Užitočné tipy

Ako sa zamilovať do muža s rakovinou: naučiť sa porozumieť správaniu vyvoleného

Pin
Send
Share
Send
Send


wikiHow funguje na princípe wiki, čo znamená, že mnohé z našich článkov napísali viacerí autori. Pri tvorbe tohto článku dobrovoľní autori pracovali na jeho úprave a vylepšovaní.

Počet zdrojov použitých v tomto článku: 5. Zoznam týchto zdrojov nájdete v dolnej časti stránky.

Všetci muži sú iní. Žiadni dvaja muži nie sú úplne podobní. Na Zemi sa rodia tisíce ľudí s podobnými vlastnosťami a stereotypmi správania. Vysvetľuje to skutočnosť, že všetci títo ľudia sa narodili pod rovnakým znamením zverokruhu. Po prečítaní tohto článku sa naučíte, ako sa zamilovať do muža s rakovinou. Keď sa dozviete o charakteristikách človeka, ktorý sa narodil pod týmto znamením, môžete získať jeho srdce. Rakoviny Muži sú obzvlášť citliví a emotívni. S týmto vedomím môžete upútať a upriamiť pozornosť každého človeka, ktorý sa narodil v znamení rakoviny.

Kto je Rak?

Ide predovšetkým o veľmi kontroverznú povahu. Môže byť sentimentálny a romantický a zároveň chladný a rezervovaný. Pochopenie je niekedy veľmi ťažké. Ľudia tohto typu sú v komunikácii s cudzími ľuďmi uzavretí, nikdy sa neodhaľujú novým známym. Ak chcete získať jeho dôveru a ešte viac sa zamilovať, musíte sa usilovne snažiť.

U vyvoleného sú pre neho veľmi dôležité také vlastnosti, ako je schopnosť porozumieť a empatizovať, cítiť najmenšie zmeny nálady. Hľadá tiež domácku ženu, ktorá by sa radšej starala o svoju rodinu a domov pred kariérnym rastom. Na oplátku Rakovina bude vo všetkých ohľadoch poskytovať svoju lásku a starostlivosť o duše. Za takýmto človekom sa bude strážca pohodlia domova cítiť ako za kamennou stenou.

Opis rakoviny muž

Muži zastúpení touto konšteláciou môžu mať mierne melancholický vzhľad a môžu sa zdať ľahostajní k veciam okolo nich. V skutočnosti sú však láskaví, zamilovaní, majú jasnú myseľ a vášnivú dispozíciu.

V práci sa nesnažia dobyť vrcholy, hoci v prípade potreby môžu obsadiť vedúce pozíciejednoducho to nepotrebujú, pretože vidia radosť zo života v iných veciach - láske, zábave av dôsledku toho aj silnej rodine.

Pozitívna stránka

Rak - vášniví milenci, majú pozoruhodnú energiu. Počas námluvy sa žena bude cítiť ako v rozprávke. A po manželstve čaká na stabilitu, mier a spoľahlivosť. Rakovina nikdy neurobí „búrku v pohári“, nebude obťažovať jeho milovaného pre nič za nič. Urobí všetko pre to, aby chránil svoju dušu pred zbytočnými zážitkami.

Aká žena mu vyhovuje

Výnimočne krásna žena môže získať srdce rakoviny. Alternatívou je prirodzená sexualita, ženskosť a schopnosť vyzerať a nebyť krásna. Faktom je, že raky sú veľmi citlivé na vzhľad ostatných. Preto sa často stávajú obeťou ich neopatrného hľadania ideálu.

Hľadajú sebestačné zodpovedné ženy. Milujú dokonalosť vo všetkom, ale nebudú žiť pre svoju milovanú osobu. Nepasuje do druhej polovice, ktorá:

 • nemôže sa postarať o seba
 • bojí sa zodpovednosti
 • rád sa schováva za chrbtom človeka.

