Užitočné tipy

Ako nainštalovať Skype na rôzne zariadenia

Pin
Send
Share
Send
Send


Na inštaláciu programu nepotrebujete ďalšie aplikácie. Ak chcete začať, stačí si stiahnuť inštalačný súbor programu do svojho osobného počítača a môžete tak urobiť kliknutím na odkaz na program alebo na oficiálnej stránke vývojára. Máte tiež možnosť zvoliť si, ktorú verziu programu chcete použiť v počítači.

Po spustení programu rozbalenia sa zobrazí inštalačné okno, v ktorom budete musieť vybrať jazyk, po zaznamenaní potreby spustiť program pri spustení programu Windows. Ak potrebujete bezplatná inštalácia Skype nie v štandardnom priečinku, môžete to urobiť kliknutím na „Rozšírené nastavenia“, potom vyberte požadovaný typ rozbalenia a prejdite na ďalšiu položku.

Ďalším krokom bude otázka voľby domovskej stránky z MSN a vyhľadávacieho nástroja Yandex. Ak chcete tieto moduly pripojiť, nechajte všetko, ako je, ak nie, musíte pred programami odstrániť označené začiarknutia.

Počítač alebo laptop

Proces inštalácie aplikácie na toto zariadenie nie je náročný, ale odpovieme na otázku, ako nainštalovať Skype na prenosný alebo stolný počítač. Pokyny pre vás krok za krokom:

 1. Prejdeme na oficiálnu webovú stránku produktu, na hlavnej stránke kliknite na kartu Prevziať.
 2. V novom okne vyberte náš systém, prejdite na distribúciu priameho stiahnutia programu.
 3. Dvojité kliknutie na súbor EXE aktivuje vstavané algoritmy a spustí sa sprievodca inštaláciou.
 4. V prvom okne vyberte jazyk používateľského rozhrania, vyberte priečinok, do ktorého bude program Messenger nainštalovaný a či chcete vytvoriť odkaz na pracovnej ploche.
 5. Súhlasíme s podmienkami používania.
 6. Čakáme na dokončenie zápisu údajov do interného úložiska.
 7. Prechádzame postupom autorizácie alebo registrácie nového účtu.

Inštalácia z Google Play

Táto metóda je štandardná a výhodná. Postupujte takto:

 1. Prejdite na Goolge Play.
 2. Pri vyhľadávaní píšeme meno posla.
 3. Stlačte tlačidlo zriadiť.
 4. Čakáme na dokončenie inštalácie a stlačte tlačidlo štart.

Inštalácia pomocou súboru APK

Táto metóda je vhodná pre tých, ktorí nemajú vstavanú službu Google Play alebo k nej nemajú prístup, preto potrebujeme:

 1. Na tejto stránke si stiahnite príslušnú distribúciu vo formáte Apk.
 2. V nastaveniach používateľa zakážte položku blokujúcu inštaláciu aplikácií z neznámych zdrojov.
 3. Spustite predtým stiahnutý súbor.
 4. Čakáme na dokončenie postupu, na hlavnej obrazovke sa zobrazí odkaz.

Smartphone IOS

Ak chcete nainštalovať Skype na iPhone, budete musieť používať prémiový obchod s licencovaným softvérom. V budúcnosti postupujte podľa nasledujúcich bodov:

 1. Po pripojení telefónu k sieti prejdeme na štandardnú aplikáciu App Store.
 2. Klikneme na ikonu lupy v pravom dolnom rohu obrazovky, vytvoríme vyhľadávací dotaz s menom nášho posla.
 3. Kliknite na tlačidlo „Inštalovať“ a zadajte licenčný kľúč Apple />
 4. Na pracovnej ploche sa zobrazí ikona Messenger, kliknite a vykonajte štandardný zoznam akcií.

Skype môžete otvoriť bez opustenia App Store. Po dokončení prípravných opatrení sa objaví tlačidlo s rovnakým názvom. Jeho aktivácia spôsobí, že sa užívateľ prenesie do otvorených priestorov softvérového prostredia.

