť, inak budete lietadlo ovládať. Nie je to veľmi pohodlné, ale ak klávesnicu vôbec nemôžete hrať, môžete skúsiť túto metódu - zrazu to bude pre vás jednoduchšie. Môžete tiež pomôcť v tomto prípade v hre GTA "San Andreas" kódy. Môžete získať roviny zadaním kombinácií znakov a nepreskúmaním mesta pri hľadaní správneho nástroja. Upozorňujeme však, že kódy vás nenaučia, ako lietať, takže sa s tým musíte vysporiadať sami.

Vzlet je jedným z najdôležitejších momentov letu. Ak sa nemôžete vzlietnuť, nemusíte sa samozrejme učiť, ako lietať lietadlom, a preto sa s týmto procesom najprv musíte vysporiadať. Tu máte ďalšie dva kľúče, ktoré sa musíte naučiť. Num 2 vám umožňuje zasunúť podvozok a Num 8 umožňuje priamy vzlet. Ak teda chcete vzlietnuť vodorovne, musíte zrýchliť na určitú rýchlosť, ktorá sa líši od roviny k rovine, a potom stlačením týchto dvoch klávesov zložte zem a vyberte podvozok. Môže sa zdať, že Num 2 nie je veľmi dôležitý kľúč, pretože s ním môžete lietať, ale nie je to tak. Ak neodstránite podvozok, bude pre vás oveľa ťažšie ovládať lietadlo. Upozorňujeme, že tento kláves umožňuje vertikálny vzlet, ak máte stíhačku, ktorá túto funkciu podporuje. V tomto prípade nezabudnite vypnúť aj tento režim, aby nedošlo k problémom s riadením. Lietadlá pre GTA San Andreas sú skutočným nálezom, pretože fanúšikovia majú radi túto inováciu neuveriteľne. Manažment však vyvoláva veľa otázok. Ak však študujete túto inštrukciu, môžete bez problémov stúpať ako vták.

Ale pristátie je štádium, s ktorým majú používatelia vážne ťažkosti. A tu je veľmi ťažké niečo poradiť, pretože v tomto prípade sa o všetkom rozhoduje praxou. Nezabudnite uvoľniť podvozok, posaďte sa iba na dlhé, rovné úseky bez prekážok a priblížte sa k pristátiu plynulo pozdĺž dotyčnice - to sú všetky tipy. Tu budete musieť precvičiť a prípadne dokonca prelomiť pár lietadiel, ale postupom času si budete rozvíjať potrebné zručnosti.

Rôzne lietadlá a kódy pre ne

To, čo sa v tejto hre páči, je rad rôznych lietadiel. Mimochodom, existuje spôsob, ktorý vám umožní pridať ešte viac lietadiel do GTA San Andreas - mods. Lietadlá sa pridávajú bez problémov, ale aj tie, ktoré sú v hre, vám poskytnú neuveriteľné potešenie, keď sa ich naučíte spravovať. Ak nechcete hľadať lietadlá v okolí mesta, môžete použiť kódy. Napríklad JUMPJET vám dáva najchladnejšiu stíhačku a URKQSRK - jednoduché vrtuľové lietadlo.

Odporúčania a tajomstvá

Pri lietaní nelietajte nad „zónou 69“ v Las Venturas a na námornej základni v San Fierre - na týchto miestach sú nainštalované protilietadlové raketové systémy av prípade prístupu k nim sa otvára oheň. „Sudy“ a ostré zákruty však môžu viesť k odpáleniu rakiet smerom k bojovníkovi.

Hydra je schopná regenerácie s malými poškodeniami. Jedinou výnimkou sú krídla, ktoré si nemôžu sami obnoviť.

Pin
Send
Share
Send
Send