Keďže raky sú zvyčajne veľké gaučové zemiaky, je pre nich nevyhnutné, aby manželka:

 • Vedela dobre variť
 • udržoval dom čistý a uprataný
 • rád jednal s deťmi
 • vedel, ako zviesť človeka
 • Vyzerala žensky a atraktívne nielen na ulici, ale aj v dome.

Vďaka tomu všetkému raci milujú ženy inteligentné a charakterové. Každá, dokonca aj najroztomilejšia, nežná dáma, by mala byť schopná brániť svoj názor, ale iba ak má pravdu.

Nevýhody rakovinových mužov

Astrologická charakteristika predstaviteľov tohto znaku je do značnej miery určená mesiacom. Tento účinok sa prejavuje v úžasnej kombinácii úplne opačných vlastností. Všetko záleží na okolitých životných podmienkach týchto ľudí.

Medzi hlavné nevýhody patrí:

 • tendencia k náhlym zmenám v správaní pod vplyvom ľudí okolo,
 • tendencia dramatizovať, čo sa deje,
 • nestabilná nálada, ktorá sa môže meniť niekoľkokrát denne,
 • silná citová citlivosť (môže byť príliš citlivá a náladová, čo často spôsobuje, že vyzerajú ako malé deti),
 • emocionálna zložka, ktorá prevláda v temperamente, im veľmi často bráni v objektívnom hodnotení situácie.

Na poznámku. Ľudia s rakovinou majú väčšinou svoje slabosti iba v nepriaznivom prostredí. Prílišná emotivita ich robí zraniteľnými. Zamilovať sa do muža s týmto vodoznakom je dosť ťažké.

Iné hlavné rysy človeka s rakovinou

Predovšetkým ničivý je pocit zbytočnosti. Táto značka potrebuje lásku a porozumenie viac ako ktokoľvek iný. Akonáhle zhorel, stáva sa utajený a opatrný. Postupom času, získavaním životných skúseností, prestáva z vonkajšej strany ostro reagovať na negatívne, sám sa stáva voči ľuďom rigidnejší.

Rakovina pre rodiny a priateľov je vynikajúci priateľ, ktorý vždy príde na záchranu a dokáže mnohých obetovať. S cudzími ľuďmi sa správa úplne inak. Ľudia, ktorí túto osobu nepoznajú, ju môžu charakterizovať ako despota, ktorý je schopný dosiahnuť svoj cieľ, aby chodil po mŕtvolách.

Na dosiahnutie tohto cieľa spoločnosť Cancer využíva flexibilnú taktiku. Nikdy nebude konať dopredu, ale bude uprednostňovať mazaný. Napriek tomu, že toto znamenie sa vyznačuje nezištnosťou a šľachtou, tieto vlastnosti prejavuje pomerne zriedka a iba vo vzťahu k svojim blízkym, preto ho outsideri považujú za egoistu, ktorý je do seba zamilovaný.

Na rozdiel od Leva je typickým typom rakoviny človek, ktorý uprednostňuje homelitu pred spoločenskými udalosťami. Jeho štedrosť nepozná hranice iba vo vzťahu k blízkym ľuďom. Okrem toho sa to týka nielen materiálnej, ale aj emočnej stránky života.

Ďalšou charakteristickou črtou znaku je akumulácia, túžba poskytnúť pohodlný život v súčasnosti a pohodlnú budúcnosť pre seba a vašu rodinu. Ľudia nazývajú tento typ ľudí skopidómiou. Pristupujú ku všetkému racionálne - peniaze aj pocity sa minú podľa potreby av prípade potreby. Nikdy nebudú rozptýlení o maličkosti alebo investovať všetko úsilie do dosiahnutia svojich cieľov. Napriek tomu vždy dosahujú to, čo plánovali.

Rodinný postoj

Rakovina muž berie manželstvo veľmi vážne, takže môže zostať slobodný po dlhú dobu. Ak však stretne svojho snúbenca, pre svoju ruku a srdce je pripravený nebojácne bojovať ako rytier.