Stiahnite si inštalačný súbor

Všetko to začína stiahnutím zdrojového súboru na inštaláciu do počítača. Môžete si ho stiahnuť z oficiálnych webových stránok programu.

Od systému Windows 8 je Skype predinštalovaný v systéme a používateľ nemusí vykonávať ďalšie manipulácie. Podľa mnohých, aj keď je to pohodlná alternatíva klasickej verzie, nie je vhodné ju používať.

 1. Po kliknutí na odkaz sa okamžite zobrazí informačné okno, v ktorom môžete vybrať program pre konkrétne zariadenie. Existuje interaktívne tlačidlo, ktoré spúšťa Microsoft Store, z ktorého môžete nainštalovať najnovšiu verziu pre legitímny operačný systém.
 2. Jedným kliknutím sa súbor odošle do priečinka pre sťahovanie.

Čo musíte venovať pozornosť pred inštaláciou programu Skype

 • Čo je to? rýchlosť internetového pripojenia? Ak používate Skype, plánuje sa komunikovať iba pomocou textových alebo hlasových správ, potom bude stačiť tarifa s rýchlosťou 250 Kbps. Pri plánovaní videohovorov je lepšie prepnúť na rýchlosť pripojenia najmenej 500 Kbps. Internetové pripojenie musí byť stabilné, inak bude komunikácia cez Skype nemožná alebo ťažká.
 • Ak chcete používať Skype so všetkými požadovanými funkciami webkamera, mikrofón a slúchadlá alebo reproduktoryhrať zvuk.

Ak je používateľ skúsený, nebude pre neho ťažké nainštalovať tento softvér do svojho počítača alebo notebooku s operačným systémom Windows 7, 8 alebo 10 a dokonca aj Linux, ale ak sa skúsenosť práve rozvíja, stojí za to použiť špeciálne pokyny.

Ako nainštalovať Skype na váš počítač krok za krokom?

 1. Najprv musíte nájsť oficiálnu webovú stránku vývojárov programov na internete a odtiaľ si ju stiahnuť, nájsť na obrazovke tlačidlo s názvom „Stiahnuť“ v ponuke alebo jednoducho na hlavnej stránke. Skype si samozrejme môžete stiahnuť z ľubovoľného webu, ale oficiálne stránky zaručujú, že to bude najnovšia verzia programu so všetkými aktualizáciami, ako aj skutočnosť, že spolu s požadovaným softvérom používateľ neodovzdáva škodlivé vírusy.
 2. Po tomto, osoba sa dostane na stránku stiahnuť program. Odporúča sa vybrať verziu programu Skype, ktorá je kompatibilná s používateľským softvérom. Tu musíte byť veľmi opatrní a prečítať si všetky dostupné informácie a stlačiť tlačidlo „Skype pre Windows“. Potom Skype automaticky začne sťahovať do priečinka Stiahnuté súbory alebo do iného priečinka, ktorý ste sami priradili.
 3. V tejto fáze musíte spustiť stiahnutý inštalačný súbor s názvom „SkypeSetup.exe“. Po dvojitom kliknutí sa otvorí okno, v ktorom budete musieť zvoliť jazyk, v ktorom sa program otvoril - v ruštine alebo v akomkoľvek inom jazyku. Ak softvér ponúka iný jazyk, ako ten, ktorý potrebujete, môžete si ho zvoliť sami.
 4. V nasledujúcom okne je najlepšie zrušiť začiarknutie všetkých políčok, aby ste odmietli ďalšie služby spoločnosti Microsoft podporované vývojárom. Potom znova kliknite na tlačidlo Pokračovať.
 5. Potom bude program zapojený do priamej inštalácie, ktorá môže trvať dve až tri minúty, a potom sa spustí samotný program Skype.
 6. V zobrazenom okne vás program vyzve, aby ste zadali svoje poverenia na vstup do Skype alebo zaregistrujte nový účet. Ak si užívateľ aspoň raz nastaví svoje užívateľské meno a heslo na Skype na svojom počítači alebo inom zariadení, bude vhodný pre novo nainštalovaný program.
 7. Ak nemáte účet, v tejto fáze musíte zadať kód, ktorý bol odoslaný na váš telefón alebo e-mail.