Urobí čokoľvek, aby zaistil stabilitu pre seba a svoju rodinu. Napriek nadmernej emotívnosti vo vnímaní mnohých vecí, nikdy nebude niesť neprimerané riziko, najmä pokiaľ ide o financie. Žiť dnes nie je o ňom. Na túto osobu sa môžete vždy spoľahnúť - nenechá vás dole.

Aké ženy majú radi rakovinu?

Na ženy na nich zapôsobia otvorené, priateľské a schopné komunikovať. Ak si dáma vyberie pozíciu chladnej nedobytnej dámy-Zima, Rak sa nebude pokúšať zamilovať sa do seba.

Tento muž, ako dieťa, verí v lásku k životu, preto bude radšej venovať pozornosť serióznemu dievčaťu, ktoré hľadá stálosť, a nie krátkodobým románom. Ak sa muž Rakovina zamiluje, potom je to navždy: pri budovaní rodiny urobí všetko pre svoje šťastie. V každej situácii bude pre neho prioritou milovaná žena a deti.

Aj keď dôjde k vážnemu zlyhaniu, urobí všetko možné a nemožné, aby zachránil svoju rodinu. Za to urobí akúkoľvek obeť. Rodinné a rodinné väzby sú pre neho veľmi silné a dôležité. Už ako dospelý manžel nikdy nezabudne na svojich rodičov, rešpektuje ich názory, starosti a lásky. Žena, ktorá sa rozhodne zamilovať sa do tohto muža a oženiť sa s ním, by mala najprv získať podporu svojej rodiny a potešiť svojich rodičov. Ak aj kvôli bláznivej láske k jeho duše sa ožení, v rozpore s názorom jeho otca a matky, vzťahy v mladej rodine budú veľmi ťažké.

Hlavné výhody, ktoré by mal mať jeden z mužov s rakovinou:

 • starostlivosti,
 • visieť,
 • domáckosť, šetrnosť,
 • láskavosť
 • skromnosť,
 • inteligencie,
 • vernosť.

Pokiaľ ide o poslednú cnosť, treba poznamenať, že rakovina sám nie je averzný k zábave na boku, ale nebude tolerovať to isté od svojho vyvoleného. To, čo môže tlačiť tohto monogamu zo zrady, je ťažké pochopiť. Je len jedna vec jasná - takéto prechádzky do strany sú svojou povahou epizodické, samotné raky to nepovažujú za zradu. Stále milujú svojho manžela a vždy sa vracajú do lona rodiny.

Čo mužovi nepáči Rakovina u ženy

Dámy by nemali spájať svoj osud so zástupcom tohto označenia, ak:

 • agresívne, rezavé a neslušné pri rozhodovaní,
 • mať zvyk vzdorne sa obliekať a nanášať svetlý make-up,
 • dovoliť nedbanlivosť vo vzhľade alebo upratovaní (Rakovina nebude tolerovať ženu vedľa neho, ktorá sa s ňou nechá chodiť v umývanom župane a natáčkach na hlave),
 • sebecký a cynický
 • ľahkomyseľný (žijúci dnes, nezaujímajúci sa o budúcnosť),
 • neučil sa rešpektovať rodinné tradície.

Ak si žena stanovila cieľ priťahovať pozornosť letného muža, zamilovať sa do nej, musí čo najviac preukázať všetky vlastnosti zahrnuté v pocite cnosti.

To je zaujímavé. Muži narodení pod konšteláciou Rakovina, rovnako ako nikto iný, nepotrebujú lásku a porozumenie. Zo všetkých znamení zverokruhu sú pravdepodobne jediní, ktorí aj v starobe zostávajú malí chlapci. Je jasné, prečo na podvedomej úrovni hľadajú životného partnera, ktorý im pripomína milujúcu, starostlivú matku.

Rakovina v láske: charakteristické štyri správania

Typickí predstavitelia tohto znaku sú utajení a neradi zmierňujú svoje pocity, takže niekedy je dosť ťažké brať do úvahy znaky lásky vo svojom správaní. Stále však existujú niektoré znaky, ktoré naznačujú, že jedna z Amurových šípov prepichla srdce rakoviny:

 • Ak muž tohto znamenia nie je pre dámu ľahostajný, vo svojej prítomnosti sa cíti trápne, môže koktať, byť príliš ticho, jeho pohyby budú nepríjemné.
 • Napriek tomu, že prítomnosť predmetu uctievania vzbudzuje myšlienky a pohyby rakoviny, usiluje sa, pokiaľ je to možné, byť v zornom poli svojho milovaného, ​​aby jej mohla poskytnúť pomoc v akomkoľvek vhodnom čase.
 • Rakovina v láske je veľmi žiarlivá - v prítomnosti potenciálneho konkurenta vedľa jeho milenca sa hnevá, agresívna. Takéto správanie nie je pre ostatných často jasné, ale sám tieto prejavy považuje za celkom primerané.
 • O jeho pocitoch sa môžete hádať vyjadrením jeho očí - doslova zhltne svoje oči k predmetu svojej uctievania. V takýchto okamihoch si tento muž nemyslí, že taký jednoznačný vzhľad môže dievča zmiasť.
 • Milujúci muž Rakovina sa snaží vo všetkých ohľadoch sponzorovať svojho milovaného. Veľmi sa zaujíma o jej záležitosti, problémy. Zároveň, ak pre neho vzniknú ťažkosti, dievča o tom nebude vedieť.

Na poznámku. Muži, ktorí sa narodili v znamení rakoviny, majú vynikajúce chovanie, vždy sú galantní a dokonca sa dotýkajú. Takéto správanie nemôže byť bez povšimnutia zo strany spravodlivého sexu a správa sa proti nim ako čarodejný lektvar.

8 pravidiel, ktoré vám pomôžu zamilovať sa do muža s rakovinou

Ukázalo sa teda, že „predstaviteľ kôrovcov“ je vyvolený, čo treba urobiť a ako by sa malo dievča správať, aby v ňom vyvolalo pocity reakcií:

 1. Dievča, ktoré sa ho rozhodlo dobyť, by malo byť pokojné, racionálne, ekonomické a oddané.
 2. Zručné a šetrné ženy v domácnosti majú maximálnu šancu sa zamilovať do tohto predstaviteľa vodných prvkov.
 3. Mali by ste sa tiež naučiť vážiť si jeho úspech v podnikaní, jeho jemnú zmyselnú povahu a neustále tieto obdivovať.
 4. Nezabudnite na svoj vzhľad. Rak je skutočným estetikom, ktorý vo všetkom oceňuje zdokonaľovanie a zdokonalenie.
 5. Jeden atraktívny vzhľad nebude stačiť na to, aby sa zamiloval do rakoviny: jeho vyvolený by mal žiariť s mysľou a schopnosťou krásne prijímať dôležitých hostí a slúžiť slávnostnému stolu s chutnými pokrmmi, pokiaľ ide o chuť aj obsah.
 6. Krása vonkajšej a duchovnej, vysokej inteligencie a početných zručností v upratovaní nebude stačiť, ak sa žena nemôže správne odovzdať. Spolu so všetkými zásluhami, ktoré tak vysoko oceňuje rakovina, je jeho spoločník jednoducho povinný mať vynikajúce správanie.
 7. Vo vynikajúcej forme je potrebné spomenúť len raz o ďalšom človeku v prítomnosti rakoviny alebo nakresliť analógiu, ktorá nie je v jeho prospech, a vy môžete odísť navždy so snom o láske so zástupcom tohto protichodného a rozmarného znamenia.
 8. Naopak, jeho pravidelná chvála môže zaručiť žene, ktorá sa rozhodne zamilovať do muža tohto znamenia, jeho úprimnú náklonnosť.