Ako nainštalovať ikonu Skype na plochu

Skratka Skype sa zvyčajne automaticky zobrazí na pracovnej ploche po inštalácii programu. Ak sa tak nestalo, je potrebné:

 1. Nájdite priečinok so softvérom, v predvolenom nastavení je to „C: Program Files Skype Phone “
 2. Pravým tlačidlom myši kliknite na ikonu aplikácie av kontextovej ponuke vyberte možnosť „Odoslať“ - „Pracovná plocha (vytvoriť odkaz)“
 3. Na ploche sa zobrazí ikona programu.

Používanie služby Skype môže výrazne ušetriť na telefónnych hovoroch bez obmedzenia vlastnej komunikácie. Videohovory poskytujú príležitosť hovoriť „tvárou v tvár“ s ľuďmi, ktorí môžu byť od seba vzdialení tisíce kilometrov a riešiť obchodné a osobné problémy.

Nainštalujte Skype na PC

Ak chcete nainštalovať Skype zadarmo v ruštine, budete musieť počkať, kým sa súbor úplne nestiahne zo servera.

 1. Proces inštalácie sa spustí po jednom kliknutí na ikonu.
 2. Po niekoľkých sekundách sa zobrazí prvé okno nastavení. V predvolenom nastavení môže používateľ zmeniť iba jazyk. Pridanie ďalších úprav umožňuje nastavenie poradenstva, ktoré je o niečo nižšie. S ich pomocou je možné nezávisle si vybrať, kde bude program nainštalovaný a či vytvoriť ikonu na pracovnej ploche.
 3. V ďalšom okne sa zobrazí výzva na inštaláciu bežného vyhľadávacieho nástroja Bing. S touto podmienkou nie je potrebné súhlasiť, odškrtnite políčka a kliknite na Pokračovať.
 4. Následne sa zobrazí informatívne inštalačné okno. Na najmodernejších zariadeniach bude tento postup trvať niekoľko minút. Tu končí proces podrobnej inštalácie. Je čas navštíviť váš účet.

Ideme do Skype pod vaším účtom

Ihneď po dokončení inštalácie budete môcť prejsť rýchlou autorizáciou.

Takto vyzerá okno autorizácie. Ak chcete zadať, zadajte e-mail, číslo mobilného telefónu alebo prihlasovacie meno. Ak účet ešte nebol vytvorený, je ľahké ho opraviť jednoduchou registráciou pomocou klienta. A vďaka veľkej popularite sociálnych sietí môžu byť použité ako účet.

Každá autorizácia obsahuje heslo. Každý to môže zabudnúť. Najmä v tomto prípade bola poskytnutá príležitosť na jeho obnovenie alebo vytvorenie nového účtu. To všetko je k dispozícii v klientovi Skype.

Autorizácia bola úspešne dokončená, teraz môžete uskutočňovať zvukové a video hovory, zbierať obrovské rozhovory a chatovať so svojimi príbuznými a priateľmi.

dôstojnosť

 • Môžete kontaktovať ľubovoľného používateľa bez ohľadu na verziu jeho programu.
 • Jednoduchá inštalácia, ktorá nespôsobuje problémy začiatočníkom.
 • Môžete sa prihlásiť pomocou svojho používateľského mena Skype alebo účtu Microsoft.
 • Všetky riadiace orgány fungujú v ruštine.
 • V priebehu rokov má Skype takmer každý program a má účet Skype.

Vynikajúci program, ktorý poskytuje bezplatnú komunikáciu všetkým používateľom, ktorí sa snažia zostať v kontakte so svojimi obchodnými kolegami, rodinou a priateľmi. Vývojári boli schopní minimalizovať problémy s inštaláciou, takže to nespôsobuje veľa problémov.

Pin
Send
Share
Send
Send