Na poznámku. Dokonca aj žena s celým súborom cností „utrpí neúspech“, ak objaví zvyk nahlas sa smiať a hovoriť v spoločnosti. V očiach tohto muža nemôže pracovať iba jedna mínus v jej prospech.

Odbory mužov s rakovinou so ženami rôznych znamení zverokruhu

Je známe, že nie všetky z nich dobre zapadajú. Zvážte rôzne kombinácie a čo z toho môže vyplynúť. Pamätajte však, že ak existovala vzájomná príťažlivosť, nemusíte utekať, utekať a spoliehať sa iba na horoskop. Avšak v situácii, keď je muž zima, by sa dáma nevhodného znaku nemala snažiť zamilovať sa do neho.

Spojenie muža s rakovinou so ženou tohto znamenia sa dá nazvať ideálne. V tom obe strany nájdu to, čo chcú. Vyvinutá intuícia oboch znakov im pomôže dokonale sa cítiť a porozumieť im. Toto je skutočný tandem, v ktorom jedna polovica úspešne dopĺňa druhú.

Tento pár môže vytvoriť úplne priaznivé spojenectvo. Aj v tomto prípade má rakovina, ako v prípade rýb, šancu na vytvorenie šťastnej rodiny. Ostré rohy vyhladí Taurus a vyvažuje nestálosť svojho partnera. Rakovina zároveň nedovolí jej kamarátke, aby sa nudila monotónnosťou a monotónnosťou. Malé opomenutia nie sú vylúčené, ale kto ich nemá?

Skvelá kombinácia! V spojenectve so Škorpánom bude panovať vzájomné porozumenie. Vernosť a lojalita voči rakovine, s vrodenou túžbou vytvoriť rodinu raz a navždy, je práve to, čo tak žiarlivý Škorpión potrebuje.

V tomto spojení sa milostné vášne nikdy nezúria. Pre Pannu a rakovinu to však nie je také dôležité. Silná únia je v tomto prípade založená na túžbe partnerov o stabilitu a stálosť, čo dáva pocit istoty a dôvery v budúcnosť. Panna so svojou vrodenou pedantriou a praktickosťou správne rozdelí prostriedky získané rakovinou. Na druhej strane bude svoju dušu spárovať s láskou a starostlivosťou.

Nejednoznačné spojenectvo je však tiež veľmi úspešné. Sila a autorita ženy Leo poskytne jej partnerovi pocit bezpečia. Vrodená šľachta a blahosklonnosť kráľovnej zverokruhu bude spojená s jeho materskou starostlivosťou. Zároveň sa rakovina bude neustále cítiť v tieni svojej priateľky. Na jednej strane dierovanie Lioness jej manželovi pomôže dosiahnuť nepredstaviteľné výšky. Na druhej strane ju bude neustále trápiť podozrením zo zrady a rozmarov. Ak sa rakovina v tejto únii nenaučí obmedzovať svoje emócie, aby sa dosiahol cieľ, lvice sa z toho môže nudiť a ona ho jednoducho opustí.

"Láska sa vrhla do každodenného života." Únia je možná, ale krátkodobá. Len čo uplynie obdobie cukroviniek a začne sa denná rutina, strany prestanú navzájom rozumieť. Tenká organizácia rakoviny sa zvlášť nestará o Vodnára, ktorý sa snaží ovládať svojho partnera všade a vo všetkom.

V tejto únii je veľa protirečení, ktoré skôr alebo neskôr povedú pár k prerušeniu. Znaky môžu spočiatku navzájom sympatizovať, ale čoskoro bude zrejmé, že majú úplne iný pohľad na život. Žena Váhy nie je v rozpore s občasnou zábavou. Rakovina sa bude neustále snažiť obmedzovať slobodu partnera. Nakoniec bude unavená neustálou žiarlivosťou a rozhorčením a dáma z Váhy zanechá svojho partnera, ktorý bude truchliť v samote.

Rovnako ako u Váhy - neúspešná kombinácia. Úplný nedostatok porozumenia nepovedie k ničomu dobrému. Na začiatku budú Blíženci fascinovaní rakovinou, ale čoskoro si uvedomia, že ich udržiavanie blízko je jednoducho nemožné. Bez ohľadu na to, ako sa drží na svojich pazúroch, udržanie vzťahu nebude úspešné.

1000 krát nie! Tento dynamický znak je vytrvalý - „Figaro tu - Figaro tam“. Vášeň strelca pre dobrodružstvo a neustála zmena scenérie nezapadá do rakovinových predstáv o rodine a útulnom hniezde. Aj keď na prvý pohľad medzi týmito znameniami vzrastie vášeň, obe čoskoro budú ľutovať, že sa rozhodli vytvoriť alianciu. Rakovinová žiarlivosť a jeho túžba udržať si kontrolu nad dušou, len podporí túžbu Strelca flirtovať s opačným pohlavím.

Úplný nedostatok porozumenia. У этих знаков нет совместного будущего – слишком разные характеры и темпераменты. Плюс полное отсутствие какого-либо желания взаимопонимания.Ak má žena Kozorožca rád predstaviteľku tohto zverokruhu, ale nevenuje jej žiadnu pozornosť, nemali by ste sa vylepšovať, aby ste sa do neho zamilovali. Takáto únia je odsúdená na neúspech.

Spojenie dvoch identických znamení zverokruhu môže byť celkom úspešné. Ale iba ak muž koná ako patrón. Bude však ťažké vyhnúť sa konfliktom pre tento pár - poplatok je príliš veľký - obaja sú veľmi emocionálni, rozmarní a žiarliví. Z toho všetkého by sa mohlo stať, keby intelekt prevládal v jednote nad emóciami.

Táto kombinácia nie je príliš dobrá pre obe strany. Baran sa nemôže pochváliť taktu. Jeho výbušný temperament a zvyk prechádzať všade hlboko poškodzuje nežnú dušu rakoviny. V dôsledku toho sa uzavrie v sebe a stáva sa hlboko nešťastným.

Predtým, ako si stanovíte cieľ zamilovať sa do muža s rakovinou, mali by ste starostlivo analyzovať svoje klady a zápory. Potom si to všetko predstavte v kombinácii so zraniteľnosťou, nenávisťou a meniteľnosťou tohto znaku. Ak je žena pripravená obetovať kariéru v záujme rodiny, stať sa gazdinkou a starostlivou matkou nielen pre nenarodené deti, ale aj pre svojho manžela výmenou za svoju oddanosť a nežnosť, tak prečo nie.

Ako sa vám páči rakovina

Prvá vec, ktorú taký človek venuje, je vzhľad. Má rozvinuté estetické vlastnosti, a preto sa bude stretávať s oblečením. Krásny účes, starostlivosť, čistota a čistota pomôže rakovine potešiť, ale potom záleží na kvalite rozhovoru.

Raci pozitívny prístup ku všetkým krásnym dámam. Ale s hlúpou ženou sa bude viazať výlučne na jednu noc. Pre dlhší vzťah potrebuje inteligentného človeka, ktorý sa rád učí, alebo sa aspoň usiluje o znalosti.

Ako sa zamilovať do muža s rakovinou

Po dobytí muža na prvom rande si môžete bezpečne predstaviť nasledujúce. Nie je ľahké zamilovať sa do rakoviny, pretože u žien oceňuje veľa vlastností. V skutočnosti by to mala byť skutočná žena zo všetkých možných strán: hospodárnosť, vzhľad, pracovné vlastnosti, láska k deťom, ašpirácie, charakter a všetko, čo môže len prísť na myseľ.

Preto zamilovanie sa do takéhoto človeka je neuveriteľne ťažká a nepríjemná vec, ale je možné všetko:

 1. Ak ho pozvete domov, všetko by malo žiariťa na večeru sa oplatí niečo jednoduchého, ale rafinovaného, ​​aby pochopil, že taká večera je možná každý deň.
 2. Prestieranie a príjemná hudba by sa mali vyberať podľa chuti. To je tiež dôležité. Vybavenie domácnosti a dokonca aj maľby na stenách môžu odpudzovať rakovinu, ak sú bez chuti.
 3. Pred domom stojí za to ukázať pozornosť a záujem.ale aby nebol príliš rušivý, bude si myslieť, že taká žena nemá žiadne iné podnikanie, a to sa rovná zlomeniu.
 4. Príjemné prekvapenia, obed do práce alebo pozvanie na raňajky sa bude považovať za priaznivé.

Manželstvo rakoviny

V prípade rakoviny je rodina posvätná. Cenia si a rešpektujú každého člena svojej rodiny a sú veľmi zodpovední v manželstve. Milujú deti a deti považujú všetky raky za zaujímavé a zábavné, takže by nemali byť žiadne problémy.

V manželstve sú rovnako ako predtým dôležité vynikajúce obedy, čistota, krása a presnosť., ako aj zamestnanie, pretože žena by podľa tejto konštelácie mala mať svoju osobnosť, osobný život a koníčky bez ohľadu na to, koľko má detí a napriek tomu, že má manžela.

Je možné zamilovať sa do ženatej rakoviny

Ak rakovina našla svoj ideál, je takmer nemožné ju odraziť. Ak však svoju ženu veľmi nemiluje alebo je zrejmé, že hľadá dobrodružstvo, je to celkom možné.

Na vedenie takéhoto muža sú potrebné všetky rovnaké zvádzacie metódy, ako sú opísané vyššie: krása, schopnosť hovoriť a variť, čistota, úcta a ženskosť, nežnosť. To všetko ho zaujme a žena bude mať šancu.

Ako pochopiť, že je zamilovaný

Raky v láske nešetria na slovách, daroch a pozornosti. Je pravda, že to nebude každú hodinu, ale pri romantickej večeri alebo vo forme raňajok v posteli. Počas práce pravdepodobne nebude prejavovať svoju pozornosť.

Rakovina je veľkorysá a zvodná. Jeho spolubývajúci má veľké šťastie, pretože vie, ako sa vyrovnať so ženou v akomkoľvek možnom prostredí do istej miery lepšie ako iné konštelácie.

Čo ho môže vytlačiť preč

Zatlačiť takého muža preč je neuveriteľne jednoduché. Môže to byť značné opomenutie alebo maličkosť, ktoré sa mu zdali nepríjemné:

 • Rakovina netoleruje klamstvá a podvody. Nemá zmysel zdobiť realitu. Snubné prstene ho nebudú držať, ak sa ukáže, že jeho milovaný klamal.
 • Neusporiadanosť aspoň pre neho nepríjemnéhoale preto, že ju len prestane volať.
 • Raky nevidia simpletóny. V žiadnom prípade si ich nevšimnú okamžite.
 • Posadnutosť, časté hovory, SMS, väzba sa nebude brať správne, ale bude sa považovať za pokus o osobný priestor.

Kompatibilné znamenia zverokruhu

Rakovina u mužov je kompatibilná s baktériami Býk, Rakovina a Blíženci. Tieto konštelácie sa doslova vzájomne dopĺňajú a sú svojou povahou dosť podobné. Vďaka tomu si budú navzájom ľahko rozumieť a budú si môcť rýchlo nájsť spoločný jazyk.

Zároveň si musíte dávať pozor na rakovinu s vážnymi vzťahmi s váhami a baranmi. Prvý bude na mieste, ktorý sa pokúsi zariadiť náhodnosť rakoviny na policiach, čo povedie k prasknutiu. Aries jednoducho nemôže získať dostatok trpezlivosti na upokojenie rakoviny a čakať na drahocennú ponuku.

Pin
Send
Share
Send
Send